2014-01-02 09:23:50
Życzymy Ci abyś jako duszpasterz dążył do celu i ciągle odkrywał dar i sens swego powołania
Życzymy Ci, Księże Proboszczu odwagi, byś mógł stale przed ludźmi odkrywać skarb Bożych tajemnic, by strzec tego co zostało Kościołowi powierzone.
Życzymy abyś wobec dzisiejszego zalewu słów, dźwięków, obrazów nie pozwolił zagłuszyć w sobie Bożego głosu, a umocniony łaskami wiary i nadziei razem z wiernymi kroczył drogą ku niebu.
Życzymy by wszelkie przeciwności stojące na drodze do realizacji zamierzonych celów i pragnień nigdy Cię nie zniechęcały, lecz umacniały i prowadziły do świętości.
Życzymy aby miłość, która jest spoiwem wszystkiego i jednoczy ludzkie serca, była ciągle Twoim udziałem, zwłaszcza w budowaniu więzi między duszpasterzem a wiernymi
Życzymy Ci Księże Proboszczu by uśmiech, którym tak hojnie nas obdarzasz, ze wzajemnością pojawiał się także na twarzach Twoich parafian, by życzliwość, szczerość i zaufanie ze strony wiernych towarzyszyły Twoim poczynaniom.
Życzymy abyś zmęczony wypełnianiem obowiązków i ciężarem odpowiedzialności zawierzył słowom Chrystusa: "przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja Was pokrzepię"
Wszystkiego najlepszego!