2017-12-12 17:20:09
7 grudnia odbyło się w naszej parafii Dekanalne Czuwanie Młodzieży. Młodzież naszej parafii gościła także młodych ludzi z Wojcieszkowa i Adamowa. Przeżyliśmy wspólnie adorację Najświętszego Sakramentu, a następnie doświadczenie radości we wspólnocie przy herbacie i ciastku.

2017-11-04 15:09:43
29 października odbyła się w naszej parafii akcja "PanMY". Młodzież KSMu wraz z kandydatami do bierzmowania zbierali do puszek pieniądze, które będą przeznaczone na organizację wyjazdu młodych na ŚDM do Panamy w 2019 r.

2017-11-04 11:14:45
28 października reprezentacja ministrantó naszej parafii rozegrała mecz piłki nożnej z Parafią Okrzeja w ramach diecezjalnej Ligi Ministrantów. Niestety mecz zakończył się wynikiem 24:9 dla drużyny z Okrzei. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

2017-07-30 16:09:58
30 lipca przeżywaliśmy odpust parafialny ku czci św. Anny. Mszy Świętej odpustowej o godz. 12.00 przewodniczył Ojciec Andrzej Żyłka, podprzeor klasztoru karmelitów w Woli Gułowskiej.

Wpisane przez: Łukasz Borowski
2017-06-15 16:26:16
15 czerwca obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W tym dniu lud chrześcijański składa z pobożnością publiczne świadectwa wiary w Eucharystię, wychodząc z Najświętszym Sakramentem na drogi w uroczystych procesjach ze śpiewem pieśni wyrażających naszą wiarę w rzeczywistą obecność Jezusa Chrystusa pod postaciami Chleba i Wina. ''Słowem więc Wcielone Słowo Chleb zamienia w Ciało swe, Wino Krwią jest Chrystusową, darmo wzrok to widzieć chce. Tylko wiara Bożą mową pewność o tym w serca śle''. (z pieśni: Sław języku tajemnicę).

Wpisane przez: Łukasz Borowski
2017-06-11 20:45:20
W niedzielę 11 czerwca w kościele parafialnym ksiądz Michał Bieńczyk odprawił mszę świętą prymicyjną. Poprzedziło ją błogosławieństwo rodziców prymicjanta. Po zakończonej Eucharystii ksiądz prymicjant dziękował rodzicom i duszpasterzom za pomoc w przygotowaniu do kapłaństwa. Tę uroczystość poprzedziły święcenia kapłańskie, które ks. Michał przyjął dzień wcześniej w katedrze siedleckiej z rąk ks. bpa Kazimierza Gurdy. Wszystkim siedmiu nowo wyświęconym kapłanom życzymy owocnej pracy duszpasterskiej i otaczamy ich naszymi modlitwami.

Więcej artykułów...
starsze artykuły