2017-12-16 14:07:58

1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 10.15 spotkanie dla rodziców i dzieci przed Pierwszą Komunią Św.

2. Za tydzień będziemy przeżywać 4 Niedzielę Adwentu, która w tym roku jest także Wigilią Bożego Narodzenia. Z tego powodu nie będzie Mszy Św. o godz. 17.00. Przypominamy o obowiązku udziału w niedzielnej Mszy Św.

pokaż intencje mszalne

2017-12-09 20:12:21

1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli w organizowaniu dekanalnego czuwnia dla młodzieży: Podziękowania dla sklepu BAŁDYGA w Krzywdzie za podarowanie kubeczków, łyżek oraz ciastek dla młodzieży, dla spółdzielni PROMYK z Radoryża Kościelnego za wypożyczenie podgrzewanczy do wody, dla naszych parafianek, które upiekły pyszne ciasta, dla scholi kandydatek do bierzmowania za piękny śpiew, dla młodzieży KSMu za pomoc. Wszystkim jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

2. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 17.30

3. Spotkanie przedświąteczne grupy pielgrzymkowej 14c odbędzie się w najbliższą niedzielę w Adamowie o godz. 18.00 na sali przy plebanii.

pokaż intencje mszalne

2017-12-02 15:07:26

1. 7 grudnia o godz. 18 odbędzie się Dekanalne Czuwanie Młodych. Na to spotkanie są zaproszeni wszyscy młodzi z naszej parafii. Dla kandydatów do bierzmowania jest to spotkanie obowiązkowe.

2. Od piątku do niedzieli będziemy przeżywać w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które poprowadzi Ks. Zbigniew Król, kapłan, który na codzień pracuje w Rosji.
O godz. 10, 12 i 17 Msza Święta z nauką dla wszystkich. O godz. 14.30 Msza Święta z nauką dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej.

3. W środę zapraszamy na pierwsze w tym roku RORATY o godz. 6:30. Dzieci, które będą uczestniczyły w roratach, mogą wygraż nagrodę.

4. Wizyta opłatkowa Pana Organisty, od godz. 8.30.
Poniedziałek: Drożdżak, Krzywda ul. Zagrodowa
Wtorek: Krzywda ul. Żwirowa, Prosta, Ogrodowa, Łukowska, Meblowa, Strażacka, Kłosowa, Przemysłowa, Sienkiewicza, Czerwonego Kapturka, Leśna.
Środa: Jasnosz, Krzywda ul. Wiejska, Miodowa, Słoneczna, Żytnia, Żelechowska
Czwartek: Krzywda, za torami

5. Najbliższy Chrzest Dzieci 25 grudnia o godz. 12.00. Konferencja przed chrztem dzieci dla rodziców i rodziców chrzestnych ww niedzielę 24 grudnia po Mszy Św. o godz. 12.00.pokaż intencje mszalne

Więcej artykułów...