Wpisane przez: J. Bronisz
Kategoria:
- 2019
2019-09-28 21:04:14
1.    W październiku Msze św. o godz. 17:00 i 18:00.
2.    Nabożeństwo różańcowe po Mszy Św o godz. 17:00.
3.    W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek, Sobota Miesiąca.
W Pierwszy Czwartek, Msza św. z modlitwą za powołanych i powołania  do kapłaństwa i różaniec o godz. 17:00
W Pierwszy  Piątek,  Msza św. z Nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa i różaniec o godz. 17:00 – Spowiedź od godz. 16:30
W Pierwszą Sobotę, Msza św. z  Nabożeństwem do Niepokalanego Serca Maryi i różaniec o godz. 17:00

4.    W Pierwszy Piątek wyjazd do chorych o godz. 8:00
5.    W sobotę godz. 10:00 spotkanie ministrantów i kandydatów.
6.    W przyszłą niedzielę:
•   Nabożeństwo różańcowe  po Mszy św. o godz. 10:15
•   Dla dzieci klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. na Mszy św. o godz. 10:15 poświęcenie różańców. Serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców.
•   Po Mszy św. 10:15 różaniec Kółek Różańcowych
7, W dniach 4 - 6 październik w Woli Gułowskiej będą uroczystości 80 rocznicy ostatniej Bitwy Kampanii Wrześniowej II Wojny Światowej z udziałem naczelnych władz państwowych. Więcej na ten temat na stronie parafii Wola Gułowska
8. W niedzielę 6 pażdziernika w Pratulinie będzie miała miejsce 9 Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn pod hasłem "Bądź odporny jak uderzone kowadło". Szczegóły na stronie parafii Pratulin.

 
Intencje mszalne (30 – 08-10-2019)
2019-09-30 - poniedziałek
17:301. † Zofię Skwarek
2. † Zofię Skwarek
18:001. Dz.-Bł. w 60r. urodzin Jerzego
2. † Ryszarda Szymanka, rodziców z obojga stron, Kazimierza, Jerzego, Teresę i Stanisława Pawłowskich
2019-10-01 - wtorek
17:001. † Zofię Skwarek
2. † Wiesławę Krasuską
18:001. † Stanisława Matyjaska
2. † Janusza Skwarka (7r.)
2019-10-02 - środa
17:001. † Zofię Skwarek
2. † Genowefę Sowa zr. Rodaków, Antolaków, Kazubskich

18:001. † Lucynę Kachniarz
2. † Jana Długoszka
18:301. † Zdzisława Olejniczaka
2019-10-03 - czwartek
17:00 1. † Zofię Skwarek
2. † Teresę i Stanisława Piszczów
18:001. † Lucynę Kachniarz
2. † Janinę Burdach
2019-10-04 - piątek
17:001. † Lucynę Kachniarz
2. † Józefa Tyszko (3r.), Weronikę, Jana, Franciszkę, Mikołaja zr. Kotów, Tyszków
18:001. † Antoniego Sprychę, Bogdana, Jana zr. Gralów
2. † Zofię Skwarek
2019-10-05 - sobota
17:001. † Wandę, Mariana zr. Bartnickich, Prokopów, Wierzchowskich, Wdowiaków
2. † Mariana Kulikowskiego
18:001. † Lucynę Kachniarz
2. † Zygmunta Wilczyńskiego (r.), Stanisława, zr. Wilczyńskich, Osinków
18:301 † Zbigniewa Walaszka (7dz.)
2019-10-06 - niedziela
08:30 1. † Genowefę i Ignacego Piszczów, Mariannę i Stanisława Jalowskich
2. † Krystynę Koślacz (30dz)
10:151. Dz-Bł w 10r. urodzin Emilii
2. † Zofię (r.), Zdzisława, Mariannę, Wojciecha zr. Mateńków
12:00 1. † Zygmunta Migurskiego i za poległych w obronie Ojczyzny
2. † Wandę, Stanisława zr. Czubajów, Chmielów
17:001. Dz-Bł. w 18r. urodzin Natalii
2. † Krzysztofa, Ksawerę, Bolesława zr. Osinków, Zygmunta, Lucynę zr. Ciołków
2019-10-07 - poniedziałek
17:001. † Jana Długoszka
2. † Jana Długoszka – poza parafią
18:001. Za zmarłych polecanych wypominkach

Podziel się:
sledzik
Facebook
1. czytanie (Rz 4, 20-25)Wiara AbrahamaPsalm (Łk 1, 69-70. 71-73. 74-75 (R.: por. 68))Wielbimy Pana, bo swój lud nawiedziłAklamacja (Mt 5, 3)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 12, 13-21)Gromadzić skarby przed Bogiem Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
17:001. † Stanisława (r.), Janinę zr. Janczewskich
18:001. † Władysława, Zofię zr. Koślaczów, Perytów, Piszczów, Kotów
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000