Wpisane przez: J. Bronisz
Kategoria:
- 2019
2019-10-27 18:52:51
1.   W tym tygodniu Msze św. w zwykłe dni o godz. 16:00 i 17:00. Różaniec o 16:30.
2.   W Uroczystość Wszystkich Świętych- 1 listopada Msze św. jak w niedzielę. Po sumie czyli około godz. 13:00 procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych i poświęcenie nowych pomników.
3.   W Dzień Wszystkich Zmarłych- Dzień Zaduszny - 2 listopada-  Msze św. 8:30, 10:15 17:00. Procesja na cmentarz około godziny 11:15.
4.   Od 2 do 8 listopada, nieszpory żałobne o godz. 16:30. Msza św. godz.o 17:00 i procesja na cmentarz.
5    Sobota – nabożeństwo wypominkowe z miejscowości – Laski, Wielgolas, Kożuchówka
6.   Niedziela - nabożeństwo wypominkowe z miejscowości – Krzywda
7.   Nabożeństwo pierwszopiątkowe i pierwszosobotnie o godz. 17:00.
8.   W piątek o godz. 14:30 odwiedziny chorych.
9.   W niedzielę Nabożeństwo Różańcowe i zmianka o godz. 11:15.

Intencje mszalne (28 – 05-11-2019)
2019-10-28 - poniedziałek
16:00 1. † Tadeusza Kota
17:001. † Tadeusza Zielińskiego zr. Abramków, Zielińskich
2019-10-29 - wtorek
16:001. † Mariannę Bogusz
2. † Wiesława Osiala
17:001. † Jana Bogusza (30dz.)
2. † Janinę Szczęsną
2019-10-30 - środa
16:001. † Genowefę Kulpa
2. † Wiesława Osiala
17:001. † Stanisława Kazaneckiego zr. Wierzbickich, Chmielów
2. † Janinę Szczęsną
2019-10-31 - czwartek
16:001. † Tadeusza Machnio
2. † Tadeusza Czerniec
17:001. † Janinę Szczęsną
2. † Rudolfa Dadasiewicza, Antoniego i Zofię Kot, Stefanię, Rozalię, Jana, Marcina zr. Kotów, Dadasiewiczów
2019-11-01 - piątek
08:301. † Kazimierza, Stanisława, Janusza, Janinę, Franciszka zr. Piszczów, Elżbietę, Rocha, Leszka zr. Pytlików, Kotów, Mroczków
2. † Mariana Piszcza (7dz.)
10:151. † Helenę i Wacława Kachniarz zr. Kachniarz
2. † Krystynę Walo (r.), Jana Dadasiewicza zr. Dadasiewiczów, Walów, Kardasów
12:00Za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach
17:001. † Teresę i Stanisława Pawłowskich
2. † Henryka Szydłowskiego
2019-11-02 - sobota
08:301. † Henrykę Bielecką (1r.), Leopolda, Zofię Redosz zr. Bieleckich, Siejów, Posiadałów
2. † Henryka Kota (11r.)
10:151. Za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach
2. † Janinę i Bolesława Kardas, Jana Koczkodaja, Stanisława Leszek
17:001. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach z miejscowości Laski, Wielgolas, Kożuchówka
2. † Marię Czyżkowską zr. Błażejczyków
2019-11-03 - niedziela
08:301. † Grzegorza Żebrowskiego
10:151. † Bogdana Kopcia zr. Sprychów, Tymoszów
2. † Barbarę, Kazimierza zr. Kowalskich, Zofię Wardo
12:001. † Jana Szaleja (2r.)
2. † Tadeusza Kota
17:00W intencji zmarłych polecanych w wypominkach z miejscowości Krzywda
2019-11-04 - poniedziałek
16:001. Gr. † Tadeusza Machnio
17:001. Za zmarłych polecanych w wypominkach z miejscowości Fiukówka
2. † Wacława zr. Pękałów, Kalinowskich

Podziel się:
sledzik
Facebook
1. czytanie (Mdr 6, 1-11)Mądrość konieczna dla władcówPsalm (Ps 82 (81), 3-4. 6-7 (R.: por. 8a))Powstań, o Boże, osądź Twoją ziemięAklamacja (Por. 1 Tes 5, 18)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 17, 11-19)Niewdzięczność uzdrowionych z trądu1. czytanie (Rz 8, 31b-39)Ani śmierć, ani życie nie zdoła nas odłączyć od miłości BogaPsalm (Ps 126, 1-2ab. 2cd-3. 4-5. 6 (R.: por. 5))Kto we łzach sieje, żąć będzie w radościAklamacja (Mt 5, 10)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 10, 28-33)Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
16:301. † Jana Matyjaska
2. † Janinę Szczęsną
17:001. † Władysława Tomasika
2. Gr. † Tadeusza Machnio
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000