2020-06-25 08:59:55
Uroczyste zakończenie roku formacyjnego różnych grup parafialnych działających  w naszej parafii m.in. Krąg Biblijny, Domowy Kościół, Legion Maryji, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Kółka Różańcowe odbyło się 21.06.20. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą w oprawę, której byli zaangażowani wszyscy. Następnie udaliśmy się na wspólną agape przy ognisku. Pogoda nam sprzyjała, nie zabrakło wspólnych zabaw i śpiewów. Nasze spotkanie zakończyliśmy odśpiewaniem apelu i pieśnią wieczorną w ramach  przygotowania do duchowej pielgrzymki.
 U progu czasu wakacyjnego pamiętajmy, że od Pana Boga nie ma wakacji, a na urlop warto zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik lub Pismo Święte. Nie zapominajmy też, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Niech to będzie błogosławiony czas wypoczynku, regeneracji sił, ale także duchowego wzrostu.

Zakończenie roku formacyjnego
1. czytanie (Iz 55, 6-9)Myśli moje nie są myślami waszymiPsalm (Ps 145 (144), 2-3. 8-9. 17-18 (R.: 18a))Pan blisko wszystkich, którzy Go wzywają2. czytanie (Flp 1, 20c-24. 27a)Dla mnie żyć – to ChrystusAklamacja (Por. Dz 16, 14b)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 20, 1-16a)Przypowieść o robotnikach w winnicy Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
08:301. † Genowefę (r.), Mariana, Zygmunta, Kazimierza zr. Garbacików
2. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska, Irenę i Bolesława Żebrowskich
10:151. Dz-Bł. w 18r. urodzin Jakuba Chudzika
2. † Jana Koślacza (Gr.)
12:001. † Tadeusza Tomasika
2. † Janinę Sopińską (r.)
17:001. † Mieczysława Wardaka (12r.), Stanisława, Janinę zr. Siwickich, Wardaków, Bogumiłę Wojewoda
2. † Karolinę, Marcina, Wiktora, Stanisławę, Tadeusza zr. Gajo