2020-06-25 08:59:55
Uroczyste zakończenie roku formacyjnego różnych grup parafialnych działających  w naszej parafii m.in. Krąg Biblijny, Domowy Kościół, Legion Maryji, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Kółka Różańcowe odbyło się 21.06.20. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą w oprawę, której byli zaangażowani wszyscy. Następnie udaliśmy się na wspólną agape przy ognisku. Pogoda nam sprzyjała, nie zabrakło wspólnych zabaw i śpiewów. Nasze spotkanie zakończyliśmy odśpiewaniem apelu i pieśnią wieczorną w ramach  przygotowania do duchowej pielgrzymki.
 U progu czasu wakacyjnego pamiętajmy, że od Pana Boga nie ma wakacji, a na urlop warto zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik lub Pismo Święte. Nie zapominajmy też, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Niech to będzie błogosławiony czas wypoczynku, regeneracji sił, ale także duchowego wzrostu.

Zakończenie roku formacyjnego
1. czytanie (Iz 55, 10-11)Skuteczność słowa BożegoPsalm (Ps 65 (64), 10abcd. 10e-11. 12-13. 14 (R.: por. Łk 8, 8))Na żyznej ziemi ziarno wyda plony2. czytanie (Rz 8, 18-23)Oczekujemy chwałyAklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 13, 1-23)Przypowieść o siewcy Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
08:301. Dz-Bł. w 40r. ślubu Jadwigi i Jerzego Sobczyńskich, Bł. Boże dla dzieci i wnuków
2. † Grażynę Bylina (7dz.)
10:151. † Stanisława (r.), Alinę zr. Koślaczów, Łazugów
2. † Teresę Mućkę (7dz.)