2020-08-25 14:21:33
Grupa młodzieży z naszej parafii wraz z ks. Sławomirem 24 sierpnia była na spływie kajakowym po rzece Wieprz. Spływ rozpoczęli w Jeziorzanach, a zakończyli w „Przystani Dwór Osmolice”. Świetnie się bawili, korzystając z ostatnich dni wakacji. Na pewno jeszcze to powtórzą… Dzień rozpoczęli Mszą Świętą, a zakończyli ogniskiem i wieczorną modlitwą. (Zdjęcia od 1 do 52)

5.09.2020 (poraz drugi) młodzież  integrowała się na kajakach z ks. Sławkiem i ks. Adamem. Ostatnio bardzo nam się podobało i postanowiliśmy to powtórzyć. Nasz wyjazd rozpoczęliśmy od Mszy Świętej. Następnie udaliśmy się w trasę… Pogoda nam dopisała. Nie zabrakło dobrego humoru, mamy wiele wspomnień.  Zakończyliśmy na koniec ogniskiem i wspólną modlitwą. (Zdjęcia od 53 do 113)

Kajaki I i II