2020-08-31 15:06:18
Wczoraj (31.08.2020 r.) odbyło się spotkanie popielgrzymkowe. Rozpoczęliśmy Mszą Świętą. Następnie udaliśmy się na plac obok plebanii, gdzie przy ognisku i śpiewach mogliśmy wychwalać Pana Boga, dziękując za dar tegorocznego pielgrzymowania na Jasną Górę.
Na dzisiejsze spotkanie przybyli do nas pewni goście... Wśród nas byli obecni: ks. Jacek Sereda, ks. Michał Bieńczyk oraz ks. Adam Klimek. Serdecznie dziękujemy, że zaszczyciliście nas swoją obecnością.
Podczas wczorajszego spotkania, szczególne podziękowania skierowaliśmy ks. Przewodnikowi za zorganizowanie wspaniałej pielgrzymki.
"Chwała, Bóg tu Ciebie w darze zesłał nam, byś prowadził lud..." - to słowa piosenki dedykowanej ks. Sławomirowi w podzięce.
Miło spędziliśmy czas, wspominając chwile spędzone na duchowym szlaku...
Nasze spotkanie zakończyliśmy modlitwą, Apelem Jasnogórskim oraz pieśnią wieczorną.

Spotkanie popielgrzymkowe
1. czytanie (Iz 55, 6-9)Myśli moje nie są myślami waszymiPsalm (Ps 145 (144), 2-3. 8-9. 17-18 (R.: 18a))Pan blisko wszystkich, którzy Go wzywają2. czytanie (Flp 1, 20c-24. 27a)Dla mnie żyć – to ChrystusAklamacja (Por. Dz 16, 14b)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 20, 1-16a)Przypowieść o robotnikach w winnicy Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
08:301. † Genowefę (r.), Mariana, Zygmunta, Kazimierza zr. Garbacików
2. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska, Irenę i Bolesława Żebrowskich
10:151. Dz-Bł. w 18r. urodzin Jakuba Chudzika
2. † Jana Koślacza (Gr.)
12:001. † Tadeusza Tomasika
2. † Janinę Sopińską (r.)
17:001. † Mieczysława Wardaka (12r.), Stanisława, Janinę zr. Siwickich, Wardaków, Bogumiłę Wojewoda
2. † Karolinę, Marcina, Wiktora, Stanisławę, Tadeusza zr. Gajo