2020-09-15 08:25:18
14.09.20 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku formacyjnego grup parafialnych działających w naszej parafii - KSM, ministranci i lektorzy, Domowy Kościół, Krąg Biblijny, Legion Maryi, członkowie Kółek Różańcowych.
Głównym punktem spotkania była Msza Św. koncelebrowana o godz. 17.00 w naszej świątyni parafialnej. Mszy Św. przewodniczył ks. Jacek Sereda, który podczas Eucharystii wygłosił do nas Słowo Boże, a po zakończonej Mszy Św. wygłosił konferencję, wprowadzając nas do tegorocznego roku formacyjnego. Na zakończenie wszyscy otrzymali drobny upominek - jedną z niespodzianek. Kolejną przygotowali ministranci -  zaśpiewali stworzoną przez siebie piosenkę.
Wszystkim należącym do grup parafialnych życzymy owocnej pracy w służbie Panu Bogu i ludziom.

Rozpoczęcie Nowego roku formacyjnego
1. czytanie (Iz 25, 6-10a)Uczta mesjańskaPsalm (Ps 23 (22), 1b-3a. 3b-4. 5. 6 (R.: por. 6cd))Po wieczne czasy zamieszkam u PanaAklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 15, 29-37)Jezus ociera łzy i daje cudowny pokarm Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
06:301. † Tadeusza Kryczkę
2. † Marię Mateńko
16:301. † Jan Tadeusza Zawadzkiego
17:001. † Jana Kępkę (r.)
2. † Natalię Piszcz