Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Radoryżu Kościelnym
pokaż w formie listy

<-- (07-2019) sierpień 2019 (09-2019) -->

Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
czwartek
17:30 † Jana Abramka
18:00 † Tadeusza Machnio
18:30 † Janinę Szczęsnę 30dz.
2
piątek
17:30 † Wojciecha Sprychę, Jana, Aleksandrę zr. Sprychów, Janinę i Aleksandra Komar
18:00 1. † Henryka Piotrowskiego zr. Piotrowskich, Sikorów, Mućków, Kulpów, Rodaków, Skwarków
2. † Piotra Sokoła (5r.)
3
sobota
17:30 † Jana, Lucynę zr. Kotów, Roberta Koślacza
18:00 † Ireneusza Mućkę (1r.)
4
niedziela
08:30 1. † Danutę Ognik
2. † Ireneusza Mućkę
10:15 1. † Zuzannę (14r.), Henryka (3r.) zr. Ochników
2. † Tadeusza Machnio
12:00 † Wiesława Pawłowskiego, Jana, Natalię, Bogdana, Stanisława zr. Pawłowskich

17:00 † Adelę Kot (r.)
5
poniedziałek
17:30 † Tadeusza Machnio
18:00 † Jana Cąkałę
18:30 † Mariannę Bogusz (30dz.)
6
wtorek
08:30 † Ryszarda, Władysława, Helenę, Halinę, Sylwestra zr. Lemiechów, Adelę, Bolesława, Krystynę, Henryka zr. Boguszów
17:30 † Natalię Bielecką
18:00 † Wojciecha Beczka
7
środa
17:30 † Kazimierza Bakierskiego
18:00 Dz. Bł. o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Oliwii w 11r. urodzin
8
czwartek
17:30 † Tadeusza Machnio
18:00 † Gabrielę, Jana Stępniaków
9
piątek
17:30 † Mariana Kudana (8r.), zr. Kudanów i Sadych
18:00 † Władysława, Kazimierę, Jerzego, Jana, Kazimierza, Marię zr. Skwarek, Scholastykę i Mariana Kucharskich

18:30 W intencji pielgrzymów udających na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę

10
sobota
16:00 Ślub
17:00 Ślub
18:00 † Zygmunta Kachniarza, Janinę, Józefa zr. Siejów, Kachniarzy
11
niedziela
08:30 † Lucjana, Józefę, Jana, Reginę, Salomeę, Kazimierza, Agnieszkę, Grzegorza, Stanisława zr. Mućków, Walów, Koślaczów
10:15 Dz. Bł. o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Martyny i Marcina oraz dla Magdy i Huberta
12:00 † Siostrę Patrycję, Stanisława
17:00 † Stefanię Mronowską, Wiesławę Borek
12
poniedziałek
17:30 1. † Natalię Bielecką
18:00 1. † Zofię, Leona, Mariana zr. Sadych
13
wtorek
17:30 1. Dz.-Bł. z okazji ur. Bogdana
18:00 1. † Henryka i Adelę Kot
14
środa
17:30 1. † Natalię Bielecką
18:00 1. † Łucję, Edwarda, Kazimierza zr. Koślaczów, Kwaśnych
15
czwartek
08:30 1. † Janusza Piszcza, Stanisława, Kazimierza zr. Piszczów
2. † Piotra, Salomeę zr. Duckich, Prokopków, Stachniaków, Machniów , Błachniów

10:15 1. † Piotra Wylotka
2. † Damiana Woźniaka, rodziców Leokadię, Wacława, Stanisława i Genowefę Kot
17:00 1. † Henrykę i Mariana Gajownik, Juliannę, Andrzeja, Janinę, Józefa zr. Gajowników
16
piątek
17:30 1. † Genowefę Kulpa 7dz.
2. † Natalię Bielecką -
18:00 1. † Stanisława i Teresę Pawłowskich
2. † Czesława Kruka 7dz.
18:30 1. † Tadeusza Czernieca 7dz.
17
sobota
16:00 Ślub
17:30 1. † Marię Salamucha (1r.)
18:00 1. † Mariana Kopcia (2r.), Zofię, Tadeusza, Kazimierza
18
niedziela
08:30 1. † Jana Kota, Helenę, Eugeniusza, Jozefa, Zofię, Szymona, zr. Kotów, Ochników
2. † Siostrę Patrycję, Stanisława zr. Kłusków, Kardasów
10:15 1. Dz.-Bł. w intencji Teresy Kamińskiej w 80r. urodzin
2. Dz.-Bł. w intencji Jolanty i Sławomira w 35r. ślubu

12:00 1. Wypominkowa za zmarłych

2. † Mariannę, Lucjana, Annę, Janusza, Teresę zr. Warownych
17:00 1. + Grzegorza
19
poniedziałek
17:30 1. + Natalię Bielecką
18:00 1. + Stanisława, Mariana zr. Łubianków, Skwarków
20
wtorek
17:30 1. + Natalię Bielecką
18:00 1. + Henryka Salamuchę zr. Salamuchów, Szklarczyków, Bawolskich, Wesołowskich, Biedrzyńskich
21
środa
17:30 1. + Bogumiłę Abramek (r.), Jana zr. Abramków, Szewczaków
18:00 1. + Józefa Bieleckiego
22
czwartek
17:30 1. + Stanisława Ochnika (r.), zmarłych rodziców
18:00 1. + Jana Cąkała
23
piątek
17:30 1. + Kazimierza Bakierskiego
18:00 1. + Henryka Salamucha (r.), Salamuchów, Biedrzyckch, Wróblewskich, Szklarczyków
24
sobota
17:30 1. + Wiesławę Krasuską
18:00 1. Dz.-Bł. w 4r. ślubu Sylwii i Łukasza
18:30 1. + Lucynę Młynarczyk 30dz.
25
niedziela
08:30 1. Dz.-Bł. w 1r ślubu Aleksandry i Jakuba
10:15 1. + Roberta, Romana, Jadwigę, Antoniego Zorskich, Celinę i Eugeniusza Skwarków
12:00 1. ODPUST- W intencji Parafian i Gości
17:00 1. + Janinę Wardak (13r.), Mieczysława, Stanisława




1. czytanie (Rt 1, 1. 3-6. 14b-16. 22)Rut Moabitka zostaje wierna Bogu NoemiPsalm (Ps 146 (145), 5-6b. 6c-7. 8-9a. 9b-10 (R.: por. 1b))Chwal, duszo moja, Pana, Stwórcę swego
Albo: Alleluja
Aklamacja (Ps 25 (24), 4b. 5a)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 22, 34-40)Największe przykazanie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
17:301. + Kazimierza Bakierskiego
18:001. + Henryka Salamucha (r.), Salamuchów, Biedrzyckch, Wróblewskich, Szklarczyków
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000