pokaż w formie listy


Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
piątek
08:30 1. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
2. † Szczepana Piszcza (7dz.)

10:15 1. Dz-Bł. w intencji Ks. Proboszcza z okazji imienin
2. Dz-Bł. w intencji Ks. Proboszcza z okazji imienin

12:00 1. Dz-Bł. w 60r. urodzin Kazimiery
2. W intencji parafian

17:00 1. † Kazimierza Kruka (7dz.)
2
sobota
07:00 1. † Marię Mateńko
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

07:30 1. † Irenę, Eugeniusza Mateńko
3
niedziela
08:30 1. † Ignacego, Genowefę Piszcz, Stanisława, Mariannę Jalowskich
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

10:15 1. † zr. Sprychów, Tymoszów
12:00 1. † Mariana Mizurę
2. W intencji parafian

17:00 1. † Emila Makułę
2. † Jana Adamskiego

4
poniedziałek
07:00 1. Za zmarłych polecanych w wypominkach
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

5
wtorek
07:00 1. † Emila Makułę
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

6
środa
08:30 1. Dz-Bł. w 65r. urodzin Apolonii
2. † Mariannę Jalowską, zr. Jalowskich, Goławskich, Gajów, Adama Łukasiewicza

10:15 1. † Zdzisława Bieleckiego (13r.), Dariusza zr. Bieleckich
2. Za parafian

12:00 1. † Krystynę Białach zr. Białachów, Chudzików
2. † Wiesława Jalowskiego (7dz.)

17:00 1. † Łukasza Józwika (r.)
7
czwartek
07:00 1. † Zuzannę Bartnicką (9r.), Kazimierza zr. Bartnickich, Mateńków, Janusz Włodarczyka, Bronisława Michalaka
2. † Emila Makułę (30dz.)

8
piątek
07:00 1. † Emila Makułę
2. † Kazimierza Krasuskiego (30dz.)

9
sobota
07:00 1. † Emila Makułę
2. † Stanisława Piszcza (31r.) zr. Piszczów, Chudzików, Sowów

10
niedziela
08:30 1. † Jana Tuchowskiego (5r.)
2. † Zbigniewa Kulesza zr. Kuleszów

10:15 1. † Tadeusza Zielińskiego
2. Za parafian

12:00 1. † Jerzego Osiala
2. † Daniela Kudana (7dz.)

17:00 1. Dz-Bł. w 13r. urodzin Oli
11
poniedziałek
07:00 1. † Emila Makułę
2. Za parafian

12
wtorek
07:00 1. † Emila Makułę
2. † Krzysztofa Abramka

13
środa
07:00 1. † Krzysztofa Abramka
07:30 1. † Jana Króla
14
czwartek
07:00 1. † Jana Adamskiego
2. † Mariannę Jodełka (30dz.)

15
piątek
07:00 1. † Mariana Wysokińskiego
2. † Jana Króla (30dz.)

16
sobota
07:00 1. † Mariana Łubiankę (2r.), Stanisława zr. Skwarków, Łubianków
17:00 1. † Wandę i Jana Kowalskich zr. Kowalskich, Kopczyńskich
17
niedziela
08:30 1. † Janinę, Kazimierza zr. Mućków, Stanisława, Stefanię zr. Sikorów
2. † Kazimierza Garbacika

10:15 1. † Jana Jalowskiego, zmarłych rodziców z obojga stron
2. † Janinę i Andrzeja Osialów, Genowefę i Jana Cuchów

12:00 1. † Jerzego, Bogumiłę zr. Bieleckich, Skwarków
2. † Tadeusza, Henryka Tomasika

17:00 1. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska, Witolda
18
poniedziałek
07:00 1. † Jana Króla
2. † Henryka Biernackiego (30dz.)

19
wtorek
07:00 1. † Jana Króla
2. † Tadeusza Świdra (30dz.)

20
środa
07:00 1. † Henryka Biernackiego
2. † Kazimierza Kruka
21
czwartek
07:00 1. † Marię Mateńko
2. † Szczepana Piszcza (30dz.)

22
piątek
07:00 1. † Mirosława Skwarka
2. † Kazimierza Kruka (30dz.)

23
sobota
07:00 1. Dz-Bł. w 45r. ślubu Aliny i Waldemara Kotów
2. Dz-Bł. w 18r. urodzin Emilii

07:30 1. † Czesława Warda (7dz.)
15:00 Ślub
24
niedziela
08:30 1. † Henryka Jawoszka
2. † Jana Pijaka (4r.), Dadasiewiczów, Pijaków

10:15 1. † Siostrę Patrycję
2. † Antoniego Ognika

12:00 1. † Stanisława Pawłowskiego (3r.), Teresę Pawłowską zr. Pawłowskich, za dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za parafian

17:00 1. † Stanisława Warpasa
2. † Martę Misior (r.)

25
poniedziałek
07:00 1. † Kazimierza Kowalczyka (r.)
2. † Krystiana Ciołka

26
wtorek
07:00 1. † Henryka Biernackiego
2. † Krystiana Ciołka

27
środa
07:00 1. † Kazimierza Kruka
2. † Krystiana Ciołka

28
czwartek
07:00 1. † Szczepana Piszcza
2. † Krystiana Ciołka

29
piątek
07:00 1. † Elżbietę Kabała zr. Skwarków, Królów, Rusków
2. † Wiesława Jalowskiego (30dz.)
30
sobota
07:00 1. † Edwarda Bartnickiego zr. Cegiełków, Bartnickich
16:30 1. Dz-Bł. w 50r. urodzin Grzegorza
2. † Zofię (r,), Władysława zr. Koślaczów, Piszczów , Rytlów

17:00 1. † Adelę, Stanisława zr. Duckich, Prokopków, Stachniaków, Machniów, Błachniów
2. † Daniela Kudana (30dz.)

31
niedziela
08:30 1. † Mariannę Sopyła, Stefana, Jana, Marię, Antoniego zr Kępków
2. † Mariana, Ryszarda, Anielę zr. Dołężków,

10:15 1. Dz-Bł. w 18r. urodzin Bartłomieja
2. † Franciszkę i Bonifacego Pawłowskich

12:00 1. Dz-Bł. w 16r. urodzin Izabeli
2. †Damiana Ruska

17:00 1. † Janinę, Emilię, Henryka zr. Wesołowskich, Jasińskich
2. † Henryka Kłusek, Siostrę Patrycję, Stanisława zr. Kłusków, Kardasów





1. czytanie (Dz 22, 3-16)Święty Paweł opowiada o swoim nawróceniu1. czytanie (Dz 9, 1-22)Nawrócenie św. Pawła w DamaszkuPsalm (Ps 117, 1-2 (R.: por. Mk 16, 15))Idźcie i głoście światu Ewangelię
Albo: Alleluja
Aklamacja (J 15, 16)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mk 16, 15-18)Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. † Kazimierza Kowalczyka (r.)
2. † Krystiana Ciołka
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000