pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok


<-- marzec 2019 kwiecień 2019 maj 2019 -->

2019-04-01 - poniedziałek
18:001. † Agnieszkę Ciołek – rodzina Żurawskich
2. † Helenę Ciołek (r.ś.)
18:301. † Marię Kępa – ostatnia gr
2. Dz.Bł. w 8 urodziny Filipa
2019-04-02 - wtorek
18:001. † Agnieszkę Ciołek – Franciszek Ciołek z rodziną
2. † Bogusława Kubiaka – 30 dzień śmierci
18:301. † Leopolda Bieleckiego (r.ś.), Henrykę, Mariannę, Edwarda, Zofię Redosz, Krystynę Kot, z r. Bieleckich i Mućków
2. † Leopolda (9 r.ś.), z r. Szewczaków, Walów, Karnowskich
2019-04-03 - środa
18:001. † Agnieszkę Ciołek – chrzestna
2. † Stanisława Młynarczyka – rodzina Radzikowskich
18:30 1. † Elżbietę Bany – pracownicy Banku PKO w Łukowie
2019-04-04 - czwartek
18:001. † Wojciecha Beczka – 30 dzień śmierci
2. † Stanisława Młynarczyka – córka Marta z rodziną
18:301. † Zdzisława, Jana, Zofię, Stanisława, z r. Nogalów, Mateńków, Deresów
2. † Grzegorza Ryszkowskiego
2019-04-05 - piątek
10:001. † Tadeusza Machnio – 7 dzień śmierci
2. † Władysława (r.ś.), Bronisławę Abramek i Józefa Abramek, Franciszka i Wojciecha Łukasików, Stanisława Boska
12:001. † Adama Kaczora
2. † Janinę Dziurdziak (30 r.ś.), Stanisława Dziurdziaka, Urszulę
3. Za zmarłych polecanych w wypominkach
15:001. † Mieczysława Sudowskiego
2. † Franciszka, Edwardę, z r. Bartnickich, Pietrzaków
17:001. † Tadeusza Gajo
2. † Tadeusza Kot – syn Wojciech z rodziną
2019-04-06 - sobota
10:001. † Tadeusza Gajo
2. † Janinę Kusek, z r. Kępków, Kusków, Strzyżewskich
3. † Juliana Mateńko (r.ś.), Mateńków i Warownych
12:001. † Jadwigę, Henryka Strzyżewskich
2. † Franciszka, Serafinę Sobiechów
15:001. † Ryszarda, Szczepana Prokopek, zm. Rodziców
2. † Irenę Kędra (r.ś.)
17:001. † Janinę Dziurdziak (30 r.ś.), Stanisława Dziurdziaka, Urszulę Rupniewską
2. † Marię Salamucha
2019-04-07 - niedziela
08:301. † Tomasza (r.ś.), Edmunda z r. Dzadzów
2. † Marię, Antoniego, Mariana, z r. Mgnuszewskich, Matyjasków
10:151. † Lucynę (r.ś.), Władysława, Andrzeja, Wiesławę Strzyżewskich
2. Za Parafian
12:001. † Bolesława Bieńczyka, z r. Bieńczyków i Pietrzaków (27 r.ś.)
2. † Mariana Rodaka (21 r.ś.)
17:001. † Henryka Strzyżewskiego, Andrzeja, Bartłomieja, Helenę, Mieczysława, Strzyżewskich
2019-04-08 - poniedziałek
18:001. † Agnieszkę Ciołek – ojciec chrzestny
2. † Elżbietę Bany – rodzina Stępniewskich
18:301. † Stanisława Młynarczyka – córka Monika z rodziną
2. † Zbigniewa, Marię, Michała, Janusza, z r. Kuleszów
2019-04-09 - wtorek
18:001. † Józefa Bieleckiego – 30 dzień śmierci
2. † Stanisława Młynarczyka – syn Rafał z dziećmi
18:301. † Elżbietę Bany – Konrad, Anna Ciołek z dziećmi
2. † Henryka, Helenę, Zygmunta, Andrzeja, Mariannę, z r. Pieniaków, Sprychów
2019-04-10 - środa
18:001. † Jakuba, Juliannę Wysokińskich, Franciszka, Stefanię Sprychów, rodziców z obu stron, Antoniego Kalińskiego, Zygmunta Nowaka
18:301. † Stanisława Młynarczyka – rodzina Skwarków i Madejów
2019-04-11 - czwartek
18:001. † Bogusława Kubiaka - bratowa
2. † Kazimierza Dadasiewicza – 30 dzień śmierci
18:301. † Stanisława Młynarczyka – teściowa Jadwiga Kozak
2019-04-12 - piątek
17:301. † Teresę Osial (2 r.ś.), Jana Osiala, z r. Osialów i Szalejów
18:00droga krzyżowa
18:301. † Andrzeja i Wiesławę Strzyżewskich, z r. Strzyżewskich i Mućków
20:001. † Lucynę Zykubek – 7 dzień śmierci
Ekstremalna Droga Krzyżowa
2019-04-13 - sobota
18:001. † Edwarda Walaszek, Mariannę Fijołek, rodziców z obu stron
18:301. † Jarosława (13 r.ś.), z r. Skwarków, Ochników, Kwaśniewskich
2019-04-14 - niedziela
08:301. † Stanisława (r.ś.), Stefanię Sikora, z r. Sikorów, Ochników, Mućków
2. † Mieczysława Sudowskiego
10:151. † Mariannę Strzyżewską (r.ś.) – syn
2. Za Parafian
12:001. Dz.Bł. w 1 urodziny Zofii, 10 urodziny Dominiki, błogosł. dla Antoniego i Jakuba i ich rodziców
17:001. Dz.Bł w 2 urodziny Franka i 10 urodziny Ani
2019-04-15 - poniedziałek
17:301. † Kazimierza Bakierskiego – 30 dzień śmierci
2. † Stanisława Kurka (r.ś.), z r. Kurków, Siwków, Wardów
18:001. † Stanisława Młynarczyka – rodzina Zalewskich, Kamińskich, Krasuskich
2019-04-16 - wtorek
17:301. Dz.Bł w 18 urodziny Dominika Osiala
18:001. † Stanisława Młynarczyka – r. Bosków, Przekazińskich i Zalewskich
2. Dz.Bł w 25 r. ślubu Alicji i Janusza
2019-04-17 - środa
17:301. † Waldemara Szczęsnego, z r. Szczęsnych i Sobiechów
18:001. † Genowefę (r.ś.), Jana i Krzysztofa, z r. Kryczków
2019-04-18 - czwartek
18:001. Dz.Bł. w intencji Kapłanów naszej Parafii
2. Dz.Bł. w intencji Łukasza w 19 urodziny
2019-04-19 - piątek
18:00Liturgia Męki Pańskiej
2019-04-20 - sobota
20:001. † Scholastykę, Wacława, z r. Chojętów i Cąkałów
2. Dz.Bł z podziękowaniem za łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny
2019-04-21 - niedziela
06:001. Dz.Bł w intencji wszystkich Parafian i Gości
10:151. Dz.Bł w 50 r. ślubu Teresy i Wiesława
2. Dz.Bł w 18 urodziny Aleksandry o Boże błogosł.
12:001. † Janinę i Eugeniusza Majewskich
2. † Zofię i Juliana Sprychów (r.ś.)
17:001. † Piotra Pietrzaka (r.ś.), Jadwigę, Mieczysława, Mariannę, Jana Szymeckich
2. † Jana Mateńko
2019-04-22 - poniedziałek
17:30 -- intencja --
18:00 -- intencja --
2019-04-23 - wtorek
17:301. † Marię Kępa (1 r.ś.)
18:001. † Wojciecha Sprychę z racji imienin
2019-04-24 - środa
17:301. † Janinę Cąkała – 30 dzień śmierci
18:001. † Teresę Pawłowską – Dzieci
2019-04-25 - czwartek
17:301. Dz.Bł. w 1 r. urodzin Mileny i o Boże błogosł. dla Julii
18:001. † Teresę Pawłowską – Dzieci
2019-04-26 - piątek
17:30† Wojciecha Mućkę – 1 r.ś.
18:00† Zofię Gajownik r.ś.
2019-04-27 - sobota
16:00Ślub
18:001. † Fredę Ogrodnik
18:001. Dz.Bł. za Wacława Ogrodnika w 80 urodziny
2019-04-28 - niedziela
08:301. † Kazimierza Bartnickiego r.ś., Zuzannę Bartnicką, z r. Bartnickich i Mateńków
2. † Jana Salak r.ś., Leokadię i Zygmunta Salaków
10:151. † rodziców Teodorę i Henryka Błachnio, siostrę Elżbietę
2. † Stanisławę Warda r.ś., Jana, Henryka, Zbigniewa, z r. Wardów, Kurków, Kopyściów, Ciołków, Zalewskich

12:001. † Jadwigę Wieliczuk (7 r.ś.), Jolantę i Zdzisława Wieliczuk
17:001. Dz.Bł. w 50 r. ślubu
2019-04-29 - poniedziałek
17:301. † Tadeusza Machnio - 30 dzień śmierci
2. † Stanisława, Mirosławę Bartnickich, Konopków
18:001. † Eugenię (r.ś.), Alinę, Eugeniusza, z r. Czuprynów, Baranów, Malinowskich
2. † Jana (3 r.ś.), z r. Rusków, Ochników, Pietryków
18:301. † Natalię Bielecką – 7 dzień śmierci
2019-04-30 - wtorek
17:301. † Stanisława Młynarczyka – syn z rodziną
2. † Wojciecha Beczka, z r. Beczków
18:001. † Grzegorza Hardeja r.ś.
2. † Mirosława Jalowskiego r.ś.
2020-07-12 - niedziela
          Brak intencji wpisanych na dzień dzisiejszy.


1. czytanie (Iz 55, 10-11)Skuteczność słowa BożegoPsalm (Ps 65 (64), 10abcd. 10e-11. 12-13. 14 (R.: por. Łk 8, 8))Na żyznej ziemi ziarno wyda plony2. czytanie (Rz 8, 18-23)Oczekujemy chwałyAklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 13, 1-23)Przypowieść o siewcy Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
08:301. Dz-Bł. w 40r. ślubu Jadwigi i Jerzego Sobczyńskich, Bł. Boże dla dzieci i wnuków
2. † Grażynę Bylina (7dz.)
10:151. † Stanisława (r.), Alinę zr. Koślaczów, Łazugów
2. † Teresę Mućkę (7dz.)
12:001. Dz-Bł. w 10r. ślubu Hanny i Konrada i Bł. Boże dla córki Neli
17:001. Dz-Bł. w 1r. ślubu Agnieszki i Łukasza i Bł. Boże dla Ignasia
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000