pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2019-10-01 - wtorek
17:001. † Zofię Skwarek
2. † Wiesławę Krasuską
18:001. † Stanisława Matyjaska
2. † Janusza Skwarka (7r.)
2019-10-02 - środa
17:001. † Zofię Skwarek
2. † Genowefę Sowa zr. Rodaków, Antolaków, Kazubskich

18:001. † Lucynę Kachniarz
2. † Jana Długoszka
18:301. † Zdzisława Olejniczaka
2019-10-03 - czwartek
17:00 1. † Zofię Skwarek
2. † Teresę i Stanisława Piszczów
18:001. † Lucynę Kachniarz
2. † Janinę Burdach
2019-10-04 - piątek
17:001. † Lucynę Kachniarz
2. † Józefa Tyszko (3r.), Weronikę, Jana, Franciszkę, Mikołaja zr. Kotów, Tyszków
18:001. † Antoniego Sprychę, Bogdana, Jana zr. Gralów
2. † Zofię Skwarek
2019-10-05 - sobota
17:001. † Wandę, Mariana zr. Bartnickich, Prokopów, Wierzchowskich, Wdowiaków
2. † Mariana Kulikowskiego
18:001. † Lucynę Kachniarz
2. † Zygmunta Wilczyńskiego (r.), Stanisława, zr. Wilczyńskich, Osinków
18:301 † Zbigniewa Walaszka (7dz.)
2019-10-06 - niedziela
08:30 1. † Genowefę i Ignacego Piszczów, Mariannę i Stanisława Jalowskich
2. † Krystynę Koślacz (30dz)
10:151. Dz-Bł w 10r. urodzin Emilii
2. † Zofię (r.), Zdzisława, Mariannę, Wojciecha zr. Mateńków
12:00 1. † Zygmunta Migurskiego i za poległych w obronie Ojczyzny
2. † Wandę, Stanisława zr. Czubajów, Chmielów
17:001. Dz-Bł. w 18r. urodzin Natalii
2. † Krzysztofa, Ksawerę, Bolesława zr. Osinków, Zygmunta, Lucynę zr. Ciołków
2019-10-07 - poniedziałek
17:001. † Jana Długoszka
2. † Jana Długoszka – poza parafią
18:001. Za zmarłych polecanych wypominkach
2019-10-08 - wtorek
17:001. Dz-Bł. w 18r. urodzin Kacpra Bany
2. † Zygmunta, Władysławę Beczek
18:001. † Krystynę i Antoniego Krzywickich
2. † Jana Długoszka
2019-10-09 - środa
17:001. † Aleksandrę Jodełko
2. † Jana Ochnika 30dz.
18:001. † Genowefę (r.), Leokadię, Mariana, Zygmunta, Adriana, Jana, Zygmunta zr. Garbacików, Salaków
2. † Janinę i Franciszka Burdach
2019-10-10 - czwartek
17:001. † Janinę Burdach
2. † Mirosława Skwarka
18:001. † Mariannę Bogusz
2. † Piotra Gajo zr. Lemieszków, Bednarczyków, Jóźwików
2019-10-11 - piątek
17:001. † Mariannę Bogusz
2. † Kazimierza Osinkę (r.), rodziców z obojga stron
18:001. † Jana Bogusza (7dz.)
2. † Krystynę i Jana Celińskich
2019-10-12 - sobota
16:00Ślub
17:001. Dz.-Bł. w 1r. urodzin Antosia oraz o Bł. Boże dla rodzeństwa
18:001. † Zofię i Tadeusza Sowa
2. † Leokadię, Jana, Albinę, Stanisławę, Rozalię zr. Majków, Marię Oskrobę, Zofię Lasocką
2019-10-13 - niedziela
08:301. † Edmunda Dzadza i Tomasza
2. † Józefa Kota, zmarłych rodziców
10:151. Dz-Bł. – w 18r. urodzin Damiana Stonio
2. † Kazimierza Mućkę, zmarłych rodziców z obu stron
12:001. † Grzegorza
17:001. W intencji pielgrzymów
2. † Leokadię i Stanisława Szewczak, Juliannę Pomorskich zr. Kotów, Perytów
2019-10-14 - poniedziałek
17:001. † Mariannę Bogusz
18:001. † Grzegorza (3r.) zr. Szewczaków, Gajowników
18:301. Dz-Bł w 30r. ślubu Doroty i Jarosława
2019-10-15 - wtorek
17:001. † Janinę Burdach
2. † Zbigniewa, Marię, Michała, Janusza zr. Kuleszów
18:001. Dz-Bł. o Boże błogosławieństwo dla rodziny
2. † Krzysztofa Mrozowskiego 7dz.
2019-10-16 - środa
17:001. † Mariannę Bogusz
2. † Jadwigę Osial zr. Osialów, Stachniaków
18:001. † Mariana i Stanisławę Chmiel zr. Chmielów, Gajów
2. † Marię Kępa
2019-10-17 - czwartek
17:001. † Serafinę i Franciszka Sobiech
2. † Jana Długoszek
18:001. † Mariannę Bogusz
2019-10-18 - piątek
17:001. † Mariannę Bogusz
2. † Zofię Skwarek
18:001. Dz-Bł. w 5r. ślubu Marleny i Piotra, o zdrowie dla Marysi
2019-10-19 - sobota
17:001. Dz-Bł. w intencji Dawida o zdrowie i Boże błogosławieństwo
2. † Tadeusza Tomasika
18:001. † Lucynę Kachniarz (30dz.)
2. † Helenę, Jana, Alfreda, Sylwestra, Józefa, Ryszarda, Jadwigę zr. Kot, Jana Formaniuka
2019-10-20 - niedziela
08:301. † Janinę Kłusek zr. Kłusków, Kępków, Strzyżewskich
2. † Zuzannę, Franciszka Prokopek, Zofię, Grzegorza, Mariannę zr. Prokopków, Piszczów
10:15† Zygmunta, Wandę, Damiana zr. Młynarczyków, Mateńków
12:001. † Ryszarda i Mariana Dołężka (r.)
2. † Jana, Janinę, Ludwika, Juliannę zr. Bajson, Antoniego, Helenę zr. Bieńków
17:001. † Jana Andrusiuka, Marię, Władysława, Franciszka Lewandowskich
2019-10-21 - poniedziałek
17:001. † Stanisława (r.), Janinę zr. Janczewskich
18:001. † Władysława, Zofię zr. Koślaczów, Perytów, Piszczów, Kotów
2019-10-22 - wtorek
17:001. † Tadeusza Gajo
2. † Stefanię i Tadeusza Domańskich
18:001. † Wojciecha Sprychę , zmarłych dziadków zr. Sprychów, Komarów
2019-10-23 - środa
17:001. † Zofię i Tadeusza Sowa, Bogusława Kubaka
2. † Jana Długoszek
18:001. † Zdzisława Olejniczaka (30dz.)
2. † Janinę Szczęsnę
2019-10-24 - czwartek
17:001. † Mariannę Kot, Mariannę i Feliksa Piszczów
2. † Genowefę Kulpa
18:001. † Jana Bogusza
2. † Henryka, Anielę, Zenona zr. Rytlów, Janusza, Stanisława, Genowefę zr. Skwarków, Bogumiłę Bielecką, Tadeusza Gałacha
2019-10-25 - piątek
17:00 1. † Genowefę Kulpa
2. † Henryka, Stanisława, Leokadię zr. Araj, Władysława i Zofię Sokół
18:001. † Wiesława Kruka, zmarłych rodziców
2019-10-26 - sobota
16:00Ślub
17:001. † Mariana Kulikowskiego ( 6r.)
18:001. Dz-bł. w 18r. urodzin Jakuba
2. † Kazimierę, Wiktora zr. Świerczewskich, Czyżo, Abramek
2019-10-27 - niedziela
08:301. Dz-bł. w 40r. ślubu Anny i Józefa
2. † Jana Czerwonkę, Mariannę i Zbigniewa Prządków
10:151. † Grzegorza i Stanisława Ryszkowskich, Jana Ciołka, Zofię i Mieczysława Kędrów, Czesława, zmarłych rodziców
2. † Jana Tuchowskiego
12:001. Dz-bł. w 40r. ślubu Ewy i Sławomira
2. Dz-bł. w 50r. ślubu Zofii i Jana
17:001. Za zmarłych polecanych w wypominkach


1. czytanie (Rz 4, 20-25)Wiara AbrahamaPsalm (Łk 1, 69-70. 71-73. 74-75 (R.: por. 68))Wielbimy Pana, bo swój lud nawiedziłAklamacja (Mt 5, 3)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 12, 13-21)Gromadzić skarby przed Bogiem Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
17:001. † Stanisława (r.), Janinę zr. Janczewskich
18:001. † Władysława, Zofię zr. Koślaczów, Perytów, Piszczów, Kotów
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000