pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2019-11-01 - piątek
08:301. † Kazimierza, Stanisława, Janusza, Janinę, Franciszka zr. Piszczów, Elżbietę, Rocha, Leszka zr. Pytlików, Kotów, Mroczków
2. † Mariana Piszcza (7dz.)
10:151. † Helenę i Wacława Kachniarz zr. Kachniarz
2. † Krystynę Walo (r.), Jana Dadasiewicza zr. Dadasiewiczów, Walów, Kardasów
12:00Za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach
17:001. † Teresę i Stanisława Pawłowskich
2. † Henryka Szydłowskiego
2019-11-02 - sobota
08:301. † Henrykę Bielecką (1r.), Leopolda, Zofię Redosz zr. Bieleckich, Siejów, Posiadałów
2. † Henryka Kota (11r.)
10:151. Za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach
2. † Janinę i Bolesława Kardas, Jana Koczkodaja, Stanisława Leszek
17:001. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach z miejscowości Laski, Wielgolas, Kożuchówka
2. † Marię Czyżkowską zr. Błażejczyków
2019-11-03 - niedziela
08:301. † Grzegorza Żebrowskiego
10:151. † Bogdana Kopcia zr. Sprychów, Tymoszów
2. † Barbarę, Kazimierza zr. Kowalskich, Zofię Wardo
12:001. † Jana Szaleja (2r.)
2. † Tadeusza Kota
17:00W intencji zmarłych polecanych w wypominkach z miejscowości Krzywda
2019-11-04 - poniedziałek
16:001. Gr. † Tadeusza Machnio
17:001. Za zmarłych polecanych w wypominkach z miejscowości Fiukówka
2. † Wacława zr. Pękałów, Kalinowskich
2019-11-05 - wtorek
16:001. Gr. † Tadeusza Machnio
17:001. Za zmarłych polecanych w wypominkach z miejscowości Drożdżak
2. † Barbarę, Rozalię, Ignacego zr. Nowickich, Kosutów
2019-11-06 - środa
16:001. † Genowefę Kulpa
2. † Lidię Cąkałę
17:001. Za zmarłych polecanych w wypominkach z miejscowości Patok Nowy i Patok Stary
2. Gr. † Tadeusza Machnio
2019-11-07 - czwartek
16:001. † Genowefę Kulpa
2. Gr. † Tadeusza Machnio
17:00 1. Za zmarłych polecanych w wypominkach z miejscowości Radoryż Kościelny
2. † Jana (3r.), Antoniego zr. Ochników, Dzadzów
2019-11-08 - piątek
16:001. Dz-bł. w 18r. urodzin Sebastiana
2. Gr. † Tadeusza Machnio
17:001. Za zmarłych polecanych w wypominkach z miejscowości Radoryż Smolany
2. † Emilię, Stanisława Beczek, Tadeusza Józwika
2019-11-09 - sobota
16:301. † Jana Bogusza
2. Gr. † Tadeusza Machnio
17:001. †Henryka Pieniaka (r.), Alicję Osiak (r.), Marka Sadowskiego, Ilonę Korczak
2. † Jana, Janinę, Krzysztofa zr. Chmielów, Kędrów
2019-11-10 - niedziela
08:301. † Wacława, Scholastykę Chojetów zr. Cąkałów, Matyjasków
2. † Zofię Szalej (7dz.)
10:151. Dz-bł. w intencji Ks. Sławomira z okazji imienin
2. Dz- bł. w intencji Franciszka w 2r. urodzin
12:001. † Zbigniewa (r.), Helenę Kopańską zr. Józwików
2. Gr. † Tadeusza Machnio
17:001. † Renisława Jędrych (r.), zmarłych rodziców
2019-11-11 - poniedziałek
08:301. † Wacława Skwarka (15r.)
2. † Tadeusza Gajo (1r.)
10:151. W intencji Ojczyzny
2. Gr. † Tadeusza Machnio
17:001. † Józefę, Stanisławę, Marcina zr. Chudek, Władysławę, Wacława Pietrzak
2019-11-12 - wtorek
07:001. Gr. † Tadeusza Machnio
16:301. † Janinę, Franciszka zr. Burdach, Witolda Piątka
17:001. † Józefa Sprychę zr. Sprychów, Krupińskich, Koślaczów, Biadunów
17:30 1. † Tadeusza Stępnickiego
2019-11-13 - środa
16:301. † Jana Matyjaska
2. † Janinę Szczęsną
17:001. † Władysława Tomasika
2. Gr. † Tadeusza Machnio
2019-11-14 - czwartek
16:301. † Tadeusza Czernieca
2. † Wiesława Osiala
17:001. Gr. † Tadeusza Machnio
2. † Janinę Szczęsną
17:301. † Janinę Jasińską (7dz.)
2019-11-15 - piątek
16:301. † Jerzego Stonia (29r.), Emilię zr. Stoniów, Woźniaków
2. Gr. † Tadeusza Machnio
17:001. † Bogumiłę Szczęsną
2. † Genowefę Czajka (r.), Leona
2019-11-16 - sobota
16:301. † Zygmunta Grabowskiego (r.) Mariannę i Franciszka Król, Aleksandrę i Bronisława Grabowskich
2. Gr. † Tadeusza Machnio
17:001. † Mariana i Teresę Dudów, zr. Dudów, Ryszkowskich
2. † Henrykę, Mariana, Jarosława zr. Skwarków, Genowefę Jakuba Ochnik zr. Kwaśniewskich
17:301. † Zbigniewa Bogusz (7dz.)
2019-11-17 - niedziela
08:301. † Stanisława Piszcza (17r.),Leokadię zr. Piszczów, Burdachów, zmarłych rodziców z obu stron
2. Dz-Bł. w 18r. urodzin Tomasza
10:151. † Helenę Malinowską, Jana, Waldemara, Adama
2. † Mariannę Wadas zr. Mikosów
12:001. † Zbigniewa Wierzchowskiego (r.)
2. Gr. † Tadeusza Machnio
17:001. † Jana Osiala (16r.) zr. Osialów, Szalejów


1. czytanie (Mdr 6, 1-11)Mądrość konieczna dla władcówPsalm (Ps 82 (81), 3-4. 6-7 (R.: por. 8a))Powstań, o Boże, osądź Twoją ziemięAklamacja (Por. 1 Tes 5, 18)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 17, 11-19)Niewdzięczność uzdrowionych z trądu1. czytanie (Rz 8, 31b-39)Ani śmierć, ani życie nie zdoła nas odłączyć od miłości BogaPsalm (Ps 126, 1-2ab. 2cd-3. 4-5. 6 (R.: por. 5))Kto we łzach sieje, żąć będzie w radościAklamacja (Mt 5, 10)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 10, 28-33)Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
16:301. † Jana Matyjaska
2. † Janinę Szczęsną
17:001. † Władysława Tomasika
2. Gr. † Tadeusza Machnio
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000