pokaż w formie kalendarza
pokaż aktualny miesiąc

2020-01-01 - środa
08:301. Dz-Bł. w intencji Księdza Proboszcza z okazji imienin
10:151. Dz-Bł. w intencji Księdza Proboszcza z okazji imienin
12:001. Dz-Bł. w intencji Zuzanny z okazji urodzin
2. Dz-Bł. w intencji 70r. urodzin Jana i Kazimiery Koślaczów
17:001. † Tadeusza Czernieca
2020-01-02 - czwartek
07:001. † Jana Kępkę
2. † Jana Kępkę
07:301. † Janinę Strzyżewską (7dz.)
2020-01-03 - piątek
07:001. † Jana Kępkę
2. † Jana Kępkę
16:001. † Lucynę Jalowską (30dz.)
2020-01-04 - sobota
07:001. † Stanisława (31r.), Teresę zr. Piszczów. Chudzików, Sowów
2. † Zbigniewa Bogusza
2020-01-05 - niedziela
08:301. † Łukasza Józwika
2. † Zbigniewa Kuleszę
10:151. † Tadeusza Zielińskiego
2. † Zdzisława (12r.), Dariusza zr. Bieleckich
12:001. Dz-Bł. w 45r. ślubu Wiesławy i Stanisława
2. † Sławomira Wardaka (rocznica urodzin)
17:001. Dz-Bł. w 70r. urodzin Bolesława
2020-01-06 - poniedziałek
08:301. Dz-Bł. w 85r. urodzin Stanisławy Wilczyńskiej
2. † Mariannę Jalowską zr. Jalowskich, Goławskich, Gajów
10:151. Dz-Bł. w 25r. ślubu Elżbiety i Roberta
2. Dz-Bł. w 50r. ślubu Barbary i Mariana Strzyżewskich
12:001. † Zuzannę i Kazimierza Bartnickich, Janusza Włodarczyka, Bronisława Michalaka
2. † Genowefę Czajka
17:001. † Ignacego, Genowefę zr. Piszczów, Mariannę i Stanisława Jalowskich
2020-01-07 - wtorek
07:001. † Henryka Szydłowskiego
2. † Krystynę zr. Białachów, Chudzików
2020-01-08 - środa
07:001. † Henryka Szydłowskiego
2. † Jana Kępkę
2020-01-09 - czwartek
07:001. † Zofię Tomasiewicz (2r.), Jana zr. Włodarczyków
2. † Henryka Szydłowskiego
2020-01-10 - piątek
07:001. † Sławomira Wardaka (30dz.)
2. † Stanisławę Gajo
07:301. † Zofię Czubaszek
2020-01-11 - sobota
07:001. Dz-Bł. w 70r. urodzin Waldemara Kota
2. † Stanisławę Gajo (7dz.)
2020-01-12 - niedziela
08:301. † Jana Jalowskiego, zmarłych rodziców
2. † Henryka Jawoszka
10:151. † Dz-Bł. w 12r. urodzin Oli
12:001. † Jerzego Osiala (r.)
2. † Tadeusza Kota (r.)
17:001. † Damiana (8r.), Stanisława, Wandę, Zygmunta zr. Młynarczyków, Jana i Helenę Dadasiewicz
2020-01-13 - poniedziałek
07:001. † Henryka Szydłowskiego
2. † Mariana Pawlaka (10r.), Stefanię
2020-01-14 - wtorek
07:001. † Stanisławę Gajo
2. † Stanisławę Gajo
2020-01-15 - środa
07:001. † Henryka Tchórzewskiego (r.), Janinę, Tadeusza
2. W intencji wszystkich parafian
2020-01-16 - czwartek
07:00 1. † Kazimierę Abramek (7dz.)
2. W intencji wszystkich parafian
2020-01-17 - piątek
07:001. † Wandę i Jana Kowalskich zr. Kopczyńskich
2. † Stanisławę Gajo
2020-01-18 - sobota
07:001. † Za zmarłych parafian polecanych w wypominkach
2. † Mariana Łubiankę zr. Łubianków, Skwarków
2020-01-19 - niedziela
08:301. † Antoniego Ognika (10r) zr. Gryglickich, Ochników
2. † Grzegorza Żebrowskiego
10:151. † Stanisława Pawłowskiego (2r.), Teresę Pawłowską
2. † Henryka Wesołowskiego
12:001. † Jana Tuchowskiego
2. † Zbigniewa Bogusza
17:001. † Jerzego, Bogumiłę zr. Bieleckich, Skwarków
2020-01-20 - poniedziałek
07:001. † Pietrzaków, Bartnickich
2020-01-21 - wtorek
07:001. † Irenę, Eugeniusza zr. Mateńko
2020-01-22 - środa
07:00W intencji wszystkich parafian
2020-01-23 - czwartek
07:00W intencji wszystkich parafian
2020-01-24 - piątek
07:001. † Kazimierza Kowalczyka (2r.)
07:301. † Jana Pijaka (3r.) zr. Pijaków, Jana, Janinę, Władysława zr. Dadasiewiczów
2020-01-25 - sobota
07:001. † Edwarda Bartnickiego zr. Bartnickich, Cegiełków
07:301. † Damiana (4r.) zr. Rusków, Ochników
2020-01-26 - niedziela
08:301. † Wacława Sobiecha, Stefanię zr. Sobiechów, Maciejów, Prokopków
2. † Amelię Dołężka
10:151. † Celinę i Franciszka Piszczów, Romana
2. † Elżbietę Bany (1r.)
12:001. † Tadeusza (r.), Henryka (r.) zr. Tomasików
2. † Janinę, Kazimierza zr. Mućków
17:001. † siostrę Patrycję (r.), Stanisława Kłuska zr. Kłusków, Kardasów
2020-01-27 - poniedziałek
16:301. † Andrzeja Łukasika (4r.) zr. Łukasików, Ochników, Kotów
17:001. † Janinę Tchórzewską, Henryka, Tadeusza zr. Tchórzewskich, Danutę Olędzką
2020-01-28 - wtorek
17:001. † Stanisława (1r.), Damiana, Wandę, Zygmunta zr. Młynarczyków, Jana i Helenę Dadasiewiczów
2. † Janinę Strzyżewską (30dz.)
2020-01-29 - środa
17:001. † Jana Kopyścia
2. † Jana Kopyścia (7dz.)
2020-01-30 - czwartek
17:001. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich
2. † Jana Kopyścia
2020-01-31 - piątek
17:001. † Andrzeja Kota (30dz.) zr. Kotów, Izdebskich
2. † Rozalię, Ignacego, Barbarę zr. Nowickich, Kosutów
2020-02-01 - sobota
16:301. † Jadwigę Maguszewską (r.), Bronisławę, Władysława, Józefa zr. Abramków
17:001. † Stanisławę Gajo
2. † Adelę, Stanisława zr. Duckich, Prokopków, Machniów, Stachniaków, Błachniów
2020-02-02 - niedziela
08:301. O zdrowie i Błog. Boże w posłudze zakonnej dla Siostry Pauli
2. † Zofię (r.), Władysława zr. Koślaczów, Kotów, Rytlów, Piszczów
10:151. Dz-Bł. w 18r. urodzin Klaudii
12:001. † Kazimirę i Władysława Łazugów
17:001. † Kazimierza, Teresę, Hannę, Józefa, Józefę, Antoniego, Halinę zr. Osialów, Osinków, Pietrzaków, Nastajów
2020-02-03 - poniedziałek
16:301. † Zofię Skwarek
17:001. † Jana Kępkę
2020-02-04 - wtorek
16:301. † Stanisławę Gajo (30dz.)
17:001. † Zbigniewa Bogusza
2. † Janinę Strzyżewską (30dz.)
2020-02-05 - środa
16:301. † O wieczny pokój dla Pana Kazimierza – naszego kościelnego
2. † O wieczny pokój dla Pana Kazimierza – naszego kościelnego
17:001. † Stanisławę Gajo
2. † Zofię Czubaszek
2020-02-06 - czwartek
17:001. † Stanisławę Gajo
2. † Stanisławę Gajo
2020-02-07 - piątek
16:301. † Jana i Janinę Błażejczyków
17:001. † Stanisławę Gajo
2. † Zofię Czubaszek (30dz.)
2020-02-08 - sobota
16:301. † Jerzego, Wacławę zr. Paniaków
2. † Leona Chudek (1r.)
17:001. † Marię Salamucha
2. † Sławomira Wardaka
2020-02-09 - niedziela
08:301. † Mariannę, Jana zr. Bogusz
10:151. Dz-Bł. w urodziny Tymona, Korneli
2. † Zdzisława, Dariusza, Helenę, Mariana, Katarzynę, Feliksa zr. Bieleckich, Mikusków
12:001. † Bolesława Pietrzaka zr. Pietrzaków, Jadwigę i Stanisława Świder, rodziców obojga stron, Jarosława Świdra
2. † zmarłych z rodzin Sprychów, Tymoszów, Piszczów
17:001. † Helenę Kopańską zr. Józwików
2020-02-10 - poniedziałek
16:30 1. † Teresę Beczek (r.), Mariana, Annę, Franciszka zr. Beczków, Kwasów
17:001. † Zofię Skwarek
2020-02-11 - wtorek
16:301. W intencji wszystkich chorych parafian
17:001. Dz-Bł. w 1r. urodzin Marysi i w 3r. urodzin Aleksandra
2. † Zdzisława, Zofię, Mariannę, Wojciecha zr. Mateńków
2020-02-12 - środa
16:301. Dz-Bł. w 15r. urodzin Aleksandry i dary Ducha Świętego na czas zdawania egzaminów
17:001. † Bolesława (r.) zr. Strzyżewskich, Piszczów, Rodaków, Siejów
2. † Wandę Kulikowską (r.), Jana, Władysława, Mariana zr. Kulikowskich
2020-02-13 - czwartek
16:301. † Barbarę Mateńko (7dz).
2. † Kazimierza Garbarcika (7dz.)
17:001. † Kazimierę Abramek
2. † Stanisławę Gajo
2020-02-14 - piątek
16:301. † Kazimierza Garbarcika
17:001. † Zofię Czubaszek
2. † Mariannę (20r.), Kazimierza, Stefana, Mariana zr. Rytlów, Koślaczów, Leokadię Kudan
2020-02-15 - sobota
16:301. † Barbarę Mateńko
2. † Sławomira Wardaka
17:001. † Jana Kępkę
2. † Sławomira Kazana (2r.), Stanisława, Janinę, Jana, Józefa Tyszko
2020-02-16 - niedziela
08:301. † Mirosława Skwarka (3r.)
2. † Sławomira Wardaka
10:151. Dz-Bł. w 18r. urodziny Klaudii
12:001. † Jana, Natalię, Wiesława, Bogdana, Stanisława zr. Pawłowskich
2. † Kazimierza Garbacika
17:001. † Grzegorza Żebrowskiego
2020-02-17 - poniedziałek
16:301. † Zofię Skwarek
17:001. † Mariannę, Jana zr. Kotów, Mieczysława (1r.) i Krystynę Sudowskich
2020-02-18 - wtorek
16:301. † Kazimierza Garbacika
2. † Kazimierza Garbacika
17:001. † Jana Kopyścia
2. † Barbarę Mateńko
2020-02-19 - środa
16:301. † Barbarę Mateńko
2. † Kazimierza Garbacika
17:001. † Edwardę, Jana Kopyścia, Agnieszkę Ciołek, Piotra Opalińskiego
2. † Janinę Piszcz zr. Piszczów, Majków, Szewczaków
17:301. † Janinę Strzyżewską (7dz.)
2. † Stanisława Ciołka (7dz.)
2020-02-20 - czwartek
16:301. † Kazimierza Garbacika
2. † Kazimierza Garbacika
17:001. † Barbarę Mateńko
2. † Agnieszkę, Jana Kopyścia, Piotra Opalińskiego
2020-02-21 - piątek
16:301. † Barbarę Mateńko
2. † Barbarę Mateńko
17:001. † Kazimierza Garbacika
2. † Józefa Konopkę (r.), Władysławę, Lucję, Pawła Kłusków
2020-02-22 - sobota
16:301. Dz.-Bł. z racji urodzin Danuty
2. † Henryka Jawoszka zr. Jawoszków, Jalowskich
17:001. † Tadeusza Pawlaka zr. Piszczów, Pawlaków
2. † Agnieszkę Ciołek (1r.), Jana Kopyścia
2020-02-23 - niedziela
08:301. † Zofię i Edwarda Grzybowskich, Ryszarda, Irenę zr. Grzybowskich, Powalskich, Sopińskich, Mariana Grzybowskiego
10:151. † Romana, Roberta, Jadwigę, Antoniego zr. Zorskich, Celinę i Eugeniusza Skwarków
12:001. Dz.-Bł. o zdrowie i Boże Bł. w rodzinie
2. † Barbarę Mateńko
17:001. Dz. Bł. w 9r. urodzin Michała
2. † Leokadię Ponikowską (r.)
2020-02-24 - poniedziałek
16:301. † Serafinę Mućkę
17:001. † Zofię Skwarek
2020-02-25 - wtorek
16:301. † Janinę Strzyżewską
2. † Serafinę Mućkę
17:001. † Józefa Abramka (r.), Władysława i Bronisławę Abramek, Jadwigę Maguszewską, Franciszka i Wojciecha Łukasików, Stanisława Boska
2. † Kazimierza Garbacika
2020-02-26 - środa
08:301. Za parafian
17:001. † Mirosława Skwarka (r.)
2. † Jana Wardę (27r.), Stanisławę, Henryka , Zbigniewa zr. Wardów, Kurków, Kopyściów, Ciołków
2020-02-27 - czwartek
16:301. † Barbarę Mateńko
17:001. † Jana Kopyścia (30dz.)
2. † Bogusława Kubaka, Zofię Sowę, Tadeusza
2020-02-28 - piątek
17:001. † Wandę, Jana Kowalskich zr. Kopczyńskich
2. † Antoniego Ochnika (10r.), Zuzannę, Henryka, Mariannę, Władysława zr. Ochników, Mariannę i Józefa Kamińskich
2020-02-29 - sobota
16:301. Dz.-Bł. z racji 90r. urodzin Reginy Strzyżewskiej
2. † Jadwigę i Edwarda Ziemkowskich, Genowefę i Władysława Pawlaków
17:001. † Wojciecha Kanię (6r.)
2. † Jana Kępkę
2020-03-01 - niedziela
08:301. † Józefa, Mariannę zr. Mućków, Sadych, Magdalenę, Annę, Antoniego zr. Dąbrowskich
2. † Stanisławę Gajo (Gr.) - rozpoczęcie gregorianki
10:151. † Franciszkę, Bonifacego zr. Pawłowskich
12:001. † Józefa, Mariannę zr. Mućków, Sadych, Zygadłów
2. † Kazimierza Garbacika
17:001. Dz. Bł. w intencji urodzin Krzysztofa
2020-03-02 - poniedziałek
16:30† Janinę (3r.) i Władysława (28r.) Orlicz
17:001. † Zofię Skwarek
17:301. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2020-03-03 - wtorek
16:301. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2. † Kazimierza Garbacika
17:001. † Barbarę Mateńko
2. † Bolesława (24r.), Stanisławę, zmarłych dziadków zr. Kryczków, Kulików, Henryka Frączka
2020-03-04 - środa
16:301. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2. † Barbarę Mateńko
17:001. † Kazimierza Maciejewskiego (im.)
2. † Kazimierza, Józefę, Antoniego, Halinę Banaczyka, Mariannę, Stanisławę, Krzysztofa, Wiesława zr. Osialów, Osinków, Nastajów, Krystynę i Zdzisława Superson
17:301. † Jana Koślacza (7dz.)
2. † Bogumiłę Wojewoda (7dz.)
2020-03-05 - czwartek
16:301. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2. † Barbarę Mateńko (30dz.)
17:001. † Kazimierza Garbacika (30dz.)
2. † Krzysztofa (r.), Jana, Genowefę zr. Kryczków
2020-03-06 - piątek
16:001. † Serafinę Mućkę (30dz.)
2. † Kazimierza, Władysława zr. Strzyżewskich, Marię i Rafała Saraczewskich
16:30Droga Krzyżowa
17:001. † Stanisławę Nowak (r.)
2. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2020-03-07 - sobota
16:301. Dz.-Bł. z racji 50r. urodzin Roberta
2. † Serafinę Mućkę
17:001. † Mieczysława Nogala
2. † Mariannę Piszcz zr. Duckich, Prokopków, Machniów, Stachniaków, Błachniów
17:301. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2. † Edwarda Piszcza (7dz.)
2020-03-08 - niedziela
08:301. † Stanisława Piszcza, Kazimierza, Janusza .
2. † Stanisławę Gajo (Gr.)
10:151. † Stanisława (r.) i Zofię zr. Mroczków
2. † Zygmunta (r.), Genowefę, Jana zr. Garbacików
12:001. † Barbarę Mateńko
2. † Stefanię i Stanisława Sikorów
17:001. † Stanisława Pietrzaka (10r.) zr. Beczków, Pietrzaków
2020-03-09 - poniedziałek
16:301. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2. † Zofię Skwarek
17:001. † Zofię, Stanisława Bieleckich, Wróblów
2. † Józefa Bieleckiego (1r.)
2020-03-10 - wtorek
16:301. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2. † Wandę, Zygmunta, Stanisława, Damiana zr. Młynarczyków, Mateńków
17:001. † Wiesława Strzyżewskiego, Jadwigę Pławską, Kazimierza
2. † Kazimierza Garbacika
2020-03-11 - środa
16:301. † Serafinę Mućka
2. † Serafinę Mućka
17:001. † Roberta, Martę, Leopolda, Józefę, Pawła, Jacentego zr. Koślaczy
2. † Helenę (22r.), Teodozję zr. Jalowskich, Kotów

17:301. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2020-03-12 - czwartek
16:301. † Serafinę Mućka
2. † Serafinę Mućka
17:001. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2. † Barbarę Mateńko
2020-03-13 - piątek
16:001. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2. † Władysława, Jerzego, Andrzeja, Mariannę, Ludwikę zr. Kowalczyków, Józefę, Jana zr. Jaworskich
16:30DROGA KRZYŻOWA
17:001. † Franciszka, Zuzannę, Mariannę, Grzegorza, Zofię zr. Prokopków, Janinę, Franciszka zr. Piszczów
2. † Stefanię Pawlak (43r.), Mariana
2020-03-14 - sobota
16:301. O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Katarzyny
2. † Stanisławę Gajo (Gr.)
17:001. † Tadeusza Kojtycha (16r.) zr. Kowalskich, Kojtychów
2. † Jana, Mariana, Mariannę zr. Szewczaków
2020-03-15 - niedziela
08:301. † Danutę Olędzką (r.) zr. Tchórzewskich
2. † Grzegorza Żebrowskiego (r.)
10:151. † Kazimierza Bakierskiego (r.)
2. † Stanisławę Gajo (Gr.)
12:001. Dz-Bł. w 1r. urodzin Szymona
2. † Serafinę i Franciszka Sobiechów
17:001. † Ryszarda i Szczepana Prokopków, Helenę i Stanisława Sobiechów
2020-03-16 - poniedziałek
16:30 1. Za parafian
2. † Kazimierza Garbacika
17:001. † Zbigniewa Bogusza
2. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2020-03-17 - wtorek
16:301. † Janinę Strzyżewską (30dz.)
2. † Stanisława Ciołka (30dz.)
17:001. † Zofię Skwarek
2. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2020-03-18 - środa
16:301. † Grzegorza Ryszkowskiego
2. † Stanisławę Gajo (Gr.)
17:001. Dz-Bł. w 2r. urodzin Gabrysi i Michała
2. † Janinę Strzyżewską
2020-03-19 - czwartek
16:301. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2. † Annę, Mariannę, Czesława (r.), zr. Kurków, Pudłów, Władysława, Leszka, Mariana, Stanisława, Mariana, Janinę zr. Łubianków, Bosiów, Niezabitowskich
17:001. † Waldemara Gajownika zr. Gajowników, Szczygielskich
2. † Józefa Sprychę zr. Sprychów, Krupińskich, Kotowskich, Koślaczów, Biadunów
2020-03-20 - piątek
16:001. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2. † Jana Koślacza
16:30DROGA KRZYŻOWA
17:001. Dz-Bł. w 5r, urodzin Filipa i Boże Błog. dla rodzeństwa
2. † Magdalenę, Annę, Antoniego zr. Dąbrowskich, Mariannę, Józefa zr. Mućków, Sadych
2020-03-21 - sobota
16:301. Za parafian
2. † Jadwigę i Henryka Strzyżewskich zr. Strzyżewskich, Beczków
17:001. † Stanisława Ciołka
2. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2020-03-22 - niedziela
08:301. Dz-Bł. w 18r. urodziny Jakuba
2. † Stanisławę Gajo (Gr.)
10:151. † Stefana Adameczka, Grzegorza Hardeja
2. † Jana Cąkałę (1r.), Mieczysława Dusińskiego (35r.)
12:001. † Wacława Tronowskiego (r.)
17:001. Dz-Bł. w intencji urodzin i imienin Lidii
2020-03-23 - poniedziałek
16:301. † Władysława i Bronisławę Abramek (r.), Józefa Abramka, Jadwigę Magnuszewską, Franciszkę i Wojciecha Łukasików, Stanisława Boska
2. † Stanisławę Gajo (Gr.)
17:001. † Marię Kępa
2. † Annę, Jakuba, Juliannę zr. Wysokińskich, Stefanię i Franciszka Sprychów, Czesława i Mariannę Domańskich
17:301. † Tadeusza Kota
2. † Teresę i Mieczysława Gogłozów
2020-03-24 - wtorek
16:301. † Stanisława Ciołka
2. † Stanisławę Gajo (Gr.)
17:001. † Wiesławę Strzyżewską (r.), Andrzeja, Władysława, Lucynę zr. Strzyżewskich, Serafinę, Stanisława Mućka
2. † Barbarę Mateńko
17:301. † Piotra Pietrzaka 3r.
2. † Krystynę Klimek, Marię i Jakuba Cieśla
2020-03-25 - środa
08:301. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2. † Irenę, Stanisława Kryczków, Genowefę, Władysława Adamskich
10:151. Do Najświętszej Maryi Panny o pomoc i opiekę dla Parafian
17:001. † Dorotę Zykubek, Jana i Lucynę Zykubek
2. † Mariannę, Edmunda, Lecha zr. Mateńków, Ochników
2020-03-26 - czwartek
16:301. † Jana Koślacza
2. † Stanisława Ciołka
17:001. † Bogumiłę Wojewoda
2. † Stanisławę Gajo (Gr.)
17:301. † Longinę Bielecką (7dz.)
2. † Dariusza Mućkę (7dz.)
2020-03-27 - piątek
16:001. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2. † Jana Koślacza
16:30DROGA KRZYŻOWA
17:001. † Barbarę Mateńko
2. † Dorotę Zykubek, Jana, Lucynę zr. Zykubków, Marię Sowa
17:301. † Tadeusza Machnio
2. † Kazimierza Garbacika
2020-03-28 - sobota
16:301. † Stanisławę Gajo (Gr.)
2. † Zofię Skwarek
17:001. † Emilię i Władysława Kowalczyków, Kazimierza Iwańca
2. † Emilię i Henryka Wesołowskich
17:301. Dz-Bł. w 18r. urodzin Mateusza
2. † Wojciecha Beczka (r.), zmarłych rodziców
2020-03-29 - niedziela
08:301. Dz-Bł. w 18r. urodziny Patrycji
2. † Stanisławę Gajo (Gr.)
10:151. † Mariannę Czerwonka
2. † Jana Koślacza (30dz.)
12:001. † Barbarę Mateńko
2. † Natalię, Jana, Wiesława, Bogdana, Stanisława zr. Pawłowskich
17:001. † Janinę i Edmunda Matyjasek (30r.) zr. Matyjasków, Sprychów
2. † Ignacego Nowickiego (2r.), Rozalię, Barbarę, Genowefę, Leona Czajków
2020-03-30 - poniedziałek
17:301. † Edwarda Piszcza (30dz.)
2. † Stanisławę Gajo (Gr.) – zakończenie gregorianki
18:001. Dz-Bł. w 1r. urodzin dla Jana i Bł. Boże dla Zosi i Jakuba
2. † Helenę Ciołek (r.)
2020-03-31 - wtorek
17:301. † Juliana Mateńko zr. Mateńko, Warownych
2. † Adama Kaczora
18:001. † Janinę Strzyżewską
2. † Wiktora, Stanisławę, Tadeusza, Marcina, Karolinę zr. Gajów
2020-04-01 - środa
17:301. † Bogumiłę Wojewoda (30dz.)
2. † Stanisława Ciołka
18:001. † Czesława Bosia, zmarłych rodziców
2. † Jana Koślacza
2020-04-02 - czwartek
17:301. † Stanisława Ciołka
2. † Jana Koślacza
18:001. † Leopolda Szewczaka (10r.) zr. Szewczaków, Walów, Karwowskich
2. † Tadeusza Czernieca
2020-04-03 - piątek
17:001. Dz-Bł. w 9r. urodzin Filipa
2. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
18:001. † Leopolda, (r.), Henrykę zr. Bieleckich, Zofię Redasz, Mariannę, Edwarda Mućka, Krystynę Kot
2. † Zofię Skwarek
2020-04-04 - sobota
17:301. † Edwarda Piszcza
2. † Zdzisława (15r.) zr. Nogalów, Mateńków, Ochników
18:001. † Tomasza Dzadza, Edmunda, Kazimierza Michalaka
2. † Ryszarda, Romana zr. Żurawskich, Zegadłów
2020-04-05 - niedziela
08:301. † Antoniego Ciołka (4r.)
2. † Danutę i Czesława Wilga
10:151. † Genowefę (r.), Wacława, Władysławę zr. Piszczów, Stanisława (r.), Mariannę, Helenę, Bolesława zr. Strzyżewskich
2. † Franciszka i Edwardę Bartnickich, Mariannę, Jana, Stanisława Pietrzak
12:001. † Jadwigę Osial (r.) zr. Osialów, Stachniaków, Świdrów, Latochów
17:001. † Józefa, Stefanię, Jerzego, Władysławę, Jana, Kazimierę, Stanisławę, Wacławę Stonia, Zofię i Stanisława Gajowników
2. † Tadeusza Kota
2020-04-06 - poniedziałek
17:301. † Longinę Bielecką
18:001. † Stanisława Kurka, Janinę, Eugeniusza, Mariana Świstek zr. Wardów, Kurków, Świstków
2. † Bogumiłę Wojewoda
2020-04-07 - wtorek
17:301. † Dariusza Mućkę
2. † Henryka, Helenę, Zygmunta, Andrzeja, Mariannę Pieniak
18:001. † Barbarę Mateńko
2. † Zofię Skwarek
2020-04-08 - środa
17:301. † Jana Koślacza
2. † Antoniego Osiala, Alinę Banaczyk, Justynę Przybysz zr. Osialów, Skwarków, Piszczów
18:001. † Halinę Biernacką –Gromek (4r.)
2020-04-09 - czwartek
18:001. W intencji kapłanów z naszej parafii
2. † Lucynę (r.), Władysława, Andrzeja, Wiesławę zr. Strzyżewskich
2020-04-10 - piątek
18:00Nabożeństwo Męki Pańskiej
2020-04-11 - sobota
18:001. † Mariannę i Bolesława Kazana zr. Czerniawskich, Genowefę, Bronisława, Józefa zr. Bieleckich, Halinę i Andrzeja Sobczyńskich
2. † Andrzeja Strzyżewskiego (r.), Wiesławę, Władysława, Lucynę Strzyżewskich, Serafinę, Stanisława Mućkę
2020-04-12 - niedziela
06:00W intencji parafian
08:301. † za zmarłych polecanych w wypominkach
10:151. Dz.-Bł. w 40r. ślubu Wiesławy i Jerzego
2. † Ryszarda Dźwigałę zr. Dźwigałów, Królów
12:001. O Bł. Boże dla dziecka z racji chrztu
2. Dz-Bł. w 30r. ślubu Alicji i Kazimierza
17:001. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska
2020-04-13 - poniedziałek
08:301. Dz.Bł. w 80r. urodzin Jadwigi
10:151. † Henryka Strzyżewskiego
2. † Kazimierza Gabracika (Gr.) - rozpoczęcie
12:001. † Zofię Skwarek
2. † Wojciecha Sprychę
17:001. Dz-Bł.w 40r. urodzin Anny
2020-04-14 - wtorek
17:301. † Dariusza Mućkę
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
18:001. † Władysława, Tomasika, Zofię, Jana, Władysławę, Stanisława zr. Tomasików, Wardów
2. † Mariannę, Władysława, Stanisława, Teresę, Piotra zr. Strzyżewskich, Mariana zr. Chmielaków

2020-04-15 - środa
17:301. † Jana Koślacza
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
18:001. † Józefa Trochimiuka (2r.) zr. Szewczaków, Skwarków
2. † Bogumiłę Wojewoda
2020-04-16 - czwartek
17:301. † Bogumiłę Wojewoda
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
18:001. † Jana Koślacza
2. † Jana Koślacza
18:301. † Jerzego Świerszcza (7dz.)
2020-04-17 - piątek
17:301. † Bogumiłę Wojewoda
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
18:001. † Genowefę (r.) zr. Kryczków, Jana, Krzysztofa
2. † Jarosława Skwarka zr. Skwarków, Ochników, Kwaśniewskich
2020-04-18 - sobota
17:301. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2. † Bogumiłę Wojewoda
18:001. Dz-bł. w 18r. urodzin Andżeliki Sidor
2. Dz-bł. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. dla całej rodziny

2020-04-19 - niedziela
08:301. † Rocha, Elżbietę, Leszka zr. Pytlików, Kazimierza, Stanisława, Janusza, Franciszka, Janinę zr. Piszczów, Mroczków, Kotów
2. Kazimierza Garbacika (Gr.)
10:151. Dz.-Bł. w 11r. urodzin Ani i w 3r. urodzin Franka
2. Dz-Bł. w 12r. urodzin Jakuba
12:001. Dz-Bł. w 30r. ślubu Alicji i Kazimierza
2. † Amelię, Józefa, Anielę zr. Leszków, Eugeniusza, Jana, Mariannę zr. Skwarków
15:001. † Ryszarda Grzybowskiego (r.)
2020-04-20 - poniedziałek
17:301. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2. † Zofię (r.) i Juliana Sprychów
18:001. † Scholastykę i Wacława Chojętów
2020-04-21 - wtorek
17:301. † Bogumiłę Wojewoda
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
18:001. Dz-Bł. w 50r. urodzin Ewy i 85r. urodzin Wandy
2. † Zofię Skwarek
18:301. † Dariusza Mućkę (30dz.)
2. † Longinę Bielecką (30dz.)
2020-04-22 - środa
17:301. † Mariana Piszcza (6 miesięcy po śmierci)
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
18:001. Dz-Bł. w 25r. ślubu Barbary i Kazimierza
2. Dz-Bł. w 20r. urodzin Łukasza
2020-04-23 - czwartek
17:301. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2. † Bogumiłę Wojewoda
18:001. † Marię Kępa (2r.)
2. † Natalię Bielecką (r.)
2020-04-24 - piątek
17:301. O Bł. Boże, dary Ducha Świętego i o dobre wybory w życiu
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
18:001. † Teresę, Stanisława zr. Pawłowskich
2. † Teodorę i Henryka Błachnio
2020-04-25 - sobota
17:301. † Kazimierza zr. Paniaków
2. † Wiesławę Krasuską (r.), Janinę, Stanisława
18:001. † Jadwigę Wieliczuk (r.), Jolantę, Zdzisława
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2020-04-26 - niedziela
08:301. † Jana (r.), Zygmunta, Leokadię Salak
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
10:151. Dz.-Bł. w 25r. ślubu Małgorzaty i Janusza oraz o Bł. Boże dla córki
2. † Fredę Ogrodnik (3r.)
12:001. Dz-Bł. w rocznicę urodzin Piotra
2. † Stanisławę Wardę (19r.), Jana, Henryka, Zbigniewa zr Wardów, Kurków, Kopyściów, Ciołków
17:001. † Jana Ochnika (r.) zr. Ochników, Rusków, Pietryków
2020-04-27 - poniedziałek
17:301. Dz-Bł. w 10r. urodzin Julii
2. † Patryka Sprychę
18:001. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2. † Stanisławę Gajo
2020-04-28 - wtorek
17:301. † Jana Koślacza
2. † Wojciecha Mućkę (2r.)
18:001. † Stanisława, Mirosławę zr. Bartnickich, Konopków
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2020-04-29 - środa
17:301. † Mirosława Jalowskiego (r.)
2. † Eugenię, Eugeniusza, Alinę zr. Czuprynów, Baranów, Malinowskich
18:001. † Zuzannę i Kazimierza Bartnickich, Janusza Włodarczyka, Bronisława Michalaka
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2020-04-30 - czwartek
17:301. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2. † Modestę, Genowefę, Adama, Czesława zr. Sikorów
18:001. † Wandę i Mariana Gajowników zr. Gajowników, Sowów, Koślaczów
2. † Serafinę Mućkę
2020-05-01 - piątek
17:301. Dz-Bł. w 30r. ślubu Jolanty i Witolda i Błog. w rodzinie
2. † Zdzisława Stachniaka, Tadeusza, Krystynę zr. Stachniaków, Albinę i Jana Paprzyckich
18:001. † Kazimierę Salamucha (r.) zr. Salamuchów, Szkarczyków, Biedrzyckich
2. † Zygmunta, Janinę Gajaszek, Jana, Agnieszkę zr. Kulesza
18:301. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2. † Genowefę, Henryka zr. Leszko
2020-05-02 - sobota
08:301. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2. † zr. Sprychów, Tymoszów, Piszczów
18:001. † Zygmunta Wilczyńskiego, Stanisława zr. Osinków, Wilczyńskich
2. † Stanisława, Genowefę, Janusza zr. Skwarków, Anielę, Henryka, Zenona zr. Rytków, Bogumiłę, Jerzego zr. Bieleckich
2020-05-03 - niedziela
08:301. † Kazimierza Goławskiego (r.) zr. Goławskich, Jalowskch, Gajów
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
10:151. † Czesława Wolińskiego
2. † Kazimierę Szewczak (25r.), Franciszka Szewczaka (54r.), Bogumiłę zr. Abramków
12:001. † Lucjana Koślacza
2. † Wiesława Osiala (Gr.- rozpoczęcie gregorianki)
17:001. † Edwarda Mateńko, Jana, Zofię, Genowefę, Stanisława, Stefanię, Jana, Franciszka, Stanisława, Annę, Stefana, Władysława, Jerzego zr. Piszczów, Mateńków
2020-05-04 - poniedziałek
17:301. † Kazimierza Garbacika
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
18:001. † Elżbietę, Rocha, Leszka zr. Pytlików, Kazimierza, Stanisława, Janusza, Franciszkę, Janinę zr. Piszczów, Mroczków, Kotów
2. † Wiesława Osiala (G.)
18:30W intencji strażaków i ich rodzin z okazji wspomnienia św. Floriana - patrona strażaków
2020-05-05 - wtorek
17:301. † Wiesława Osiala (G.)
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
18:001. † Genowefę Sowa zr. Rodaków, Antolaków, Kazubskich
2. † Zofię Skwarek
18:30O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Wielgolasu z okazji poświęcenia pól
2020-05-06 - środa
17:301. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2. † Wiesława Osiala (G.)
18:001. † Mieczysława, Kazimierę, Tadeusza, Franciszkę, Pawła, Feliksę, Mateusza zr. Szczybelskich, Mańkowskich
2. † Barbarę Mateńko
18:30O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Fiukówki z okazji poświęcenia pól
2020-05-07 - czwartek
17:301. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2. † Mieczysława Botwina (r.)
18:001. † Stanisława Jarząbka (4r.)
2. † Rozalię, Wacława, Franciszka, Mariannę zr. Warownych, Helenę, Edwarda, Helenę, Józefa zr. Sidorów, Markiewiczów, Marciniaków
18:301. Dz-bł. w 11r. urodzin Maksymiliana Waneckiego
2. † Wiesława Osiala (G.)
2020-05-08 - piątek
17:301. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2. † Stanisława Piszcza
18:001. † Stanisława, Damiana, Wandę, Zygmunta zr. Młynarczyków, Jana i Helenę Dadasiewicz
2. † Stanisława i Teresę Pawłowskich
18:301. O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Kożuchówki z okazji poświęcenia pól
2. † Wiesława Osiala (G.)
2020-05-09 - sobota
17:301. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
2. † Wiesława Osiala (G.)
18:001. Dz-Bł. w 18r. urodziny Krystiana Chadaja
2. † Lucynę (r.), Mieczysława, Stanisława, Jana zr. Ochników, Wiesława, Rafała Matejuków
18:301. † O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Drożdżaka z okazji poświęcenia pól
2020-05-10 - niedziela
08:301. † Stefanię, Antoniego, Jana zr. Tuchowskich, Henrykę, Bolesława Szczęśniak zr. Tuchowskich, Strzyżewskich
2. † Mariannę, Józefa zr. Mućków, Sadych, Zegadłów
10:151. † Zdzisława Radzikowskiego, zmarłych rodziców, Adelę, Zenona, Ryszarda, Franciszka, Irenę, Tadeusza, Stanisława Ponikowskich
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
12:001. † Helenę, Jana, Józefa, Eugeniusza zr. Kot, Zofię, Szymona Ochnik, Roberta, Jana zr. Świder, Ryszarda Grzybowskiego, zr. Kotów, Ochników, Świdrów, Grzybowskich
2. Dz-Bł. w 11r. ślubu Izabeli i Michała
17:001. † Józefa Czerwonkę, Jana Mrozowskiego
2. † Wiesława Osiala (G.)
2020-05-11 - poniedziałek
17:301. † Wiktora i Stanisławę Gajo
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
18:001. † Stanisława, Wandę zr. Czubajów, Chmielów
2. † Wiesława Osiala (G.)
18:301. Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców ze Starego Patoka z okazji poświęcenia pól
2. † Mariana Pawluczuka (7dz.)
2020-05-12 - wtorek
17:301. † Jana, Honoratę, Renisława zr. Jędrychów
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.)
18:001. † Bogumiłę (r.), rodziców obojga stron, Grzegorza Szewczaka
2. † Wiesława Osiala (G.)
18:301. O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Nowego Patoka z okazji poświęcenia pól
2020-05-13 - środa
17:301. † Stanisława Chróścikowskiego (10r.)
2. † Kazimierza Garbacika (Gr.) - (Zakończenie gregorianki )
18:001. † Zofię Skwarek
2. † Wiesława Osiala (G.)
18:30Nabożeństwo fatimskie
2020-05-14 - czwartek
17:301. † Jerzego Ruska, rodziców, braci, dziadków zr. Rusków, Maciejewskich, Mućków
2. † Helenę, Wiktora zr. Oskrobów, Józefę i Jana Kapciak
18:001. † Pelagię i Franciszka Wróblów zr. Bieleckich
2. † Wiesława Osiala (G.)
18:301. O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Lasek z okazji poświęcenia pól
2020-05-15 - piątek
17:301. † Wiesława Osiala (G.)
2. † Władysława, Lucynę, Andrzeja, Wiesławę zr. Strzyżewskich
18:001. † Zofię Koślacz, Zofię Maciejewską, Władysława, Wacława zr. Koślaczów, Maciejewskich, Piszczów, Rytlów
2. † Zofię i Jana Szalej
18:301. O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Radoryża Smolanego z okazji poświęcenia pól
2020-05-16 - sobota
17:301. † Teresę i Henryka Piszczów, Tadeusza Pietrzaka
2. † Wiesława Osiala (G.)
18:001. † Zofię Skwarek (1r.)
2. † Krystynę i Wiktora Kot zr. Kotów, Wiąckiewiczów
18:301. O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Krzywdy z okazji poświęcenia pól
2020-05-17 - niedziela
08:301. † Janinę Chmiel, Stefana Chmiela zr. Kędzierskich, Kopyściów
2. † Zofię Szalej
10:151. † Wiesława Osiala (G.)
12:001. † Longinę Bielecką
2. † Adelę Bieńczak (30dz.)
17:001. † Jana Romańskiego (3r.)
2020-05-18 - poniedziałek
17:301. † Longinę Bielecką
2. † Wiesława Osiala (Gr.
18:001. † Ewę i Stanisława Chmiela
2. † Aleksandra, Krystynę, Zbigniewa, Modesty zr. Sprycha
18:301. Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Radoryża Kościelnego z okazji poświęcenia pól
2. † Jana Mućkę (7dz.)
2020-05-19 - wtorek
17:301. † Jana Koślacza
2. † Wiesława Osiala (Gr.)
18:001. † Zofię Skwarek
2. † Edwarda Piszcza
2020-05-20 - środa
17:301. † Zofię, Zdzisława, Janusza, Tadeusza, Helenę zr. Koniecznych
2. † Wiesława Osiala (Gr.)
18:001. † Karola (r.), Stefanię (r.) zr. Kotów, Koślaczów, Rytlów, Piszczów
2. † Dariusza Mućkę
2020-05-21 - czwartek
17:301. † Jana Koślacza
2. † Wiesława Osiala (Gr.)
18:001. † Edwardę i Franciszka Bartnickich, Mariannę i Jana Pietrzak zr. Pietrzaków, Bartnickich
2. † Wojciecha Sprychę (r.)
2020-05-22 - piątek
17:301. † Bogumiłę Wojewoda
2. † Bogumiłę Wojewoda
18:001. † Wiesława Osiala (Gr.)
2. † Henryka Jalowskiego (2r.)
2020-05-23 - sobota
17:301. † Stanisława Ciołek
2. † Wiesława Osiala (Gr.)
18:001. † Henrykę, Leopolda, Stanisława zr. Koślaczów, Mieczysława Ochnika, Jerzego, Teresę, Ewę zr. Bytniewskich
2. † Adelę, Władysławę, Krystynę, Teodorę
2020-05-24 - niedziela
08:301. † Stanisława Kłuska, Siostrę zakonną Patrycję zr. Kłusków, Kardasów
2. † Wiesława Osiala (Gr.)
10:151. Dz-Bł. w 4r. urodzin Jakuba
2. † Tadeusza Abramka (r.)
12:001. † Janinę Janczewską, Stanisława zr. Janczewskich, Ochników
2. † Janinę, Kazimierza zr. Mućków
17:001. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska
2020-05-25 - poniedziałek
17:301. Dz-Bł. w 11r. urodzin Mateusza i w 9r. urodzin Piotra
2. † Wiesława Osiala (Gr.)
18:001. † Mariana (r.) zr. Rusków, Królów, Ochników
2. † Jerzego, Eugeniusza zr. Mateńków
2020-05-26 - wtorek
17:301. † Witolda (2r.), Anastazję, Władysława zr. Mateńko
2. † Wiesława Osiala (Gr.)
18:001. † Juliannę, Władysława, Henryka, Zbigniewa zr. Sikorów, Jerzego, Stefanię, Franciszka zr. Osialów
2. † Stefanię i Mariana Pawlaków
18:301. † Bogumiłę Wojewoda
2020-05-27 - środa
17:301. † Dariusza Mućkę
2. † Wiesława Osiala (Gr.)
18:001. † Zuzannę i Henryka Ochnik zr. Ochników
2. † Emilię Stonio, Jerzego zr. Stoniów, Woźniaków
2020-05-28 - czwartek
17:301. † Lecha (2r.), Mariannę (16r.) zr. Ochników, Mateńków
2. † Wiesława Osiala (Gr.)
18:001. Dz-Bł. w 60r. urodzin Krzysztofa
2. † Zofię Skwarek
2020-05-29 - piątek
17:301. † Rozalię zr. Czuprynów, Baranów, Malinowskich
2. † Wiesława Osiala (Gr.)
18:001. † Rudolfa Dadasiewicza, zmarłych rodziców Marię, Helenę, Antoniego
2. † Agnieszkę Majkat, Franciszka Prokopka
2020-05-30 - sobota
15:001. Ślub: Klaudia i Łukasz
17:301. † Kunegundę Szewczak
2. † Wiesława Osiala (Gr.)
18:001. † Tadeusza Stępnickiego (10r.) zr. Stępnickch, Zalechów
2. † Wojciecha Sprychę
2020-05-31 - niedziela
08:301. Dz-Bł. w rocznicę święceń kapłańskich Ks. Stanisława Garbacika
2. Dz-Bł. w 1r.urodzin Pawła i Boże Bł. dla rodziców
10:151. † Jana Długoszka (1r.)
2. † Wiesława Osiala (Gr.)
12:001. † Mariana Pawluczuka
2. Zajęta † (r.ś.)
17:001. † Leokadię Kłusek, Henryka Sikorę, Kazimierę, Jana Osiala zr. Sikorów, Osialów, Woźniaków
2020-06-01 - poniedziałek
08:301. † Wiesława Osiala (Gr.)- zakończenie gregorianki
17:301. Dziękczynna za łaski i opiekę Najświętszej Maryi Panny
2. † Kazimierza Maciejewskiego (4r.)
18:001. Dz-Bł. w intencji dzieci i wnuków o Boże Błog. i opiekę MB
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.) –rozpoczęcie gregorianki
2020-06-02 - wtorek
12:001. Dz-Bł. w 46r święceń kapłańskich Księdza Proboszcza
17:301. † Jana Koślacza
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. Dz-Bł. o Boże błog. dla dzieci i wnuka
2. † Apolonię, Mieczysława zr. Lewartowskich , Ryszarda Szymanka
18:301. † Kunegundę Szewczak (30dz.)
2020-06-03 - środa
17:301. † Dariusza Mućkę
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. † Zofię Skwarek
2. † Lecha Ochnika (r.)
2020-06-04 - czwartek
17:301. † Stanisława Kota (10r.), Genowefę, Annę zr. Kotów, Pycków
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. † Barbarę Mateńko
2. † Adelę Bieńczak
18:301. † Mariana Pawluczuka (30dz.)
2020-06-05 - piątek
17:301. † Mariana Pawluczuka
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. † Stanisławę, Marcina, Leona zr. Chudków, Edwarda i Filomenę Prażmo
2. † Adelę Bieńczak
2020-06-06 - sobota
15:001. Ślub: Olga i Krzysztof
17:301. † Wiesławę Krasuską, Janinę i Stanisława zr. Dziurdziaków
2. † Mariannę Ochnik (r.), Henryka zr. Kotów, Ochników
18:001. † Henryka Pietrzaka (2r.), Teresę, Bolesława, Stanisława, Michała, Helenę, Piotra, Józefę, Jana zr. Pietrzaków
2. † Jadwigę Bany
18:301. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
2020-06-07 - niedziela
08:301. † Wiesława (1r.) zr. Osialów, Osinków
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
10:151. † Mariana Pawluczuka
2. † Antoniego Kota (1r.), Adelę, Zbigniewa, Halinę
12:001. Dz-Bł. w 18r. urodzin Martyny Latoch
17:001. † Janinę, Jana, Mariannę, Jana zr. Kłusków, Kępków, Strzyżewskich
2020-06-08 - poniedziałek
17:301. † Mariana Pawluczuka
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. † Jana Koślacza
2. † Jerzego Ruska
2020-06-09 - wtorek
17:301. † Mariana Pawluczuka
2. † Kunegundę Szewczak
18:001. † Genowefę i Zygmunta Jalowskiego
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
2020-06-10 - środa
17:301. † Kunegundę Szewczak
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. † Zofię Skwarek
2. † Dariusza Mućkę
2020-06-11 - czwartek
08:301. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
2. † Janinę Jasińską, Ryszarda, Filipa, Emilię, Henryka zr. Wesołowskich
10:151. Za parafian – Rocznica Dzieci po Pierwszej Komunii
17:001. Dz-Bł. w 50r. urodzin Hanny Pieniak
2. † Jana Mućkę (30dz.)
2020-06-12 - piątek
17:301. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
2. Za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach
18:001. Dz-Bł. w 26r. ślubu Agnieszki i Adama
2. † Janinę Burdach (r.)
2020-06-13 - sobota
17:001. † zmarłych z rodzin Świętkowskich, Chudków
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
17:301. Dz-Bł. w 80r. urodzin Feliksy Woźniak oraz o Bł. Boże dla całej rodziny
2. † Jana Koślacza
18:001. † Leokadię Piszcz (r.), Stanisława, zmarłych rodziców zr. Piszczów, Burdachów
2. O zdrowie i Bł. Boże dla Dawida
2020-06-14 - niedziela
08:301. † Magdalenę, Annę, Antoniego zr. Dąbrowskich, Mariannę, Józefa zr. Mućków, Sadych
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
10:151. † Patryka Sprychę
2. † Stanisława Pietrzaka, Jana, Stanisławę, Tadeusza, Jadwigę zr. Beczków, Zygmunta, Helenę, Jana, Romana, Kazimierza zr. Pietrzaków, Sławomira Matyjaska
12:001. Dz-Bl. w 10r. ślubu Agnieszki i Arkadiusza Bogusz
2. Dz-Bł. w 18r. urodzin Eweliny
17:001. † Jadwigę, Mieczysława zr. Kotów, zmarłych dziadków, Władysławę Piszcz , Stanisława Strzyżewskiego
2. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska
2020-06-15 - poniedziałek
17:301. † Bogumiła, Krystynę zr. Stogów, Małgorzatę Szczęsną
2. † Dariusza Mućkę
18:001. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
2. † Mariana Pawluczuka
2020-06-16 - wtorek
17:301. † Kunegundę Szewczak
2. † Dariusza Mućkę
18:001. † Genowefę, Jana, Krzysztofa zr. Kryczka
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
2020-06-17 - środa
17:301. Dz-Bł. w intencji dzieci
2. † Mariana Pawluczuka
18:001. † Zofię Skwarek
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
2020-06-18 - czwartek
17:301. † Mariana Pawluczuka
2. † Marię (13r.), Bolesława, Janinę zr. Lendzionów, Zofię, Jana, Stanisława, Danutę zr. Broniszów
18:001. † Edmunda, Mariannę, Lecha zr. Mateńków, Ochników
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
2020-06-19 - piątek
17:301. † Mariana Pawluczuka
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. Dz-Bł. w 5r. urodzin Aleksandra, w 30r. urodzin Huberta, Bł. Boże dla rodziny
2. † Jana i Gabrielę Stępniak
2020-06-20 - sobota
17:00Ślub: Marty i Stanisława
18:001. Dz.-Bł. w 3r. urodzin Niny
2. † Jana Kota
18:301. † Bernadettę Filipek, Mariannę, Bolesława zr. Białach
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
2020-06-21 - niedziela
08:301. † Jana Tuchowskiego
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
10:15† Tadeusza Kowalczyka (20r.)
12:00† Aleksandrę, Antoniego Dołężka zr. Jankowskich
17:001. Dz-Bł. w intencji: KSM-u, ministrantów i lektorów, Domowego Kościoła, Kręgu Biblijne, Legionu Maryjnego i ich rodzin na zakończenie roku formacyjnego
2. † Zbigniewa Kosuta, Bronisława, Józefę, Teresę, Stanisława, Mariannę, Leszka
2020-06-22 - poniedziałek
17:301. † Mariana Pawluczuka
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. † Wandę, Zygmunta, Wojciecha, Damiana zr. Młynarczyków
2. † Krzysztofa, Stanisławę Stanisława zr. Całków, Urszulę, Mariannę, Jana, Zbigniewa zr. Boguszów
2020-06-23 - wtorek
17:301. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
2. † Franciszka Gajka, Jana, Agnieszkę, Stanisławę, Stanisława zr. Gajków, Prządków
18:001. Dz-Bł. w 8r. ślubu Katarzyny i Sebastiana oraz o Bł. Boże dla Mateusza
2. † Mirosława Skwarka
2020-06-24 - środa
17:301. Dz-Bł. w 65r, urodzin Danuty
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. † Jana Szaleja
2. † Jana, Bolesławę zr. Pietrak, Zygmunta i Janinę Gajaszek
2020-06-25 - czwartek
17:301. † Zofię Mućka (7dz.)
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. † Jana Pijaka zr. Pijaków, Dadasiewiczów
2. † Zofię Skwarek
2020-06-26 - piątek
08:00W intencji dzieci i młodzieży z racji zakończenia roku szkolno-katechetycznego
17:301. † Mariana Pawluczuka
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. † Jana Kępkę
2. † Wandę i Jana Kowalskich zr. Kopczyńskich
2020-06-27 - sobota
11:001. Pierwsza Komunia Święta- w intencji dzieci przystępujących do Komunii Św.
17:301. Dz-Bł. w 1r. urodzin Ewy, w 1r. urodzin Mileny, Michała
2. † Jana zr. Piętów
18:001. † Mirosława Skwarka
2. † Władysława Tomasika
18:301. † Jana Ciołka, Grzegorza Ryszkowskiego
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
2020-06-28 - niedziela
08:301. † Bogumiłę, Jerzego zr. Skwarków, Bieleckich
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
10:151. Dz-Bł. w 4r. ślubu Moniki i Tomasza i o Bł. Boże dla dzieci
2. Dz-Bł. w 22r. ślubu Agnieszki i Tomasza i o Bł. Boże w rodzinie
12:001. O Bł. Boże i zdrowie dla Jasia z racji przyjęcia chrztu
2. † Jana Długoszka ( z niedzieli 21 czerwca z godz. 10:15 )
17:001. Dz-Bł. w 10r. ślubu Anny i Igora
2. Dz-Bł. w 18r. urodzin Cezarego Sokoła
2020-06-29 - poniedziałek
08:30† Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
17:301. † Pawła Mateńko, Helenę, Aleksandra, Barbarę zr. Mateńków
18:001. † Genowefę, Jakuba, Tadeusza, Adama zr. Ochników, Halinę, Stanisława, Tomasza, Andrzeja zr. Kwaśniewskich, Jarosława Skwarka
2020-06-30 - wtorek
17:301. † Mariana Pawluczuka
2. † Emilię Mazur
18:001. † Jana i Bogumiłę Abramek
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)- zakończenie gregorianki
2020-07-01 - środa
17:301. † Henryka Gajownika zr. Gajowników, Szczygielskich
18:001. Dz-Bł. w 12r. ślubu Karoliny i Sławomira Waneckich
18:301. † Teresę Piszcz (11r.), Stanisława zr. Piszczów, Chudzików, Sowów
2020-07-02 - czwartek
17:301. Dz-bł. w 15r. ślubu Aleksandry i Szymona i o Bł. Boże w rodzinie
2. † Dariusza Mućkę
18:001. † Zofię Skwarek
2. † Adama Łukasiewicza
18:301. † Mariana Kota (7dz.)
2. † Mateusza Osiala (7dz.)
2020-07-03 - piątek
17:301. † Mateusza Osiala
2. † Mariana Pawluczuka
18:001. Dz-Bł. w 60r. urodzin Krystyny
2. † Kunegundę Szewczak
2020-07-04 - sobota
17:301. † Mateusza Osiala
2. † Kazimierę, Mieczysława, Tadeusza zr. Szczybelskich, Mańkowskich
18:001. Dz-Bł. w 37r. ślubu Jolanty i Sławomira Botwina
2. † Mariana i Zofię Pietrzaków, Władysława i Stanisławę Jodełków
2020-07-05 - niedziela
08:301. † Ryszarda Buchtę, Henryka, Andrzeja Strzyżewskich
10:151. † Sylwestra Lemiecha (1r.)
12:001. † Kazimierza Świdra, zmarłych rodziców obojga stron
17:001. † Henryka Sikorę, Leokadię Kłusek, Kazimierę, Jana Osiala zr. Sikorów, Osialów, Rogowskich
2020-07-06 - poniedziałek
17:30† Zofię Skwarek
18:00Dz-Bł. w rocznicę ślubu Moniki i Mariusza
18:30† Mariana Długaszka
2020-07-07 - wtorek
17:301. † Jana Mućkę
18:001. † Dariusza Mućkę
2. † Teresę Mućkę
18:301. † Andrzeja Osiala (7dz.)
2020-07-08 - środa
17:301. † Mateusza Osiala
18:001. † Jana Mućkę
2. † Teresę Mućkę
18:301. † Bogdana Osiala (4r.)
2020-07-09 - czwartek
17:301. † Longinę Bielecką
18:001. † Jana Mućkę
18:301. † Mariana Mizurę (7dz.)
2020-07-10 - piątek
17:301. † Mateusza Osiala
18:001. † Stefanię Filipek (13r.)
18:301. † Barbarę Mateńko
2020-07-11 - sobota
17:301. † Mateusza Osiala
2. † Wacławę, Jerzego zr. Paniaków
18:001. † Mieczysława, Lucynę, Stanisława, Jana zr. Ochników, Leopolda, Henrykę, Stanisława zr. Koślaczów, Wiesława, Rafała Matejuków
2. † Teresę Mućkę
2020-07-12 - niedziela
08:301. Dz-Bł. w 40r. ślubu Jadwigi i Jerzego Sobczyńskich, Bł. Boże dla dzieci i wnuków
2. † Grażynę Bylina (7dz.)
10:151. † Stanisława (r.), Alinę zr. Koślaczów, Łazugów
2. † Teresę Mućkę (7dz.)
12:001. Dz-Bł. w 10r. ślubu Hanny i Konrada i Bł. Boże dla córki Neli
17:001. Dz-Bł. w 1r. ślubu Agnieszki i Łukasza i Bł. Boże dla Ignasia


1. czytanie (Iz 55, 10-11)Skuteczność słowa BożegoPsalm (Ps 65 (64), 10abcd. 10e-11. 12-13. 14 (R.: por. Łk 8, 8))Na żyznej ziemi ziarno wyda plony2. czytanie (Rz 8, 18-23)Oczekujemy chwałyAklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 13, 1-23)Przypowieść o siewcy Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
08:301. Dz-Bł. w 40r. ślubu Jadwigi i Jerzego Sobczyńskich, Bł. Boże dla dzieci i wnuków
2. † Grażynę Bylina (7dz.)
10:151. † Stanisława (r.), Alinę zr. Koślaczów, Łazugów
2. † Teresę Mućkę (7dz.)
12:001. Dz-Bł. w 10r. ślubu Hanny i Konrada i Bł. Boże dla córki Neli
17:001. Dz-Bł. w 1r. ślubu Agnieszki i Łukasza i Bł. Boże dla Ignasia
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000