pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2020-01-01 - środa
08:301. Dz-Bł. w intencji Księdza Proboszcza z okazji imienin
10:151. Dz-Bł. w intencji Księdza Proboszcza z okazji imienin
12:001. Dz-Bł. w intencji Zuzanny z okazji urodzin
2. Dz-Bł. w intencji 70r. urodzin Jana i Kazimiery Koślaczów
17:001. † Tadeusza Czernieca
2020-01-02 - czwartek
07:001. † Jana Kępkę
2. † Jana Kępkę
07:301. † Janinę Strzyżewską (7dz.)
2020-01-03 - piątek
07:001. † Jana Kępkę
2. † Jana Kępkę
16:001. † Lucynę Jalowską (30dz.)
2020-01-04 - sobota
07:001. † Stanisława (31r.), Teresę zr. Piszczów. Chudzików, Sowów
2. † Zbigniewa Bogusza
2020-01-05 - niedziela
08:301. † Łukasza Józwika
2. † Zbigniewa Kuleszę
10:151. † Tadeusza Zielińskiego
2. † Zdzisława (12r.), Dariusza zr. Bieleckich
12:001. Dz-Bł. w 45r. ślubu Wiesławy i Stanisława
2. † Sławomira Wardaka (rocznica urodzin)
17:001. Dz-Bł. w 70r. urodzin Bolesława
2020-01-06 - poniedziałek
08:301. Dz-Bł. w 85r. urodzin Stanisławy Wilczyńskiej
2. † Mariannę Jalowską zr. Jalowskich, Goławskich, Gajów
10:151. Dz-Bł. w 25r. ślubu Elżbiety i Roberta
2. Dz-Bł. w 50r. ślubu Barbary i Mariana Strzyżewskich
12:001. † Zuzannę i Kazimierza Bartnickich, Janusza Włodarczyka, Bronisława Michalaka
2. † Genowefę Czajka
17:001. † Ignacego, Genowefę zr. Piszczów, Mariannę i Stanisława Jalowskich
2020-01-07 - wtorek
07:001. † Henryka Szydłowskiego
2. † Krystynę zr. Białachów, Chudzików
2020-01-08 - środa
07:001. † Henryka Szydłowskiego
2. † Jana Kępkę
2020-01-09 - czwartek
07:001. † Zofię Tomasiewicz (2r.), Jana zr. Włodarczyków
2. † Henryka Szydłowskiego
2020-01-10 - piątek
07:001. † Sławomira Wardaka (30dz.)
2. † Stanisławę Gajo
07:301. † Zofię Czubaszek
2020-01-11 - sobota
07:001. Dz-Bł. w 70r. urodzin Waldemara Kota
2. † Stanisławę Gajo (7dz.)
2020-01-12 - niedziela
08:301. † Jana Jalowskiego, zmarłych rodziców
2. † Henryka Jawoszka
10:151. † Dz-Bł. w 12r. urodzin Oli
12:001. † Jerzego Osiala (r.)
2. † Tadeusza Kota (r.)
17:001. † Damiana (8r.), Stanisława, Wandę, Zygmunta zr. Młynarczyków, Jana i Helenę Dadasiewicz
2020-01-13 - poniedziałek
07:001. † Henryka Szydłowskiego
2. † Mariana Pawlaka (10r.), Stefanię
2020-01-14 - wtorek
07:001. † Stanisławę Gajo
2. † Stanisławę Gajo
2020-01-15 - środa
07:001. † Henryka Tchórzewskiego (r.), Janinę, Tadeusza
2. W intencji wszystkich parafian
2020-01-16 - czwartek
07:00 1. † Kazimierę Abramek (7dz.)
2. W intencji wszystkich parafian
2020-01-17 - piątek
07:001. † Wandę i Jana Kowalskich zr. Kopczyńskich
2. † Stanisławę Gajo
2020-01-18 - sobota
07:001. † Za zmarłych parafian polecanych w wypominkach
2. † Mariana Łubiankę zr. Łubianków, Skwarków
2020-01-19 - niedziela
08:301. † Antoniego Ognika (10r) zr. Gryglickich, Ochników
2. † Grzegorza Żebrowskiego
10:151. † Stanisława Pawłowskiego (2r.), Teresę Pawłowską
2. † Henryka Wesołowskiego
12:001. † Jana Tuchowskiego
2. † Zbigniewa Bogusza
17:001. † Jerzego, Bogumiłę zr. Bieleckich, Skwarków
2020-01-20 - poniedziałek
07:001. † Pietrzaków, Bartnickich
2020-01-21 - wtorek
07:001. † Irenę, Eugeniusza zr. Mateńko
2020-01-22 - środa
07:00W intencji wszystkich parafian
2020-01-23 - czwartek
07:00W intencji wszystkich parafian
2020-01-24 - piątek
07:001. † Kazimierza Kowalczyka (2r.)
07:301. † Jana Pijaka (3r.) zr. Pijaków, Jana, Janinę, Władysława zr. Dadasiewiczów
2020-01-25 - sobota
07:001. † Edwarda Bartnickiego zr. Bartnickich, Cegiełków
07:301. † Damiana (4r.) zr. Rusków, Ochników
2020-01-26 - niedziela
08:301. † Wacława Sobiecha, Stefanię zr. Sobiechów, Maciejów, Prokopków
2. † Amelię Dołężka
10:151. † Celinę i Franciszka Piszczów, Romana
2. † Elżbietę Bany (1r.)
12:001. † Tadeusza (r.), Henryka (r.) zr. Tomasików
2. † Janinę, Kazimierza zr. Mućków
17:001. † siostrę Patrycję (r.), Stanisława Kłuska zr. Kłusków, Kardasów
2020-01-27 - poniedziałek
16:301. † Andrzeja Łukasika (4r.) zr. Łukasików, Ochników, Kotów
17:001. † Janinę Tchórzewską, Henryka, Tadeusza zr. Tchórzewskich, Danutę Olędzką
2020-01-28 - wtorek
17:001. † Stanisława (1r.), Damiana, Wandę, Zygmunta zr. Młynarczyków, Jana i Helenę Dadasiewiczów
2. † Janinę Strzyżewską (30dz.)
2020-01-29 - środa
17:001. † Jana Kopyścia
2. † Jana Kopyścia (7dz.)
2020-01-30 - czwartek
17:001. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich
2. † Jana Kopyścia
2020-01-31 - piątek
17:001. † Andrzeja Kota (30dz.) zr. Kotów, Izdebskich
2. † Rozalię, Ignacego, Barbarę zr. Nowickich, Kosutów


1. czytanie (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)Przeniesienie Arki Pańskiej do Miasta DawidowegoPsalm (Ps 24 (23), 7-8. 9-10 (R.: por. 10b))Pan Bóg Zastępów, On jest Królem chwałyAklamacja (Por. Mt 11, 25)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mk 3, 31-35)Prawdziwa rodzina Jezusa Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
17:001. † Stanisława (1r.), Damiana, Wandę, Zygmunta zr. Młynarczyków, Jana i Helenę Dadasiewiczów
2. † Janinę Strzyżewską (30dz.)
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000