pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2020-08-01 - sobota
17:301. † Stanisława Ochnika, Władysławę, Franciszka zr. Ochników, Czesława Krasuskiego
18:001. Dz-Bł. w 18r. urodzin Przemysława Króla
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
18:301. † Zbigniewa Bogusza
2020-08-02 - niedziela
08:301. † Stefanię Mrozowską, Wiesławę Borek
2. † Ireneusza Mućkę
10:151. Dz-Bł. w 6r. urodzin Gabriela
2. † Zuzannę, Henryka (r.) zr. Ochników
3. † Teresę Mućkę (poza parafią)
12:001. Dz-Bł. w 80r. urodzin Krystyny Pietrzak
17:001. Za parafian
2020-08-03 - poniedziałek
17:301. † Danutę Ognik (18r.)
18:001. † Henryka Piotrowskiego (r.) zr. Piotrowskich, Sikorów, Mućków, Kulpów, Rodaków, Skwarków
19:301. † Mariana Mizurę (30dz.)
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
2020-08-04 - wtorek
17:301. † Zofię Skwarek
18:001. † Teresę Mućkę (30dz.)
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
19:301. † Grażynę Bylina (30dz.)
2020-08-05 - środa
17:301. † Lucynę, Jana, Stanisława zr. Kotów, Roberta Koślacza
18:001. Dz-Bł. w 1r. urodzin Michała
19:301. † Kazimierza Kudana (7dz.)
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
2020-08-06 - czwartek
08:301. † Ryszarda, Władysława, Helenę, Halinę, Sylwestra zr. Lemiechów, Adelę, Bolesława, Krystynę, Henryka zr. Boguszów
18:001. † Ireneusza Mućkę (2r.)
19:301. †Mariannę Kopyść (7dz.)
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
2020-08-07 - piątek
17:301. † Gabrielę, Stana Stępniak
18:001. † Franciszka Prokopka, Agnieszkę Majkut
19:301. Za parafian
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
2020-08-08 - sobota
17:301. Dz-Bł. w 18r. urodzin Dominiki
18:001. † Marcina, Józefę, Stanisławę, Leona zr. Chudków, Władysławę i Wacława Pietrzak
19:301. † Genowefę Kulpa, Henryka, Adama zr. Kulpów, Leszków Szakowskich
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
2020-08-09 - niedziela
08:301. Dz-Bł. w intencji Karoliny i Damiana
10:151. † Tadeusza Czernieca
12:001. † Wiesława, Jana, Natalię, Bogdana, Stanisława zr. Pawłowskich
17:001. † Bogusławę i Henryka Chudzik zr. Chudzików
19:301. Za parafian
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
2020-08-10 - poniedziałek
17:301. † Marcina, Stanisławę, Józefę, Leona zr. Chudków, Władysławę i Wacława Pietrzak
18:001. Dz-Bł. w rocznicę urodzin Bogdana Kryczka
19:301. † S. Teresę Kuryła- ze zgromadzenia Sióstr NMP Niepokalanej
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
2020-08-11 - wtorek
17:301. † Bogumiłę Wojewoda
18:001. † Zofię Skwarek
19:301. Za parafian
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
2020-08-12 - środa
17:301. † Władysława, Kazimierę, Jerzego, Jana, Kazimierza, Marię zr. Skwarków, Scholastykę , Mariana zr. Kucharskich
18:001. † Bogumiłę Wojewoda
19:301. Dz-Bł. z racji urodzin Małgorzaty
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
2020-08-13 - czwartek
17:301. † Genowefę (r.), Henryka zr. Kulpa, Henryka, Renatę, Bronisławę, Franciszkę, Ryszarda zr. Pawlaków, Leszków
18:001. † Leokadię Chmiel (r.), Jana, Stanisława, Ewę zr. Chmielów, Kotów
19:301. Za parafian
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
2020-08-14 - piątek
17:301. † Bogumiłę, Jana zr. Abramków
18:001. † Stanisława, Teresę zr. Pawłowskich
19:301. Dz-Bł. w 50r. ślubu Janiny i Edwarda Sidor
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
2020-08-15 - sobota
08:301. Dz-Bł. w 10r. ślubu Magdaleny i Michała i Bł. Boże dla Jasia i Piotra
2. Dz-Bł. w 70r. urodzin Filomeny
10:151. † Piotra Wylotka (r.)
2. O zdrowie i Bł. Boże dla Felicji Kopczyńskiej
16:00Ślub: Dagmara – Mateusz -
17:001. † Piotra, Salomeę zr. Duckich, Prokopków, Machniów, Stachniaków, Błachniów
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
2020-08-16 - niedziela
08:301. † Lucjana, Józefę, Antoniego, Jana, Reginę, Stanisława, Kazimierza, Agnieszkę, Grzegorza, Stanisława, Romana zr. Koślaczów, Mućków, Walów
10:151. † Janusza, Kazimierza, Stanisława, Franciszka, Janinę zr. Piszczów, Elżbietę, Rocha, Leszka zr. Pytlików, Kotów, Mroczków
2. † Teresę Mućkę (poza parafią)
12:001. † Henrykę, Mariana, Janinę, Józefa zr. Gajowników, Juliannę, Andrzeja zr. Koślacz
17:001. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska
2020-08-17 - poniedziałek
17:30 1. † Zofię Mućkę
18:001. † Mariana Kudona (9r.) zr. Sadych, Kudonów
2020-08-18 - wtorek
17:301. † Zofię Mućkę
18:001. † Edwarda, Mariannę, Kazimierza , Modesta, Jerzego zr. Szewczaków, Scholastykę Smetana
2020-08-19 - środa
17:301. † Mariannę, Lucjana, Annę, Janusza, Teresę zr. Gajów, Warownych
18:001. † Zofię Skwarek
2020-08-20 - czwartek
17:301. † Zofię Mućkę
18:001. † Roberta Kachniarza
2020-08-21 - piątek
17:301. † Zofię Mućkę
18:001. † Anastazję (1r.), Witolda, Władysława zr. Mateńko
2020-08-22 - sobota
17:301. † Stanisława Woźniaka (8r.) zr. Woźniaków, Pietrzaków
18:001. † Jana, Kazimierę Osial, Henryka Sikorę, Leokadię Kłusek zr. Osialów, Sikorów, Sobiechów, Ponikowskich, Witolda Grzybowskiego
2. † Marię i Henryka Salamuchów (r.)
2020-08-23 - niedziela
08:301. † Jana Kota, Eugeniusza, Helenę, Józefa zr. Kotów, Zofię, Szymona zr. Ochników, Kotów
2. † Mariannę Frączek
10:151. † Siostrę Patrycję, Stanisława Kłuska zr. Kłusków, Kardasów, Ponikowskch
2. Za zmarłych polecanych w wypominkach
12:001. Dz-Bł. w 15r. ślubu Lidii i Jacka Rodak i Bł. Boże dla ich dzieci
17:001. † Janinę Wardak (14r.), Stanisława, Mieczysława zr. Siwickich, Wardaków, Bogumiłę Wojewoda
2020-08-24 - poniedziałek
17:301. † Zofię Mućkę
18:001. † Stanisława Koślacza zr. Koślaczów, Gajowników
2020-08-25 - wtorek
17:301. † Piotra Szczepaniaka zr. Domań, Szczepaniaków, Tajniaków
18:001. † Piotra Piszcza, Kazimierza, Krystynę zr. Kopciów, Piszczów, Koślaczów, Kotów
18:301. † Stanisława Warpasa (7dz.)
2020-08-26 - środa
08:301. † Zofię Skwarek
2. † Teresę Mućkę
10:151. † Bolesława Bieńczyka zr. Pietrzaków, Bieńczyków
2. † Janinę Mućkę (30dz.)
12:001. Za parafian i gości
17:001. Dz-Bł. w 34r. ślubu Jolanty i Sławomira i Bł. Boże dla dzieci i wnuków
2020-08-27 - czwartek
17:301. † Andrzeja Osiala
18:001. † Mariana Kota
18:301. † Amelię Ciołek (30dz.)
2020-08-28 - piątek
17:301. † Piotra Chmiela (20r.)
18:001. † Andrzeja (16r.), za rodziców, brata, siostrę zr. Pycków, Chruścielów
18:301. † Kazimierza Kudana (30dz.)
2020-08-29 - sobota
16:001. Ślub: Kingi i Rafała
17:301. † Władysława
2. † Jana Ciołka (6r.)
18:001. Dz-Bł. w 5r. ślubu Sylwii i Łukasza
2020-08-30 - niedziela
08:301. † Roberta, Romana Zorskich, Celinę i Eugeniusza Skwarków
2. † Andrzeja Osiala
10:151. † Łukasza Józwika
12:001. † Dz-Bł. w 4r. urodzin Marysi i o Boże Bł. dla Marleny i Piotra w 30r. urodzin oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Marleny
17:001. † Wacława, Władysławę, Genowefę zr. Piszczów, Mariana i Stefanię Miazio
2020-08-31 - poniedziałek
17:301. † Aleksandrę Jodełko
18:001. † Anastazję, Edwarda, Wacławę, Mariana Kudan i ich rodziców
2020-12-03 - czwartek
          Brak intencji wpisanych na dzień dzisiejszy.


1. czytanie (Iz 26, 1-6)Naród sprawiedliwy, dochowujący wierności wejdzie do królestwa BożegoPsalm (Ps 118 (117), 1bc i 8-9. 19-20. 21 i 25. 26-27a (R.: por. 26a))Błogosławiony, idący od Pana, albo: AllelujaAklamacja (Por. Iz 55, 6)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 7, 21. 24-27)Kto spełnia wolę Bożą, wejdzie do królestwa niebieskiego1. czytanie (1 Kor 9, 16-19. 22-23)Biada mi, gdybym nie głosił EwangeliiPsalm (Ps 117 (116), 1-2 (R.: por. Mk 16, 15))Idźcie i głoście światu Ewangelię
Albo: Alleluja
Aklamacja (Mt 28, 19a. 20b)Alleluja, Alleluja, AllelujaEwangelia na dziś(Mk 16, 15-20)Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
16:301. † Krystynę Pietrzak (30dz.)
2. † Mariana Alińskiego (7dz.)
17:001. † Natalię Piszcz
2. † Zofię Sowę
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000