pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2020-10-01 - czwartek
17:00 1. † Michała Pietrzaka (1r.), Teresę, Henryka, Stanisława, Bolesława zr. Pietrzaków
2. † Genowefę Sowa, Jana Kępkę zr. Rodaków, Antolaków, Kazubskich
17:30 Nabożeństwo różańcowe
18:00 1. † Janusza Skwarka (8r.)
18:30 1. † Teresę Mućkę
2. † Stanisława Janiszka (30dz.)
2020-10-02 - piątek
17:00 1. † Teresę i Stanisława Piszczów
2. † Mateusza Osiala
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:00† Teresę Mućkę
18:30† Stanisława Skwarka, Genowefę zr. Bylinków, Skwarków, Piszczów
2020-10-03 - sobota
17:00 1. † Teresę Mućkę
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:00 1. † Zygmunta Wilczyńskiego (r.), Stanisława zr. Wilczyńskich, Osinków
2. † Teresę, Stanisława zr. Pawłowskich
2020-10-04 - niedziela
08:30 1. † Genowefę, Ignacego, Mariannę, Stanisława zr. Piszczów, Jalowskich
2. † Teresę Mućkę
10:15 1. Dz-Bł. w 35r. ślubu Bożeny i Adama
2. Dz-Bł. w 18r. urodzin Natalii Abramek
12:001. † Józefa Tyszko, Mikołaja, Franciszkę, Jana, Weronikę zr. Kotów, Tyszków, Sławomira Kazana
2. † Zofię, Zdzisława, Wojciecha, Mariannę zr. Mateńków
17:00 1. † Dariusza (15r.), Zdzisława zr. Bieleckich
2. † Rozalię Nowicką –(rozpoczęcie gregorianki)
2020-10-05 - poniedziałek
17:001. Dz-Bł. w 40r. ślubu Marianny i Stefana Pietrak
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. Dz-Bł. w 35r. ślubu Joanny i Krzysztofa
2. † Teresę Mućkę
2020-10-06 - wtorek
17:001. † Janinę Mućkę
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. Dz-Bł. w 30r. ślubu Barbary i Wiesława
2. Dz-Bł. w40r. ślubu Zuzanny i Stanisława
18:301. Dz-Bł. o zdrowie dla Damiana
2. † Grażyny Bylina
2020-10-07 - środa
16:301. † Teresę Mućkę
17:001. O Bł. Boże do Najświętszej Maryi Panny dla wszystkich członkiń Kółek Różańcowych z okazji ich Patronki
2. † Mariannę Kopyść
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. † Wandę, Stanisława zr. Czubajów, Chmielów
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
18:301. † Patryka Sprychę
2. † Kazimierza Piszcza (7dz.)
2020-10-08 - czwartek
17:001. † Henryka Kędra (r.), Zofię, Marię zr. Kędrów, Rusków, Goławskich, Kurków
2. † Grażynę Bylina
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. † Teresę Mućkę
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
18:301. † Władysława (r.), Mariannę, Annę zr. Niezabitowskich, Bosiów, Kurków, Pudłów
2020-10-09 - piątek
16:301. † Mariana Kulikowskiego
17:001. † Mariannę Kopyść
2. † Andrzeja i Janinę Osialów
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001.† Edmunda Dzadza, Tomasza, Kazimierza
2.† Rozalię Nowicką (Gr.)
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
2020-10-10 - sobota
15:00Ślub
16:00Ślub: Izabela – Rafał
17:001. Dz-Bł. w 1r. urodzin Kaliny
2. Rozalię Nowicką (Gr.)
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. Dz-Bł. w 10r. urodziny Aleksandry i Bł. Boże dla całej rodziny
2. † Piotra Gajo zr. Lemieszków, Madejów, Bednarczyków, Jóźwików
2020-10-11 - niedziela
08:301. Dz-Bł. w 40r. ślubu Grażyny i Krzysztofa
2. † Kazimierza Osinkę, zmarłych rodziców z obu stron
10:151. Dz-Bł. w 2r. urodzin Antka
2. Dz-Bł. w 60r. urodzin Hanny i w 30r. urodzin Damiana
12:001. Dz-Bł. w 3r. ślubu Olgi i Michała oraz w 7r. ślubu Magdaleny i Adriana
2. † Krzysztofa, Ksawerę, Bolesława zr. Osinków, Zygmunta, Lucynę zr. Ciołków
17:001. † Janusza Czerwonkę, Zbigniewa, Mariannę Prządków
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
2020-10-12 - poniedziałek
17:001. † Leokadię, Jana, Albinę, Stanisławę, Rozalię zr. Majków, Mariannę, Oskrobę, Zofię Lasocką
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. † Serafinę Mućkę
2. † Krzysztofa Mrozowskiego (r.)
2020-10-13 - wtorek
16:301. † Jana Talarka (7dz.)
2. † Grzegorza (4r.), Mariana, Janinę, Bogumiłę, Mieczysława zr. Szewczaków, Gajowników
17:001. † Mariannę Kopyść
2. † Grażynę Bylina
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. † Teresę Mućkę
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
2020-10-14 - środa
17:001. † Mariannę Kopyść
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. † zr. Kotów, Pomorskich, Szewczaków, Perytów
2. † Teresę Mućkę
18:301. † Janinę i Edwarda Beczka
2. † Henryka Strzyżewskiego (7dz.)
2020-10-15 - czwartek
17:001. † Teresę Mućkę
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. † Adama Łukasiewicza
2. † Patryka Sprychę
2020-10-16 - piątek
17:001. Dz-Bł. w 35r. urodzin Moniki
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. O szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki
2. † Zofię Sowa, Tadeusza, Bogusława Kubaka
2020-10-17 - sobota
17:001. † Zuzannę i Franciszka Prokopek
2. Rozalię Nowicką (Gr.)
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. † Stanisławę i Mariana Chmiel zr. Chmielów, Gajów
2. † Lidię Cąkałę (1r.)
18:301. † Mariana Pawluczuka
2020-10-18 - niedziela
08:301. † Helenę i Jana Dadasiewiczów, Damiana, Stanisława, Wandę, Zygmunta zr. Młynarczyków
2. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska
10:151. Dz-Bł. w 25r. ślubu Grażyny i Sławomira
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
12:001. † Józefa Kota (r.), rodziców obojga stron
2. † Jadwigę Kucharczyk, Jadwigę Krajewską
17:001. † Mirosława Skwarka
2. † Piotra Gajo zr. Gajo, Lemieszek, Madejów, Bednarczyków, Jóźwików
2020-10-19 - poniedziałek
17:001. † Kazimierza Kudana
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. † Grażynę Bylina
2020-10-20 - wtorek
17:001. Dz-Bł. w 30r. ślubu Ewy i Jarosława oraz w 54r. ślubu Marianny i Antoniego
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. † Władysława (r.), Zofię zr. Koślaczów, Rytlów, Piszczów
2. † Stanisława Warpasa
18:301. † Kazimierza Skwarka (30dz.)
2020-10-21 - środa
17:001. † Adelę, Henryka zr. Kotów, Bieleckich
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. † Stanisława Jaczewskiego, Janinę zr. Jaczewskich, Ochników
2. † Stanisława Warpasa
2020-10-22 - czwartek
17:001. † Stanisława Rodaka (3r.)
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. † Mariana Piszcza zr. Piszczów, Osinków
2. † Krystynę i Jana Celińskich zr. Celińskich
2020-10-23 - piątek
17:001. Dz-Bł. w 13r. urodziny Dawida
2. † Stanisława Warpasa
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. † Andrzeja i Janinę Osialów
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
18:301. † Petronelę Koślacz (7dz.)
2. † Elżbietę Kabała (30dz.)
2020-10-24 - sobota
15:001. Ślub: Monika – Dawid
17:001. † Mariana Mizurę
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
17:30Nabożeństwo różańcowe
18:001. † Henryka, Anielę, Zenona zr. Rytlów, Janusza, Genowefę, Stanisława zr. Skwarków, Bogumiłę, Jerzego zr. Bieleckich, Tomasza Gałacha
2. † Stanisława Warpasa
2020-10-25 - niedziela
08:301. Dz-Bł. w 18r. urodzin Pauliny
2. † Kazimierza, Janinę zr. Mućków
10:151. Dz-Bł. w 30r. ślubu Ewy i Mirosława
2. † Jana, Janinę, Ludwika, Julianny Baison, Antoniego, Helenę zr. Bieńko, Zofię, Mieczysława zr. Kędrów
11:15Nabożeństwo różańcowe
12:001. † Wandę, Zygmunta, Stanisława, Damiana zr. Młynarczyków, Mateńków
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
17:001. † Jana Andrusiuka, Marię, Władysława, Franciszka zr. Lewandowskich
2. † Tadeusza Machnio
2020-10-26 - poniedziałek
16:001. † Henryka Araja, zmarłych rodziców
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
16:30Nabożeństwo różańcowe
17:001. † Wiesława Kruka, zmarłych rodziców obojga stron
2020-10-27 - wtorek
16:001. † Henryka Kłuska
2. † Stanisława Warpasa
16:30Nabożeństwo różańcowe
17:001. † Amelię Ciołek
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
17:301. † Natalię Piszcz (7dz.)
2. † Stanisławę Kopeć (7dz.)
2020-10-28 - środa
16:001. † Tadeusza Czernieca
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
16:30Nabożeństwo różańcowe
17:001. † Stanisława Warpasa
2. † Tadeusza Tomasika
17:301. † Krystynę Rodak (7dz.)
2020-10-29 - czwartek
16:001. † Stanisława Warpasa
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
16:30Nabożeństwo różańcowe
17:001. Dz-Bł. w15r. ślubu Moniki i Krzysztofa i o Bł. Boże dla dzieci
2. † Krystynę i Antoniego Krzywickich
2020-10-30 - piątek
16:001. † Jadwigę Magnuszewską
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
16:30Nabożeństwo różańcowe
17:001. † Stanisława Warpasa
2. † Romana Kota, Genowefę i Stanisława Czopek
2020-10-31 - sobota
15:301. † Rozalię Nowicką (Gr.)
16:001. Dz-Bł. w 20r. ślubu Jolanty i Dariusza
2. † Kazimierza Kudana
16:30Nabożeństwo różańcowe
17:001. † Henryka Kłuska
2. † Kazimierę i Wiktorię Świerczewskich, Genowefę i Zygmunta Czyżów zr. Czyżów, Świerczewskich, Abramków


1. czytanie (Ef 2, 19-22)Kościół jest zbudowany na fundamencie ApostołówPsalm (Ps 19, 2-3. 4-5 (R.: 5a))Po całej ziemi ich głos się rozchodziAklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 6, 12-19)Wybór Apostołów Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
16:001. † Tadeusza Czernieca
2. † Rozalię Nowicką (Gr.)
16:30Nabożeństwo różańcowe
17:001. † Stanisława Warpasa
2. † Tadeusza Tomasika
17:301. † Krystynę Rodak (7dz.)
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000