Wpisane przez: Administrator strony
Kategoria:
- Str. główna
- Aktualności
2023-08-27 13:02:38

 
Dzień 7
Dzisiejszy dzień zaczęliśmy od wspólnej modlitwy i śniadania. Po posiłku udaliśmy się do Doliny Chochołowskiej, gdzie po dotarciu do Kaplicy św. Jana Chrzciciela, ks. Sławomir odprawił Mszę świętą, podczas której towarzyszyły nam owce idące za pasterzem nawiązując do przypowieści o Dobrym Pasterzu.
W drodze widzieliśmy wiele pięknych widoków. Mieliśmy też okazję skosztować regionalnych oscypków z grilla.
Odwiedziliśmy też Narodowe Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, gdzie w kaplicy mieliśmy czas na wspólną Adorację Najświętszego Sakramentu.
Wieczorem mieliśmy czas na ostatnią na tym wyjeździe integrację. Zatańczyliśmy belgijkę, skrzypka i wiele innych tańców. Atmosfera, która panowała była wspaniała!
Był to też czas na podziękowanie naszemu opiekunowi - ks. Sławomirowi. Nasze uzdolnione gitarzystki ułożyły wspaniałą piosenkę na tę okazję. Zostało również wręczone zdjęcie grupowe z podziękowaniem.
Dzień zakończyliśmy odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.
------
Księdzu Sławkowi serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za wszystkie niespodzianki i wspólne wypady na Krupówki. Przepraszamy, jeśli coś z naszej strony było nie tak. Dziękujemy i prosimy o kolejny taki wyjazd za rok.
 
Podziel się:
sledzik
Facebook
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000