Wpisane przez: Administrator strony
Kategoria:
- 2021
2021-10-11 09:17:17
 1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Mariusz Pycka, kaw. z Adamowa, par. Adamów i Dorota Marta Czyżo, pan. z Kożuchówki, parafii tutejszej –zapowiedź pierwsza
  • Przemysław Sowa, kaw. z Krzywdy, par. tut. i Barbara Miazio, pan. z Borowiny, par. Jeleniec – zapowiedź druga
  • Łukasz Wawer i Aneta Wawer zd. Kozicka, oboje z Radoryża Kościelnego, związani cywilnie, parafii tutejszej– zapowiedź druga
 2. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie o godz. 1730 a w niedzielę po Mszy o 1015.
 3. W środę na godz. 1730 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
 4. Dziś na Mszę św. na godz. 1200 zapraszamy dzieci klas I-ych i II-ych oraz ich rodziców, którzy pragną się przygotowywać do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie rozpoczynające okres przygotowania się do przyjęcia tego sakramentu. Spotkanie jest obowiązkowe.
 5. Dziś przeżywamy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się!” - Po Mszach odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz stypendystów Fundacji Dzieło Nowego na stypendia dla zdolnych uczniów z biednych rodzin.
 6. Dziś po Mszy o godz. 1200 spotkanie Radą Parafialną.
 7. We wtorek o godz. 1830 odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy również osoby chętne, które pragną zagłębiać się nad Słowem Bożym.
 8. Zapraszamy osoby, które pragną indywidualnie przeżyć 33 dniowe rekolekcje, przygotowujące do poświęcenia się Panu Jezusowi przez ręce Maryi do zapisania się w zakrystii w celu zamówienia odpowiedniej ilości książek pomocnych do ich przeżycia. Wspólne rozpoczęcie rekolekcji 4 listopada. Zakończenie 8 grudnia, w Święto Niepokalanego Poczęcia NMP Aktem osobistego zawierzenia.
 9. Na stolikach, gdzie jest prasa katolicka i na bocznym ołtarzu leżą kartki wypominkowe oraz koperty. Czytelnie wypełnione można składać na tacę, w zakrystii lub kancelarii.
 10. W „Echu Katolickim” przeczytać możemy m.in. o cudownym uzdrowieniu dzięki wstawiennictwu bł. Matki Czackiej oraz o grobach dzieci utraconych. Z dziedziny zdrowia jest zachęta do badań profilaktycznych.
 11. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolnika na 2022r.
 12. W tym tygodniu odszedł do Pana z naszej wspólnoty parafialnej † Piotr Orlicz z Krzywdy. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…….

Intencje mszalne (01 – 09-01-1970)

Podziel się:
sledzik
Facebook
16:30Za † Andrzeja Jarząbka (2r)
17:001. Dzięk - błag. w 20r. święceń kapłańskich ks. Stanisława Garbacika
2. Dzięk - błag. w intencji dzieci objętych modlitwą w Różach Różańcowych
3. Za † Hannę Latoch
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000