2022-07-17 10:56:40

VI Dzień Wyjazdu
Po wczorajszej dolinie kościeliska, pora na dolinę chochołowską. Ten dzień był nastawiony na naszą formację. Rozpoczęliśmy go tradycyjnie wspólna modlitwą i wyruszyliśmy w górski szlak, po wczorajszych kamieniach była teraz równina. W drodze do schroniska nie brakowało uśmiechów na twarzach. Po drodze odwiedziliśmy Sanktuarium Maryjne na Krzeptówkach i spotkaliśmy wspaniałego gościa ks. Teodora z teobańkologii. Byliśmy na Eucharystii, gdzie była możliwość przyjęcia szkaplerza. Następnie modliliśmy się na różańcu i dzień zakończyliśmy apelem. Wybrzmiały od razu podziękowania dla ks. Sławkowi za trud wyjazdu z ksmowiczami i ministrantami, bo prezent idealnie wkomponował się w dzisiejszą tematykę wyprawy po owce.

1. czytanie (Jr 38, 4-6. 8-10)Bóg czuwa nad JeremiaszemPsalm (Ps 40 (39), 2-3. 4. 18 (R.: por. 14b))Panie, mój Boże, pośpiesz mi z pomocą2. czytanie (Hbr 12, 1-4)Wytrwanie w wierzeAklamacja (Por. J 10, 27)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 12, 49-53)Ewangelia powodem rozłamu Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
08:30Za † Zbigniewa Kulpa (15r) rodziców: Stanisława i Mariannę, Kazimierza Howorus
10:15Za † Mariannę Bartnicką (1r)
12:00Za Parafian: o błog. dla żyjących i miłosierdzie dla zmarłych