pokaż w formie kalendarza
pokaż aktualny miesiąc

2021-01-01 - piątek
08:301. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
2. † Szczepana Piszcza (7dz.)
10:151. Dz-Bł. w intencji Ks. Proboszcza z okazji imienin
2. Dz-Bł. w intencji Ks. Proboszcza z okazji imienin
12:001. Dz-Bł. w 60r. urodzin Kazimiery
2. W intencji parafian
17:001. † Kazimierza Kruka (7dz.)
2021-01-02 - sobota
07:001. † Marię Mateńko
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
07:301. † Irenę, Eugeniusza Mateńko
2021-01-03 - niedziela
08:301. † Ignacego, Genowefę Piszcz, Stanisława, Mariannę Jalowskich
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
10:151. † zr. Sprychów, Tymoszów
12:001. † Mariana Mizurę
2. W intencji parafian
17:001. † Emila Makułę
2. † Jana Adamskiego
2021-01-04 - poniedziałek
07:001. Za zmarłych polecanych w wypominkach
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
2021-01-05 - wtorek
07:001. † Emila Makułę
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
2021-01-06 - środa
08:301. Dz-Bł. w 65r. urodzin Apolonii
2. † Mariannę Jalowską, zr. Jalowskich, Goławskich, Gajów, Adama Łukasiewicza
10:151. † Zdzisława Bieleckiego (13r.), Dariusza zr. Bieleckich
2. Za parafian
12:001. † Krystynę Białach zr. Białachów, Chudzików
2. † Wiesława Jalowskiego (7dz.)
17:001. † Łukasza Józwika (r.)
2021-01-07 - czwartek
07:001. † Zuzannę Bartnicką (9r.), Kazimierza zr. Bartnickich, Mateńków, Janusz Włodarczyka, Bronisława Michalaka
2. † Emila Makułę (30dz.)
2021-01-08 - piątek
07:001. † Emila Makułę
2. † Kazimierza Krasuskiego (30dz.)
2021-01-09 - sobota
07:001. † Emila Makułę
2. † Stanisława Piszcza (31r.) zr. Piszczów, Chudzików, Sowów
2021-01-10 - niedziela
08:301. † Jana Tuchowskiego (5r.)
2. † Zbigniewa Kulesza zr. Kuleszów
10:151. † Tadeusza Zielińskiego
2. Za parafian
12:001. † Jerzego Osiala
2. † Daniela Kudana (7dz.)
17:001. Dz-Bł. w 13r. urodzin Oli
2021-01-11 - poniedziałek
07:001. † Emila Makułę
2. Za parafian
2021-01-12 - wtorek
07:001. † Emila Makułę
2. † Krzysztofa Abramka
2021-01-13 - środa
07:001. † Krzysztofa Abramka
07:301. † Jana Króla
2021-01-14 - czwartek
07:001. † Jana Adamskiego
2. † Mariannę Jodełka (30dz.)
2021-01-15 - piątek
07:001. † Mariana Wysokińskiego
2. † Jana Króla (30dz.)
2021-01-16 - sobota
07:001. † Mariana Łubiankę (2r.), Stanisława zr. Skwarków, Łubianków
17:001. † Wandę i Jana Kowalskich zr. Kowalskich, Kopczyńskich
2021-01-17 - niedziela
08:301. † Janinę, Kazimierza zr. Mućków, Stanisława, Stefanię zr. Sikorów
2. † Kazimierza Garbacika
10:151. † Jana Jalowskiego, zmarłych rodziców z obojga stron
2. † Janinę i Andrzeja Osialów, Genowefę i Jana Cuchów
12:001. † Jerzego, Bogumiłę zr. Bieleckich, Skwarków
2. † Tadeusza, Henryka Tomasika
17:001. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska, Witolda
2021-01-18 - poniedziałek
07:001. † Jana Króla
2. † Henryka Biernackiego (30dz.)
2021-01-19 - wtorek
07:001. † Jana Króla
2. † Tadeusza Świdra (30dz.)
2021-01-20 - środa
07:001. † Henryka Biernackiego
2. † Kazimierza Kruka
2021-01-21 - czwartek
07:001. † Marię Mateńko
2. † Szczepana Piszcza (30dz.)
2021-01-22 - piątek
07:001. † Mirosława Skwarka
2. † Kazimierza Kruka (30dz.)
2021-01-23 - sobota
07:001. Dz-Bł. w 45r. ślubu Aliny i Waldemara Kotów
2. Dz-Bł. w 18r. urodzin Emilii
07:301. † Czesława Warda (7dz.)
15:00 Ślub
2021-01-24 - niedziela
08:301. † Henryka Jawoszka
2. † Jana Pijaka (4r.), Dadasiewiczów, Pijaków
10:151. † Siostrę Patrycję
2. † Antoniego Ognika
12:001. † Stanisława Pawłowskiego (3r.), Teresę Pawłowską zr. Pawłowskich, za dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za parafian
17:001. † Stanisława Warpasa
2. † Martę Misior (r.)
2021-01-25 - poniedziałek
07:001. † Kazimierza Kowalczyka (r.)
2. † Krystiana Ciołka
2021-01-26 - wtorek
07:001. † Henryka Biernackiego
2. † Krystiana Ciołka
2021-01-27 - środa
07:001. † Kazimierza Kruka
2. † Krystiana Ciołka
2021-01-28 - czwartek
07:001. † Szczepana Piszcza
2. † Krystiana Ciołka
2021-01-29 - piątek
07:001. † Elżbietę Kabała zr. Skwarków, Królów, Rusków
2. † Wiesława Jalowskiego (30dz.)
2021-01-30 - sobota
07:001. † Edwarda Bartnickiego zr. Cegiełków, Bartnickich
16:301. Dz-Bł. w 50r. urodzin Grzegorza
2. † Zofię (r,), Władysława zr. Koślaczów, Piszczów , Rytlów
17:001. † Adelę, Stanisława zr. Duckich, Prokopków, Stachniaków, Machniów, Błachniów
2. † Daniela Kudana (30dz.)
2021-01-31 - niedziela
08:301. † Mariannę Sopyła, Stefana, Jana, Marię, Antoniego zr Kępków
2. † Mariana, Ryszarda, Anielę zr. Dołężków,
10:151. Dz-Bł. w 18r. urodzin Bartłomieja
2. † Franciszkę i Bonifacego Pawłowskich
12:001. Dz-Bł. w 16r. urodzin Izabeli
2. †Damiana Ruska
17:001. † Janinę, Emilię, Henryka zr. Wesołowskich, Jasińskich
2. † Henryka Kłusek, Siostrę Patrycję, Stanisława zr. Kłusków, Kardasów
2021-02-01 - poniedziałek
16:301. † Jana Adamskiego
2. † Marię Mateńko (Gr.) – rozpoczęcie gregorianki
17:001. † Witolda Żebrowskiego
2. † Teresę Mućkę
2021-02-02 - wtorek
08:301. Dz-Bł. o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Boże w życiu zakonnym dla Siostry Pauli
2. † Marię Mateńko (Gr.)
10:151. † Genowefę, Leona zr. Czajka, Barbarę, Rozalię, Ignacego zr. Nowickich
2. † Henryka Mateńko
18:00 1. † Mariannę Pięta
2. † Genowefę, Stanisława zr. Wojda, zmarłych rodziców obojga stron
2021-02-03 - środa
16:301. † Krzysztofa Abramka
2. † Jana Siwca
17:001. † Witolda Żebrowskiego
2. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-04 - czwartek
16:301. † Barbarę Mateńko (r.)
2. † Krystyna Ciołka (30dz.)
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Wiesława Jalowskiego
17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-05 - piątek
16:301. † Jan Adamskiego
2. † Daniela Kudana
17:001. † Witolda Żebrowskiego
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-06 - sobota
16:301. † Emila Makułę
2. † Kazimierza Kruka
17:001. † Jana Adamskiego
2. † Daniela, Kazimierza zr. Kudanów
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-07 - niedziela
08:301. † Zbigniewa Bogusza, Jana, Mariannę, Urszulę zr. Boguszów, Janinę, Czesława, Andrzeja zr. Kopyściów, za dusze w czyśćcu cierpiące
2. † Mariana Mizurę, Czesława Warda
10:151. Dz- Bł. w 18r. urodzin Moniki i Dariusza
2. † Kazimierza Garbacika (r.)
12:001. Dz-Bł. o Boże Bł. dla Beaty z okazji urodzin
2. Dz-Bł. o Boże Bł. dla Juliana z okazji urodzin
17:001. † Wiesława Jalowskiego
2. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-08 - poniedziałek
16:301. † Jana Adamskiego
2. † Marię Mateńko (Gr.)
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Stanisława Bieleckiego (30dz.)
2021-02-09 - wtorek
16:301. † Jana Adamskiego
2. † Jana Siwca
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Jerzego Skorupę
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-10 - środa
16:301. † Mariannę Jodełka
2. † Kazimierza Kruka
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2. † Janinę Strzyżewską zr. Strzyżewskich
2021-02-11 - czwartek
16:301. W intencji chorych parafian
2. † Marię Mateńko (Gr.)
17:001. † Zdzisława, Zofię, Mariannę, Wojciecha zr. Mateńko
2. † Zofię Sowa
2021-02-12 - piątek
16:301. † Mariannę Jodełka
2. † Daniela Kudana
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-13 - sobota
16:301. Dz-Bł. w 25r. ślubu Marzeny i Jarosława Świder i Bł. Boże dla dzieci
2. Dz-Bł. w 18r. urodziny Juli
17:001. Dz-Bł. w 16r. urodziny Aleksandry i w 7r urodzin Szymona
2. † Jana Błażejczyka (42r.), Janinę
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-14 - niedziela
08:301. † Stanisława, Marianny, Heleny, Bolesława zr. Strzyżewskich, Genowefę, Władysławę, Wacława zr. Piszczów
2. † Marię Mateńko (Gr.)
10:151. † Kazimierza, Wiesława, Mateusza zr. Osialów, Osinków, Piotra Staronia
2. † Sławomira Kazana (3r.), Józefa Tyszko, Janinę i Jana Kazanów
12:001. Dz-Bł. w 18r. urodzin Daniela
2. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska, Witolda Żebrowskiego
17:001. Dz-Bł. w 18r. urodzin Dominiki
2. † Lucynę i Czesława Krasuskich
2021-02-15 - poniedziałek
16:301. † Mariannę Jodełka
2. † Marię Mateńko (Gr.)
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Marię Markowską
2021-02-16 - wtorek
16:301. † Bolesława, Franciszka, Leokadię, Leokadię, Mariannę, Henryka, Genowefę, Stefana zr. Osialów, Karczmarczyków, Jalowskich
2. † Krzysztofa Abramka
17:001. † Mirosława Skwarka (4r.)
2. † Tadeusza Ptaszyńskiego (3r.) zr. Nogalów, Ptaszyńskich
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-17 - środa
08:301. † Zofię Sowa
2. † Marię Mateńko (Gr.)
17:001. † Krystynę i Mieczysława Sadowskich, Mariannę, Jan Kot
2. † Bogusława Kubala, Zofię i Tadeusza Sowa
2021-02-18 - czwartek
16:301. † Mariannę Jodełka
2. † Jana Siwca
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-19 - piątek
16:301. † Tadeusza Świdra
2. † Andrzeja Barszczewskiego zr. Gajowników, Barszczewskich
17:00Droga Krzyżowa
17:301. † Henryka Jawoszka zr. Jalowskich, Jawoszków
2. † Wiesława Jalowskiego
18:001. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-20 - sobota
16:301. Dz-Bł. w 4r.urodzin Szymona Kryczki
2. † Zofię, Edwarda, Ryszarda, Irenę, Mariana zr. Grzybowskich, Janinę Sopińską zr. Sopińskich, Powalskich
17:001. † Agnieszkę Ciołek, Edwardę, Jana Kopyść
2. † Tadeusza Pawlaka zr. Pawlaków, Piszczów
17:301. † Czesława Warda (30dz.)
2. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-21 - niedziela
08:301. † Apolonię i Stanisława Nowaków zr. Nowaków, Sidorów
2. † Marię Mateńko (Gr.)
10:151. † Zuzannę, Henryka zr. Ochników, Mariannę, Józefa, Mariannę, Władysława, Antoniego, Mariana, Władysławę, Genowefę zr. Kamińskich, Tomasików, Ochników
2. † Jana (28r.), Stanisławę, Henryka, Zbigniewa zr. Wardów, Kurków, Kopyściów Ciołków
12:001. † Leokadię Ponikowską (4r.)
2. † Janinę i Andrzeja Osialów, Genowefę i Jana Cuchów
17:001. Dz-Bł. w 10r. urodzin Michała
2. † Zofię i Edwarda Grzybowskich, Danutę Ognik zr. Grzybowskich, Wieliczuków
2021-02-22 - poniedziałek
16:301. † Marię Bukowską
2. † Stanisława Bieleckiego
17:001. † Szczepan Piszcza
2. † Krystiana Ciołka
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-23 - wtorek
16:301. † Szczepana Piszcza
2. † Stanisława i Longinę Bieleckich
17:001. † Kazimierza Kruka
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. Dz-Bł. o zdrowie i potrzebne łaski dla Bożeny i Józefa
2. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-24 - środa
16:301. † Szczepana Piszcza
2. † Stanisława Bieleckiego
17:001. † Jana Króla
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-25 - czwartek
16:301. † Jana Koślacza
2. † Stanisława i Longinę Bieleckich
17:001. † Józefa Abramka, Władysława, Bronisławę, Krzysztofa zr. Abramków, Łukasików, Świerczewskich, Bosków, Jadwigę Magnuszewską
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2. † Reginę Szewczak (7dz)
2021-02-26 - piątek
16:301. † Wandę i Jana Kowalskich zr. Kowalskich, Kopczyńskich
2. † Stanisława i Longinę Bieleckich
17:00Droga Krzyżowa
17:301. † Mirosława Skwarka
2. † Stanisława, Mariana, Wandę, Zygmunta zr. Młynarczyków, Jana i Helenę Dadasiewiczów
18:001. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-27 - sobota
16:301. † Helenę Kopańską (r.)
2. † Stanisława Bieleckiego
17:001. † Bogumiłę Wojewoda (r.), Janinę, Mieczysława, Stanisława zr. Siwickich, Wardaków
2. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-28 - niedziela
08:301. † Stanisława, Stefanię zr. Sikorów, Kazimierza, Janinę zr. Mućków
2. † Wiesława Jalowskiego
10:151. Dz-Bł. w 40r. ślubu Kazimiery i Ryszarda
2. † Lucynę Krasuską (30dz)
12:001. † Józefę, Mariannę zr. Mućków, Sadych, Magdalenę, Annę, Antoniego zr. Dąbrowskich
2. † Marię Mateńko (Gr.)
17:001. † Romana, Roberta, Antoniego, Jadwigę, zr. Zorskich, Celinę i Eugeniusza Skwarków
2. † Henryka Mateńko (30dz.)
2021-03-01 - poniedziałek
16:301. † Wiesława Jalowskiego
2. † Stanisława Bieleckiego
17:001. † Szczepana Piszcza
2. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-03-02 - wtorek
16:301. † Wiesława Jalowskiego
2. † Janinę Orlicz (4r.), Władysława (29r.) zr. Orliczów
17:001. † Krzysztofa (r.), Jana, Genowefę, Tadeusza zr. Kryczków
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr. – rozpoczęcie gregorianki)
17:301. † Marię Mateńko (Gr- zakończenie gregorianki) )
2. † Henrykę Kowalczyk (7dz.)
2021-03-03 - środa
16:301. † Wiesława Jalowskiego
2. † Bolesława Kryczkę (r.), Stanisławę i Henryka Frączków, zmarłych z rodzin
17:001. † Szczepana Piszcza
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
17:301. † Bogdana Króla (7dz.)
2021-03-04 - czwartek
16:301. † Kazimierza Kruka
2. † Józefa Mućkę zr. Mućków, Sadych, Zegadłów
17:001. † Kazimierza Garbacika (imieninowa)
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-05 - piątek
16:301. † Szczepana Piszcza
2. † Czesława Boś, zmarłych rodziców
17:00Droga Krzyżowa
17:301. † Stanisławę Nowak (r.)
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-06 - sobota
16:301. † Emila Makułę
2. † Zofię i Stanisława Mroczków
17:001. † Mariannę Piszcz zr. Duckich, Prokopków, Machniów, Stachniaków, Błachniów
2. † Mieczysława Nogala
17:301. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-07 - niedziela
08:301. † Stanisława, Kazimierza, Janusza zr. Piszczów
2. † Wiesława Jalowskiego
10:151. Dz-Bł. w 18r. urodzin Piotra
2. † Janinę (r.), Edwarda zr. Piszczów, Szewczaków
12:001. † Mariana Mizurę, Czesława Warda
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
17:001. † Tadeusza Zielińskiego
2. † Wandę Kulikowską zr. Kulikowskich, Kopyściów, Koślaczów
2021-03-08 - poniedziałek
16:301. † Krystiana Ciołka
2. † Bolesławę, Romana, Marię, Danutę zr. Dudów, Gałązków
17:001. † Szczepana Piszcza
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-09 - wtorek
16:301. † Krystiana Ciołka
2. † Edwarda Marcinka
17:001. † Wiesława Jalowskiego
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-10 - środa
16:301. O zdrowie i Bł. Boże dla Krzysztofa
2. † Henryka Mateńko
17:001. † Krystiana Ciołka
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-11 - czwartek
16:301. † Wiesław Jalowskiego
2. † Mariannę, Stefana, Kazimierza, Mariana zr. Rytlów, Koślaczów, Leokadię Kudan
17:001. † Czesława Wardę
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
17:301. † Stanisława Sowę (7dz).
2. † Stanisława Kudana (7dz.)
2021-03-12 - piątek
16:301. † Kazimierza, Helenę, Władysława, Marię, Rafała zr. Strzyżewskich, Saraczewskich
2. † Wiesława Jalowskiego
17:00Droga Krzyżowa
17:301. † Kazimierza Bakierskiego, Henryka, Barbarę, Stanisławę, Bronisława, Teresę, Jerzego zr. Bakierskich, Juliannę, Bolesława zr. Nicpan , Stanisława, Tadeusza Mazurek
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-13 - sobota
15:301. † Emila Makułę
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
16:001. † Danutę Oledzką zr. Tchórzewskich
2. † Krystiana Ciołka
2021-03-14 - niedziela
08:301. † Grzegorza Żebrowskiego, Witolda, Tadeusza Boska
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
10:151. Dz-Bł. w 18r. urodzin Jakuba
2. † Henrykę Kowalczyk
12:001. † Jana Koślacza
2. † Stanisława Pietrzaka zr. Beczek, Pietrzaków
17:001. Dz-Bł. w 12r. urodzin Alicji i w 13r. urodzin Kacpra
2. † Henryka, Emilię zr. Wesołowskich, Janinę Jasińską
2021-03-15 - poniedziałek
16:301. † Krzysztofa Abramka
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
17:001. Dz.-Bł. w 18r. urodzin Mateusza
2. Dz.-Bł. w 55r. urodzin Elżbiety Frączek
2021-03-16 - wtorek
16:301. † Wiesława Jalowskiego
2. † Zofię, Stanisława zr. Bieleckich, Wróblów
17:001. † Czesława Wardę
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-17 - środa
16:301. † Kazimierza Kruka
2. † Zuzannę, Franciszka, Mariannę, Grzegorza, Zofię zr. Prokopków, Janinę i Franciszka Piszcz
17:001. † Wiesława Jalowskiego
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-18 - czwartek
16:301. † Annę (r.), Mariannę zr. Niezabitowskich, Bosiów, Kurków, Pudłów
2. † Czesława Warda
17:001. † Dariusza Mućkę (1r.)
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-19 - piątek
10:001. † Dariusza Mućkę (1r.)
2. † Magdalenę, Annę, Antoniego zr. Dąbrowskich, Mariannę, Józefa zr. Mućków, Sadych
3. † Krzysztofa Abramka
12:001. Dz.Bł w 3r. urodzin Gabrysi i Bł. Boże dla Michała
2. † Jana Koślacza
3. † Józefa i Władysławę Konopka
15:001. † Wiesławę, Andrzeja zr. Strzyżewskich, Mućków
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
16:30Droga Krzyżowa
17:001. † Waldemara Gajownika zr. Szczygielskich, Gajowników
2. † Wojciecha Beczka (r.), za zmarłych rodziców i dziadków
2021-03-20 - sobota
10:001. † Czesława, Urszulę, Stefana zr. Ponikowskich
2. † Helenę, Kazimierza, Marię, Władysława zr. Strzyżewskich Rafała Saraczewskiego
12:001. † Bogusława, Tadeusza, Dariusza, Mariannę zr. Wysockich, Zygmunta Ciołka
2. † Ryszarda i Szczepana Prokopków, Stanisława i Helenę Sobiechów
15:001. † Emilię i Władysława Kowalczyków Kazimierza Iwańca
2. † Władysława, Bronisławę, Józefa, Krzysztofa zr. Abramków, Łukasików, Świerczewskich, Bosków, Jadwigę Magnuszewską
3. † Wandę, Zygmunta, Damiana zr. Młynarczyków, Mateńko
17:001. † Zbigniewa Bogusza, Jana, Mariannę, Urszulę zr. Boguszów
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-21 - niedziela
08:301. † Kazimierza Kopcia (r.)
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
10:151. Dz-Bł. w intencji Dawida
2. Dz-Bł. w 18r. urodzin Pauliny
12:001. O Boże Bł., dary Ducha Świętego i o opiekę Matki Bożej dla członków Wspólnoty Męki Pana Jezusa i ich rodzin działającej w naszej parafii
2. † Serafinę i Franciszka Sobiechów
16:001. † Mariannę Czerwonkę
2. † Władysława i Wiesławę Łazuga
17:00Droga Krzyżowa ulica Radoryża Kościelnego
2021-03-22 - poniedziałek
15:301. + Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
16:001. + Henryka Mateńko
2. + Wacława Tronowskiego (r.), Władysławę, Jana, Bolesława
2021-03-23 - wtorek
15:301. + Czesława Warda
16:001. + Henryka Mateńko
2. + Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
16:301. + Stefana Adamczyka, Grzegorza Hardeja
2021-03-24 - środa
16:301. † Henryka Mateńko
2. † Henryka Mateńko
17:001. † Wojciecha Kania (7r.)
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
17:301. † Małgorzatę Zielińską (7dz.)
2021-03-25 - czwartek
08:301. † Marię Kępa
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
17:001. † Marię Kępa
2. † Mariannę Mateńko, Mariannę Ochnik zr. Ochników
2021-03-26 - piątek
15:301. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
16:001. † Halinę i Jan Mućków
2. † Henryka Mateńko
16:301. † Tadeusza Machnio (r.)
17:00Droga Krzyżowa
2021-03-27 - sobota
15:301. † Wiesława Jalowskiego
2. † Krzysztofa Abramka
16:001. † Krystyna Ciołka
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-28 - niedziela
08:301. † Wiktora, Stanisława, Tadeusza, Marcina, Karolina z r. Gajo
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
10:151. Dz-Bł. w 14r. urodzin Natalii i w 23r. urodzin Karoliny
2. † Kazimierza Stefaniaka (r.), rodziców obojga stron
12:001. † Janinę i Andrzeja Osialów, Genowefę i Jana Cuchów
2. † Szewczak Reginy
17:001. Dz-Bł. w 10r. urodziny Jana
2. † Józefa Hrysińskiego
2021-03-29 - poniedziałek
17:301. † Lucynę Krasuską
2. † Henryka Mateńko
18:001. Dz-Bł. w intencji 10r. urodzin Filipa
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-30 - wtorek
17:301. † Piotra Pietrzaka (4r.), Jadwigę i Mieczysława Pietrzaków, Mariannę i Jana Szymeckich
2. † Za zmarłych z rodzin Mateńków, Makosów
18:001. Dz-Bł. w intencji Damiana Jodełka
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-31 - środa
17:301. † Henryka Mateńko
2. † Henryka Mateńko
18:001. † Henrykę Kowalczyk (30dz.)
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.- zakończenie gregorianki )
2021-04-01 - czwartek
18:001. Dz-Bł. w intencji kapłanów pracujących w parafii
2. O zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Strzyżewskich
2021-04-02 - piątek
18:00Nabożeństwo Męki Pańskiej Liturgia( Adoracja Krzyża i Komunia św)
2021-04-03 - sobota
19:001. † Stanisława i Longinę Bieleckich
2. † Antoniego Ciołka (r.)
2021-04-04 - niedziela
06:001. Za parafian i gości
08:301. † Tadeusza Kryczkę (Gr. – rozpoczęcie gregorianki)
10:151. † Mariana Mizurę, rodziców z obojga stron, Czesława, Henryka zr. Wardów, Mizurów, Wiaków
2. † Zdzisława Nogala (r.) zr. Nogalów, Deresów
12:001. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska, Witolda
2. † Stanisława Kudana (30dz.)
17:001. Za zmarłych polecanych w wypominkach
2021-04-05 - poniedziałek
08:301. Dz-Bł. w 80r. urodzin Jana Kachniarza
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
10:151. † Zdzisława, Dariusza, Helenę, Mariana, Katarzynę, Feliksa, Janinę, Kazimierza zr. Bieleckich, Mikusków, Mućków
12:001. † Ryszarda Grzybowskiego (7r.)
17:001. † Leopolda (11r.), Kunegundę zr. Szewczaków, Walów, Karwowskich
2021-04-06 - wtorek
17:301. † Jana Koślacza, Józefa, Króla, Marię Bukowską
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
18:001. † Lucynę Krasuską
2. † Jana Ochnika zr. Ochników
2021-04-07 - środa
17:301. † Henrykę Kowalczyk
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
18:001. † Lucynę Krasuską
2. † Janinę Pietryka, Henryka
2021-04-08 - czwartek
17:301. † Henrykę Kowalczyk
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
18:001. † Lucynę Krasuską
2. † Stanisława Sowę (30dz.)
2021-04-09 - piątek
17:301. † Lucynę(r.), Władysława, Andrzeja, Wiesławę zr. Strzyżewskich
2. † Henrykę Kowalczyk
18:001. † Adelę Bieńczak, Helenę, Stanisława Skwarka
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
2021-04-10 - sobota
17:001. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
17:301. † Emila Makułę
2. † Witolda Żebrowskiego
18:001. Dz-Bł. w 30r. urodzin Mateusza oraz o Bł. Boże dla jego rodziny i Bł. Boże dla Wojciecha w 1r. urodzin
2. † Tomasza, Edmunda, Władysława, Juliannę zr. Dzadzów
2021-04-11 - niedziela
08:301. † Marię, Antoniego, Jana Kępka, Mariannę i Stefana Sopyłów
2. † Józefa, Stefanię, Jana, Jerzego, Adama, Zofię, Stanisława, Teresę, Stanisławę, Wacława zr. Piszczów, Gajowników, Stoniów
10:151. † za zmarłych z rodzin Sprychów, Tymoszów
2. † Patryka Sprychę
12:001. † Jadwigę Wieliczuk (9r.), Jolantę, Zdzisława zr. Wieliczuk
2. † Rocha, Elżbietę, Leszka zr. Pytlików, Kazimierza, Stanisława, Janusza, Janinę Franciszka zr. Piszczów
15:001. † Bolesława, Marię, Janinę Lendzion, Zofię, Jana, Stanisława, Danutę zr. Bronisz
17:001. † Janinę i Andrzeja Osialów, Genowefę i Jana Cuchów
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
2021-04-12 - poniedziałek
17:30 † Stanisławę, Stanisława zr. Dadasiewiczów, Skwarków, Mazurów
18:00 † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
2021-04-13 - wtorek
17:301. † Andrzeja i Wiesławę Strzyżewskich zr. Strzyżewskich, Mućków
2. † Henrykę Kowalczyk
18:001. † Leopolda (r.), Henrykę Bielecką, Zofię Redorosz, Mariannę i Edwarda Mućków, Krystynę Kot zr. Bieleckich, Siejów, Posiadałów, Mućków
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
2021-04-14 - środa
17:301. † Reginę Szewczak
2. † Henrykę Kowalczyk
18:001. † Janinę Pietryka
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
2021-04-15 - czwartek
17:301. † Zofię Kędra, Marię, Henryka zr. Kędrów, Rusków, Goławskich, Kurków
2. † Henrykę Kowalczyk
18:001. † Małgorzatę Zielińską
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
2021-04-16 - piątek
17:301. Dz-Bł. w 15r. urodzin Patrycji i potrzebne łaski na czas pisania egzaminów
2. † Małgorzatę Zielińską (30dz.)
18:001. † Jana Króla
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
2021-04-17 - sobota
16:001. Ślub: Renata i Marcin
17:301. † Genowefę (1r.), Henryka zr. Leszków
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
18:001. † Jadwigę i Henryka Strzyżewskich
2. † Genowefę (r.), Jana, Krzysztofa zr. Kryczków
2021-04-18 - niedziela
08:301. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
10:151. Za parafian
2. Dz-Bł. w 45r. ślubu Mari i Ireneusza Dziubaków
12:001. W intencji młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania
17:001. Dz-Bł. w 12r. urodzin Anny i w 4r. urodzin Franciszka
2021-04-19 - poniedziałek
17:301. Dz-Bł. w 21r. urodzin Łukasza
2. † Henrykę Kowalczyk
18:001. † Amelię Leszek (r.)
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
2021-04-20 - wtorek
17:301. † Scholastykę i Wacława Chojętów, Antoniego Cąkałę
2. † Waldemara Szczęsnego zr. Sobiechów, Długoszków
18:001. † Zofię i Juliana Sprychów
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
2021-04-21 - środa
17:301. † Krzysztofa Abramka
2. † Henrykę Kowalczyk
18:001. † Małgorzatę Zielińską
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
2021-04-22 - czwartek
17:301. Dz-Bł. w 50r. urodzin Ewy
2. † Henrykę i Tadeusza Kowalczyków
18:001. † Mieczysława Bartosiewicza
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
2021-04-23 - piątek
17:001. † Dariusza Kota (7dz.)
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
17:301. † Wojciecha Sprychę
2. † Henrykę Kowalczyk
18:001. † Marię Kępa (r.)
2. † Scholastykę, Jana, Zofię zr. Walo, Józefę, Natalię, Tadeusza zr. Warownych
2021-04-24 - sobota
17:00 1. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
17:301. Dz-Bł. w 80r. urodzin Zofii Ciołek
2. † Wiesławę Krasuską, Janinę i Stanisława
18:001. Dz-Bł. w 40r. ślubu Elżbiety i Jana
2. † Jarosława Skwarka (15r.)
2021-04-25 - niedziela
08:301. † Teresę i Stanisława Pawłowskich
2. † Jana Ochnika
10:151. Dz-Bł. w 60r. urodzin Jolanty
2. † Stanisławę (20r.), Jana, Henrykę, Zbigniewa zr. Wardów, Kurków, Kopyściów Ciołków
12:001. W intencji dzieci objętych Duchową Adopcją i osób uczestniczących w niej oraz w intencji osób należących do wspólnoty Margaretek uczestniczących w modlitwie w intencji kapłanów i za kapłanów i o nowe powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego
2. Dz-Bł. w 13r. ślubu Małgorzaty i Karola i Bł. Boże dla dzieci
3. Poza parafią: † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
17:001. Dz-Bł. w 30r. urodzin Oli
2. † Natalię Bielecką (2r.)
2021-04-26 - poniedziałek
17:301. † Tadeusza Kryczkę
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)- poza parafią
18:001. † Reginę Szewczak
2021-04-27 - wtorek
17:001. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
17:301. † Józefa Gruszczyńskiego
2. † Henrykę Kowalczyk
18:001. † Reginę Szewczak
2. † Stanisława i Mirosławę Bartnickich zr. Bartnickich, Konopków
2021-04-28 - środa
17:001. † Mariana Dadasiewicza (7dz.)
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
17:301. Zamówiona przez Sowa.
2. † Reginę Szewczak
18:001. † Jana Salaka, zmarłych rodziców Leokadię , Zygmunta
2. † Wiesławę (r.), Janinę i Stanisława Dziurdziaków, Urszulę Rupniewską
2021-04-29 - czwartek
17:00 1. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
17:301. † Kazimierza Bartnickiego (9r.) zr. Bartnickich, Mateńków, Janusza Włodarczyka, Bronisława Michalaka
2. † Reginę Szewczak
18:001. † Eugenię, Alinę, Eugeniusza, Zofię zr. Czuprynów, Baranów
2. † Małgorzatę Zielińską
2021-04-30 - piątek
17:001. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
17:301. † Reginę Szewczak
2. † Reginę Szewczak
18:001. Dz-Bł. w 13r. urodzin Jakuba
2. † Małgorzatę Zielińską
2021-05-01 - sobota
17:001. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
17:301. Dziękczynna za otrzymane łaski i o Bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Magdaleny
2. † Jerzego, Wacławę, Kazimierza zr. Paniak
18:001. Dz-Bł. w 60r. urodzin Krzysztofa
2. † Mariana Pawluczuka (r.)
2021-05-02 - niedziela
08:301. † Fredę Ogrodnik (r.), za zmarłych z rodziny
2. † Stanisława, Genowefę, Janusza zr. Skwarków, Anielę, Henryka. Zenona zr. Rytlów, Bogumiłę, Jerzego Bieleckiego, Tadeusza Gałacha
10:151. Dz-Bł. w 70r. urodzin Wiesławy Skwarek
2. † Lucjana Koślacza (r.)
12:001. Dz-Bł. w 20r. ślubu Jolanty i Piotra i Bł. Boże dla dzieci
2. † Mariana Mizurę, zmarłych rodziców z obojga stron, Czesława, Henryka zr. Wardów, Mizurów, Wiaków
17:001. † Zygmunta Wilczyńskiego, Stanisława zr. Wilczyńskich, Osiaków
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
2021-05-03 - poniedziałek
08:301. † Kazimierza zr. Goławskich, Gajów, Jalowskich, Adama Łukasiewicza
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)- zakończenie gregorianki
10:151. Dz-Bł. w 40r. ślubu Barbary i Tomasza
2. Dz-Bł. w 18r. urodzin Dominiki
12:001. † Elżbietę, Rocha, Leszka zr. Pytlików, Kazimierza, Stanisława, Janusza, Janinę, Franciszka zr. Piszczów, Mroczków, Kotów
2. † Rozalię Nowicką (r.)
17:001. † Czesława Wolińskiego
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)- rozpoczęcie gregorianki
2021-05-04 - wtorek
17:001. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. † Henryka Mateńko zr. Wójcików
2. † Wandę (4r.) i Stanisława Gajów
18:001. Dz-Bł. w 18r. urodzin Bartosza Tomasika
2. † Małgorzatę Zielińską
18:301. W intencji strażaków i ich rodzin z okazji wspomnienia św. Floriana - patrona strażaków
2021-05-05 - środa
17:001. Dz.Bł. w 1r. urodzin Natalii
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. † Stanisława Chruścikowskiego (r.) zr. Chruścikowskich
2. † Henrykę Kowalczyk
18:001. † Henryka Mateńko
2. † Małgorzatę Zielińską
2021-05-06 - czwartek
17:001. O uzdrowienie relacji rodzinnych
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. † Stanisławę i Wiktora Gajo
2. † Ryszarda, Romana zr. Żurawskich, Zegadłów
18:001. Dz-Bł. w 12r. urodziny Maksymiliana Waneckiego
2. † Małgorzatę Zielińską
2021-05-07 - piątek
17:001. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. Dz-Bł. w 12r. ślubu Izabeli i Michała i Bł. Boże dla ich dzieci
2. † Stanisława Jarząbka
18:001. † Stanisława Warpasa
2. † Marcina (r.), Stanisławę, Leopolda, Halinę zr. Chudków, Filomenę i Edwarda Prażmo
2021-05-08 - sobota
17:301. † Mieczysława Szczybelskiego, Kazimierę, Tadeusza, zmarłych dziadków
2. † Stanisława Woźniaka zr. Woźniaków, Pietrzaków
18:001. † Lucynę, Jana, Mieczysława, Stanisława zr. Ochników, Rafała i Wiesława Matejuków
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
2021-05-09 - niedziela
08:301. † Genowefę, Edwarda, Adama, Jana, Zofię zr. Skwarków
2. † Jana (r.) i Ireneusza Mućków
10:151. † Stanisława Pietrzaka, Jana, Stanisławę, Jadwigę, Tadeusza zr. Beczków, Zygmunta, Helenę, Jana, Kazimierza, Wiesława, Romana zr. Pietrzaków, Sławomira Matyjaska
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
12:001. Dz-Bł. w 80r. urodzin Janiny Maciejewskiej
2. † Teresę i Stanisławę Pawłowskich
17:001. † Stefanię, Antoniego, Jana zr. Tuchowskich, Henrykę, Bolesława zr. Szczęśniaków, Tuchowskich, Strzyżewskich
2021-05-10 - poniedziałek
17:001. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. † Stanisławę Kopeć ( im.)
18:001. † Stanisława Czubaja, Wandę zr. Chmielów, Czubajów
2021-05-11 - wtorek
17:001. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. Dz-Bł. w 55r. urodzin Elżbiety
2. † Zofię Sowa
18:001. Dz-Bł. w 30r. ślubu Anety i Zbigniewa i Bł. Boże dla rodziny
2. † Małgorzatę Zielińską
18:30O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Starego Patoka z okazji poświęcenie pól
2021-05-12 - środa
17:001. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. † Jana i Honoratę Jędrychów, Renisława zr. Jędrychów
2. † Małgorzatę Zielińską
18:001. † Mariannę Mućkę zr. Mucków, Sadych, Zegadłów
2. † Stanisława Kudana
18:30O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Nowego Patoka z okazji poświęcenie pól
2021-05-13 - czwartek
17:001. † Dariusza Kota (30dz.)
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. † Zofię Sowa
2. † Stanisławę Markiewicz
18:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Pelagię i Franciszka Wróblów zr. Wróblów, Bieleckich
18:30 Nabożeństwo Fatimskie
2021-05-14 - piątek
17:001. O zdrowie dla syna
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. † Władysława (r.), Lucynę, Andrzeja, Wiesławę zr. Strzyżewskich
2. † Zofię Pietrzak
18:001. † Stanisława, Ewę, Teresę, Mariana, Rozalię zr. Kędrów, Chmielów, Krystyn Ciołka
2. † Stanisława Kudana
18:30O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Wielgolasu z okazji poświęcenie pól
2021-05-15 - sobota
16:00Ślub: Kinga i Adrian
17:001. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. † Teresę, Henryka zr. Piszczów, Tadeusza Pietrzaka, Witolda Mateńko
2. † Krystynę, Wiktora zr. Kotów, Zofię, Kazimierza, Jana zr. Wiącków
18:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Janinę, Lucjana zr. Bartnickich, Elżbietę Fajt, Stanisława i Barbarę Koniecznych
18:30O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Lasek z okazji poświęcenie pól
2021-05-16 - niedziela
08:301. † Zofię, Jana zr. Szalejów
2. † Jana Romańskiego (4r.)
10:151. † Henrykę Kowalczyk
2. † Henrykę, Leopolda, Stanisława zr. Koślaczów, Jerzego, Teresę, Ewę, zr. Bytniewskich, Mieczysława Ochnika
11:301. Dz-Bł. w intencji Marty i dziecka oraz szczęśliwe rozwiązanie
13:00W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej
17:001. † Petronelę i Stanisława Lentas
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:30Nabożeństwo majowe
2021-05-17 - poniedziałek
17:001. Dz-Bł. w 15r. urodziny Łukasza i Bł. Boże w egzaminach
17:301. † Henryka Wesołowskiego, Stanisławę, Mieczysława, Stanisławę, Janusza zr. Filipków
18:001. † Stanisława Kudana
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.) - poza parafią
18:30Nabożeństwo Majowe
2021-05-18 - wtorek
16:301. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:001. O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Fiukówki z okazji poświęcenia pól
2. † Ewę i Stanisława Chmielów
17:301. † Stanisława Sowę
2. † Stanisława Sowę
18:001. † Stanisława Kudana
2. † Małgorzatę Zielińską
18:30Nabożeństwo Majowe
2021-05-19 - środa
16:30Zofię, Zdzisława, Janusza, Tadeusza zr. Koniecznych
17:001. O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Radoryża Smolanego z okazji poświęcenia pól
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. † Stanisława Sowę
2. † Jadwigę i Stefana Piskosz
18:001. Dz-Bł. w 35r. urodzin Marcina Łukasika
2. † Stanisława Kudana
18:30Nabożeństwo Majowe
2021-05-20 - czwartek
17:001. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. † Karola, Stefanię (r.), Zofię, Władysława zr. Kotów, Koślaczów, Rytlów, Piszczów
2. † Małgorzatę Zielińską
18:001. O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Radoryża Kościelnego z okazji poświęcenia pól
2. † Stanisława Kudana
18:30Nabożeństwo Majowe
2021-05-21 - piątek
16:301. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:001. † Henryka Pyckę (7dz.)
2. † Mariannę Sitarską (7dz.)
17:301. Dz-Bł.w 80r. urodzin Antoniego Sprycha i w 5r. urodzin Rozalii Hryciuk
2. † Wojciecha Sprychę
18:001. O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Drożdżaka z okazji poświęcenia pól
2. † Antoniego, Teodozję zr. Kwaśniewskich, Michalaków, Zawadzkich
18:30Nabożeństwo Majowe
2021-05-22 - sobota
17:301. † Jana Mrozowskego, Józefa Czerwonka
2. † Henryka i Irenę Dziubak, Ewę Dziupińską
18:001. † Ewę i Stanisława Chmielów, Zbigniewa Bogusza
2. † Henryka i Edwardę Biernackich
3. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)- poza parafią
18:30 Nabożeństwo Majowe
2021-05-23 - niedziela
08:30 1. † Edwarda Mateńko, Zofię, Jana, Stefanię, Jana, Genowefę, Stefana zr. Piszczów, Skwarków, Mateńków, Pawlaków
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
10:151. † Zbysława, rodziców obojga stron, Zenona, Adelę, Ryszarda, Tadeusza, Franciszka, Irenę zr. Radzikowskich, Ponikowskich
2. † Ks. Franciszka Hołdę, Józefa Krysińskiego
12:001. † Zuzannę, Henryka zr. Ochników
2. † Janinę i Andrzeja Osialów, Genowefę i Jana Cuchów
17:001. O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Krzywdy z okazji poświęcenia pól
2. † Tadeusza Abramka, Stanisława, Michalinę zr. Abramków, Teodozję, Stanisława Machnio
18:00Nabożeństwo Majowe
2021-05-24 - poniedziałek
08:301. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. † Mariana Dadasiewicza (30dz.)
Nabożeństwo Majowe
18:001. † Stanisława Kudana
18:301. † Janinę Janczewską (r.) zr. Janczewskich, Ochników
2021-05-25 - wtorek
17:001. † Marię Latoch (7dz.)
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. † Emilię, Jerzego zr. Stoniów, Woźniaków
2. † Zdzisława Ochnika, zmarłych rodziców
Nabożeństwo Majowe
18:001. W intencji dzieci objętych Duchową Adopcją i osób uczestniczących w niej i ich rodzin
2. † Adelę, Władysławę, Krystynę, Teodorę zr. Duckich, Stachniaków, Błachniów
2021-05-26 - środa
17:301. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
2. † Juliannę, Władysława, Henryka, Zbigniewa zr. Sikorów, Jerzego, Stefanię, Franciszka zr. Osialów, Mariana Sikorę
Nabożeństwo Majowe
18:001. † Bogumiłę Wojewoda, Janinę Wardak
2. † Zuzannę Prokopek, Helenę Strzyżewską
18:301. O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Kożuchówki z okazji poświęcenia pól
2021-05-27 - czwartek
17:301. † Zdzisława Stachniaka, zmarłych rodziców
2. † Zofię Skwarek (2r.)
Nabożeństwo Majowe
18:001. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
2. † Serafinę i Stanisława Mućków, Wiesławę i Andrzeja Strzyżewskich, zr. Mućków, Sowów
2021-05-28 - piątek
17:301. † Rozalię, Franciszka, Eugenię, Eugeniusza, Alinę, Zofię zr. Czuprynów, Baranów
2. † Henryka Jalowskiego (2r.)
Nabożeństwo Majowe
18:001. † Irenę, Eugeniusza, Marię zr. Mateńko
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
2021-05-29 - sobota
16:001. Ślub: Sylwia –Mateusz
17:301. † Rudolfa Dadasiewicza, Zofię, Antoniego, Stefanię, Rozalię zr. Kotów, Dadasiewiczów,
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
Nabożeństwo Majowe
18:001. † Agnieszkę Majkut (2r.) zr. Prokopków
2. † Katarzynę Warpas (25r.) zr. Warpasów, Osinków
2021-05-30 - niedziela
08:301. Dz-Bł. w 18r. urodzin Adriana
2. † Grzegorza Żebrowskiego, Witolda, Tadeusza Boska
10:151. Dz-Bł. w 1r. urodzin Wojtka
2. † Lecha Ochnika (r.), Mariannę Mateńko (r.) zr. Ochników, Mateńków
12:001. † Jana Długoszka (2r.)
2. † Wojciecha Sprychę
17:001. † Helenę, Józefa, Jana, Eugeniusza zr. Kotów, Zofię, Szymona zr. Ochników, Jana, Roberta zr. Świdrów, Ryszarda Grzybowskiego
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
Nabożeństwo Majowe
2021-05-31 - poniedziałek
17:301. † Jana Długoszka (2r.) zr. Długoszków, Pszkitów, Kazimierza Kruka
Nabożeństwo Majowe
18:001. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
2021-06-01 - wtorek
17:001. † Piotra Tomasika (7dz.)
2. † Mariana Mizurę (Gr.-rozpoczęcie gregorianki)
17:301. Dz-Bł. w rocznicę święceń kapłańskich Księdza Stanisława Garbacika
2. Dz-Bł. w intencji Neli i Nikoli
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w intecji dzieci i wnuków
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
2021-06-02 - środa
17:301. † Leokadię Kłusek (r.), Henryka Sikorę, Kazimierę i Jana Osialów zr. Sikorów, Osialów
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Danutę Ognik
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-03 - czwartek
08:301. † Tadeusza Stępnickiego (r.) zr. Stępnickich, Zalechów
2. † Kaziemirza Maciejewskeigo (r.)
10:151. W intencji dzieci z klas IV z racji Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Procesja Eucharystyczna
17:001. † Apolonię i Mieczysława Lewartowskich, Serafinę i Edwarda Król
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.-zakończenie gregorianki )
2021-06-04 - piątek
17:301. † Reginę Szewczak
2. † Mariana Dadasiewicza
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w 50r. urodzin Marioli
2. Dz-Bł. w 10r. ślubu Eweliny i Roberta i Bł. Boże dla ich dzieci
18:301. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-05 - sobota
17:301. † Reginę Szewczak
2. † Janinę Wężyk (r.), Stanisława, Marka zr. Wężyk, Genowefę, Stanisława zr. Hajduków, Janinę, Aleksandra zr. Wieczorek
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Genowefę i Zygmunta Jalowskich
2. † Mariannę (r.) i Henryka Ochników, Henryka Łukasika
18:301. Dz-Bł. w 18r. urodzin Karola
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-06 - niedziela
08:301. † Jana Tuchowskiego
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
10:151. † Wiesława (r.) zr. Osialów
2. † Kazimierza i Janinę Mućków, Mariannę Garbacik
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo Czerwcowe
12:001. Dz-Bł. w intencji Róży Różańcowej rodziców za dzieci
2. † Janinę Kłusek zr. Kłusków, Kępków, Strzyżewskich
17:001. † Mieczysławę i Jadwigę Kot, Stanisława Strzyżewskiego, Władysławę Piszcz, zmarłych: babcie i dziadków
2021-06-07 - poniedziałek
17:00† Reginę Szewczak
17:30† Mariana Kota (1r.) zr. Kotów
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo czerwcowe
18:00† Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-08 - wtorek
17:301. † Dariusza Kota
2. † Dariusza Kota
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo czerwcowe
18:001. † Waldemara Skwarka
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-09 - środa
17:301. † Dariusza Kota
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo czerwcowe
18:001. † Henryka Pietrzaka (3r.), Teresę, Michała, Stanisława, Bolesława zr. Pietrzaków, Helenę, Piotra, Józefę, Jana
2. † Mariana Dadasiewicza
2021-06-10 - czwartek
17:301. † Dariusza Kota
2. † Dariusza Kota
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo czerwcowe
18:001. † Mariana Dadasiewicza
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-11 - piątek
17:301. † Dariusza Kota
2. † Dariusza Kota
Nabożeństwo czerwcowe
18:001. † Mariana Dadasiewicza
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-12 - sobota
17:001. † Piotra Tomasika
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. † Wiesława Jalowskiego
2. † Antoniego, Balbinę, Jana, Paulinę, Janinę zr. Ogników, Gryglickich, Bogudałów
Nabożeństwo czerwcowe
18:001. † Apolonię, Stanisława zr. Skwarków, Burdonów
2. † Mariana, Mirosława zr. Pietrzaków, Jalowskich, Stępniewskich.

2021-06-13 - niedziela
08:301. † Leokadię Piszcz (13.), Stanisława, rodziców z obojga stron, zr. Piszczów, Burdachów
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
10:151. Dz-Bł. w intencji Księdza Mieczysława
2. † Magdalenę, Annę, Antoniego zr. Dąbrowskich, Mariannę, Józefa zr. Mućków, Sadych
12:001. † Elżbietę, Teodorę, Henryka zr. Błachniów, Aleksandrę, Antoniego zr. Dołężka, Frankowskich
17:001. Dz-Bł. o Boże Bł. i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla rodziny
2. † Stanisława, Genowefę zr. Skwarek, Grażynę Bylina
Nabożeństwo Fatimskie
2021-06-14 - poniedziałek
17:001. † Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. Dz-Bł. w 27r. ślubu Agnieszki i Adama
2. † Piotra Tomasika
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Henryka Pyckę (30dz.)
2021-06-15 - wtorek
17:301. † Dariusza Kota
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Mirosława Jalowskiego
2. † Piotra Tomasika (30dz.)
2021-06-16 - środa
17:301. † Dariusza Kota
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Piotra Tomasika
2. † Piotra Tomasika
2021-06-17 - czwartek
17:001. † Andrzeja Jarząbka (7dz.)
2. † Marię Latoch (30dz.)
17:301. † Zofię Mućkę (1r.)
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. O łaskę zdrowia i Bł. Boże dla dzieci
2. † Piotra Tomasika
2021-06-18 - piątek
16:001. Ślub: Żanety-Arkadiusza
17:301. † Dariusza Kota
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Piotra Tomasika
2. † Edmunda Mateńko, Mariannę zr. Mateńków, Nogalów, Lecha Ochnika zr. Ochników
2021-06-19 - sobota
16:001. Ślub: Dominiki- Marcina
17:301. † Jana, Gabrielę zr. Stępniaków
2. † Marka (r.), Janinę, Stanisława zr. Wężyk, Genowefę, Stanisława zr. Hejduków
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w 30r. urodziny Aldony
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-20 - niedziela
08:301. † Grzegorza Żebrowskiego, Witolda, Tadeusza Boska,
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
10:151. † Jana, Zofię zr. Szalejów
2. † Piotra Tomasika
Nabożeństwo Czerwcowe
12:001. Dz-Bł. w intencji pielgrzymów: dzieci i ich rodziców uczestniczących w pielgrzymce komunijnej do Kałkowa i Świętego Krzyża
2. † Mateusza Osiaka (r.)
17:001. Dz-Bł. w intencji: KSM-u, ministrantów i lektorów, Domowego Kościoła, Kręgu Biblijne, Legionu Maryjnego, Kółek Różańcowych, Wspólnoty Męki Pana Jezusa i ich rodzin na zakończenie roku formacyjnego
2. † Jana, Marię, Antoniego zr. Kępka
2021-06-21 - poniedziałek
17:001. † Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. † Piotra Tomasika
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w 4r. urodzin Niny
2021-06-22 - wtorek
17:301. Dz-Bł. w 9r. ślubu Katarzyny i Sebastiana
2. † Franciszka Gajka, Jana, Agnieszkę, Stanisławę, Stanisława zr. Gajków, Prządków
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Mariana Mizurę (Gr.)
2. † Henryka Sikorę (r.), Leokadię Kusek, Kazimierę i Jana Osialów zr. Sikorów, Osialów, Rogowskich
2021-06-23 - środa
17:001. † Mariannę Sitarską (30dz.)
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. † Krzysztofa Abramka
2. † Jana Koślacza, Marię Bukowską
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Mirosława Skwarka
2. † Wandę, Zygmunta, Damiana zr. Młynarczyków
2021-06-24 - czwartek
17:001. † Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. † Jana Tadeusza Zawadzkiego
2. † Jana Kępkę
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Zbigniewa Bogusza, Jana, Mariannę, Urszulę zr. Boguszów, Janinę, Czesława, Andrzeja zr. Kopyściów, za dusze w czyśćcu cierpiące
2. † Jan, Genowefę, Tadeusza, Krzysztofa zr. Kryczków
2021-06-25 - piątek
08:00W intencji dzieci i młodzieży oraz nauczycieli pracowników szkoły i rodziców dzieci z racji zakończenia roku szkolno-katechetycznego
17:00† Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. † Wandę i Jana Kowalskich zr. Kowalskich, Kopczyńskich
2. † Jana i Gabrielę Stępniaków, rodziców z obojga stron
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. W intencji dzieci objętych Duchową Adopcją i osób uczestniczących w niej i ich rodzin
2. † Jana Króla
2021-06-26 - sobota
16:00Ślub: Karolina – Paweł
17:001. † Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. † Jana Kota, Jana Abramka, Janinę Sopińską
2. † Janinę (22r.), Andrzeja (1r.), Genowefę, Jana zr. Osialów, Cuchów
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w 5r. ślubu Moniki i Tomasza oraz o Bł. Boże dla ich dzieci
2. † Zofię (r.) zr. Piszczów, Całków, Machniów
2021-06-27 - niedziela
08:301. † Janinę Jasińską, Emilię i Henryka Wesołowskich
2. † Tadeusza Zielińskiego
10:151. † Tadeusza Kowalczyka (r.)
2. † Grażynę Bylina zr. Bylinów, Skwarków
Nabożeństwo Czerwcowe
12:001. Dz-Bł. w 19r. ślubu Moniki i Wojciecha i Bł. Boże dla ich dzieci
2. † Władysława Tomasika
17:001. † Bogumiłę, Jerzego zr. Skwarków Bieleckich
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-28 - poniedziałek
17:301. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w 13r.r. ślubu Karoliny i Sławomira Waneckich
2021-06-29 - wtorek
08:301. Za zmarłych polecanych w wypominkach
17:301. † Adelę, Stanisława, Zenona zr. Król, Jalowskich, Kazimierza Bakierskiego
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w 25r. ślubu Teresy i Marka
2. Dz-Bł. w 30r. ślubu Elżbiety i Bogusława
2021-06-30 - środa
17:301. † Dariusza Kota
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Pawła, Barbarę, Paulinę, Michała zr. Mateńków
2. † Jana Matykę (30r.) zr. Matyków, Beczków, Bosków
2021-07-01 - czwartek
17:301. † Mariannę Sikarską
2. † Ryszarda Szymańskiego
Nabożeństwo Pierwszego Czwartku
18:001. † Teresę (13r.) i Stanisława Piszczów, Chudzików, Sowów
2. † Andrzeja Jarząbka
2021-07-02 - piątek
17:301. † Marię, Irenę, Eugeniusza zr. Mateńków, Sprychów
2. † Andrzeja Jarząbka
Nabożeństwo Pierwszego Piątku
18:001. † Bogumiłę i Jana Abramek
2021-07-03 - sobota
13:301. Msza św. z racji poświęcenia Domu Kultury w Radoryżu Smolanym
16:00 Ślub: Sylwia i Hubert
17:00Ślub: Weronika i Emil
Nabożeństwo Pierwszej Soboty
18:00Ślub: Iga i Rafał
2021-07-04 - niedziela
08:301. Dz-Bł. w 7r. urodzin Jana
2. † Mariana Mizurę (r.)
10:15Dz-Bł. w 14r. ślubu Sylwi i Pawła i Bł. Boże dla Nikoli
12:00Dz-Bł. w 35r. ślubu Bożeny i Jerzego i o Bł. Boże dla dzieci wnuków
17:00† Marię Latoch
2021-07-05 - poniedziałek
17:30† Henryka Pyckę
18:001. Dz-Bł. w 13r. Moniki i Mariusza
2. † Andrzeja Jarząbka
2021-07-06 - wtorek
17:30† Henryka Pyckę
18:001. † Mariannę Sitarską
2. † Andrzeja Jarząbka
2021-07-07 - środa
17:30† Henryka Szymańskiego
18:001. † Henryka Pyckę
2. † Marię Latoch
2021-07-08 - czwartek
17:30† Henryka Pyckę
18:001. † Ryszarda Szymańskiego
2. † Bogdana, Jerzego, Józefa, Mariannę zr. Osialów, Wandę, Jana zr. Bakierskich, Kazimierza Lipca
2021-07-09 - piątek
17:301. † Andrzeja Jarząbka (30dz.)
2. † Krystynę, Jerzego Pycka
18:001. † Marię Latoch `
2. † Teresę Mućkę (1r.) – (odprawi ks. Leszek)
2021-07-10 - sobota
16:00Ślub: Pauliny i Tomasza
17:00Ślub: Moniki i Jakuba
18:00†Marię Latoch
2021-07-11 - niedziela
08:30Dz-Bł. w 30r. ślubu Barbary i Józefa
10:15† zr. Romańskich
12:00† Stanisława Koślacza (16r.), Alinę Koślacz zr. Koślaczów, Łazugów
17:00† Teresę Mućkę (1r.)
2021-07-12 - poniedziałek
17:301. † Henryka, Renatę, Bronisławę, Franciszka zr. Pawlaków. Henryka, Genowefę, Adama, Ryszarda zr. Kulpów, Leszków.
2. † Teresę Mućka (r)
18:00† Marię Latoch
2021-07-13 - wtorek
17:30† Marię Sady
18:00† Aleksandra (21r), Bogdana (3r) zr. Beczków i Chruślińskich
2021-07-14 - środa
17:30† Andrzeja Jarząbka
18:00† Marię Latoch
2021-07-15 - czwartek
17:30† Andrzeja Jarząbka
18:001. Dz-Bł w 13 r urodzin Patryka i w 11 r urodzin Martyny oraz o Boże Bł. dla Tymona
2. † Marię Latoch
2021-07-16 - piątek
17:30† Andrzeja Jarząbka
18:00† Marię Latoch
2021-07-17 - sobota
17:301. Dz-Bł. w 18r. urodziny Julity
2. Dz-Bł. o Boże Bł. dla Bogdana Kryczki z okazji imienin
18:00† Henryka Frączka (r.), Stanisławę i Bolesława Kryczków zr. Frączków, Kryczków, za dusze w czyśćcu cierpiące
2021-07-18 - niedziela
08:30† Roberta, Jana zr. Świdrów, Jana Kota, Ryszarda Grzybowskiego zr. Kotów, Ochników
10:15Dz-Bł w 40r. urodzin Małgorzaty i Bł. Boże dla rodziny
12:001. Dz-Bł w intencji Anny
2. Dz-Bł w intencji 5r. urodzin Jana, Bł. Boże dla Marysi i ich rodziców Martyny i Marcina w 9r. w rocznicę ślubu – (poza parafią- Ks. Sławek )
17:00† Genowefę i Zdzisława Kożuszek., Grzegorza i Witolda Żebrowskich, Tadeusza Boska zr. Kożuszków, Żebrowskich.
2021-07-19 - poniedziałek
18:00Za † Ryszarda Szymańskiego
2021-07-20 - wtorek
18:00Za † Ryszarda Szymańskiego
Za † Ryszarda Szymańskiego
2021-07-21 - środa
18:00Za † Mariannę Bosek
Za † Daniela Kudan
2021-07-22 - czwartek
18:00Za † Damiana, Stanisława, Zygmunta, Wandę r. Młynarczyków, Jana, Helenę Dadasiewicz
Za † Aleksandra Jodełka i Mariannę
2021-07-23 - piątek
17:30Za † Czesława, Adama, Genowefę, Modestę r. Sikorów
Za † Piotra Szczepanika (10r)
18:00Za † Stanisława, Jana, Genowefę r. Jarząbków i Grochowskich
2021-07-24 - sobota
17:30Za † Krzysztofa Abramka (imieninowa)
18:001. Za † Mieczysława (17r) Lucynę, Jana, Stanisława r. Ogników, Rafała, Wiesława r. Matejuk, Henryka, Leopolda, Stanisława r. Koślaczów
2. Dzięk- błag. w 1 urodziny Antoniego
2021-07-25 - niedziela
08:301. Dzięk- błag. w 1 r. ślubu Państwa Marka i Magdaleny
2. Dzięk- błag. w 50 -te urodziny Hanny Mazur
10:151. Dzięk- błag. w 5 r. ślubu Państwa Marcina i Karoliny Bosek
2. W intencji dzieci objętych duchową adobcją i osób włączających się w to dzieło
12:001. Za Parafian i Gości
2. Dzięk- błag. w intencji Krzysztofa Warda z racji imienin
17:00Za † Teodozję, Stanisława Machnio, Tadeusza r. Machniów i Abramków
2021-07-26 - poniedziałek
17:301. Dziek- błag. w 35 r. ślubu Państwa Adama i Marii Błażejczyków
2. Dzięk- błag. w 41 r. ślubu Państwa Barbary i Józefa
18:00Za † Annę Krakowiak
2021-07-27 - wtorek
18:001. Za † Lucynę, Czesława Kraszewskich, Franciszkę Ochnik i Tadeusza, Stanisława Ochnika i rodziców
2. Za † Teresę, Jarosława r. Bosków i Siejów
2021-07-28 - środa
17:301. Za † Kazimierza (r) Stanisława, Janusza, Janinę, Franciszka r. Piszczów i Mroczków
2. Za † Ryszarda Szymańskiego (30dz)
18:00Za † Marię Ciołek (1r) r. Ciołków i Piszczów
2021-07-29 - czwartek
18:001. Za † Piotra Sokół (7r) i Edmunda Sułkowskiego r. Sułkowskich i Sokołów
2. Za † Kazimierza Kudana (r)
2021-07-30 - piątek
18:001. Za † rodziców: Janinę i Stanisława Strzyżewskich
2. Za † Mariannę Kopyść (1r)
2021-07-31 - sobota
17:00Dzięk- błag. w intencji Mateusza i Małgorzaty
18:001. Za † Waldemara Koślacza (12r) r. Koślaczów i Kulikowskich
2. Za † Marka (r) Janinę, Stanisława r. Wężyk, Genowefę, Stanisława r. Hejduków
2021-08-01 - niedziela
08:30Za † Kazimierę, Franciszka Szewczak, Bogumiłę, Jana Abramek, Reginę, Mariana Szewczak
10:151. Dzięk- błag. w 7 urodziny Gabriela i opiekę MB. dla rodziny
2. Dzięk-błag. w intencji uczestników pielgrzymki do Kodnia
12:00Dzięk- błag. w 65 urodziny Marii
17:00Za † Stefanię Mrozowską, Wiesławę Borek
2021-08-02 - poniedziałek
18:001. Za † Kazimierza Skwarka (urodzinowa)
2. Za † Henryka Piotrowskiego r. Piotrowskich, Sikorów, Kulpów, Mućków, Rodaków, Skwarków
2021-08-03 - wtorek
19:001. O dar zdrowia i potrzebne łaski
2. Za † Mariana Chmiel
2021-08-04 - środa
19:001. Za † Mariana Kudona (10r)
2. Za † Lucynę i Mieczysława (r) r. Młynarczyków
2021-08-05 - czwartek
19:001. Za † Witolda Kąkol (7 dz)
2. Za † Franciszka Prokopka (12r) r. Prokopków, Majkutów, Sobiechów
3. Za † rodziców: Marcina, Józefę, Stanisławę, braci: Mariana i Leona oraz bratową Halinę
2021-08-06 - piątek
08:301. Za † Ryszarda Lemiecha (10r), Halinę, Władysława, Helenę r. Lemiechów i Sylwestra, r. Boguszów: Adelę, Bolesława, Henryka, Krystynę
2. Za † Danutę Siwiec (7 dz)
19:00Dzięk- błag. w intencji uczestniczących w Różach Różańcowych, za rodziców modlących się za swoje dzieci
2021-08-07 - sobota
16:00Dzięk- błag. w intencji Konrada i Izabeli (ślub)
18:001. Za † Ryszarda Szymańskiego
2. Za † Gabrielę i Jana Stępniaków, r. Trzmielewskich
19:00Za † Zuzannę (16r) i Henryka (5r) r. Ochników
2021-08-08 - niedziela
08:30 Za † Adelę, Henryka, Zbigniewa, Tadeusza r. Kotów, Pelagię i Jerzego Kruków
10:15Za † Gabrielę i Jana Stępniak
12:00Dzięk- błag. w 50 r. ślubu Państwa Kazimierza i Jadwigi
chrzest : Stanisław Gajownik, Szymon Strzeżek
17:00Za † Genowefę (2r) Kulpa, Henryka, Adama r. Kulpów, Leszków, Szakowskich
19:00W intencji Bogu wiadomej
2021-08-09 - poniedziałek
19:001. Za † Mariana Chmiela (30dz)
2. Za † Elżbietę Bisek
2021-08-10 - wtorek
19:001. Za † Kazimierę, Władysława, Jerzego, Jana, Kazimierza, Marię r. Skwarków, Scholastykę i Mariana Kucharskich
2. Za † Danutę Siwiec
2021-08-11 - środa
19:001. Za † r. Sprychów i Tymoszów
2. Za † Mariana Mizurę, rodziców obojga stron, Czesława, Henryka r. Wardów
2021-08-12 - czwartek
19:00Dzięk- błag. z racji urodzin Małgorzaty, o opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny
2021-08-13 - piątek
19:001. Dzięk- błag. w 30-te urodziny Agnieszki, o potrzebne dary Ducha Św.
2. O jedność i wzajemne zrozumienie w rodzinie, o potrzebne laski dla Hanny i Andrzeja Białach w 41 r. ślubu
2021-08-14 - sobota
17:301. Dzięk- błag. o dar zdrowia i potrzebne laski dla Danuty w 60-te urodziny
2. Za † Ryszarda Szymańskiego
19:001. Dzięk- błag. w 1 r. ślubu Państwa Piotra i Katarzyny Sobczyńskich
2. Dzięk- błag. w 15 r. ślubu Państwa Pawła i Anny Sobczyńskich, o potrzebne łaski dla dzieci
2021-08-15 - niedziela
08:30Dzięk- błag. w 20 r. ślubu Państwa Krzysztofa i Anny
10:15Za † Teresę i Stanisława Pawłowskich
12:001. Za † Piotra Wylotka (r)
chrzest: Blanka Gruca, Oliwia Golubiec, Martyna Mich
2. (poza parafią) Dzięk- błag. w 1r. ślubu Państwa Mateusza i Dagmary Gruca
17:00Za † Piotra, Salomeę r. Duckich, Prokopków, Stachniaków, Błachniów, Machniów
2021-08-16 - poniedziałek
17:301. Za † Jarosława Osiala
2.† Stanisławę, Helenę, Kazimierza, Władysława zr. Strzyżewskich, Marię i Rafała Sarczewskich
18:00 Za † Zuzannę i Henryka Ochników, Stanisława Kamińskiego
2021-08-17 - wtorek
17:301. Za † Mariannę Szalej
2. Za † Stanisława Warpasa (1r)
18:00† Jarosława Osiala
2021-08-18 - środa
17:301. Za † Zofię, Leona, Mariana, Stefanię, r. Sadych
2. Za † Jarosława Osiala (7dz.)
18:00Dz-Bł. w rocznicę urodzin dla Marii
2021-08-19 - czwartek
17:301. Za † Danutę Siwiec
2. Za † Leszka Gajo
18:00Za † Jarosława Osiala
2021-08-20 - piątek
17:301. Za † Danutę Siwiec
2. Za † Rozalię, Wacława r. Warownych, Józefa, Edwarda, Helenę r. Sidorów, Warownych i Marciniaków
18:00Za † Józefa Kędrę (17r.) zr. Kędrów
2021-08-21 - sobota
16:00Dzięk- błag. w intencji Damiana i Kamili (ślub)
17:301. Dzięk - błag. w 50 rocznicę ślubu Państwa Bogumiły i Krzysztofa
2. Dz-Bł. o Boże Bł., zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Eweliny i Krzysztofa z okazji urodzin i Bł. Boże. Dla ich dzieci: Dominiki, Marii i Krzysztofa
2021-08-22 - niedziela
08:301. Za † Lucjana, Józefę, Agnieszkę, Antoniego, Jana, Reginę, Salomeę, Kazimierza, Grzegorza, Stanisława, Romana r. Mucków i Walów
10:15Za † Jana Kota, Eugeniusza, Helenę, Józefa r. Kotów, Zofię i Szymona r. Ochników
12:00† Wacława, Władysławę, Genowefę zr. Piszczów, Mariana, Stefanię zr. Miazio, dziadków i babcie
17:00Dzięk- błag. w 6 r. ślubu Państwa Łukasz i Sylwii, o potrzebne łaski dla syna Juliana
2021-08-23 - poniedziałek
17:301. Za † Danutę Siwiec
2. Za † Stefanię Domań (6r) Franciszka, Helenę, Bolesława r. Domań i Szczepanik
18:00Za † Mariannę Bartnicką
2021-08-24 - wtorek
17:301. Za † Danutę Siwiec (30dz)
2. Za † Jana Kopeć
18:001. Za † r. Kozłowskich, Zalewskich, Koślaczów, Piszczów, Sudowskich
2. Za † Stanisława Koślacza r. Koślaczów i Gajowników
2021-08-25 - środa
17:301. Za † Jarosława Osiala
2. Za † Danutę Siwiec
18:001. Dzięk- błag. o dar mądrości dla lekarzy i powrót do zdrowia dla Agnieszki
2. W intencji dzieci objętych Duchową Adopcją i osób uczestniczących w Duchowej Adopcji
2021-08-26 - czwartek
08:30Za † Danutę Siwiec
17:301. Za † Witolda Kąkola
2. Wypominkowa
2021-08-27 - piątek
17:301. Dzięk- błag. w 2 urodziny Kamilki i w 7 urodziny Emilki
2. Dzięk -błag. w 18 te urodziny Patrycji Walo
18:00Za † Jarosława Osiala
2021-08-28 - sobota
16:00Dzięk- błag w intencji Michała i Weroniki (ślub)
17:301. Za † Jana Ciołka (r) r. Ciołków
2. Za † Jarosława Osiala
18:00Za † Stanisława r. Woźniaków i Pietrzaków
2021-08-29 - niedziela
08:301. Za † Roberta, Romana, Antoniego, Jadwigę r. Zorskich, Celinę, Eugeniusza r. Skwarków
2. Za † Mariana, Henrykę Gajownik i rodziców: Janinę i Józefa, Juliannę i Andrzeja r. Gajowników i Koślaczów
10:151. Za † Bogumiłę i Jana Abramek r. Szewczaków i Abramków
2. Za † Janusza (r) Kazimierza, Stanisława, Janinę, Franciszka r. Piszczów i Mroczków
12:001. Za Parafian i Gości
2. Dzięk- błag. w 15.r. ślubu Państwa Marty i Sebastiana, o potrzebne łaski dla dzieci
17:001. Za † Henryka Kłuska (lr)
2. Za † siostrę zakonną Patrycję, Stanisława, Henryka z rodz Kłusków i Kardasów
2021-08-30 - poniedziałek
17:301. Za † Stanisława Janiszka (1r) Zygmunta i Henryka r. Leszków, Stanisława Madeja
2. Za † Jarosława Osial
3. Za † Witolda Kąkol
2021-08-31 - wtorek
17:301. Za † Danutę Siwiec
2. Za † Witolda Kąkol
18:001. Za † Jarosława Osial
2. Za † Stanisława Paćko
2021-09-01 - środa
08:00Dzięk- błag. w intencji uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców na nowy rok szkolny
17:301. Za † Jarosława Osial
2. Za † Tadeusza Ciołka (r) r. Ciołków i Piszczów
2021-09-02 - czwartek
17:301. Za † Tomasza Skwarka
2. Za † Jarosława Osial
18:001. Za † Stefana, Genowefę, Aleksandra, Natalię r. Pszkitów, Jana, Genowefę Długoszków, Stanisława, Kazimierza, Janusza r. Piszczów
2. Za † Marię i Piotra Latoch
2021-09-03 - piątek
17:00 Dzięk-błag. w 30-te urodziny Klaudii, o opiekę MB. dla całej rodziny
17:30 Za † Jarosława Osial
18:001. Za † Stefana Michalika (26r)
2. Za † Władysława Kulikowskiego (r) r. Kulikowskich, Kopyściów, Koślaczów
2021-09-04 - sobota
17:301. Za † Janinę (15r), Stanisława, Mieczysława, Anielę, Stanisława r. Wardalów, Łucję i Jana Siwickich, Bogumiłę Wojewoda
2. Dzięk- błag. w 15r. ślubu Pawła i Anny Sobczyńskich, o potrzebne łaski dla dzieci
18:001. Za † Piotra Pietrzaka
2. Za † Stanisława Kryczkę (9r) Bolesława, Henryka r. Kryczków, Frączków, Kulików
2021-09-05 - niedziela
08:30Za † Ewę Dziupińską (5r) r. Mokijewskich, Lucjana i Zofię r. Dziupińskich, Ludwikę i Andrzeja
10:151. Za † Kazimierę, Jana r. Osialów, rodziców obojga stron, Henryka Sikorę, Leokadię Kłusek r. Sikorów, Sobiechów, Ponikowskich
2. Dzięk- błag. w 40 r. ślubu Państwa Grażyny i Jerzego Wieczorek Poza parafią
12:00Za † Longinę i Stanisława Bieleckich
17:001. W intencji uczestników duchowej pielgrzymki oraz wspólnot i stowarzyszeń rozpoczynających kolejny rok formacji
2. Dzięk- błag. w 10 r. ślubu Państwa Przemysława i Magdaleny, o potrzebne łaski dla dzieci, błog. dla Przemysława w 35 urodziny
2021-09-06 - poniedziałek
17:301. Za † Witolda Kąkol
2. Za † Marię Kępa
18:00Za † Jana Kopeć
2021-09-07 - wtorek
17:30Za † Józefa Sprycha r. Sprychów, Krupińskich, Kotowskich, Koślaczów, Biadunów
18:00Za † Jarosława Osial
2021-09-08 - środa
08:30Dzięk- błag. o dar zdrowia Agnieszki
18:001. Za † Jarosława Osial
2. Za † Janinę (16r) i Bolesława Dadasiewicz r. Kotów, Piszczów, Dadasiewiczów
2021-09-09 - czwartek
16:00Dzięk- błag. w intencji Jakuba i Marty (ślub)
17:30Za † Władysławę Tronowską (r), Wacława, Jana, Barbarę, Bolesława r. Tronowskich
18:001. Za † Jarosława Osial
2. Dzięk- błag. w 20 urodziny Jakuba
2021-09-10 - piątek
17:301. Za † Witolda Kąkol
2. Za † Marię Kępa
18:00Dzięk- błag. w 25 urodziny Krystiana
2021-09-11 - sobota
16:00Dzięk- błag. w intencji Adama i Katarzyny (ślub)
17:30Za † Jan Kopeć
18:001. Dzięk- błag. w 80-te urodziny Krystyny Strzyżewskiej, o opiekę MB. i potrzebne łaski
2. Za † Henryka, Bronisława, Helenę, Andrzeja r. Frączków, Marchwickich, Kryczków, Ochników, Bogudałów, Kępków, Kotów
2021-09-12 - niedziela
08:301. Za † Kazimierza Michalaka (r) Stanisława, Edmunda, Tomasza, Władysława r. Dzadzów
2. Za † Stanisława, Jana r. Kotów
10:15Dzięk- błag. w 10 r. ślubu Państwa Łukasza i Moniki, o potrzebne łaski dla Weroniki i Sebastiana
chrzest Mikołaj Jalowski
12:001. Dzięk- błag. w 50 rocznicę OSP Drożdżak - poświęcenie nowego wozu strażackiego
2. Za † Feliksę, Joachima, Czesława, Stanisława, Jerzego r. Tuchowskich, Zofię i Zdzisława
17:00Dzięk- błag. w 18-te urodziny Klaudii
2021-09-13 - poniedziałek
17:301. Za † Witolda Kąkol
2. Za † Janinę Piwowarek (24r)
18:001. Za † Tadeusza Piszcza (7dz.)
2. Za † Marka Bakierskiego (7dz.)
2021-09-14 - wtorek
17:301. Za † Kazimierza Skwarka (1r)
2. Za † Mariannę, Ignacego Szalej r. Szalejów i Prokopków
18:00Za † Jana Kopeć (30dz)
2021-09-15 - środa
17:301. Za † Witolda Kąkola
2. Za † Jana Mućkę (20r)
18:00Za † Mariannę Bartnicką (30dz.)
2021-09-16 - czwartek
17:301. Za † Jana Kopeć
2. Za † Jana Kopeć
18:001. Za † Zbigniewa Piszcza
2. Za † Mariannę Bartnicką
2021-09-17 - piątek
17:301. Za † Jana Kopeć
2. Za † Mariannę Bartnicką
18:001. Za † Zygmunta Sowę (7dz)
2. Za † Tadeusza Tomasika r. Tomasików, Gałązków, Daniluków, Anielę Daniluk
2021-09-18 - sobota
15:00Ślub: Dzięk- błag. w intencji Konrada i Elżbiety
16:00Ślub: Dzięk- błag. w intencji Tomasza i Justyny
17:00Ślub: Dzięk- błag. w intencji Damiana i Izy
18:001. Za † Mieczysława (13r) Stanisława, Janinę, Anielę, Stanisława, r. Wardaków, Jana i Łucję Siwickich, Bogumiłę Wojewoda
2. Za † Józefa, Henrykę r. Wilczyńskich, Królów, Edwarda Kościańskiego
2021-09-19 - niedziela
08:30Za † Marię Kot, rodziców, Mariana Kota r. Kotów
10:151. Dzięk- błag. w 18-te urodziny Patrycji
2. O dar zdrowia dla Elżbiety
12:001. Za † Gabrielę (r) r. Beczków, Chruślińskich
2. Dzięk- błag. w 1r. ślubu Państwa Łukasza i Joanny Fridrych
(chrzest: Stefan Fridrych)
17:00Dzięk- błag. w 5 -te urodziny Marysi i potrzebne łaski dla całej rodziny
2021-09-20 - poniedziałek
17:301. † Henryka Kędrę, Zofię, Marię zr. Kędrów, Rusków, Goławskich, Kurków
2. † Jana Kopeć
18:00Dzięk- błag. z prośbą o pomoc i opiekę Matki Bożej w 6 r. ślubu Państwa Marcelego i Eweliny Kryczka
2021-09-21 - wtorek
17:301. † Mariana Szewczaka (13r) Janinę, Bogumiłę, Mieczysława, Grzegorza zr. Szewczaków i Gajowników
2. † Jana Kopeć
18:001. † Jerzego Pioterczaka (7 dz)
2. † Mariannę i Lucjana Gajo r. Gajo i Warownych
2021-09-22 - środa
17:301. † Jana Kopeć i Roberta
2. † Piotra Pietrzaka
18:001. † Józefę Kaczor
2. † Tadeusza Domańskiego i Stefanię
2021-09-23 - czwartek
17:301. † Jana Kopeć
2. † Mariannę Bartnicką
18:00† Henryka Ochnika (r) Marię Ochnik, Stanisława Kota r. Kotów i Ochników
2021-09-24 - piątek
17:301. Za † Jana i Roberta Kopeć
2. Za † Aleksandra, Piotra r. Szczygłów i Kotów
18:001. Za † Danutę Siwiec
2. Za † Elżbietę Sabała (r)
2021-09-25 - sobota
17:301. † Jadwigę i Kazimierza Chudzików, Elżbietę Kazubską, Mariannę i Franciszka Miazio
2. † Mariana Koślacza, Wacławę Wojtaś r. Koślaczów i Wojtasiów
18:001. W intencji dzieci objętych Duchową Adopcją i osób uczestniczących w Duchowej Adobcji
2. † Tomasza Skwarka (30dz)
2021-09-26 - niedziela
08:30† Jana, Zofię, Stanisława, Danutę Bronisz, Marię, Bolesława, Janinę Lendzion
10:151. † Dariusza (16r) i Zdzisława r. Bieleckich
2. † Serafinę i Franciszka Sobiechów
12:00† Irenę, Bolesława, Grzegorza, Witolda r. Żebrowskich, Tadeusza Boska
(chrzest: Alicja Pawlak, Sebastian Oziębło)
17:00Za Parafian
2021-09-27 - poniedziałek
17:30Za † Piotra Pietrzaka
18:00Za † r. Abramków : Janusza, Franciszka, Kazimierę, Aleksandra, Łucję
2021-09-28 - wtorek
18:001. Za † Marka Bakierskiego (30dz)
2. Za † Michała (26r) Teresę, Henryka, Stanisława, Bolesława r. Pietrzaków
2021-09-29 - środa
17:301. Za † Anastazję, Edwarda, Wacławę, Mariana, Zofię r. Kudanów i Skwarków
2. Za † Piotra Pietrzaka (30 dz)
-
18:001. Za † Marka Bakierskiego
2. Za † Zofię Mateńko (r) Zdzisława, Mariannę, Wojciecha r. Mateńków
2021-09-30 - czwartek
17:301. Za † Tomasza Skwarka
2. Dzięk- błag. w 6 urodziny Franciszka, 3 urodziny Stanisława, o potrzebne łaski dla rodziców
18:00Za † Tomasza Rudzkiego
2021-10-01 - piątek
17:001. Za † Janusza Skwarka (9r)
2. Za † Helenę Strzyżewską (1 gr)
18:00Za † Feliksa Kwaśniewskiego (1 gr)
2021-10-02 - sobota
17:001. Za † Jana Talarka (1r)
2. Za † Helenę Strzyżewską (2 gr)
17:30Różaniec
18:001. Za † Zygmunta Wilczyńskiego (r) Stanisława r. Wilczyńskich i Osinków
2. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (2 gr)
2021-10-03 - niedziela
08:301. Za † Janusza Czerwonkę, Mariannę, Zbigniewa r. Prządków
2. Za † Helenę Strzyżewską (3 gr)
10:151. Za † Teresę i Stanisława Pawłowskich
2. Dzięk- błag. w intencji rodzin uczestniczących w Różach Różańcowych, za rodziców modlących się za swoje dzieci
12:00Za † Teresę i Stanisława Piszczów
17:00Za † Feliksa Kwaśniewskiego (3 gr)
2021-10-04 - poniedziałek
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (4 gr)
2. Za † Mariana Kulikowskiego (8r)
17:30Różaniec
18:001. Za † Tadeusza Piszcza (30dz)
2. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (4 gr)
2021-10-05 - wtorek
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (5 gr)
2. Za † Witolda Kąkol
17:30Różaniec
18:001. Za † Stanisława, Bogusławę, Mirosława r. Perytów, Włodarczyków, Kotów, Pomorskich
2. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (5 gr)
2021-10-06 - środa
17:001. Za † Janinę i Mieczysława Szewczak r. Rogowskich i Skwarków
2. Za † Piotra Gajo, Tadeusza Józwika r. Bednarczyków, Gajów, Madejów, Lemieszków
17:30Różaniec
18:001. Za † Helenę Strzyżewską (6 gr)
2. Za † Feliksa Kwaśniewskiego ( 6 gr)
2021-10-07 - czwartek
17:001. Za † Zofię Sowa
2. Za † Mariannę i Bolesława Białych, Bernardettę i Leszka Filipek
3. O błog. dla Kół Różańcowych i miłosierdzie dla zmarłych członków
17:30Różaniec
18:001. Za † Helenę Strzyżewską ( 7 gr)
2. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (7 gr)
2021-10-08 - piątek
17:001. Za † Krystynę Klimek, Marię i Jakuba Cieśla
2. Za † Helenę Strzyżewską (8 gr )
17:30Różaniec
18:001. Za † Zygmunta Sowa (30dz)
2. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (8gr)
2021-10-09 - sobota
17:001. Za † Krzysztofa Mrozowskiego (2r)
2. Za † Helenę Strzyżewską (9 gr)
17:30Różaniec
18:001. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (9 gr)
2. Za † Krystynę i Antoniego Krzywickich

2021-10-10 - niedziela
08:301. Za † Wandę, Stanisława r. Czubajów i Chmielów
2. Za † Krzysztofa (9r) Ksawerę i Bolesława Osinków, Zygmunta i Lucynę r. Ciołków
10:151. Dzięk- błag. w 3 urodziny Antosia
2. Za † Helenę Strzyżewską (10 gr)
12:001. Dzięk- błag. w 1r. ślubu Katarzyny i Łukasza, o potrzebne łaski dla Kaliny
2. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (10gr)
(chrzest: Gabriela Szczęsna)
17:00Za † Edmunda, Tomasza, Władysława, r. Dzadzów, Kazimierza, Stanisława r. Michalaków
2021-10-11 - poniedziałek
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (11gr)
2. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (11gr)
17:30Różaniec
18:001. Za † Kazimierza Osinkę (r) r. Osinków, Strzyżewskich, Skwarków
2. Za † Krzysztofa Kachniarza (4r) i rodziców: Bronisławę i Franciszka
2021-10-12 - wtorek
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (12gr)
2. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (12 gr)
17:30Różaniec
18:001. Za † Leokadię, Jana, Albinę, Stanisławę, Rozalię r. Majków, Mariannę Oskroba, Zofię Lasocką
2. Za † Dorotę Rudzką (30dz)
2021-10-13 - środa
17:001. Za † Grzegorza Szewczaka (5r) Mariana, Janinę, Bogumiłę, Mieczysława r. Szewczaków i Gajowników
2. Za † Jana Kępka
3. Za † Helenę Strzyżewską (13 gr)
17:30Różaniec i Nabożeństwo Fatimskie
18:001. Za † Piotra Orlicza (7dz)
2. Za † Jerzego Pioterczaka (30 dz)
3. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (13 gr)
2021-10-14 - czwartek
17:001. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (14 gr)
2. Za † Helenę Strzyżewską (14 gr)
3. Dzięk- błag. o potrzebne łaski dla Józia w 2 urodziny i dla rodziców: Kingi i Kamila Gajowych
17:30Różaniec
18:001. Za † Juliannę, Wiktora, Wiesławę r. Pomorskich, Tadeusza i Dariusza Kot, Leokadię i Stanisława Szewczak
2. Za † Józefę Kaczor (30dz)
2021-10-15 - piątek
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (15 gr)
2. Za † Witolda Kąkol
17:30Różaniec
18:001. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (15 gr)
2. Za † Józefa Kot i rodziców obojga stron
2021-10-16 - sobota
15:00Ślub: Dzięk- błag. w intencji Leszka i Patrycji
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (16gr)
2. Za † Witolda Kakol
17:30Różaniec
18:001. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (16 gr)
2. Dzięk- błag.w 40r. ślubu Państwa Mieczysława i Barbary
2021-10-17 - niedziela
08:301. Za † Petronelę Koślacz (1r) r. Koślaczów i Kulikowskich
2. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (17 gr)
10:151. Za † Zuzannę i Franciszka Prokopków i Piszczów
2. Za † Helenę Strzyżewską (17gr)
12:001. Za † Kazimierza i Janinę r. Mućków
2. Dzięk- błag. w 1 urodziny Marceliny, o potrzebne łaski dla Marleny i Piotra w 7 r. ślubu
17:00Dzięk- błag. o potrzebne łaski dla Wspólnoty Męki Pana Jezusa
2021-10-18 - poniedziałek
16:30Za † Feliksa Kwaśniewskiego (18 gr)
17:001. Za † Tomasza i Marię Skwarków
2. Za † Helenę Strzyżewską (18 gr)
17:30Różaniec
2021-10-19 - wtorek
17:001. Dzięk- błag. w 14 urodziny Dawida
2. Za † Helenę Strzyżewską (19 gr)
3. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (19 gr)
17:30Różaniec
18:00Za † Helenę Rydel (30dz)
2021-10-20 - środa
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (20 gr)
2. Za † Władysława (r) Zofię r. Koślaczów, Maciejewskich, Rytlów, Piszczów, Karola Kota
3. Za † Lucynę Dadasiewicz
17:30Różaniec
18:00Za † Feliksa Kwaśniewskiego (20 gr)
2021-10-21 - czwartek
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (21 gr)
2. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (21 gr)
3. Za † Halinę Biernacką – Gronek r. Biernackich, Leszka, Józefa, Mariannę, Franciszka Gronka
17:30Różaniec
18:00Dzięk- błag. w 55 r. ślubu Marianny i Antoniego Sprycha
2021-10-22 - piątek
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (22 gr)
2. Za † Krystynę Rodak (1r)
17:30Różaniec
18:00Za † Feliksa Kwaśniewskiego (22 gr)
2021-10-23 - sobota
15:00Dzięk -błag. w intencji Łukasza i Anety (ślub)
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (23 gr)
2. Za † Henrykę, Anielę, Zenona r. Rytlów, Janusza, Stanisława, Genowefę r. Skwarków, Bogumiłę i Jerzego Bieleckich, Tadeusza Gałacha

17:30Różaniec
18:00Za † Feliksa Kwaśniewskiego (23 gr)
2021-10-24 - niedziela
08:301. Za † Lucynę (r) i Zygmunta (r) Kachniarz
2. Za † Feliksa Kwaśniewskiego (24 gr)
10:151. Za † Helenę Strzyżewską (24 gr)
2. Za † Tadeusza Kryczkę (r)
12:001. Dzięk- błag. w 40 r. ślubu Teresy i Mariana, o potrzebne łaski dla dzieci i wnuków
2. Za † Henryka Araja
17:00Za † Wiesława Kruka (4r) i rodziców obojga stron


1. czytanie (Rz 8, 1-11)Bóg zniszczył grzech przez swojego SynaPsalm (Ps 24 (23), 1b-2. 3-4b. 5-6 (R.: por. 6))Oto lud wierny, szukający BogaAklamacja (Por. Ez 33, 11)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 13, 1-9)Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
15:00Dzięk -błag. w intencji Łukasza i Anety (ślub)
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (23 gr)
2. Za † Henrykę, Anielę, Zenona r. Rytlów, Janusza, Stanisława, Genowefę r. Skwarków, Bogumiłę i Jerzego Bieleckich, Tadeusza Gałacha

17:30Różaniec
18:00Za † Feliksa Kwaśniewskiego (23 gr)
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000