pokaż w formie kalendarza
pokaż aktualny miesiąc

2021-01-01 - piątek
08:301. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
2. † Szczepana Piszcza (7dz.)
10:151. Dz-Bł. w intencji Ks. Proboszcza z okazji imienin
2. Dz-Bł. w intencji Ks. Proboszcza z okazji imienin
12:001. Dz-Bł. w 60r. urodzin Kazimiery
2. W intencji parafian
17:001. † Kazimierza Kruka (7dz.)
2021-01-02 - sobota
07:001. † Marię Mateńko
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
07:301. † Irenę, Eugeniusza Mateńko
2021-01-03 - niedziela
08:301. † Ignacego, Genowefę Piszcz, Stanisława, Mariannę Jalowskich
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
10:151. † zr. Sprychów, Tymoszów
12:001. † Mariana Mizurę
2. W intencji parafian
17:001. † Emila Makułę
2. † Jana Adamskiego
2021-01-04 - poniedziałek
07:001. Za zmarłych polecanych w wypominkach
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
2021-01-05 - wtorek
07:001. † Emila Makułę
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
2021-01-06 - środa
08:301. Dz-Bł. w 65r. urodzin Apolonii
2. † Mariannę Jalowską, zr. Jalowskich, Goławskich, Gajów, Adama Łukasiewicza
10:151. † Zdzisława Bieleckiego (13r.), Dariusza zr. Bieleckich
2. Za parafian
12:001. † Krystynę Białach zr. Białachów, Chudzików
2. † Wiesława Jalowskiego (7dz.)
17:001. † Łukasza Józwika (r.)
2021-01-07 - czwartek
07:001. † Zuzannę Bartnicką (9r.), Kazimierza zr. Bartnickich, Mateńków, Janusz Włodarczyka, Bronisława Michalaka
2. † Emila Makułę (30dz.)
2021-01-08 - piątek
07:001. † Emila Makułę
2. † Kazimierza Krasuskiego (30dz.)
2021-01-09 - sobota
07:001. † Emila Makułę
2. † Stanisława Piszcza (31r.) zr. Piszczów, Chudzików, Sowów
2021-01-10 - niedziela
08:301. † Jana Tuchowskiego (5r.)
2. † Zbigniewa Kulesza zr. Kuleszów
10:151. † Tadeusza Zielińskiego
2. Za parafian
12:001. † Jerzego Osiala
2. † Daniela Kudana (7dz.)
17:001. Dz-Bł. w 13r. urodzin Oli
2021-01-11 - poniedziałek
07:001. † Emila Makułę
2. Za parafian
2021-01-12 - wtorek
07:001. † Emila Makułę
2. † Krzysztofa Abramka
2021-01-13 - środa
07:001. † Krzysztofa Abramka
07:301. † Jana Króla
2021-01-14 - czwartek
07:001. † Jana Adamskiego
2. † Mariannę Jodełka (30dz.)
2021-01-15 - piątek
07:001. † Mariana Wysokińskiego
2. † Jana Króla (30dz.)
2021-01-16 - sobota
07:001. † Mariana Łubiankę (2r.), Stanisława zr. Skwarków, Łubianków
17:001. † Wandę i Jana Kowalskich zr. Kowalskich, Kopczyńskich
2021-01-17 - niedziela
08:301. † Janinę, Kazimierza zr. Mućków, Stanisława, Stefanię zr. Sikorów
2. † Kazimierza Garbacika
10:151. † Jana Jalowskiego, zmarłych rodziców z obojga stron
2. † Janinę i Andrzeja Osialów, Genowefę i Jana Cuchów
12:001. † Jerzego, Bogumiłę zr. Bieleckich, Skwarków
2. † Tadeusza, Henryka Tomasika
17:001. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska, Witolda
2021-01-18 - poniedziałek
07:001. † Jana Króla
2. † Henryka Biernackiego (30dz.)
2021-01-19 - wtorek
07:001. † Jana Króla
2. † Tadeusza Świdra (30dz.)
2021-01-20 - środa
07:001. † Henryka Biernackiego
2. † Kazimierza Kruka
2021-01-21 - czwartek
07:001. † Marię Mateńko
2. † Szczepana Piszcza (30dz.)
2021-01-22 - piątek
07:001. † Mirosława Skwarka
2. † Kazimierza Kruka (30dz.)
2021-01-23 - sobota
07:001. Dz-Bł. w 45r. ślubu Aliny i Waldemara Kotów
2. Dz-Bł. w 18r. urodzin Emilii
07:301. † Czesława Warda (7dz.)
15:00 Ślub
2021-01-24 - niedziela
08:301. † Henryka Jawoszka
2. † Jana Pijaka (4r.), Dadasiewiczów, Pijaków
10:151. † Siostrę Patrycję
2. † Antoniego Ognika
12:001. † Stanisława Pawłowskiego (3r.), Teresę Pawłowską zr. Pawłowskich, za dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za parafian
17:001. † Stanisława Warpasa
2. † Martę Misior (r.)
2021-01-25 - poniedziałek
07:001. † Kazimierza Kowalczyka (r.)
2. † Krystiana Ciołka
2021-01-26 - wtorek
07:001. † Henryka Biernackiego
2. † Krystiana Ciołka
2021-01-27 - środa
07:001. † Kazimierza Kruka
2. † Krystiana Ciołka
2021-01-28 - czwartek
07:001. † Szczepana Piszcza
2. † Krystiana Ciołka
2021-01-29 - piątek
07:001. † Elżbietę Kabała zr. Skwarków, Królów, Rusków
2. † Wiesława Jalowskiego (30dz.)
2021-01-30 - sobota
07:001. † Edwarda Bartnickiego zr. Cegiełków, Bartnickich
16:301. Dz-Bł. w 50r. urodzin Grzegorza
2. † Zofię (r,), Władysława zr. Koślaczów, Piszczów , Rytlów
17:001. † Adelę, Stanisława zr. Duckich, Prokopków, Stachniaków, Machniów, Błachniów
2. † Daniela Kudana (30dz.)
2021-01-31 - niedziela
08:301. † Mariannę Sopyła, Stefana, Jana, Marię, Antoniego zr Kępków
2. † Mariana, Ryszarda, Anielę zr. Dołężków,
10:151. Dz-Bł. w 18r. urodzin Bartłomieja
2. † Franciszkę i Bonifacego Pawłowskich
12:001. Dz-Bł. w 16r. urodzin Izabeli
2. †Damiana Ruska
17:001. † Janinę, Emilię, Henryka zr. Wesołowskich, Jasińskich
2. † Henryka Kłusek, Siostrę Patrycję, Stanisława zr. Kłusków, Kardasów
2021-02-01 - poniedziałek
16:301. † Jana Adamskiego
2. † Marię Mateńko (Gr.) – rozpoczęcie gregorianki
17:001. † Witolda Żebrowskiego
2. † Teresę Mućkę
2021-02-02 - wtorek
08:301. Dz-Bł. o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Boże w życiu zakonnym dla Siostry Pauli
2. † Marię Mateńko (Gr.)
10:151. † Genowefę, Leona zr. Czajka, Barbarę, Rozalię, Ignacego zr. Nowickich
2. † Henryka Mateńko
18:00 1. † Mariannę Pięta
2. † Genowefę, Stanisława zr. Wojda, zmarłych rodziców obojga stron
2021-02-03 - środa
16:301. † Krzysztofa Abramka
2. † Jana Siwca
17:001. † Witolda Żebrowskiego
2. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-04 - czwartek
16:301. † Barbarę Mateńko (r.)
2. † Krystyna Ciołka (30dz.)
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Wiesława Jalowskiego
17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-05 - piątek
16:301. † Jan Adamskiego
2. † Daniela Kudana
17:001. † Witolda Żebrowskiego
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-06 - sobota
16:301. † Emila Makułę
2. † Kazimierza Kruka
17:001. † Jana Adamskiego
2. † Daniela, Kazimierza zr. Kudanów
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-07 - niedziela
08:301. † Zbigniewa Bogusza, Jana, Mariannę, Urszulę zr. Boguszów, Janinę, Czesława, Andrzeja zr. Kopyściów, za dusze w czyśćcu cierpiące
2. † Mariana Mizurę, Czesława Warda
10:151. Dz- Bł. w 18r. urodzin Moniki i Dariusza
2. † Kazimierza Garbacika (r.)
12:001. Dz-Bł. o Boże Bł. dla Beaty z okazji urodzin
2. Dz-Bł. o Boże Bł. dla Juliana z okazji urodzin
17:001. † Wiesława Jalowskiego
2. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-08 - poniedziałek
16:301. † Jana Adamskiego
2. † Marię Mateńko (Gr.)
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Stanisława Bieleckiego (30dz.)
2021-02-09 - wtorek
16:301. † Jana Adamskiego
2. † Jana Siwca
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Jerzego Skorupę
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-10 - środa
16:301. † Mariannę Jodełka
2. † Kazimierza Kruka
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2. † Janinę Strzyżewską zr. Strzyżewskich
2021-02-11 - czwartek
16:301. W intencji chorych parafian
2. † Marię Mateńko (Gr.)
17:001. † Zdzisława, Zofię, Mariannę, Wojciecha zr. Mateńko
2. † Zofię Sowa
2021-02-12 - piątek
16:301. † Mariannę Jodełka
2. † Daniela Kudana
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-13 - sobota
16:301. Dz-Bł. w 25r. ślubu Marzeny i Jarosława Świder i Bł. Boże dla dzieci
2. Dz-Bł. w 18r. urodziny Juli
17:001. Dz-Bł. w 16r. urodziny Aleksandry i w 7r urodzin Szymona
2. † Jana Błażejczyka (42r.), Janinę
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-14 - niedziela
08:301. † Stanisława, Marianny, Heleny, Bolesława zr. Strzyżewskich, Genowefę, Władysławę, Wacława zr. Piszczów
2. † Marię Mateńko (Gr.)
10:151. † Kazimierza, Wiesława, Mateusza zr. Osialów, Osinków, Piotra Staronia
2. † Sławomira Kazana (3r.), Józefa Tyszko, Janinę i Jana Kazanów
12:001. Dz-Bł. w 18r. urodzin Daniela
2. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska, Witolda Żebrowskiego
17:001. Dz-Bł. w 18r. urodzin Dominiki
2. † Lucynę i Czesława Krasuskich
2021-02-15 - poniedziałek
16:301. † Mariannę Jodełka
2. † Marię Mateńko (Gr.)
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Marię Markowską
2021-02-16 - wtorek
16:301. † Bolesława, Franciszka, Leokadię, Leokadię, Mariannę, Henryka, Genowefę, Stefana zr. Osialów, Karczmarczyków, Jalowskich
2. † Krzysztofa Abramka
17:001. † Mirosława Skwarka (4r.)
2. † Tadeusza Ptaszyńskiego (3r.) zr. Nogalów, Ptaszyńskich
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-17 - środa
08:301. † Zofię Sowa
2. † Marię Mateńko (Gr.)
17:001. † Krystynę i Mieczysława Sadowskich, Mariannę, Jan Kot
2. † Bogusława Kubala, Zofię i Tadeusza Sowa
2021-02-18 - czwartek
16:301. † Mariannę Jodełka
2. † Jana Siwca
17:001. † Krzysztofa Abramka
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-19 - piątek
16:301. † Tadeusza Świdra
2. † Andrzeja Barszczewskiego zr. Gajowników, Barszczewskich
17:00Droga Krzyżowa
17:301. † Henryka Jawoszka zr. Jalowskich, Jawoszków
2. † Wiesława Jalowskiego
18:001. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-20 - sobota
16:301. Dz-Bł. w 4r.urodzin Szymona Kryczki
2. † Zofię, Edwarda, Ryszarda, Irenę, Mariana zr. Grzybowskich, Janinę Sopińską zr. Sopińskich, Powalskich
17:001. † Agnieszkę Ciołek, Edwardę, Jana Kopyść
2. † Tadeusza Pawlaka zr. Pawlaków, Piszczów
17:301. † Czesława Warda (30dz.)
2. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-21 - niedziela
08:301. † Apolonię i Stanisława Nowaków zr. Nowaków, Sidorów
2. † Marię Mateńko (Gr.)
10:151. † Zuzannę, Henryka zr. Ochników, Mariannę, Józefa, Mariannę, Władysława, Antoniego, Mariana, Władysławę, Genowefę zr. Kamińskich, Tomasików, Ochników
2. † Jana (28r.), Stanisławę, Henryka, Zbigniewa zr. Wardów, Kurków, Kopyściów Ciołków
12:001. † Leokadię Ponikowską (4r.)
2. † Janinę i Andrzeja Osialów, Genowefę i Jana Cuchów
17:001. Dz-Bł. w 10r. urodzin Michała
2. † Zofię i Edwarda Grzybowskich, Danutę Ognik zr. Grzybowskich, Wieliczuków
2021-02-22 - poniedziałek
16:301. † Marię Bukowską
2. † Stanisława Bieleckiego
17:001. † Szczepan Piszcza
2. † Krystiana Ciołka
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-23 - wtorek
16:301. † Szczepana Piszcza
2. † Stanisława i Longinę Bieleckich
17:001. † Kazimierza Kruka
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. Dz-Bł. o zdrowie i potrzebne łaski dla Bożeny i Józefa
2. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-24 - środa
16:301. † Szczepana Piszcza
2. † Stanisława Bieleckiego
17:001. † Jana Króla
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-25 - czwartek
16:301. † Jana Koślacza
2. † Stanisława i Longinę Bieleckich
17:001. † Józefa Abramka, Władysława, Bronisławę, Krzysztofa zr. Abramków, Łukasików, Świerczewskich, Bosków, Jadwigę Magnuszewską
2. † Wiesława Jalowskiego
17:301. † Marię Mateńko (Gr.)
2. † Reginę Szewczak (7dz)
2021-02-26 - piątek
16:301. † Wandę i Jana Kowalskich zr. Kowalskich, Kopczyńskich
2. † Stanisława i Longinę Bieleckich
17:00Droga Krzyżowa
17:301. † Mirosława Skwarka
2. † Stanisława, Mariana, Wandę, Zygmunta zr. Młynarczyków, Jana i Helenę Dadasiewiczów
18:001. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-27 - sobota
16:301. † Helenę Kopańską (r.)
2. † Stanisława Bieleckiego
17:001. † Bogumiłę Wojewoda (r.), Janinę, Mieczysława, Stanisława zr. Siwickich, Wardaków
2. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-02-28 - niedziela
08:301. † Stanisława, Stefanię zr. Sikorów, Kazimierza, Janinę zr. Mućków
2. † Wiesława Jalowskiego
10:151. Dz-Bł. w 40r. ślubu Kazimiery i Ryszarda
2. † Lucynę Krasuską (30dz)
12:001. † Józefę, Mariannę zr. Mućków, Sadych, Magdalenę, Annę, Antoniego zr. Dąbrowskich
2. † Marię Mateńko (Gr.)
17:001. † Romana, Roberta, Antoniego, Jadwigę, zr. Zorskich, Celinę i Eugeniusza Skwarków
2. † Henryka Mateńko (30dz.)
2021-03-01 - poniedziałek
16:301. † Wiesława Jalowskiego
2. † Stanisława Bieleckiego
17:001. † Szczepana Piszcza
2. † Marię Mateńko (Gr.)
2021-03-02 - wtorek
16:301. † Wiesława Jalowskiego
2. † Janinę Orlicz (4r.), Władysława (29r.) zr. Orliczów
17:001. † Krzysztofa (r.), Jana, Genowefę, Tadeusza zr. Kryczków
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr. – rozpoczęcie gregorianki)
17:301. † Marię Mateńko (Gr- zakończenie gregorianki) )
2. † Henrykę Kowalczyk (7dz.)
2021-03-03 - środa
16:301. † Wiesława Jalowskiego
2. † Bolesława Kryczkę (r.), Stanisławę i Henryka Frączków, zmarłych z rodzin
17:001. † Szczepana Piszcza
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
17:301. † Bogdana Króla (7dz.)
2021-03-04 - czwartek
16:301. † Kazimierza Kruka
2. † Józefa Mućkę zr. Mućków, Sadych, Zegadłów
17:001. † Kazimierza Garbacika (imieninowa)
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-05 - piątek
16:301. † Szczepana Piszcza
2. † Czesława Boś, zmarłych rodziców
17:00Droga Krzyżowa
17:301. † Stanisławę Nowak (r.)
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-06 - sobota
16:301. † Emila Makułę
2. † Zofię i Stanisława Mroczków
17:001. † Mariannę Piszcz zr. Duckich, Prokopków, Machniów, Stachniaków, Błachniów
2. † Mieczysława Nogala
17:301. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
2021-03-07 - niedziela
08:301. † Stanisława, Kazimierza, Janusza zr. Piszczów
2. † Wiesława Jalowskiego
10:151. Dz-Bł. w 18r. urodzin Piotra
2. † Janinę (r.), Edwarda zr. Piszczów, Szewczaków
12:001. † Mariana Mizurę, Czesława Warda
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
17:001. † Tadeusza Zielińskiego
2. † Wandę Kulikowską zr. Kulikowskich, Kopyściów, Koślaczów


1. czytanie (Syr 51, 13-20)Szukanie prawdziwej mądrościPsalm (Ps 16, 1-2a i 5. 7-8. 11)Pan mym dziedzictwem, moim przeznaczeniem2. czytanie (Flp 3, 8-14)Nieustanne dążenie do doskonałościAklamacja (J 15, 16)Chwała Tobie, Królu WiekówEwangelia na dziś(J 15, 9-17)Przeznaczyłem was na to, abyście szli i przynosili owoc Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
16:301. † Kazimierza Kruka
2. † Józefa Mućkę zr. Mućków, Sadych, Zegadłów
17:001. † Kazimierza Garbacika (imieninowa)
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000