pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2021-06-01 - wtorek
17:001. † Piotra Tomasika (7dz.)
2. † Mariana Mizurę (Gr.-rozpoczęcie gregorianki)
17:301. Dz-Bł. w rocznicę święceń kapłańskich Księdza Stanisława Garbacika
2. Dz-Bł. w intencji Neli i Nikoli
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w intecji dzieci i wnuków
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
2021-06-02 - środa
17:301. † Leokadię Kłusek (r.), Henryka Sikorę, Kazimierę i Jana Osialów zr. Sikorów, Osialów
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Danutę Ognik
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-03 - czwartek
08:301. † Tadeusza Stępnickiego (r.) zr. Stępnickich, Zalechów
2. † Kaziemirza Maciejewskeigo (r.)
10:151. W intencji dzieci z klas IV z racji Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Procesja Eucharystyczna
17:001. † Apolonię i Mieczysława Lewartowskich, Serafinę i Edwarda Król
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.-zakończenie gregorianki )
2021-06-04 - piątek
17:301. † Reginę Szewczak
2. † Mariana Dadasiewicza
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w 50r. urodzin Marioli
2. Dz-Bł. w 10r. ślubu Eweliny i Roberta i Bł. Boże dla ich dzieci
18:301. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-05 - sobota
17:301. † Reginę Szewczak
2. † Janinę Wężyk (r.), Stanisława, Marka zr. Wężyk, Genowefę, Stanisława zr. Hajduków, Janinę, Aleksandra zr. Wieczorek
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Genowefę i Zygmunta Jalowskich
2. † Mariannę (r.) i Henryka Ochników, Henryka Łukasika
18:301. Dz-Bł. w 18r. urodzin Karola
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-06 - niedziela
08:301. † Jana Tuchowskiego
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
10:151. † Wiesława (r.) zr. Osialów
2. † Kazimierza i Janinę Mućków, Mariannę Garbacik
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo Czerwcowe
12:001. Dz-Bł. w intencji Róży Różańcowej rodziców za dzieci
2. † Janinę Kłusek zr. Kłusków, Kępków, Strzyżewskich
17:001. † Mieczysławę i Jadwigę Kot, Stanisława Strzyżewskiego, Władysławę Piszcz, zmarłych: babcie i dziadków
2021-06-07 - poniedziałek
17:00† Reginę Szewczak
17:30† Mariana Kota (1r.) zr. Kotów
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo czerwcowe
18:00† Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-08 - wtorek
17:301. † Dariusza Kota
2. † Dariusza Kota
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo czerwcowe
18:001. † Waldemara Skwarka
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-09 - środa
17:301. † Dariusza Kota
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo czerwcowe
18:001. † Henryka Pietrzaka (3r.), Teresę, Michała, Stanisława, Bolesława zr. Pietrzaków, Helenę, Piotra, Józefę, Jana
2. † Mariana Dadasiewicza
2021-06-10 - czwartek
17:301. † Dariusza Kota
2. † Dariusza Kota
Procesja eucharystyczna i Nabożeństwo czerwcowe
18:001. † Mariana Dadasiewicza
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-11 - piątek
17:301. † Dariusza Kota
2. † Dariusza Kota
Nabożeństwo czerwcowe
18:001. † Mariana Dadasiewicza
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-12 - sobota
17:001. † Piotra Tomasika
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. † Wiesława Jalowskiego
2. † Antoniego, Balbinę, Jana, Paulinę, Janinę zr. Ogników, Gryglickich, Bogudałów
Nabożeństwo czerwcowe
18:001. † Apolonię, Stanisława zr. Skwarków, Burdonów
2. † Mariana, Mirosława zr. Pietrzaków, Jalowskich, Stępniewskich.

2021-06-13 - niedziela
08:301. † Leokadię Piszcz (13.), Stanisława, rodziców z obojga stron, zr. Piszczów, Burdachów
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
10:151. Dz-Bł. w intencji Księdza Mieczysława
2. † Magdalenę, Annę, Antoniego zr. Dąbrowskich, Mariannę, Józefa zr. Mućków, Sadych
12:001. † Elżbietę, Teodorę, Henryka zr. Błachniów, Aleksandrę, Antoniego zr. Dołężka, Frankowskich
17:001. Dz-Bł. o Boże Bł. i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla rodziny
2. † Stanisława, Genowefę zr. Skwarek, Grażynę Bylina
Nabożeństwo Fatimskie
2021-06-14 - poniedziałek
17:001. † Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. Dz-Bł. w 27r. ślubu Agnieszki i Adama
2. † Piotra Tomasika
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Henryka Pyckę (30dz.)
2021-06-15 - wtorek
17:301. † Dariusza Kota
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Mirosława Jalowskiego
2. † Piotra Tomasika (30dz.)
2021-06-16 - środa
17:301. † Dariusza Kota
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Piotra Tomasika
2. † Piotra Tomasika
2021-06-17 - czwartek
17:001. † Andrzeja Jarząbka (7dz.)
2. † Marię Latoch (30dz.)
17:301. † Zofię Mućkę (1r.)
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. O łaskę zdrowia i Bł. Boże dla dzieci
2. † Piotra Tomasika
2021-06-18 - piątek
16:001. Ślub: Żanety-Arkadiusza
17:301. † Dariusza Kota
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Piotra Tomasika
2. † Edmunda Mateńko, Mariannę zr. Mateńków, Nogalów, Lecha Ochnika zr. Ochników
2021-06-19 - sobota
16:001. Ślub: Dominiki- Marcina
17:301. † Jana, Gabrielę zr. Stępniaków
2. † Marka (r.), Janinę, Stanisława zr. Wężyk, Genowefę, Stanisława zr. Hejduków
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w 30r. urodziny Aldony
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-20 - niedziela
08:301. † Grzegorza Żebrowskiego, Witolda, Tadeusza Boska,
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
10:151. † Jana, Zofię zr. Szalejów
2. † Piotra Tomasika
Nabożeństwo Czerwcowe
12:001. Dz-Bł. w intencji pielgrzymów: dzieci i ich rodziców uczestniczących w pielgrzymce komunijnej do Kałkowa i Świętego Krzyża
2. † Mateusza Osiaka (r.)
17:001. Dz-Bł. w intencji: KSM-u, ministrantów i lektorów, Domowego Kościoła, Kręgu Biblijne, Legionu Maryjnego, Kółek Różańcowych, Wspólnoty Męki Pana Jezusa i ich rodzin na zakończenie roku formacyjnego
2. † Jana, Marię, Antoniego zr. Kępka
2021-06-21 - poniedziałek
17:001. † Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. † Piotra Tomasika
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w 4r. urodzin Niny
2021-06-22 - wtorek
17:301. Dz-Bł. w 9r. ślubu Katarzyny i Sebastiana
2. † Franciszka Gajka, Jana, Agnieszkę, Stanisławę, Stanisława zr. Gajków, Prządków
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Mariana Mizurę (Gr.)
2. † Henryka Sikorę (r.), Leokadię Kusek, Kazimierę i Jana Osialów zr. Sikorów, Osialów, Rogowskich
2021-06-23 - środa
17:001. † Mariannę Sitarską (30dz.)
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. † Krzysztofa Abramka
2. † Jana Koślacza, Marię Bukowską
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Mirosława Skwarka
2. † Wandę, Zygmunta, Damiana zr. Młynarczyków
2021-06-24 - czwartek
17:001. † Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. † Jana Tadeusza Zawadzkiego
2. † Jana Kępkę
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Zbigniewa Bogusza, Jana, Mariannę, Urszulę zr. Boguszów, Janinę, Czesława, Andrzeja zr. Kopyściów, za dusze w czyśćcu cierpiące
2. † Jan, Genowefę, Tadeusza, Krzysztofa zr. Kryczków
2021-06-25 - piątek
08:00W intencji dzieci i młodzieży oraz nauczycieli pracowników szkoły i rodziców dzieci z racji zakończenia roku szkolno-katechetycznego
17:00† Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. † Wandę i Jana Kowalskich zr. Kowalskich, Kopczyńskich
2. † Jana i Gabrielę Stępniaków, rodziców z obojga stron
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. W intencji dzieci objętych Duchową Adopcją i osób uczestniczących w niej i ich rodzin
2. † Jana Króla
2021-06-26 - sobota
16:00Ślub: Karolina – Paweł
17:001. † Mariana Mizurę (Gr.)
17:301. † Jana Kota, Jana Abramka, Janinę Sopińską
2. † Janinę (22r.), Andrzeja (1r.), Genowefę, Jana zr. Osialów, Cuchów
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w 5r. ślubu Moniki i Tomasza oraz o Bł. Boże dla ich dzieci
2. † Zofię (r.) zr. Piszczów, Całków, Machniów
2021-06-27 - niedziela
08:301. † Janinę Jasińską, Emilię i Henryka Wesołowskich
2. † Tadeusza Zielińskiego
10:151. † Tadeusza Kowalczyka (r.)
2. † Grażynę Bylina zr. Bylinów, Skwarków
Nabożeństwo Czerwcowe
12:001. Dz-Bł. w 19r. ślubu Moniki i Wojciecha i Bł. Boże dla ich dzieci
2. † Władysława Tomasika
17:001. † Bogumiłę, Jerzego zr. Skwarków Bieleckich
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
2021-06-28 - poniedziałek
17:301. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w 13r.r. ślubu Karoliny i Sławomira Waneckich
2021-06-29 - wtorek
08:301. Za zmarłych polecanych w wypominkach
17:301. † Adelę, Stanisława, Zenona zr. Król, Jalowskich, Kazimierza Bakierskiego
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. Dz-Bł. w 25r. ślubu Teresy i Marka
2. Dz-Bł. w 30r. ślubu Elżbiety i Bogusława
2021-06-30 - środa
17:301. † Dariusza Kota
2. † Mariana Mizurę (Gr.)
Nabożeństwo Czerwcowe
18:001. † Pawła, Barbarę, Paulinę, Michała zr. Mateńków
2. † Jana Matykę (30r.) zr. Matyków, Beczków, Bosków
2021-10-23 - sobota
          Brak intencji wpisanych na dzień dzisiejszy.


1. czytanie (Rz 8, 1-11)Bóg zniszczył grzech przez swojego SynaPsalm (Ps 24 (23), 1b-2. 3-4b. 5-6 (R.: por. 6))Oto lud wierny, szukający BogaAklamacja (Por. Ez 33, 11)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 13, 1-9)Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
15:00Dzięk -błag. w intencji Łukasza i Anety (ślub)
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (23 gr)
2. Za † Henrykę, Anielę, Zenona r. Rytlów, Janusza, Stanisława, Genowefę r. Skwarków, Bogumiłę i Jerzego Bieleckich, Tadeusza Gałacha

17:30Różaniec
18:00Za † Feliksa Kwaśniewskiego (23 gr)
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000