pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2023-11-01 - środa
08:00Za † Zofię Kudon
10:001. Za † Krystynę Walo (25r) r. Walów, Dadasiewiczów, Kardasów
2. Dzięk - błag. w 80 urodziny Anny Matyka
12:00Wypominkowa z procesją na cmentarz
16:00Za † Grzegorza Żebrowskiego, Witolda i Tadeusza Bosek
2023-11-02 - czwartek
08:001. Za † Helenę Kachniarz, Wacława r. Kachniarzy
2. Wypominkowa z Radoryża Kościelnego, Smolanego, Lasek i Wielgolasu
10:00Wypominkowa z Drożdżaka, Fiukówki, Kożuchówki
17:00Wypominkowa z Krzywdy
2023-11-03 - piątek
17:001. Wypominkowa z Fiukówki i Kożuchówki
2. Za † r. Tymoszów i Sprychów
3. Za † Małgorzatę Zielińską
2023-11-04 - sobota
16:00Dzięk - błag. w 3 urodziny Zuzi
17:001. Wypominkowa z Lasek i Wielgolasu
2. Za † Antoniego i Krystynę Krzywickich
3. Za † Henrykę i Kazimierza r. Piszczów i Mateńków
2023-11-05 - niedziela
08:00Wypominkowa z Drożdżaka i Kożuchówki
10:001. Wypominkowa z Radoryża Kościelnego i Smolanego
2. Dzięk - błag. w 1 rocznicę urodzin Laury
12:00Dzięk - błag. w intencji ks. Sławomira
16:00Za † pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej
2023-11-06 - poniedziałek
16:00Za † Henrykę (r) i Leopolda Bieleckich, Zofię Redosz, Mariannę, Edwarda Mućków, Krystynę Kot r. Bieleckich, Siejów, Posiadałów, Mućków
17:001. Wypominkowa z Nowego i Starego Patoku
2. Za † Renisława, Jana, Honoratę r. Jędrychów
2023-11-07 - wtorek
16:00Za † Andrzeja i Juliannę, Jana i Mieczysławę, Bronisława i Leokadię, Zofię
17:001. Wypominkowa z Radoryża Kościelnego i Smolanego
2. Za † Zbigniewa Bogusza (4r)
3. Za † Edwarda Zdziechowskiego (7dz)
2023-11-08 - środa
16:00Za † Grażynę Bylina, Michała, Paulinę r. Skwarków i Chojaków
17:001. Wypominkowa z Drożdżaka i spoza parafii
2. Za † Helenę i Kazimierza r. Strzyżewskich, Marię, Rafała r. Saraczewskich
3. Za † Emilię i Stanisława Beczek, Tadeusza Józwika
2023-11-09 - czwartek
17:001. Za † Adolfa Jodełka
2. Za † Turowskich, Kotów, Frątczaków
3. Dzięk - błag. o łaskę zdrowia Ali i Lenki, dar mądrości dla lekarzy i opiekę Matki Bożej
2023-11-10 - piątek
17:001. Za † Janinę Osial
2. Za † Genowefę (4r) Stefana Pszkit, Franciszka, Mariannę, Henryka Osial, Leokadię Baraniak
3. Za † Małgorzatę Zielińską
2023-11-11 - sobota
08:001. Za † Genowefę i Józefa r. Radzików i Krogulców
2. Za † Apolonię i Stanisława Nowak, Stanisławę i Kazimierza Kopeć
10:00Za zmarłych strażaków
16:00Za † Józefa, Danutę r. Sprychów, Stanisława, Leopolda, Henrykę r. Koślaczów i Krupińskich
2023-11-12 - niedziela
08:001. Wypominkowa z Lasek, Wielgolasu i Fiukówki
2. Za † Zygmunta Beczka i Władysławę r. Beczków
10:001. Wypominkowa z Nowego i Starego Patoku
2. Za † Tadeusza, Stanisławę, Wiktora, Marcina i Karolinę r. Gajów
12:00Za † Henryka Pieniaka (10r)
16:00Za † Janinę i Stanisława Bosków, Krzysztofa, Józefa, Henrykę r. Abramków
2023-11-13 - poniedziałek
16:30Za † Janinę Osial
17:001. Za † Małgorzatę Zielińską
2. Za † Mariana, Stanisława Łubianka, Apolonię i Stanisława Skwarek, Genowefę i Henryka Leszko, Henryka Wardę r. Łubianków, Skwarków, Leszków, Wardów
2023-11-14 - wtorek
16:30Za † Janinę Jasińską (4r)
17:001. Za † Gabrielę Prokopek
2. Za † Wacława Skwarka (r)
3. Za † Władysława Tomasika, Wiesława Kurka, rodziców: Zofię, Jana, Władysławę, Stanisława r. Tomasików i Wardów
2023-11-15 - środa
16:30Za dusze w czyśćcu cierpiące
17:001. Za † Eugeniusza Kryczkę
2. Za † Stefana Michalika (28r)
3. Za † Emilię i Władysława Warpasów
2023-11-16 - czwartek
16:30Za † Adama Świder (7dz)
17:001. Za † Ryszarda Ciołka
2. Za † Zdzisława Szydłowskiego
3. Za † Ryszarda i Andrzeja Szymanek, rodziców obojga stron
2023-11-17 - piątek
16:30Za Parafian
17:001. Za † Ryszarda Ciołka
2. Za † Janinę i Henryka Pietryków oraz rodziców obojga stron
3. Za † Mariannę, Henryka, Apolonię, Jarosława, Jakuba r. Skwarków i Ochników
2023-11-18 - sobota
16:30Za † Lucjana Prokopek (30dz)
17:001. Za † Wacława i Scholastykę Chojętów, Antoniego i Teodozję Cąkała
2. Za † siostry z Legionu Maryi: Zofię Czubaszek, Janinę Strzyżewską, Kunegundę Szewczak
3. Za † Stanisława Gdula (7dz)
2023-11-19 - niedziela
08:00Za † Stanisława Piszcza (21r) Leokadię r. Piszczów, rodziców obojga stron r. Piszczów i Burdachów
10:001. Wypominkowa z Krzywdy
2. Za † Zbigniewa Wierzchowskiego (10r) Halinę Pękacz, Janinę i Zdzisława, Krzysztofa Rytlów
12:00Za † Helenę, Jana, Adama, Waldemara r. Malinowskich
16:00Za † Jana i Barbarę Król
2023-11-20 - poniedziałek
16:30Za † Zdzisława Szydłowskiego
17:001. Za † Janinę i Antoniego Osial
2. Za † Ryszarda Ciołka
2023-11-21 - wtorek
16:30Dzięk - błag. w 29 r. urodzin Dawida
17:001. Za † Zdzisława Stonio (7dz)
2. Za † Małgorzatę Zielińską
3. Za † Henrykę Wilczyńską
2023-11-22 - środa
16:30Za Parafian
17:001. Za † Przemysława Świdra
2. Za † Mirosławę i Stanisława Bartnickich r. Bartnickich i Konopków
3. Za † Tadeusza Sitarskiego
2023-11-23 - czwartek
07:001. Za † Janinę Osial
2. Za † Zdzisława Szydłowskiego
3. Za † Jana Kłusek
07:30Za † Stanisława Warda (30dz)
2023-11-24 - piątek
16:30Za Parafian
17:001. Za † Teresę Szymanek
2. Za † Janinę Osial
3. Za † Franciszkę Matuła
2023-11-25 - sobota
16:001. Za † Henrykę i Józefa Wilczyńskich r. Wilczyńskich i Królów, Edwarda Kościańskiego, Mariannę Lizoń
2. Za † Michała Abramka (2r) r. Golińskich i Abramków
3. Dzięk - błag. w 18 urodziny Sylwestra
2023-11-26 - niedziela
08:00Za † Krzysztofa Abramka (3r) Henrykę, Józefa r. Abramków, Jadwigę Magnuszewską
10:00Dzięk - błag. o dar zdrowia dla Mateusza Sowy w 1r. urodzin oraz opiekę Matki Bożej dla Weroniki i Sebastiana i ich rodziców
12:00Dzięk - błag. w 30 rocznicę ślubu Państwa Konrada i Edyty oraz o potrzebne łaski dla dzieci
chrzest: Anna Gajowy
16:00Za † Zofię Bieńczyk (30dz)
2023-11-27 - poniedziałek
16:30Za † Mieczysława (2r) i Natalię r. Bieleckich
17:001. Za † Zdzisława Szydłowskiego
2. Za † Emila Makułę, Zygmunta, Janinę, Aleksandra r. Makułów
2023-11-28 - wtorek
16:30Za † Edwarda Zdziechowskiego (30dz)
17:001. Za † Andrzeja Szymanka (1r) i Ryszarda, rodziców obojga stron
2. Za † Teresę Gajownik r. Szczygielskich i Gajowników
3. Dzięk - błag. w 21r. ślubu Państwa Grzegorza i Urszuli, o potrzebne łaski dla dzieci z rodzinami
2023-11-29 - środa
16:30Za † Wiktorię Pietrzak (7dz)
17:001. Za † Andrzeja i Ryszarda Szymanek, Apolonię i Mieczysława Lewartowskich
2. Za † Cecylię Matyjasek
3. Za † Sławomira (11r) Mieczysława, Lucynę Barden
2023-11-30 - czwartek
16:00Adoracja Najświętszego Sakramentu
17:001. Za † Stanisława Mateńkę (1r)
2. Za † Zdzisława Szydłowskiego
3. Za † Tadeusza Ryżkowskiego
2024-05-25 - sobota
          Brak intencji wpisanych na dzień dzisiejszy.


11:00Dzięk - błag. w intencji dzieci, rodziców, chrzestnych i wszystkich uczestników Pierwszej Komunii Św.
17:001. Dzięk - błag. w 70 urodziny Leonardy
2. Za † Henryka, Leopolda, Stanisława r. Koślaczów, Mieczysław Ochnika, Teresę, Jerzego, Ewę, Adama r. Bytniewskich
3. Za † Danutę Sprycha (25gr)
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000