pokaż w formie kalendarza
pokaż aktualny miesiąc

2024-01-01 - poniedziałek
08:00Za † Wiesława (3r) Mariannę, Stanisława, Genowefę, Ignacego, dziadków r. Jalowskich i Piszczów
10:001. Za † Katarzynę Skwarek (6r)
2. Dzięk - błag. w intencji ks. kan. Mieczysława
12:00Za Parafian: o błog. żyjących, rodzin odwiedzanych po kolędzie i miłosierdzie dla zmarłych polecanych w wypominkach
16:00Za † Stanisława Pawłowskiego (6r) Teresę (5r) r. Pawłowskich
2024-01-02 - wtorek
07:001. Za † Małgorzatę Zielińską
2. Za † Stanisława Gdula
3. Za † Bożenę Kloc
2024-01-03 - środa
07:001. Za † Irenę Miazio
2. Za † Stanisława Gdula
3. Za † Wiktorię Pietrzak
2024-01-04 - czwartek
07:001. Za † Stanisława Gdula
2. Za † Zdzisława Stonio
3. Za † Zofię Bujalską (30dz)
2024-01-05 - piątek
07:00Za † Zdzisława Stonio
16:30Za † Janusza Sokół (30dz)
17:00Za † Łukasza Józwika (11r)
2024-01-06 - sobota
08:00Za † Zdzisława, Dariusza, Helenę, Mariana, Katarzynę i Feliksa r. Bieleckich i Mikusków
10:001. Za Parafian: o błog. żyjących, rodzin odwiedzanych po kolędzie i miłosierdzie dal zmarłych polecanych w wypominkach
2. Za † Krystynę i Bolesława Białach r. Białachów i Chudzików
12:00Dzięk - błag. w 70 urodziny Małgorzaty Kazana
16:00Za † Mariannę i Aleksandra r. Jalowskich, Goławskich, Gajów, Adama Łukasiewicza
2024-01-07 - niedziela
08:00Za † Stanisława Strzyżewskiego, Mieczysława, Jadwigę Kot, Wacława, Genowefę, Władysławę r. Piszczów, dziadków i babcie
10:001. Za † Irenę Kulińską (1r)
2. Za † Sprychów i Tymoszów
12:00Za Parafian: o błog. żyjących, rodzin odwiedzanych podczas kolędy i miłosierdzie dla zmarłych polecanych w wypominkach
16:00Za † Bogumiłę (2r) r. Osialów, Osinków, Nastajów, Staroniów
2024-01-08 - poniedziałek
07:001. Za † Stanisława (35r) i Teresę r. Piszczów, Chudzików i Sowów
2. Za † Adama Świder
3. Za † Wiktorię Pietrzak
2024-01-09 - wtorek
07:001. Za † Zofię Tomasiewicz (6r) Jana r. Tomasiewiczów i Włodarczyków
2. Za † Stanisława Gdula
3. O zdrowie Józefa Strzyżewskiego i dar mądrości dla lekarzy
2024-01-10 - środa
07:001. Za † Stanisława Gdula
2. Za † Zdzisława Stonio
3. Za † Wiktorię Pietrzak
2024-01-11 - czwartek
07:001. Za † Stanisława Gdula
2. Za † Zdzisława Stonio
3. Za † Janusza Sokoła
2024-01-12 - piątek
07:001. Za † Stanisława Gdula
2. Za † Zdzisława Stonio
3. Za † Mariana Pawlaka (14r) i Stefanię r. Pawlaków
2024-01-13 - sobota
07:001. Za † Mariannę Lizoń (1r)
2. Za † Małgorzatę Zielińską
3. Dzięk - błag. w 16 urodziny Aleksandry
2024-01-14 - niedziela
08:00Za † Janinę, Kazimierza, Stefanię, Stanisława r. Mućków i Sikorów
10:001. Za † Jerzego Osiala
2. Za † Jolantę Szczęsną
12:00Za † Przemysława Świdra
16:00Dzięk - błag. w 50 urodziny Jolanty
2024-01-15 - poniedziałek
07:001. Za † Danutę Siwiec
2. Za † Zdzisława Stonio
3. Za † Zofię Bujalską
07:30Za † Tadeusza Ognika (30dz)
2024-01-16 - wtorek
07:001. Za † Stanisława Gdula
2. Za † Wiktorię Pietrzak
3. Za † Zofię Bujalską
07:30Za † Henryka Ponikowskiego (30dz)
2024-01-17 - środa
07:001. Za † Stanisława Gdula
2. Za † Zofię Bujalską
3. Legat za żyjących dobrodziejów parafii
2024-01-18 - czwartek
07:001. Za † Stanisława Gdula
2. Za † Zofię Bujalską
3. Za † Annę i Aleksandra Szydłowskich (38r)
2024-01-19 - piątek
07:001. Za † Zofię Bujalską
2. Za † Antoniego Gajaszka (7dz)
3. Legat za zmarłych dobrodziejów parafii
2024-01-20 - sobota
07:001. Za † Jana i Barbarę Król
2. Za † Tadeusza Tomasika (r) i Henryka (r)
3. Dzięk - błag. w 50 urodziny Jolanty, o potrzebne łaski dla całej rodziny
17:00W intencji Bogu wiadomej.
2024-01-21 - niedziela
08:00Za † Henryka Jalowskiego
10:001. Za † Jerzego Gajownika (2r) r. Gajowników i Koślaczów
2. Dzięk - błag. o potrzebne łaski dla zespołu „Kropelki Rosy”
12:00Za † Antoniego Ognika (14r) r. Ogników i Gryglickich
16:00Za † Jana Tuchowskiego (8r)
2024-01-22 - poniedziałek
07:001. Za † Janusza Sokoła
2. Za † Henryka Ponikowskiego
3. Za † Jerzego Kozaka (30dz)
2024-01-23 - wtorek
07:001. Za † Stanisława Gdula
2. Za † Janusza Sokoła
3. Za Parafian: o błogosławieństwo rodzin odwiedzanych po kolędzie i miłosierdzie dla zmarłych
2024-01-24 - środa
07:001. Za † Stanisława Gdula
2. Za † Janusza Sokoła
3. Za Parafian: o błogosławieństwo rodzin odwiedzanych po kolędzie i miłosierdzie dla zmarłych
2024-01-25 - czwartek
07:001. Za † Janusza Sokoła
2. Za † Dariusza Sowa
2024-01-26 - piątek
07:001. Za † Stanisława Gdula
2. Za † Henryka Ponikowskiego
2024-01-27 - sobota
16:00W intencji Dzieci
17:001. Za † Małgorzatę Zielińską
2. Za † Jana Pijaka (7r) rodziców: Jana i Janinę oraz Władysława r. Dadasiewiczów
3. Za † Wandę, Jana, Sławomira Zdziechowskich, Marię i Henryka Kot
19:00W intencji Bogu wiadomej
2024-01-28 - niedziela
08:00Za † Adelę (r) Stanisława (r) r. Duckich, Prokopków, Staniaków, Błachniów, Machniów
10:001. Za † Jolantę Szczęsną (30dz)
2. Za † siostrę Partycję
12:00Za † Zdzisława Stonio
16:00Za † Henryka Mateńko (3r) r. Mateńków i Lemieszków
2024-01-29 - poniedziałek
16:301. Za † Stanisława Gdula
2. Za Parafian (poza parafią)
17:001. Za † Jana Krakowiaka
2. Za † Andrzeja i Ryszarda Szymanek i rodziców obojga stron
2024-01-30 - wtorek
16:301. Za † Stanisława Gdula
2. Za Parafian (poza parafią)
17:001. Za † Jana Krakowiaka
2. Za † Janinę Tchórzewską i Henryka r. Tchórzewskich, Danutę Olędzką
2024-01-31 - środa
16:301. Za † Janusza Sokoła
2. Za † Teodozję Adamowicz (7dz)
3. Za Parafian (poza parafią)
17:001. Za † Jolantę Szczęsną
2. Za † Jana Krakowiaka
2024-02-01 - czwartek
16:301. Za † Jana Mateńko (1gr)
2. Za † Irenę, Marię, Eugeniusza, Emilię r. Mateńków, Koniecznych, Czuprynów, Zachajów
3. Za Parafian (poza parafią)
17:001. Za † Pelagię Osinka (7dz)
2. Za † Zofię i Władysława Koślaczów, Rytlów i Piszczów, Karola Kota
2024-02-02 - piątek
08:00Dzięk - błag. w intencji siostry Pauli
10:001. Za † Jana Mateńko (2gr)
2. Za Parafian (poza parafią)
17:00Za † Franciszkę i Bonifacego r. Pawłowskich, Małgorzatę Połeć
2024-02-03 - sobota
16:301. Za † Jana Mateńko (3gr)
2. Za Parafian (poza parafią)
17:001. Za † Henryka Jawoszka r. Jawoszków
2. Dzięk - błag. w 18 urodziny Przemysława Piotrowskiego
2024-02-04 - niedziela
08:00Za † Jana i Barbarę Król
10:001. Za † Kazimierza Garbacika
2. Za Parafian (poza parafią)
12:00Za † Jana Mateńko (4gr)
16:00Za † Kazimierza, Bogumiłę r. Osialów i Osinków
2024-02-05 - poniedziałek
16:301. Za † Jana Mateńko (5gr)
2. Za Parafian (poza parafią)
17:001. Za † Tadeusza Ognika
2. Za † Jolantę Szczęsną
2024-02-06 - wtorek
16:301. Za † Jana Mateńko (6gr)
2. Za † Dariusza Sowę (30dz)
3. Za Parafian (poza parafią)
17:001. Za † Tadeusza Ognika
2. Za † Jolantę Szczęsną
2024-02-07 - środa
16:301. Za † Jana Mateńko (7gr)
2. Za † Pelagię Osinka
3. Za Parafian (poza parafią)
17:001. Za † Jana Dąbrowskiego (1r)
2. Za † Serafinę Mućka (r) Stanisława r. Mućków, Wiesławę, Andrzeja r. Strzyżewskich i Sowów
2024-02-08 - czwartek
17:001. Za † Jana Mateńko (8gr)
2. Za † Stanisława Gdula
3. Za † Józefa Korczaka
2024-02-09 - piątek
17:001. Za † Jolantę Szczęsną
2. Za † Jana Mateńko (9gr)
3. Za † Jana Krakowiaka
2024-02-10 - sobota
07:001. Za † Pelagię Osinka
2. Za † Teresę (r) i Mariana r. Beczków i Kwasów
3. Za † Małgorzatę Pszczółkowską (2r)
07:30Za † Jana Mateńko (10gr)
2024-02-11 - niedziela
08:00Za † Tadeusza Ptaszyńskiego (r) r. Ptaszyńskich i Nogalów, Bożennę Kasprzak r. Mateńków i Ochników
10:001. Za † Jana Pawłowskiego, Natalię, Wiesława, Bogdana r. Pawłowskich
2. Za † Jana Mateńko(11gr)
12:00Za † Antoniego Gajaszka (30dz)
16:00Za † Danutę Pawlak (r)
2024-02-12 - poniedziałek
17:001. Za † Jana Mateńko (12 gr)
2. Za † Stefanię (r) Stanisława, Zbigniewa r. Piszczów, Chmielów, Jodełków
3. Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych
2024-02-13 - wtorek
17:001. Za † Jana Mateńko (13gr)
2. Za † Jerzego Kozaka
3. Za † Jolantę Szczęsną
2024-02-14 - środa
08:00Za † Edwarda Zdziechowskiego
10:00Za † Mariannę, Kazimierza, Mariana, Stefana r. Rytlów, Koślaczów, Kudanów
16:00DROGA KRZYŻOWA
17:00Za † Jana Mateńko (14gr)
2024-02-15 - czwartek
16:30Za † Jana Mateńko (15gr)
17:001. Za † Pelagię Osinka
2. Za † Stanisława Wardę
3. Za † Zdzisława Stonio
2024-02-16 - piątek
17:001. Za † Bolesława (r) Franciszka (r) Leokadię (r) Mariannę, Henryka r. Osialów, Kaczmarczyków, Jalowskich
2. Za † Jana Mateńko (16gr)
3. Za † Mirosława Skwarka (7r)
17:30DROGA KRZYŻOWA
2024-02-17 - sobota
07:001. Za † Jana Mateńko ( 17gr)
2. Za † Janusza Sokoła
3. Za † Adama Świdra
12:45W intencji Wspólnoty Męki Pańskiej o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na każdy dzień życia
2024-02-18 - niedziela
08:00Za † Zuzannę Świerszcz (1r)
10:001. Za † Henrykę (3r) i Tadeusza Kowalczyk
2. Za † Leokadię Ponikowską (r)
12:00Za † Zdzisława, Zofię, Mariannę, Wojciecha r. Mateńków
16:001. Za † Jana Mateńko (18 gr)
2. Za † Bogumiłę Wojewoda (r) Janinę, Mieczysława, Stanisława r. Wardaków i Siwickich
2024-02-19 - poniedziałek
07:30Za † Andrzeja Barszewskiego (14r) r. Gajowników i Barszczewskich
17:001. Za † Zofię Kudon
2. Za † Pelagię Osinka
3. Za † Jana Mateńko (19gr)
2024-02-20 - wtorek
07:301. Za † Antoniego Gajaszka
17:00Za † Jana Mateńko (20gr)
Za † Jerzego Kozaka
2024-02-21 - środa
15:00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16:00DROGA KRZYŻOWA
17:001. Za † Jana Mateńko (21gr)
2. Za † Józefa (17r) Władysławę r. Konopków, dziadków obojga stron
17:30Za † Zofię i Stanisława Wawerek
2024-02-22 - czwartek
16:30Za † Pelagię Osinka
17:001. Za † Jana Mateńko (22gr)
2. Za † Zdzisława Stonio
3. Za † Stanisława Gdula
2024-02-23 - piątek
16:30Za † Pelagię Osinka
17:001. Za † Jana Mateńko (23gr)
2. Za † Jerzego Kozaka
3. Za † Henryka Ponikowskiego
17:30DROGA KRZYŻOWA
2024-02-24 - sobota
07:301. Za † Jana Mateńko (24gr)
2. Za † Pelagię Osinka
3. Za † Henryka Jawoszka r. Jawoszków i Jalowskich
17:00W intencji Bogu wiadomej
17:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
2024-02-25 - niedziela
08:00Za † Romana (30r) Roberta, Jadwigę, Antoniego r. Zorskich, Celinę i Eugeniusza r. Skwarków
10:001. Dzięk - błag. o potrzebne łaski w 60 urodziny Anny Młynarczyk
2. Za † Jana i Barbarę Król
12:00Za † Zdzisława Stonio
16:00Za † Janusza Sokoła
2024-02-26 - poniedziałek
07:301. Za † Jana Mateńko (26gr)
2. Za † Mirosława Skwarka
3. Za † Teodozję Adamowicz (30dz)
2024-02-27 - wtorek
16:30Za † Jana Mateńko (27gr)
17:001. Za † Jolantę Szczęsną
2. Za † Jana Wardę (31r) Stanisława, Henryka, Zbigniewa r. Wardów, Kurków, Kopyściów, Ciołków
3. Za † Jana Krakowiaka
2024-02-28 - środa
15:00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16:00DROGA KRZYŻOWA
17:001. Za † Jana Mateńko (28gr)
2. Za † Henryka Ponikowskiego
3. Za † Damiana, Stanisława, Wandę, Zygmunta, z rodziny Młynarczyków, Jana i Helenę Dadasiewicz
2024-02-29 - czwartek
16:30Za † Jana Mateńko (29gr)
17:001. Za † Zofię Sowa, Tadeusza, Andrzeja, Bogusława Kubak
2. Za † Przemysława Świder
3. Za † Jana Krakowiaka
2024-03-01 - piątek
17:001. Za † Jana Mateńko (30gr)
2. Za † Dariusza Sowa
3. Za † Antoniego Ochnika, Zuzannę, Henryka,Mariana, Mariannę, Władysława r. Ochników, Mariannę, Józefa Kamińskich, Władysławę i Genowefę Tomasik
17:30DROGA KRZYŻOWA
2024-03-02 - sobota
16:301. Dzięk - błag. o szczęśliwą operację Zdzisława i opiekę Matki Bożej
2. Za † Krzysztofa (22r) Genowefę, Jana, Tadeusza, Henryka, Eugeniusza r. Kryczków
17:001. Za † Henryka Ponikowskiego
2. Za † Wojciecha Beczka (5r) i rodziców: Bolesława i Janinę r. Beczków
3. Za dusze w czyśćcu cierpiące
2024-03-03 - niedziela
08:001. Dzięk - błag. w 10 urodziny Szymona
2. Za † Jana Koślacza i Marysię Bukowską
10:001. Za † Kazimierza Garbacika
2. Za † Tadeusza Zielińskiego (r) i Małgorzatę Zielińską
12:00Za † Stanisława (10r) i Zofię Mroczek
16:00Dzięk - błag. w 18 urodziny Emilii Kazaneckiej, o potrzebne łaski dla rodziców i dziadków
2024-03-04 - poniedziałek
07:001. Za † Michalinę (1r) Ryszarda, Sławomira r. Mateńko
2. Za † Jolantę Szczęsną
3. Za † Jerzego Kozaka
2024-03-05 - wtorek
07:001. Za † Marka Szewczaka, Grzegorza, Mariana, Janinę, Bogumiłę r. Szewczaków i Gajowników
2. Za † Jolantę Szczęsną
3. Za † Antoniego Gajaszka
2024-03-06 - środa
15:00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16:00DROGA KRZYŻOWA
17:001. Za † Jerzego Kozaka
2. Za † Mariannę Piszcz r. Prokopków, Duckich, Błachniów, Stachniaków, Machniów
3. Dzięk - błag. w 40 urodziny Urszuli i 2 urodziny Neli, o opiekę Matki Bożej nad całą rodziną
2024-03-07 - czwartek
16:301. Za † Dariusza Sowę
2. Za † Zofię (r) Stanisława (r) Bieleckich r. Wróblów i Bieleckich
17:001. Za † Janinę Pietrasińską (2r) Julię Gliniak, Stanisława Kośmider
2. Za † Danutę Olędzką (r) r. Olędzkich i Tchórzewskich
3. Za † Pelagię Osinka
2024-03-08 - piątek
16:001. Dzięk - błag. w intencji Krzysztofa z racji urodzin, o dar zdrowia i opiekę Matki Bożej
2. Za † Józefa Wojdata (30dz)
17:001. Za † Antoniego Gajaszka
2. Za † Wandę i Zygmunta, Stanisława, Zofię r. Młynarczyków i Mateńków
17:30DROGA KRZYŻOWA
2024-03-09 - sobota
07:301. W intencji Panu Bogu wiadomej
2. Za † Jana Chudka (30dz)
3. Za † Jolantę Szczęsną, Stanisława, Kazimierza, Janusza r. Piszczów
08:00Za † Krzysztofa Chmiela (14r) Janinę, Jana r. Chmielów, Mariannę, Juliana Bosek, Krystyna Ciołka, Jerzego Kozaka r. Bosków, Chmielów, Kędrów, Józwików
2024-03-10 - niedziela
08:001. Za † Henryka i Emilię Wesołowskich, Janinę Jasińską
2. Za † Stanisława Pietrzaka (14r) r. Pietrzaków i Beczków
10:001. Za † r. Tymoszów i Sprychów
2. Dzięk - błag. o potrzebne łaski dla mamy Haliny
12:00Dzięk - błag. w 80 urodziny Marianny Chmiel
16:00Za † Zbigniewa Czerniakowskiego (2r)
2024-03-11 - poniedziałek
15:30Dzięk - błag. o dar zdrowia dla Zdzisława i opiekę Matki Bożej
16:001. Za † Jolantę Szczęsną
2. Za † Jerzego Kozaka
3. Za † Antoniego Gajaszka
2024-03-12 - wtorek
15:30Za † Pelagię Osinka
16:001. Za † Helenę Chmiel (1r)
2. Za † Jana Krakowiaka
3. Za † Grzegorza Żebrowskiego i Witolda, Tadeusza Bosek
2024-03-13 - środa
15:00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16:00DROGA KRZYŻOWA
17:001. Za † Stefanię Pawlak (47r) i Mariana r. Pawlaków
2. Za † Janusza Sokoła
3. Za † Teodozję Adamowicz
2024-03-14 - czwartek
16:30Za † Henryka Ponikowskiego
17:001. Za † Jerzego Kozaka
2. Za † Mariana i Mariannę Markowicz r. Markowiczów i Celejów
3. Za † Jana Krakowiaka
2024-03-15 - piątek
10:00Wypominkowa
12:00Za † Józefa Abramka, Henrykę, Władysława, Bronisławę, Krzysztofa, Janinę, Stanisława r. Abramków, Bosków, Jadwigę Magnuszewską
15:00Za † Małgorzatę Zielińską
16:00DROGA KRZYŻOWA
17:00Za † Henrykę i Władysława Matyjasek r. Matyjasków i Sprychów
2024-03-16 - sobota
10:001. Wypominkowa
2. Za † Ryszarda Jalowskiego
12:00Za † Tadeusza Kojtycha (20r) r. Kowalskich i Kojtychów
15:00Za † Małgorzatę Zielińską
17:00Za † Janusza Sokoła
2024-03-17 - niedziela
08:00Za † Jana i Barbarę (2r) Król
10:00Dzięk - błag. o potrzebne łaski w dniu imienin
12:00Dzięk - błag. w intencji Kółek Różańcowych Rodziców
16:00Za † Natalię Pawłowską, Jana, Wiesława, Bogdana r. Pawłowskich
2024-03-18 - poniedziałek
07:30Za † Dariusza Mućka, Zofię, Zygmunta, Mieczysława r. Mućków, Jana i Genowefę r. Redzików, Stanisława Mateńkę, Zygmunta Skwarka, Zdzisława Golińskiego
16:001. Za † Antoniego Gajaszka
2. Za † Wiesławę Strzyżewską, Andrzeja r. Strzyżewskich, Mućków, Pietrzaków, Pyrów
3. Za † Teodozję Adamowicz
2024-03-19 - wtorek
07:30Za † Waldemara Gajownik r. Gajowników i Szczygielskich
08:00Za † Henryka Grzesiaka (30dz)
17:001. Za † Barbarę Mateńko (4r)
2. Za † rodziców: Henryka i Jadwigę r. Strzyżewskich, Beczków, Bancerzów
2024-03-20 - środa
15:00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16:00DROGA KRZYŻOWA
17:001. Za † Józefa Trochimiuk
2. Za † Magdalenę i Jana Dąbrowskich r. Dąbrowskich i Mućków
3. Dzięk - błag. w 60 urodziny Józefa
2024-03-21 - czwartek
16:30Za † Henryka Ponikowskiego
17:001. Za † Mariana Grzechnika (1r)
2. Za † Mariannę r. Mateńków, Mariannę Ochnik r. Ochników
3. Za † Teodozję Adamowicz
2024-03-22 - piątek
08:00Za † Czesława Boś (r) r. Bosiów, Annę i Mariannę r. Niezabitowskich i Bosiów
17:001. Za † Jolantę Szczęsną
2. Za † Teresę Kot (2r) Józefa, rodziców obojga stron
17:30DROGA KRZYŻOWA
19:00W intencji wszystkich uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Radoryża do Woli Gułowskiej a po Mszy Świętej wymarsz na trasę.
2024-03-23 - sobota
07:00Za † Adama i Józefę Kaczor r. Kaczorów i Chmielów
15:301. Dzięk - błag. w 1 rocznicę urodzin Franciszka, o potrzebne łaski dla rodziców: Marka i Magdaleny oraz dziadków
2. Za † Małgorzatę Zielińską
3. Za † Emilię i Władysława Kowalczyków, Alfredę i Kazimierza Iwańców
2024-03-24 - niedziela
08:00Dzięk - błag. w intencji Józefa z racji urodzin
10:00Dzięk - błag. w intencji Szymona z racji 5 urodzin, o potrzebne łaski dla rodziców, rodzeństwa i dziadków
12:00Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych
16:00Dzięk - błag. w 50 urodziny Dariusza i 80 urodziny Marianny
2024-03-25 - poniedziałek
16:30Za † Wacława i Władysławę Tronowskich
17:001. Dzięk - błag. w intencji dzieci: Emilii, Szymona, Dominiki, Filipa
2. Za † Jerzego Kozaka
2024-03-26 - wtorek
16:30Za † Stanisława Gdula
17:001. Za † Franciszka, Mariannę, Zofię, Grzegorza r. Prokopków, Janinę i Franciszka r. Piszczów, Helenę i Kazimierza Strzyżewskich
2. Za † Marię Kępa
3. Za † Pelagię Osinka
2024-03-27 - środa
15:00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16:00DROGA KRZYŻOWA
17:001. Za † Małgorzatę Zielińską
2. Za † Tadeusza Machnio (r) r. Machniów i Olejniczaków
3. Za † Teodozję Adamowicz
2024-03-28 - czwartek
17:001. Dzięk - błag. w intencji kapłanów i miłosierdzie dla zmarłych kapłanów, z prośbą o dar nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych
2. Dzięk - błag. z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla wszystkich otaczających modlitwą Ewę
3. Za † Kazimierza Chmiel, Helenę i Mariana Chmiel r. Kotów
2024-03-29 - piątek
17:00LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
2024-03-30 - sobota
18:00LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ
Za † Ryszarda Ciołka
Za † Jolantę Szczęsną
2024-03-31 - niedziela
06:00Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych polecanych w wypominkach ( procesja eucharystyczna)
10:001. Dzięk - błag. o potrzebne łaski dla mamy i całej rodziny oraz miłosierdzie dla Zdzisława, chrzestnych i dziadków
2. Dzięk - błag. w 11 r. ślubu Państwa Macieja i Margaryty, o potrzebne łaski dla dzieci
12:00Za † Janusza Sokoła
16:00 NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ WIECZOROWEJ
2024-04-01 - poniedziałek
08:001. Dzięk - błag. w intencji całej rodziny, z prośbą o dar zdrowia
2. Za † Jana i Barbarę Król
10:001. Za † Janinę Mateńko (2r) Edwarda (35r) Genowefę, rodziców obojga stron r. Mateńków i Piszczów
2. Za † Jolantę Szczęsną
12:00Za † Wiktora Gajo, Stanisławę, Tadeusza, Marcina, Karolinę r. Gajo
chrzest: Stanisław Gutek
16:00Za † Antoniego Ciołka (8r) r. Ciołków i Dadasiewiczów
2024-04-02 - wtorek
16:30Za † Teodozję Adamowicz
17:001. Za † Ryszarda Ciołka
2. Za † Piotra Pietrzaka (7r)
3. Za † Kazimierza Chmiel, Helenę i Mariana Chmiel r. Kotów
2024-04-03 - środa
16:30Za † Ryszarda i Andrzeja Szymanek i rodziców obojga stron
17:001. Dzięk - błag. o dar zdrowia dla Dariusza i opiekę Matki Bożej
2. Za † Ryszarda Ciołka
3. Za † Antoniego Gajaszka
2024-04-04 - czwartek
16:00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:001. Za † Zdzisława Nogala, Zofię, Jana, Stanisława r. Nogalów i Deresów
2. Za † Leopolda (r) Henrykę Bieleckich, Zofię Redosz, Mariannę i Edwarda Mućków, Krystynę Kot r. Bieleckich, Siejów, Posiadałów, Mućków
3. Za † Teodozję Adamowicz
2024-04-05 - piątek
16:30Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych
17:001. Za † Antoniego Gajaszka
2. Za † Teodozję Adamowicz
3. Za † Ryszarda Ciołka
2024-04-06 - sobota
07:30Za † Barbarę Żurawską
08:00Za † Dariusza Sowę
17:001. Za † Antoniego Gajaszka
2. Za † Kazimierza Chmiel, Helenę i Mariana Chmiel r. Kotów
2024-04-07 - niedziela
08:00Za † Emilię Mućka
10:001. Dzięk - błag. w 3 urodziny Zosi, o potrzebne łaski dla rodziców i dziadków
2. Dzięk - błag. w 15 urodziny Dominiki, o potrzebne łaski dla rodziny
(chrzest: Michał Tomaszewski)
12:00Dzięk - błag. w 35r. ślubu Państwa Ryszarda i Urszuli Sikorów
chrzest: Ignacy Mroczek, Maja Koślacz
16:00Za † Mariannę, Józefa, Janusza r. Czerwonków
2024-04-08 - poniedziałek
08:00Za † Kazimierza Chmiel, Helenę i Mariana Chmiel r. Kotów
10:00Za † Patryka Sprychę (4r)
17:00Za † Ryszarda Ciołka
2024-04-09 - wtorek
07:00Za † Antoniego Gajaszka
17:001. Za † Lucynę (r) Władysława, Andrzeja, Wiesławę r. Strzyżewskich, Barbarę Machnio
2. Za † Ryszarda Ciołka
2024-04-10 - środa
16:30Dzięk - błag. w 28 urodziny Damiana Jodełka
17:001. Za † Pelagię Osinka
2. Za † rodziców: Stanisławę i Mariana r. Chmielów i Gajów
3. Za † Ryszarda Ciołka
2024-04-11 - czwartek
16:00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:001. Za † Dariusza Sowę
2. Za † Dariusza Kota (3r)
3. Za † Ryszarda Ciołka
2024-04-12 - piątek
16:30Dzięk - błag. w 1 urodziny Niny Kachniarz
17:001. Za † Antoniego Gajaszka
2. Za † Stanisława Gdula
3. Za † Andrzeja, Wiesławę r. Strzyżewskich, Mućków, Pietrzaków, Pyrów
2024-04-13 - sobota
15:30Za † Mariana Osinkę (2r) r. Osinków i Warpasów
16:001. Za † Tadeusza Ognika
2. Dzięk - błag. w 90 urodziny Czesławy Sobiech i za † Czesława Sobiecha (18r)
3. Dzięk - błag. w 60 urodziny Andrzeja Dudy
2024-04-14 - niedziela
08:001. Za † Amelię Leszek (5r)
2. Za † Lucynę (18r) Mieczysława i Sławomira r. Bardenów
10:00Dzięk - błag. w 7 urodziny Franciszka i 15 urodziny Anny
12:00Za † Janinę i Kazimierza Mućków, Stefanię i Stanisława Sikorów, Mariannę i Mieczysława Garbacik
16:00Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych
2024-04-15 - poniedziałek
07:00Za Parafian
16:30Za † Danutę i Czesława Wilga, Władysława Tomasika i zdrowie dla Roberta
17:00Za † Antoniego Gajaszka
2024-04-16 - wtorek
16:301. Za † Joannę Jarosz (30dz)
2. Za † Zofię Kędra (29r) Marię, Henryka r. Kędrów, Rusków, Goławskich, Kurków
17:001. Za † Kazimierza Chmiel, Helenę i Mariana Chmiel r. Kotów
2. Za † Teodozję Adamowicz
3. Za † Antoniego Gajaszka
2024-04-17 - środa
16:30Dzięk - błag. w 18 urodziny Patrycji Kozak
17:001. Za † Jarosława Skwarka
2. Za † Bogusława, Tadeusza, Dariusza, Mariannę r. Wysockich, Zygmunta Ciołka
3. Za † Genowefę (11r) Jana, Krzysztofa, Tadeusza, Henryka, Eugeniusza r. Kryczków
2024-04-18 - czwartek
16:00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:001. Dzięk - błag. w 24 urodziny Łukasza
2. Za † Stanisława Gdula
3. Za † Antoniego Gajaszka
2024-04-19 - piątek
16:30Dzięk - błag. w 30 urodziny Andżeliny Kowalczyk
17:001. Za dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za † Teodozję Adamowicz
3. Za † Antoniego Gajaszka
2024-04-20 - sobota
16:301. Za † Janinę i Zygmunta Gajaszków, Bolesławę i Jana Pietrzaków
2. Dzięk - błag. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę nad rodziną Państwa Szczybelskich
17:00Dzięk - błag. w 50r. ślubu Państwa Tadeusza i Filomeny Maciejewskich
2024-04-21 - niedziela
08:00Dzięk - błag. w 16 urodziny Jakuba, z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej
10:001. Dzięk - błag. w intencji Agnieszki, o potrzebne łaski dla rodziców i rodzeństwa z rodzinami
2. Dzięk - błag. w intencji kapłanów
(chrzest: Julia Ponikowska)
12:00Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych
(chrzest Wiktor Szewczak)
16:00Za † Wojciecha Sprychę


16:30Dzięk - błag. w 18 urodziny Patrycji Kozak
17:001. Za † Jarosława Skwarka
2. Za † Bogusława, Tadeusza, Dariusza, Mariannę r. Wysockich, Zygmunta Ciołka
3. Za † Genowefę (11r) Jana, Krzysztofa, Tadeusza, Henryka, Eugeniusza r. Kryczków
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000