pokaż w formie listy
Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1 piątek
17:00 1. Za † Jana Mateńko (30gr)
2. Za † Dariusza Sowa
3. Za † Antoniego Ochnika, Zuzannę, Henryka,Mariana, Mariannę, Władysława r. Ochników, Mariannę, Józefa Kamińskich, Władysławę i Genowefę Tomasik
17:30 DROGA KRZYŻOWA
2 sobota
16:30 1. Dzięk - błag. o szczęśliwą operację Zdzisława i opiekę Matki Bożej
2. Za † Krzysztofa (22r) Genowefę, Jana, Tadeusza, Henryka, Eugeniusza r. Kryczków
17:00 1. Za † Henryka Ponikowskiego
2. Za † Wojciecha Beczka (5r) i rodziców: Bolesława i Janinę r. Beczków
3. Za dusze w czyśćcu cierpiące
3 niedziela
08:00 1. Dzięk - błag. w 10 urodziny Szymona
2. Za † Jana Koślacza i Marysię Bukowską
10:00 1. Za † Kazimierza Garbacika
2. Za † Tadeusza Zielińskiego (r) i Małgorzatę Zielińską
12:00 Za † Stanisława (10r) i Zofię Mroczek
16:00 Dzięk - błag. w 18 urodziny Emilii Kazaneckiej, o potrzebne łaski dla rodziców i dziadków
4 poniedziałek
07:00 1. Za † Michalinę (1r) Ryszarda, Sławomira r. Mateńko
2. Za † Jolantę Szczęsną
3. Za † Jerzego Kozaka
5 wtorek
07:00 1. Za † Marka Szewczaka, Grzegorza, Mariana, Janinę, Bogumiłę r. Szewczaków i Gajowników
2. Za † Jolantę Szczęsną
3. Za † Antoniego Gajaszka
6 środa
15:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16:00 DROGA KRZYŻOWA
17:00 1. Za † Jerzego Kozaka
2. Za † Mariannę Piszcz r. Prokopków, Duckich, Błachniów, Stachniaków, Machniów
3. Dzięk - błag. w 40 urodziny Urszuli i 2 urodziny Neli, o opiekę Matki Bożej nad całą rodziną
7 czwartek
16:30 1. Za † Dariusza Sowę
2. Za † Zofię (r) Stanisława (r) Bieleckich r. Wróblów i Bieleckich
17:00 1. Za † Janinę Pietrasińską (2r) Julię Gliniak, Stanisława Kośmider
2. Za † Danutę Olędzką (r) r. Olędzkich i Tchórzewskich
3. Za † Pelagię Osinka
8 piątek
16:00 1. Dzięk - błag. w intencji Krzysztofa z racji urodzin, o dar zdrowia i opiekę Matki Bożej
2. Za † Józefa Wojdata (30dz)
17:00 1. Za † Antoniego Gajaszka
2. Za † Wandę i Zygmunta, Stanisława, Zofię r. Młynarczyków i Mateńków
17:30 DROGA KRZYŻOWA
9 sobota
07:30 1. W intencji Panu Bogu wiadomej
2. Za † Jana Chudka (30dz)
3. Za † Jolantę Szczęsną, Stanisława, Kazimierza, Janusza r. Piszczów
08:00 Za † Krzysztofa Chmiela (14r) Janinę, Jana r. Chmielów, Mariannę, Juliana Bosek, Krystyna Ciołka, Jerzego Kozaka r. Bosków, Chmielów, Kędrów, Józwików
10 niedziela
08:00 1. Za † Henryka i Emilię Wesołowskich, Janinę Jasińską
2. Za † Stanisława Pietrzaka (14r) r. Pietrzaków i Beczków
10:00 1. Za † r. Tymoszów i Sprychów
2. Dzięk - błag. o potrzebne łaski dla mamy Haliny
12:00 Dzięk - błag. w 80 urodziny Marianny Chmiel
16:00 Za † Zbigniewa Czerniakowskiego (2r)
11 poniedziałek
15:30 Dzięk - błag. o dar zdrowia dla Zdzisława i opiekę Matki Bożej
16:00 1. Za † Jolantę Szczęsną
2. Za † Jerzego Kozaka
3. Za † Antoniego Gajaszka
12 wtorek
15:30 Za † Pelagię Osinka
16:00 1. Za † Helenę Chmiel (1r)
2. Za † Jana Krakowiaka
3. Za † Grzegorza Żebrowskiego i Witolda, Tadeusza Bosek
13 środa
15:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16:00 DROGA KRZYŻOWA
17:00 1. Za † Stefanię Pawlak (47r) i Mariana r. Pawlaków
2. Za † Janusza Sokoła
3. Za † Teodozję Adamowicz
14 czwartek
16:30 Za † Henryka Ponikowskiego
17:00 1. Za † Jerzego Kozaka
2. Za † Mariana i Mariannę Markowicz r. Markowiczów i Celejów
3. Za † Jana Krakowiaka
15 piątek
10:00 Wypominkowa
12:00 Za † Józefa Abramka, Henrykę, Władysława, Bronisławę, Krzysztofa, Janinę, Stanisława r. Abramków, Bosków, Jadwigę Magnuszewską
15:00 Za † Małgorzatę Zielińską
16:00 DROGA KRZYŻOWA
17:00 Za † Henrykę i Władysława Matyjasek r. Matyjasków i Sprychów
16 sobota
10:00 1. Wypominkowa
2. Za † Ryszarda Jalowskiego
12:00 Za † Tadeusza Kojtycha (20r) r. Kowalskich i Kojtychów
15:00 Za † Małgorzatę Zielińską
17:00 Za † Janusza Sokoła
17 niedziela
08:00 Za † Jana i Barbarę (2r) Król
10:00 Dzięk - błag. o potrzebne łaski w dniu imienin
12:00 Dzięk - błag. w intencji Kółek Różańcowych Rodziców
16:00 Za † Natalię Pawłowską, Jana, Wiesława, Bogdana r. Pawłowskich
18 poniedziałek
07:30 Za † Dariusza Mućka, Zofię, Zygmunta, Mieczysława r. Mućków, Jana i Genowefę r. Redzików, Stanisława Mateńkę, Zygmunta Skwarka, Zdzisława Golińskiego
16:00 1. Za † Antoniego Gajaszka
2. Za † Wiesławę Strzyżewską, Andrzeja r. Strzyżewskich, Mućków, Pietrzaków, Pyrów
3. Za † Teodozję Adamowicz
19 wtorek
07:30 Za † Waldemara Gajownik r. Gajowników i Szczygielskich
08:00 Za † Henryka Grzesiaka (30dz)
17:00 1. Za † Barbarę Mateńko (4r)
2. Za † rodziców: Henryka i Jadwigę r. Strzyżewskich, Beczków, Bancerzów
20 środa
15:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16:00 DROGA KRZYŻOWA
17:00 1. Za † Józefa Trochimiuk
2. Za † Magdalenę i Jana Dąbrowskich r. Dąbrowskich i Mućków
3. Dzięk - błag. w 60 urodziny Józefa
21 czwartek
16:30 Za † Henryka Ponikowskiego
17:00 1. Za † Mariana Grzechnika (1r)
2. Za † Mariannę r. Mateńków, Mariannę Ochnik r. Ochników
3. Za † Teodozję Adamowicz
22 piątek
08:00 Za † Czesława Boś (r) r. Bosiów, Annę i Mariannę r. Niezabitowskich i Bosiów
17:00 1. Za † Jolantę Szczęsną
2. Za † Teresę Kot (2r) Józefa, rodziców obojga stron
17:30 DROGA KRZYŻOWA
19:00 W intencji wszystkich uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Radoryża do Woli Gułowskiej a po Mszy Świętej wymarsz na trasę.
23 sobota
07:00 Za † Adama i Józefę Kaczor r. Kaczorów i Chmielów
15:30 1. Dzięk - błag. w 1 rocznicę urodzin Franciszka, o potrzebne łaski dla rodziców: Marka i Magdaleny oraz dziadków
2. Za † Małgorzatę Zielińską
3. Za † Emilię i Władysława Kowalczyków, Alfredę i Kazimierza Iwańców
24 niedziela
08:00 Dzięk - błag. w intencji Józefa z racji urodzin
10:00 Dzięk - błag. w intencji Szymona z racji 5 urodzin, o potrzebne łaski dla rodziców, rodzeństwa i dziadków
12:00 Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych
16:00 Dzięk - błag. w 50 urodziny Dariusza i 80 urodziny Marianny