pokaż w formie listy


Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
piątek
17:00 1. Za † Jana Mateńko (30gr)
2. Za † Dariusza Sowa
3. Za † Antoniego Ochnika, Zuzannę, Henryka,Mariana, Mariannę, Władysława r. Ochników, Mariannę, Józefa Kamińskich, Władysławę i Genowefę Tomasik
17:30 DROGA KRZYŻOWA
2
sobota
16:30 1. Dzięk - błag. o szczęśliwą operację Zdzisława i opiekę Matki Bożej
2. Za † Krzysztofa (22r) Genowefę, Jana, Tadeusza, Henryka, Eugeniusza r. Kryczków
17:00 1. Za † Henryka Ponikowskiego
2. Za † Wojciecha Beczka (5r) i rodziców: Bolesława i Janinę r. Beczków
3. Za dusze w czyśćcu cierpiące
3
niedziela
08:00 1. Dzięk - błag. w 10 urodziny Szymona
2. Za † Jana Koślacza i Marysię Bukowską
10:00 1. Za † Kazimierza Garbacika
2. Za † Tadeusza Zielińskiego (r) i Małgorzatę Zielińską
12:00 Za † Stanisława (10r) i Zofię Mroczek
16:00 Dzięk - błag. w 18 urodziny Emilii Kazaneckiej, o potrzebne łaski dla rodziców i dziadków
4
poniedziałek
07:00 1. Za † Michalinę (1r) Ryszarda, Sławomira r. Mateńko
2. Za † Jolantę Szczęsną
3. Za † Jerzego Kozaka
5
wtorek
07:00 1. Za † Marka Szewczaka, Grzegorza, Mariana, Janinę, Bogumiłę r. Szewczaków i Gajowników
2. Za † Jolantę Szczęsną
3. Za † Antoniego Gajaszka
16:30 -- Intencja --
6
środa
15:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16:00 DROGA KRZYŻOWA
17:00 1. Za † Jerzego Kozaka
2. Za † Mariannę Piszcz r. Prokopków, Duckich, Błachniów, Stachniaków, Machniów
3. Dzięk - błag. w 40 urodziny Urszuli i 2 urodziny Neli, o opiekę Matki Bożej nad całą rodziną
7
czwartek
16:30 1. Za † Dariusza Sowę
2. Za † Zofię (r) Stanisława (r) Bieleckich r. Wróblów i Bieleckich
17:00 1. Za † Janinę Pietrasińską (2r) Julię Gliniak, Stanisława Kośmider
2. Za † Danutę Olędzką (r) r. Olędzkich i Tchórzewskich
3. Za † Pelagię Osinka
8
piątek
16:00 1. Dzięk - błag. w intencji Krzysztofa z racji urodzin, o dar zdrowia i opiekę Matki Bożej
2. Za † Józefa Wojdata (30dz)
17:00 1. Za † Antoniego Gajaszka
2. Za † Wandę i Zygmunta, Stanisława, Zofię r. Młynarczyków i Mateńków
17:30 DROGA KRZYŻOWA
9
sobota
07:30 1. W intencji Panu Bogu wiadomej
2. Za † Jana Chudka (30dz)
3. Za † Jolantę Szczęsną, Stanisława, Kazimierza, Janusza r. Piszczów
08:00 Za † Krzysztofa Chmiela (14r) Janinę, Jana r. Chmielów, Mariannę, Juliana Bosek, Krystyna Ciołka, Jerzego Kozaka r. Bosków, Chmielów, Kędrów, Józwików
10
niedziela
08:00 1. Za † Henryka i Emilię Wesołowskich, Janinę Jasińską
2. Za † Stanisława Pietrzaka (14r) r. Pietrzaków i Beczków
10:00 1. Za † r. Tymoszów i Sprychów
2. Dzięk - błag. o potrzebne łaski dla mamy Haliny
12:00 Dzięk - błag. w 80 urodziny Marianny Chmiel
16:00 Za † Zbigniewa Czerniakowskiego (2r)




08:001. Dzięk - błag. w 10 urodziny Szymona
2. Za † Jana Koślacza i Marysię Bukowską
10:001. Za † Kazimierza Garbacika
2. Za † Tadeusza Zielińskiego (r) i Małgorzatę Zielińską
12:00Za † Stanisława (10r) i Zofię Mroczek
16:00Dzięk - błag. w 18 urodziny Emilii Kazaneckiej, o potrzebne łaski dla rodziców i dziadków
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000