pokaż w formie listy


Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
poniedziałek
16:30 1. † Jana Adamskiego
2. † Marię Mateńko (Gr.) – rozpoczęcie gregorianki

17:00 1. † Witolda Żebrowskiego
2. † Teresę Mućkę

2
wtorek
08:30 1. Dz-Bł. o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Boże w życiu zakonnym dla Siostry Pauli
2. † Marię Mateńko (Gr.)

10:15 1. † Genowefę, Leona zr. Czajka, Barbarę, Rozalię, Ignacego zr. Nowickich
2. † Henryka Mateńko

18:00 1. † Mariannę Pięta
2. † Genowefę, Stanisława zr. Wojda, zmarłych rodziców obojga stron

3
środa
16:30 1. † Krzysztofa Abramka
2. † Jana Siwca

17:00 1. † Witolda Żebrowskiego
2. † Marię Mateńko (Gr.)

4
czwartek
16:30 1. † Barbarę Mateńko (r.)
2. † Krystyna Ciołka (30dz.)

17:00 1. † Krzysztofa Abramka
2. † Wiesława Jalowskiego

17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
5
piątek
16:30 1. † Jan Adamskiego
2. † Daniela Kudana

17:00 1. † Witolda Żebrowskiego
2. † Wiesława Jalowskiego

17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
6
sobota
16:30 1. † Emila Makułę
2. † Kazimierza Kruka

17:00 1. † Jana Adamskiego
2. † Daniela, Kazimierza zr. Kudanów

17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
7
niedziela
08:30 1. † Zbigniewa Bogusza, Jana, Mariannę, Urszulę zr. Boguszów, Janinę, Czesława, Andrzeja zr. Kopyściów, za dusze w czyśćcu cierpiące
2. † Mariana Mizurę, Czesława Warda
10:15 1. Dz- Bł. w 18r. urodzin Moniki i Dariusza
2. † Kazimierza Garbacika (r.)

12:00 1. Dz-Bł. o Boże Bł. dla Beaty z okazji urodzin
2. Dz-Bł. o Boże Bł. dla Juliana z okazji urodzin

17:00 1. † Wiesława Jalowskiego
2. † Marię Mateńko (Gr.)

8
poniedziałek
16:30 1. † Jana Adamskiego
2. † Marię Mateńko (Gr.)

17:00 1. † Krzysztofa Abramka
2. † Stanisława Bieleckiego (30dz.)

9
wtorek
16:30 1. † Jana Adamskiego
2. † Jana Siwca

17:00 1. † Krzysztofa Abramka
2. † Jerzego Skorupę

17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
10
środa
16:30 1. † Mariannę Jodełka
2. † Kazimierza Kruka

17:00 1. † Krzysztofa Abramka
2. † Wiesława Jalowskiego

17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
2. † Janinę Strzyżewską zr. Strzyżewskich

11
czwartek
16:30 1. W intencji chorych parafian
2. † Marię Mateńko (Gr.)

17:00 1. † Zdzisława, Zofię, Mariannę, Wojciecha zr. Mateńko
2. † Zofię Sowa

12
piątek
16:30 1. † Mariannę Jodełka
2. † Daniela Kudana

17:00 1. † Krzysztofa Abramka
2. † Wiesława Jalowskiego

17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
13
sobota
16:30 1. Dz-Bł. w 25r. ślubu Marzeny i Jarosława Świder i Bł. Boże dla dzieci
2. Dz-Bł. w 18r. urodziny Juli

17:00 1. Dz-Bł. w 16r. urodziny Aleksandry i w 7r urodzin Szymona
2. † Jana Błażejczyka (42r.), Janinę

17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
14
niedziela
08:30 1. † Stanisława, Marianny, Heleny, Bolesława zr. Strzyżewskich, Genowefę, Władysławę, Wacława zr. Piszczów
2. † Marię Mateńko (Gr.)
10:15 1. † Kazimierza, Wiesława, Mateusza zr. Osialów, Osinków, Piotra Staronia
2. † Sławomira Kazana (3r.), Józefa Tyszko, Janinę i Jana Kazanów

12:00 1. Dz-Bł. w 18r. urodzin Daniela
2. † Grzegorza Żebrowskiego, Tadeusza Boska, Witolda Żebrowskiego

17:00 1. Dz-Bł. w 18r. urodzin Dominiki
2. † Lucynę i Czesława Krasuskich

15
poniedziałek
16:30 1. † Mariannę Jodełka
2. † Marię Mateńko (Gr.)

17:00 1. † Krzysztofa Abramka
2. † Marię Markowską

16
wtorek
16:30 1. † Bolesława, Franciszka, Leokadię, Leokadię, Mariannę, Henryka, Genowefę, Stefana zr. Osialów, Karczmarczyków, Jalowskich
2. † Krzysztofa Abramka

17:00 1. † Mirosława Skwarka (4r.)
2. † Tadeusza Ptaszyńskiego (3r.) zr. Nogalów, Ptaszyńskich

17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
17
środa
08:30 1. † Zofię Sowa
2. † Marię Mateńko (Gr.)

17:00 1. † Krystynę i Mieczysława Sadowskich, Mariannę, Jan Kot
2. † Bogusława Kubala, Zofię i Tadeusza Sowa

18
czwartek
16:30 1. † Mariannę Jodełka
2. † Jana Siwca

17:00 1. † Krzysztofa Abramka
2. † Wiesława Jalowskiego

17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
19
piątek
16:30 1. † Tadeusza Świdra
2. † Andrzeja Barszczewskiego zr. Gajowników, Barszczewskich

17:00 Droga Krzyżowa
17:30 1. † Henryka Jawoszka zr. Jalowskich, Jawoszków
2. † Wiesława Jalowskiego

18:00 1. † Marię Mateńko (Gr.)
20
sobota
16:30 1. Dz-Bł. w 4r.urodzin Szymona Kryczki
2. † Zofię, Edwarda, Ryszarda, Irenę, Mariana zr. Grzybowskich, Janinę Sopińską zr. Sopińskich, Powalskich

17:00 1. † Agnieszkę Ciołek, Edwardę, Jana Kopyść
2. † Tadeusza Pawlaka zr. Pawlaków, Piszczów

17:30 1. † Czesława Warda (30dz.)
2. † Marię Mateńko (Gr.)
21
niedziela
08:30 1. † Apolonię i Stanisława Nowaków zr. Nowaków, Sidorów
2. † Marię Mateńko (Gr.)
10:15 1. † Zuzannę, Henryka zr. Ochników, Mariannę, Józefa, Mariannę, Władysława, Antoniego, Mariana, Władysławę, Genowefę zr. Kamińskich, Tomasików, Ochników
2. † Jana (28r.), Stanisławę, Henryka, Zbigniewa zr. Wardów, Kurków, Kopyściów Ciołków

12:00 1. † Leokadię Ponikowską (4r.)
2. † Janinę i Andrzeja Osialów, Genowefę i Jana Cuchów

17:00 1. Dz-Bł. w 10r. urodzin Michała
2. † Zofię i Edwarda Grzybowskich, Danutę Ognik zr. Grzybowskich, Wieliczuków

22
poniedziałek
16:30 1. † Marię Bukowską
2. † Stanisława Bieleckiego

17:00 1. † Szczepan Piszcza
2. † Krystiana Ciołka

17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
23
wtorek
16:30 1. † Szczepana Piszcza
2. † Stanisława i Longinę Bieleckich

17:00 1. † Kazimierza Kruka
2. † Wiesława Jalowskiego

17:30 1. Dz-Bł. o zdrowie i potrzebne łaski dla Bożeny i Józefa
2. † Marię Mateńko (Gr.)

24
środa
16:30 1. † Szczepana Piszcza
2. † Stanisława Bieleckiego

17:00 1. † Jana Króla
2. † Wiesława Jalowskiego

17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
25
czwartek
16:30 1. † Jana Koślacza
2. † Stanisława i Longinę Bieleckich

17:00 1. † Józefa Abramka, Władysława, Bronisławę, Krzysztofa zr. Abramków, Łukasików, Świerczewskich, Bosków, Jadwigę Magnuszewską
2. † Wiesława Jalowskiego

17:30 1. † Marię Mateńko (Gr.)
2. † Reginę Szewczak (7dz)
26
piątek
16:30 1. † Wandę i Jana Kowalskich zr. Kowalskich, Kopczyńskich
2. † Stanisława i Longinę Bieleckich

17:00 Droga Krzyżowa
17:30 1. † Mirosława Skwarka
2. † Stanisława, Mariana, Wandę, Zygmunta zr. Młynarczyków, Jana i Helenę Dadasiewiczów

18:00 1. † Marię Mateńko (Gr.)
27
sobota
16:30 1. † Helenę Kopańską (r.)
2. † Stanisława Bieleckiego

17:00 1. † Bogumiłę Wojewoda (r.), Janinę, Mieczysława, Stanisława zr. Siwickich, Wardaków
2. † Marię Mateńko (Gr.)
28
niedziela
08:30 1. † Stanisława, Stefanię zr. Sikorów, Kazimierza, Janinę zr. Mućków
2. † Wiesława Jalowskiego
10:15 1. Dz-Bł. w 40r. ślubu Kazimiery i Ryszarda
2. † Lucynę Krasuską (30dz)

12:00 1. † Józefę, Mariannę zr. Mućków, Sadych, Magdalenę, Annę, Antoniego zr. Dąbrowskich
2. † Marię Mateńko (Gr.)

17:00 1. † Romana, Roberta, Antoniego, Jadwigę, zr. Zorskich, Celinę i Eugeniusza Skwarków
2. † Henryka Mateńko (30dz.)





1. czytanie (Syr 51, 13-20)Szukanie prawdziwej mądrościPsalm (Ps 16, 1-2a i 5. 7-8. 11)Pan mym dziedzictwem, moim przeznaczeniem2. czytanie (Flp 3, 8-14)Nieustanne dążenie do doskonałościAklamacja (J 15, 16)Chwała Tobie, Królu WiekówEwangelia na dziś(J 15, 9-17)Przeznaczyłem was na to, abyście szli i przynosili owoc Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
16:301. † Kazimierza Kruka
2. † Józefa Mućkę zr. Mućków, Sadych, Zegadłów
17:001. † Kazimierza Garbacika (imieninowa)
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000