pokaż w formie listy


Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
czwartek
16:30 1. Za † Jana Mateńko (1gr)
2. Za † Irenę, Marię, Eugeniusza, Emilię r. Mateńków, Koniecznych, Czuprynów, Zachajów
3. Za Parafian (poza parafią)
17:00 1. Za † Pelagię Osinka (7dz)
2. Za † Zofię i Władysława Koślaczów, Rytlów i Piszczów, Karola Kota
2
piątek
08:00 Dzięk - błag. w intencji siostry Pauli
10:00 1. Za † Jana Mateńko (2gr)
2. Za Parafian (poza parafią)
17:00 Za † Franciszkę i Bonifacego r. Pawłowskich, Małgorzatę Połeć
3
sobota
16:30 1. Za † Jana Mateńko (3gr)
2. Za Parafian (poza parafią)
17:00 1. Za † Henryka Jawoszka r. Jawoszków
2. Dzięk - błag. w 18 urodziny Przemysława Piotrowskiego
4
niedziela
08:00 Za † Jana i Barbarę Król
10:00 1. Za † Kazimierza Garbacika
2. Za Parafian (poza parafią)
12:00 Za † Jana Mateńko (4gr)
16:00 Za † Kazimierza, Bogumiłę r. Osialów i Osinków
5
poniedziałek
16:30 1. Za † Jana Mateńko (5gr)
2. Za Parafian (poza parafią)
17:00 1. Za † Tadeusza Ognika
2. Za † Jolantę Szczęsną
6
wtorek
16:30 1. Za † Jana Mateńko (6gr)
2. Za † Dariusza Sowę (30dz)
3. Za Parafian (poza parafią)
17:00 1. Za † Tadeusza Ognika
2. Za † Jolantę Szczęsną
7
środa
16:30 1. Za † Jana Mateńko (7gr)
2. Za † Pelagię Osinka
3. Za Parafian (poza parafią)
17:00 1. Za † Jana Dąbrowskiego (1r)
2. Za † Serafinę Mućka (r) Stanisława r. Mućków, Wiesławę, Andrzeja r. Strzyżewskich i Sowów
8
czwartek
17:00 1. Za † Jana Mateńko (8gr)
2. Za † Stanisława Gdula
3. Za † Józefa Korczaka
9
piątek
17:00 1. Za † Jolantę Szczęsną
2. Za † Jana Mateńko (9gr)
3. Za † Jana Krakowiaka
10
sobota
07:00 1. Za † Pelagię Osinka
2. Za † Teresę (r) i Mariana r. Beczków i Kwasów
3. Za † Małgorzatę Pszczółkowską (2r)
07:30 Za † Jana Mateńko (10gr)
11
niedziela
08:00 Za † Tadeusza Ptaszyńskiego (r) r. Ptaszyńskich i Nogalów, Bożennę Kasprzak r. Mateńków i Ochników
10:00 1. Za † Jana Pawłowskiego, Natalię, Wiesława, Bogdana r. Pawłowskich
2. Za † Jana Mateńko(11gr)
12:00 Za † Antoniego Gajaszka (30dz)
16:00 Za † Danutę Pawlak (r)
12
poniedziałek
17:00 1. Za † Jana Mateńko (12 gr)
2. Za † Stefanię (r) Stanisława, Zbigniewa r. Piszczów, Chmielów, Jodełków
3. Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych
13
wtorek
17:00 1. Za † Jana Mateńko (13gr)
2. Za † Jerzego Kozaka
3. Za † Jolantę Szczęsną
14
środa
08:00 Za † Edwarda Zdziechowskiego
10:00 Za † Mariannę, Kazimierza, Mariana, Stefana r. Rytlów, Koślaczów, Kudanów
16:00 DROGA KRZYŻOWA
17:00 Za † Jana Mateńko (14gr)
15
czwartek
16:30 Za † Jana Mateńko (15gr)
17:00 1. Za † Pelagię Osinka
2. Za † Stanisława Wardę
3. Za † Zdzisława Stonio
16
piątek
17:00 1. Za † Bolesława (r) Franciszka (r) Leokadię (r) Mariannę, Henryka r. Osialów, Kaczmarczyków, Jalowskich
2. Za † Jana Mateńko (16gr)
3. Za † Mirosława Skwarka (7r)
17:30 DROGA KRZYŻOWA
17
sobota
07:00 1. Za † Jana Mateńko ( 17gr)
2. Za † Janusza Sokoła
3. Za † Adama Świdra
12:45 W intencji Wspólnoty Męki Pańskiej o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na każdy dzień życia
18
niedziela
08:00 Za † Zuzannę Świerszcz (1r)
10:00 1. Za † Henrykę (3r) i Tadeusza Kowalczyk
2. Za † Leokadię Ponikowską (r)
12:00 Za † Zdzisława, Zofię, Mariannę, Wojciecha r. Mateńków
16:00 1. Za † Jana Mateńko (18 gr)
2. Za † Bogumiłę Wojewoda (r) Janinę, Mieczysława, Stanisława r. Wardaków i Siwickich
19
poniedziałek
07:30 Za † Andrzeja Barszewskiego (14r) r. Gajowników i Barszczewskich
17:00 1. Za † Zofię Kudon
2. Za † Pelagię Osinka
3. Za † Jana Mateńko (19gr)
20
wtorek
07:30 1. Za † Antoniego Gajaszka
17:00 Za † Jana Mateńko (20gr)
Za † Jerzego Kozaka
21
środa
15:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16:00 DROGA KRZYŻOWA
17:00 1. Za † Jana Mateńko (21gr)
2. Za † Józefa (17r) Władysławę r. Konopków, dziadków obojga stron
17:30 Za † Zofię i Stanisława Wawerek
22
czwartek
16:30 Za † Pelagię Osinka
17:00 1. Za † Jana Mateńko (22gr)
2. Za † Zdzisława Stonio
3. Za † Stanisława Gdula
23
piątek
16:30 Za † Pelagię Osinka
17:00 1. Za † Jana Mateńko (23gr)
2. Za † Jerzego Kozaka
3. Za † Henryka Ponikowskiego
17:30 DROGA KRZYŻOWA
24
sobota
07:30 1. Za † Jana Mateńko (24gr)
2. Za † Pelagię Osinka
3. Za † Henryka Jawoszka r. Jawoszków i Jalowskich
17:00 W intencji Bogu wiadomej
17:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu
25
niedziela
08:00 Za † Romana (30r) Roberta, Jadwigę, Antoniego r. Zorskich, Celinę i Eugeniusza r. Skwarków
10:00 1. Dzięk - błag. o potrzebne łaski w 60 urodziny Anny Młynarczyk
2. Za † Jana i Barbarę Król
12:00 Za † Zdzisława Stonio
16:00 Za † Janusza Sokoła
26
poniedziałek
07:30 1. Za † Jana Mateńko (26gr)
2. Za † Mirosława Skwarka
3. Za † Teodozję Adamowicz (30dz)
27
wtorek
16:30 Za † Jana Mateńko (27gr)
17:00 1. Za † Jolantę Szczęsną
2. Za † Jana Wardę (31r) Stanisława, Henryka, Zbigniewa r. Wardów, Kurków, Kopyściów, Ciołków
3. Za † Jana Krakowiaka
28
środa
15:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16:00 DROGA KRZYŻOWA
17:00 1. Za † Jana Mateńko (28gr)
2. Za † Henryka Ponikowskiego
3. Za † Damiana, Stanisława, Wandę, Zygmunta, z rodziny Młynarczyków, Jana i Helenę Dadasiewicz
29
czwartek
16:30 Za † Jana Mateńko (29gr)
17:00 1. Za † Zofię Sowa, Tadeusza, Andrzeja, Bogusława Kubak
2. Za † Przemysława Świder
3. Za † Jana Krakowiaka




16:30Dzięk - błag. w 18 urodziny Patrycji Kozak
17:001. Za † Jarosława Skwarka
2. Za † Bogusława, Tadeusza, Dariusza, Mariannę r. Wysockich, Zygmunta Ciołka
3. Za † Genowefę (11r) Jana, Krzysztofa, Tadeusza, Henryka, Eugeniusza r. Kryczków
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000