pokaż w formie listy


Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
środa
15:15 DROGA KRZYŻOWA
16:00 1. Za † Irenę Kulińską
2. Za † Bolesława (27r) Stanisławę, Wiesławę, Zofię, Henryka, dziadków i przodków, dusze w czyśćcu cierpiące
3. Za † Stefanię Niezabitowską
2
czwartek
16:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:00 1. Za † Zofię Kudon
2. Za † Janusza Sokoła, Stanisława, Piotra r. Sokołów
3. Za † Krzysztofa (r) Genowefę, Jana, Tadeusza r. Kryczków
3
piątek
16:30 1. Za † Danutę Pawlak i zmarłych z rodziny
2. Za † Hannę Latoch
3. Za † Janinę Pietrasińską (1r) i Julię Gliniak
17:00 DROGA KRZYŻOWA
4
sobota
07:00 1. Za † Magdalenę Kopyść
2. Za † Tadeusza Kojtycha (19r) r. Kowalskich i Kojtychów
3. Za † Mieczysława Nogala
5
niedziela
08:15 Dzięk- błag. w 18-te urodziny Dawida
10:00 Za † Adelę i Tadeusza Tymoszów
12:00 Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych polecanych w wypominkach
16:00 Za † Kazimierza Garbacika
6
poniedziałek
07:00 1. Za † Zofię, Stanisława r. Bieleckich i Wróblów
2. Za † Tadeusza Strzelec
3. Za † Danutę Pawlak
7
wtorek
07:00 1. Za † Magdalenę Dąbrowską
2. Za † Danutę Pawlak
8
środa
15:15 DROGA KRZYŻOWA
16:00 1. Za † Adelę Kot
2. Za † Stanisława Kurka
16:30 Za † Stanisławę, Stanisława, Piotra r. Osialów
9
czwartek
16:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:00 1. Za † rodziców obojga stron r. Mateńków i Makoszów
2. Za † Zygmunta, Wandę, Stanisława, Damiana, Zofię r. Młynarczyków i Mateńków
17:30 Za † Kazimierza i Helenę Strzyżewskich
10
piątek
16:30 1. Za † Helenę (r) Mariana, Jana, r. Jalowskich i Kotów
2. Za † Bolesława Białach
3. Za † Janinę i Edwarda Piszczów r. Piszczów, Szewczaków, Majków
17:00 DROGA KRZYŻOWA
11
sobota
07:00 1. Za † Grzegorza Żebrowskiego, Witolda, Tadeusza Bosek
2. Za † Mariannę Piszcz r. Duckich, Prokopków, Stachniaków, Machniów, Błachniów
3. Za † Jana Dąbrowskiego (30 dz)
12
niedziela
08:15 Za † Kazimierza i Marka Bakierskich
10:00 Za † Franciszka i Serafinę Sobiech
12:00 Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych polecanych w wypominkach
16:00 Za † Stanisława, Kazimierza, Janusza r. Piszczów
13
poniedziałek
07:00 1. Za † Stefanię (46r) i Mariana r. Pawlaków
2. Za † Danutę Pawlak
3. Za † Magdalenę Kopyść
14
wtorek
07:00 1. Za † Danutę Pawlak
2. Za † Zofię i Leona Sadych
3. Za † Michalinę Mateńko
15
środa
15:15 DROGA KRZYŻOWA
16:00 1. Za † Irenę Kulińską
2. Za † Mariannę, Władysława, Jerzego r. Kowalczyków
3. Za † Gabrielę i Franciszka Prokopek, dziadków: Piotra i Mariannę
16
czwartek
16:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:00 1. Za † Irenę Kulińską
2. Za † Mariannę i Annę r. Niezabitowskich, Kurków, Pudłów
3. Dzięk- błag. w 5 urodziny Gabrieli i potrzebne łaski dla Agaty i Michała
17:30 Za † Małgorzatę Zielińską
17
piątek
07:00 Za † Marka Szewczaka
16:30 1. Za † Waldemara Gajownika r. Szczygielskich i Gajowników
2. Za † Zbigniewa Warias
17:00 DROGA KRZYŻOWA
18
sobota
07:00 1. Za † Genowefę i Józefa Krogulców, dziadków z obojga stron
2. Za † Danutę Olędzką (8r) r. Tchórzewskich i Salamauchów
3. Za † Irenę Kulińską
07:30 1. Za † Franciszka, Zuzannę, Mariannę, Zofię, Grzegorza, Janinę, Franciszka r. Prokopków
2. Za † Krzysztofa Chmiela (13r) Jana, Janinę, Mariannę, Juliana Bosek, Krystiana Ciołek r. Bosków, Chmielów, Kędrów, Józwików
19
niedziela
08:15 Dzięk- błag. w intencji Józefa
10:00 Dzięk- błag. w intencji ks. Proboszcza
12:00 Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych polecanych w wypominkach
chrzest: Laura Pietrzak
16:00 1. Dzięk- błag. w intencji Szymona
2. Za † Dariusza, Zofię, Zygmunta, Mieczysława r. Mućków
20
poniedziałek
07:00 1. Za † Marię Kępa
2. Za † Jana Dąbrowskiego i Magdalenę
3. O szczęśliwą operację i dar mądrości dla lekarzy
21
wtorek
07:00 1. Za † Jana Dąbrowskiego i Magdalenę
2. Za † Barbarę Król (1r) i Jana
3. Za † Mariannę Stopa (30dz)
22
środa
15:15 DROGA KRZYŻOWA
16:00 1. Dzięk- błag. do MB. Nieustającej Pomocy o potrzebne łaski dla żyjących i miłosierdzie dla zmarłych
2. Za † Barbarę Król (1r) i Jana
23
czwartek
16:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:00 1. Dzięk- błag. w intencji Emilii, Dominiki, Szymona, Filipa i ich rodziców
2. Za † Zofię Kudon
3. Za † Barbarę Mateńko (3r)
24
piątek
10:00 Wypominkowa
12:00 Za † Józefę i Adama r. Kaczorów i Chmielów
16:00 Za † Krystynę i Mieczysława Sudowskich, Mariannę i Jana Kot
17:00 DROGA KRZYŻOWA
18:00 1. Dzięk- błag. w 40-te urodziny Rafała Kot i opiekę Matki Bożej nad całą rodziną
2. Za † Wacława Tronowskigo (r) Władysławę, Jana, Barbarę, Bolesława r. Tronowskich
25
sobota
10:00 1. Wypominkowa
2. Za † Romana, Roberta, Jadwigę, Antoniego r. Zorskich, Celinę i Eugeniusza r. Skwarków
12:00 Za † Krzysztofa, Józefa, Władysława, Bronisławę r. Abramków, Janinę i Stanisława r. Bosków, Jadwigę Magnuszewską, Józefa i Franciszkę Łukasików
16:00 Za † Adelę i Tadeusza r. Tymoszów
18:00 Za † Mariannę Lizoń
26
niedziela
08:15 Dzięk- błag. o dar zdrowia i potrzebne łaski w rocznicę urodzin Karoliny i Natalii Mućka
10:00 Za † Wiesławę (r) i Andrzeja r. Strzyżewskich i Mućków
12:00 Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych polecanych w wypominkach
16:00 Za † Teresę Kot (1r)
27
poniedziałek
07:00 1. Za † Mariannę r. Mateńków, Mariannę Ochnik r. Ochników
2. Za † Jana Dąbrowskiego
3. Za † Halinę i Jana Mućków
28
wtorek
07:00 1. Dzięk- błag. w 60-te urodziny Andrzeja
2. Za † Helenę Chmiel
3. Za † Michalinę Mateńko
29
środa
15:15 DROGA KRZYŻOWA
16:00 1. Za † Franciszka i Władysławę r. Mańkowskich i Komarów
2. Za † Tadeusza Machnio r. Machniów i Olejniczaków
3. Za † Henrykę Abramek r. Abramków
30
czwartek
16:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:00 1. Za † Wiktora Gajo
2. Za † Henrykę Abramek
3. Za † Mariannę Lizoń matkę chrzestną
31
piątek
07:00 Za † Michalinę Mateńko
16:30 1. Za † Janinę, Edwarda Beczek r. Beczków i Błażejczyków
2. Za † Antoniego Ciołka (7r) r. Ciołków i Dadasiewiczów
17:00 DROGA KRZYŻOWA
19:00 W intencji Bogu wiadomej




08:001. Za † Antoniego Gajaszka
2. Dzięk - błag. w rocznicę urodzin Pauli
10:00Dzięk - błag. w 60 - te urodziny Bogusława
11:30Dzięk - błag. w 100 lecie OSP w Fiukówce (Msza w Fiukówce)
12:00Dzięk - błag. w 22r. święceń ks. Sławomira
(chrzest: Maria Domańska, Łucja Skorupa)
16:001. Za † Henryka Kłusek (16gr)
2. Za † Jana i Zofię Szalej
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000