pokaż w formie listy

<-- (03-2024) kwiecień 2024 (05-2024) -->

Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
poniedziałek
08:00 1. Dzięk - błag. w intencji całej rodziny, z prośbą o dar zdrowia
2. Za † Jana i Barbarę Król
10:00 1. Za † Janinę Mateńko (2r) Edwarda (35r) Genowefę, rodziców obojga stron r. Mateńków i Piszczów
2. Za † Jolantę Szczęsną
12:00 Za † Wiktora Gajo, Stanisławę, Tadeusza, Marcina, Karolinę r. Gajo
chrzest: Stanisław Gutek
16:00 Za † Antoniego Ciołka (8r) r. Ciołków i Dadasiewiczów
2
wtorek
16:30 Za † Teodozję Adamowicz
17:00 1. Za † Ryszarda Ciołka
2. Za † Piotra Pietrzaka (7r)
3. Za † Kazimierza Chmiel, Helenę i Mariana Chmiel r. Kotów
3
środa
16:30 Za † Ryszarda i Andrzeja Szymanek i rodziców obojga stron
17:00 1. Dzięk - błag. o dar zdrowia dla Dariusza i opiekę Matki Bożej
2. Za † Ryszarda Ciołka
3. Za † Antoniego Gajaszka
4
czwartek
16:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:00 1. Za † Zdzisława Nogala, Zofię, Jana, Stanisława r. Nogalów i Deresów
2. Za † Leopolda (r) Henrykę Bieleckich, Zofię Redosz, Mariannę i Edwarda Mućków, Krystynę Kot r. Bieleckich, Siejów, Posiadałów, Mućków
3. Za † Teodozję Adamowicz
5
piątek
16:30 Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych
17:00 1. Za † Antoniego Gajaszka
2. Za † Teodozję Adamowicz
3. Za † Ryszarda Ciołka
6
sobota
07:30 Za † Barbarę Żurawską
08:00 Za † Dariusza Sowę
17:00 1. Za † Antoniego Gajaszka
2. Za † Kazimierza Chmiel, Helenę i Mariana Chmiel r. Kotów
7
niedziela
08:00 Za † Emilię Mućka
10:00 1. Dzięk - błag. w 3 urodziny Zosi, o potrzebne łaski dla rodziców i dziadków
2. Dzięk - błag. w 15 urodziny Dominiki, o potrzebne łaski dla rodziny
(chrzest: Michał Tomaszewski)
12:00 Dzięk - błag. w 35r. ślubu Państwa Ryszarda i Urszuli Sikorów
chrzest: Ignacy Mroczek, Maja Koślacz
16:00 Za † Mariannę, Józefa, Janusza r. Czerwonków
8
poniedziałek
08:00 Za † Kazimierza Chmiel, Helenę i Mariana Chmiel r. Kotów
10:00 Za † Patryka Sprychę (4r)
17:00 Za † Ryszarda Ciołka
9
wtorek
07:00 Za † Antoniego Gajaszka
17:00 1. Za † Lucynę (r) Władysława, Andrzeja, Wiesławę r. Strzyżewskich, Barbarę Machnio
2. Za † Ryszarda Ciołka
10
środa
16:30 Dzięk - błag. w 28 urodziny Damiana Jodełka
17:00 1. Za † Pelagię Osinka
2. Za † rodziców: Stanisławę i Mariana r. Chmielów i Gajów
3. Za † Ryszarda Ciołka
11
czwartek
16:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:00 1. Za † Dariusza Sowę
2. Za † Dariusza Kota (3r)
3. Za † Ryszarda Ciołka
12
piątek
16:30 Dzięk - błag. w 1 urodziny Niny Kachniarz
17:00 1. Za † Antoniego Gajaszka
2. Za † Stanisława Gdula
3. Za † Andrzeja, Wiesławę r. Strzyżewskich, Mućków, Pietrzaków, Pyrów
13
sobota
15:30 Za † Mariana Osinkę (2r) r. Osinków i Warpasów
16:00 1. Za † Tadeusza Ognika
2. Dzięk - błag. w 90 urodziny Czesławy Sobiech i za † Czesława Sobiecha (18r)
3. Dzięk - błag. w 60 urodziny Andrzeja Dudy
14
niedziela
08:00 1. Za † Amelię Leszek (5r)
2. Za † Lucynę (18r) Mieczysława i Sławomira r. Bardenów
10:00 Dzięk - błag. w 7 urodziny Franciszka i 15 urodziny Anny
12:00 Za † Janinę i Kazimierza Mućków, Stefanię i Stanisława Sikorów, Mariannę i Mieczysława Garbacik
16:00 Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych
15
poniedziałek
07:00 Za Parafian
16:30 Za † Danutę i Czesława Wilga, Władysława Tomasika i zdrowie dla Roberta
17:00 Za † Antoniego Gajaszka
16
wtorek
16:30 1. Za † Joannę Jarosz (30dz)
2. Za † Zofię Kędra (29r) Marię, Henryka r. Kędrów, Rusków, Goławskich, Kurków
17:00 1. Za † Kazimierza Chmiel, Helenę i Mariana Chmiel r. Kotów
2. Za † Teodozję Adamowicz
3. Za † Antoniego Gajaszka
17
środa
16:30 Dzięk - błag. w 18 urodziny Patrycji Kozak
17:00 1. Za † Jarosława Skwarka
2. Za † Bogusława, Tadeusza, Dariusza, Mariannę r. Wysockich, Zygmunta Ciołka
3. Za † Genowefę (11r) Jana, Krzysztofa, Tadeusza, Henryka, Eugeniusza r. Kryczków
18
czwartek
16:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:00 1. Dzięk - błag. w 24 urodziny Łukasza
2. Za † Stanisława Gdula
3. Za † Antoniego Gajaszka
19
piątek
16:30 Dzięk - błag. w 30 urodziny Andżeliny Kowalczyk
17:00 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za † Teodozję Adamowicz
3. Za † Antoniego Gajaszka
20
sobota
16:30 1. Za † Janinę i Zygmunta Gajaszków, Bolesławę i Jana Pietrzaków
2. Dzięk - błag. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę nad rodziną Państwa Szczybelskich
17:00 Dzięk - błag. w 50r. ślubu Państwa Tadeusza i Filomeny Maciejewskich
21
niedziela
08:00 Dzięk - błag. w 16 urodziny Jakuba, z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej
10:00 1. Dzięk - błag. w intencji Agnieszki, o potrzebne łaski dla rodziców i rodzeństwa z rodzinami
2. Dzięk - błag. w intencji kapłanów
(chrzest: Julia Ponikowska)
12:00 Za Parafian: o błog. żyjących i miłosierdzie dla zmarłych
(chrzest Wiktor Szewczak)
16:00 Za † Wojciecha Sprychę




16:30Dzięk - błag. w 18 urodziny Patrycji Kozak
17:001. Za † Jarosława Skwarka
2. Za † Bogusława, Tadeusza, Dariusza, Mariannę r. Wysockich, Zygmunta Ciołka
3. Za † Genowefę (11r) Jana, Krzysztofa, Tadeusza, Henryka, Eugeniusza r. Kryczków
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000