pokaż w formie listy

<-- (11-2020) grudzień 2020 (01-2021) -->

Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
wtorek
16:30 1. † Marię Mateńko (30dz.)
2. † Jana Tadeusza Zawadzkiego

17:00 1. † Natalię Piszcz
2. † Natalię Piszcz
2
środa
06:30 1. † Tadeusza Kryczkę
2. † Marię Mateńko

16:30 1. † Jan Tadeusza Zawadzkiego
17:00 1. † Jana Kępkę (r.)
2. † Natalię Piszcz

3
czwartek
16:30 1. † Krystynę Pietrzak (30dz.)
2. † Mariana Alińskiego (7dz.)

17:00 1. † Natalię Piszcz
2. † Zofię Sowę

4
piątek
10:00 1. † Mirosława Skwarka
2. † Witolda Żebrowskiego

12:00 1. † Stanisława i Stefanię Sikorów
2. † Elżbietę Bisek

14:30 1. † Barbarę Mateńko, Pawła
2. † Witolda Żebrowskiego

17:00 1. † Zofię Karczmarczyk (10r.), Stanisława, Stanisława, Krystynę zr. Karczmarczyków
2. † Jana (13r.), Mariana (30r.) zr. Jalowskich, Kotów

5
sobota
06:30 1. † Barbarę Nowicką
2. † Zbigniewa Bogusza

10:00 1. † Krystynę, Kazimierza, Piotra zr. Piszczów, Kopciów, Koślaczów, Kotów
2. † Annę Krakowiak (3r.)
12:00 1. † Sławomira Wardak (1.)
2. † Witolda Żebrowskiego

14:30 1. Dz-Bł. w 60r. urodzin Barbary
2. † Emilię Mazur (r.)

17:00 1. † Krystynę Pietrzak
2. † Kazimierza i Jadwigę Chudzik

6
niedziela
08:30 1. † Henryka Szydłowskiego, Jana, Stanisławę, Aleksandrę, Juliannę zr. Szydłowskich, Malinowskich
2. † Tadeusza Zawadzkiego(30dz.).

10:15 1. † Stanisława Kłuska
2. † Helenę, Wacława Kachniarz.

12:00 1. † Jolantę Wieliczuk, Jadwigę, Zdzisława
2. † Jana Talarka

17:00 1. Dz-Bł. w intencji Magdaleny i Moniki z okazji ich urodzin
2. † Mariannę, Lucjana, Annę, Janusza, Teresę zr. Gajo, Warownych
3. † Ignacego Nowickiego (Gr.) – rozpoczęcie gregorianki

7
poniedziałek
15:30 1. † Kazimierza Krasuskiego (7dz.)
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

16:00 1. † Tadeusza Kryczkę
2. † Kazimierza Kudana

8
wtorek
08:30 1. † Krystynę Pietrzak
2. † Zofię Sowę

15:30 1. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
2. † Janinę , Stanisława, Piotra zr. Szewczaków, Beczków, Skwarków

16:00 1. Dz-Bł. w intencji dzieci i rodziców z Róż Różańcowych za dzieci
9
środa
06:30 1. † Tadeusza Kryczkę
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

15:30 1. † Tadeusza Kryczkę
2. † Tadeusza Kryczkę

16:00 1. † Janinę Pietrykę
2. † Marię Mateńko

10
czwartek
15:00 1. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
15:30 1. † Marię Mateńko
2. † Marię Mateńko

16:00 1. † Tadeusza Kryczkę
2. † Tadeusza Kryczkę

11
piątek
15:00 1. † Zofię Sowę
15:30 1. † Helenę Strzyżewską
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

16:00 1. † Tadeusza Kryczkę
2. † Andrzeja i Janinę Osialów

12
sobota
06:30 1. † Martę i Henryka Sopyłów
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

15:30 1. † Zofię Sowę (30dz.)
2. † Tadeusza Kryczkę

16:00 1. † Krystynę Pietrzak
2. † Fredę Ogrodnik, Henryka Ochmańskiego

13
niedziela
08:30 1. † Mariana, Genowefę, Zygmunta zr. Garbacików
2. † Tadeusza Kryczkę

10:15 1. † Tadeusza Zielińskiego
2. † Longinę Bielecką

12:00 1. Dz-Bł. w rocznice urodzin Agaty
2. Dz-Bł. w 12r. urodzin Kingi

17:00 1. Dz-Bł. w 7r. urodzin Antosia i Bł. Boże dla Eweliny i Mariusza z okazji urodzin
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

14
poniedziałek
15:30 1. † Ignacego Nowickiego (Gr.)
16:00 1. † Marię Mateńko
2. † Tadeusza Kryczkę

15
wtorek
15:30 1. † Zofię Sowę
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

16:00 1. † Marię Mateńko
2. † Tadeusza Kryczkę

16
środa
06:30 1. † Tadeusza Kryczkę
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

15:30 1. † Mariannę Jodełka (7dz.)
2. † Janinę Pietrykę

16:00 1. † Tadeusza Kryczkę
2. † Marię Mateńko

17
czwartek
15:00 1. † Jana Króla (7dz.)
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

15:30 1. † Marię Mateńko
2. † Marię Mateńko

16:00 1. † Janinę Pietrykę (30dz.)
2. † Tadeusza Kryczkę

18
piątek
15:30 1. † Marię Mateńko
2. W intencji parafian

16:00 1. † Mariana Sady
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

19
sobota
06:30 1. † Witolda Żebrowskiego
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

15:30 1. † Tadeusza Kryczkę
2. † Eliasza Pływacza (r.), rodziców z obojga stron

16:00 1. † Dariusza Mućkę
20
niedziela
08:30 1. † Teresę (r.), Stanisława zr. Pawłowskich
2. † Stanisławę Kopeć

10:15 1. † Mariannę (r.), Janinę, Jana zr. Kłusków, Kępków, Strzyżewskich
2. † Krystynę Pietrzak

12:00 1. Dz-Bł. w 10r. urodzin Sebastiana
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

17:00 1. † Teresę Pietrzak (11r.) zr. Pietrzaków
2. Za zmarłych polecanych w wypominkach

21
poniedziałek
16:30 1. † Witolda Żebrowskiego (30dz.)
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

17:00 1. † Marię Mateńko
2. † Zofię, Rozalię zr. Pietrzaków, Andrzeja, Juliannę, Jana zr. Piszczów

22
wtorek
16:30 1. † Marię Mateńko
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

17:00 1. † Marię Sprycha
2. † Stanisławę Kopeć

23
środa
06:30 1. † Janinę Strzyżewską (r.)
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

16:30 1. † Mariannę Ochnik (r.) zr. Ochników, Rusków, Pietryków
2. † Marię Mateńko

17:00 1. † Jerzego , Mariannę, Józefa zr. Osialów
2. † Teresę Mućkę

24
czwartek
06:30 1. † Władysławę Konopka (r.) , Józefa, Jana, Mariannę Bogusz
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

25
piątek
00:00 Pasterka - Za Parafian i Gości
08:30 1. † Grzegorza Żebrowskiego, Witolda, Tadeusza Boska
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

10:15 1. † Reginę i Antoniego Steć
2. † Stanisława Kapałę, Jana, Anielę Sokół

12:00 1. Dz-Bł. w 18r. urodzin Bartosza Sowę
2. † Jana Dadasiewicza, Krystynę Walo zr. Dadasiewiczów, Kardasów, Walów

17:00 1. † Zofię, Jana, Stanisława, Zdzisława, Urszulę, Feliksa zr. Nogalów, Deresów
2. † Helenę Strzyżewską

26
sobota
08:30 1. † Henryka Kłusek
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

10:15 1. Dz-Bł w 50r. urodzin Roberta i Bł. Boże w rodzinie
2. Dz-Bł. w 25r. urodzin Jakuba Dudy

12:00 1. † Zbigniewa Bogusza
2. † Ryszarda Grzybowskiego, Jana Kota, Janinę Sopińską zr. Kotów, Ochników, Świdrów, Grzybowskich

17:00 1. † Barbarę Kazana zr. Kazanów, Skwarków
27
niedziela
08:30 1. † Janinę, Aleksandra, Jana, Zygmunta, Artura, Emila zr. Makułów, Sankowskich
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

10:15 1. Dz-Bł. 50r. ślubu Anny i Jerzego Bieleckich
2. † Zdzisława, Zofię, Janusza, Helenę, Tadeusza zr. Koniecznych

12:00 1. † Witolda, Anastazję, Władysława zr. Mateńków, Tadeusza Pietrzaka, Henryka i Teresę Piszczów
2. † Anielę, Henryka, Zenona zr. Rytlów, Janusza, Genowefę, Stanisława zr. Skwarków, Bogumiłę, Jerzego zr. Bieleckich, Tadeusza Gałacha

17:00 1. † Janinę, Edwarda, Henryka zr. Wardów, Juliana Mizurę, Janinę Wiak, Mariana Mizurę
2. † Helenę Strzyżewską

28
poniedziałek
07:00 1. † Stanisława Gajo (1r.)
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

29
wtorek
07:00 1. † Witolda Żebrowskiego
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

30
środa
07:00 1. † Katarzynę Skwarek (r.)
2. † Leokadię Osial (9r.), Bolesława, Mariannę, Franciszka, Henryka zr. Osialów, Jalowskich, Karczmarczyków

07:30 1. † Tadeusza Świdra (7dz.)
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

17:00 1. Dz-Bł. w intencji rozpoczęcia 33 dniowych rekolekcji zawierzenia Jezusowi prze Maryję
31
czwartek
07:00 1. † Krzysztofa Abramka (30dz.)
2. † Ignacego Nowickiego (Gr.)

16:00 1. Dziękczynna z okazji zakończenia roku kalendarzowego 2020
2. † Jarosława Pieniaka





1. czytanie (Syr 51, 13-20)Szukanie prawdziwej mądrościPsalm (Ps 16, 1-2a i 5. 7-8. 11)Pan mym dziedzictwem, moim przeznaczeniem2. czytanie (Flp 3, 8-14)Nieustanne dążenie do doskonałościAklamacja (J 15, 16)Chwała Tobie, Królu WiekówEwangelia na dziś(J 15, 9-17)Przeznaczyłem was na to, abyście szli i przynosili owoc Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
16:301. † Kazimierza Kruka
2. † Józefa Mućkę zr. Mućków, Sadych, Zegadłów
17:001. † Kazimierza Garbacika (imieninowa)
2. † Janinę i Stanisława Strzyżewskich (Gr.)
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000