Wpisane przez: Administrator strony
Kategoria:
- Aktualności
2022-12-24 15:22:54

 
Św. Mikołaj
24 grudnia w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy ostatnie w tym roku roraty o godz. 7.00. Tego dnia w ten wigilijny poranek odwiedził nas wspaniały gość św. Mikołaj. Przyniósł dla dzieci niezapomniane i wyjątkowe prezenty. Pomimo inflacji i wzrastających cen produktów oraz trudniejszej sytuacji życiowej naszych parafian znalazły się osoby o wielkim i dobrym sercu, dzięki którym udało się umilić najmłodszym parafianom ten świąteczny dzień. Nie zabrakło uśmiechu na twarzach dzieci tych mniejszych i większych oraz zdjęć z wyjątkowym gościem. Te kubki z przesłaniem religijnym posłużą do ciepłego kakao i będą stałym przypomnieniem o Panu Bogu, bo wszystko możemy w tym, który Nas umacnia. (Flp 4,13).  To Pan jest naszym Pasterzem i to On podtrzymuje nasze życie. On jest lepszy niż wi-fi i ma zawsze zasięg!
Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich dobrodziejów, dzięki którym ten bogaty upominek powstał. Niech Pan Bóg Wam błogosławi za okazane serce i wsparcie. Bóg Zapłać!
 Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci i będzie dobrze wspominany. Każdy z nas może zostać świętym Mikołajem i robić każdego dnia wiele dobrego. Tak bowiem mówi Pismo Święte: „Kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg.”( 2 Kor 9,6)
 
Podziel się:
sledzik
Facebook
16:30Dzięk - błag. w 18 urodziny Patrycji Kozak
17:001. Za † Jarosława Skwarka
2. Za † Bogusława, Tadeusza, Dariusza, Mariannę r. Wysockich, Zygmunta Ciołka
3. Za † Genowefę (11r) Jana, Krzysztofa, Tadeusza, Henryka, Eugeniusza r. Kryczków
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000