2023-04-09 12:09:01

W. Niedziela
"Zwycięzca śmierci, piekła i szatana..." Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 9 kwietnia obchodzimy najważniejszy dzień w roku - Niedzielę Wielkanocną. Poranną Mszę Świętą - rezurekcję poprzedziła procesja z Najświętszym Sakramentem wokół świątyni. W procesji najmłodsi sypali kwiaty, niesiono feretrony, chorągwie, figurę Matki Bożej oraz figurę zmartwychwstałego Chrystusa, którą następnie umieszczono w prezbiterium. Następnie po Mszy młodzież z naszej parafii wielbiła Pana Boga śpiewem. Błogosławionych świąt!

11:00Dzięk - błag. w intencji dzieci, rodziców, chrzestnych i wszystkich uczestników Pierwszej Komunii Św.
17:001. Dzięk - błag. w 70 urodziny Leonardy
2. Za † Henryka, Leopolda, Stanisława r. Koślaczów, Mieczysław Ochnika, Teresę, Jerzego, Ewę, Adama r. Bytniewskich
3. Za † Danutę Sprycha (25gr)