Wpisane przez: Administrator strony
Kategoria:
- Aktualności
2023-08-14 07:52:38

 
Pielgrzymka Duchowa XI
To już 12 dzień Duchowego Pielgrzymowania. Według planu trasy Pieszej Pielgrzymki dzisiaj dotarliśmy do Mirowa, a tam tradycją są śluby pielgrzymkowe. W naszej wspólnocie parafialnej podobna tradycja miała miejsce. Co prawda nie ślub, a 1 rocznica ślubu. Podczas Mszy św. modliliśmy się w intencji państwa Mileny i Sebastiana. Ks. Sławomir udzielił małżonkom uroczystego błogosławieństwa. Oczywiście nie zabrakło też wyśpiewanych życzeń od wszystkich parafian i braw.
Inną tradycją dnia dzisiejszego jest tzw. LASEK POJEDNANIA. W symbolicznym geście podania dłoni bratu i siostrze, uczyniliśmy akt wzajemnego przebaczenia.
Nasze modlitewne czuwanie zakończyliśmy nabożeństwem fatimskim. Odmawiając różaniec i niosąc figurkę Matki Bożej Fatimskiej udaliśmy się pod Krzyż Misyjny na cmentarzu.
Jutro zakończenie Duchowego Pielgrzymowania. Gromadzimy się o godz. 18.30 przy szkole w Radoryżu Kościelnym przynosząc ze sobą kwiaty, które w uroczystej procesji zaniesiemy do stóp Matki Bożej w naszej świątyni. KOLOR BIAŁY.
 
Podziel się:
sledzik
Facebook
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000