2023-08-29 13:00:38

Dzień 8
27 sierpnia dzień zaczęliśmy od porannej Mszy świętej o godz. 6:30, podczas której dziękowaliśmy Panu Bogu za ten wspaniały wyjazd i czas integracji. Po śniadaniu, spakowani wyruszyliśmy w drogę powrotną do naszych rodzin i domów.

W drodze powrotnej wstąpiliśmy do miasta naszego papieża, św. Jana Pawła II, do Wadowic. Mieliśmy przyjemność zwiedzić muzeum poświęcone Jego osobie. Poznaliśmy wiele ciekawych faktów związanych z naszym papieżem rodakiem i zaszliśmy do kawiarni na kremówki, które jak wiadomo, św. Jan Paweł II uwielbiał. Na koniec mieliśmy czas na osobistą modlitwę w Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach, w której Karol Wojtyła przyjął chrzest, a także posługiwał jako ministrant.

Ruszając w dalszą drogę, nie mogło zabraknąć wspólnej modlitwy i śpiewu. Pod koniec dnia ksiądz wikariusz zrobił nam niespodziankę i zabrał nas jeszcze do McDonalda, skąd dalej prostą drogą zmierzyliśmy do domu.
Wszystkim serdecznie raz jeszcze dziękujemy za ten cudownie spędzony czas!

08:001. Za † Antoniego Gajaszka
2. Dzięk - błag. w rocznicę urodzin Pauli
10:00Dzięk - błag. w 60 - te urodziny Bogusława
11:30Dzięk - błag. w 100 lecie OSP w Fiukówce (Msza w Fiukówce)