2023-11-19 12:59:34

Adoracja listopadowa
W piątkowy wieczór, 17 listopada,  młodzież naszej parafii zgromadziła się w kościele, aby Adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wyjątkowości spotkaniu dodała obecność Relikwii błogosławionej Karoliny Kózkówny. Postać błogosławionej jest niekwestionowanym wzorem życia wiarą.  Miłość do Boga i drugiego człowieka, odwaga w wyznawaniu  wiary, troska o wspólnotę w konkretnych działaniach, a przede wszystkim AUTENTYCZNOŚĆ - to cechy wyróżniające tę skromną dziewczynę z Wał-Rudy.

"Błagamy Ciebie - Jezu Chryste, za wstawiennictwem Karoliny; umacniaj w wierze serca czyste każdego chłopca i dziewczyny"

16:30Za † Danutę Sprycha (24gr)
17:001. Za † Juliannę, Władysława, Henryka, Zbigniewa, Mariana Sikorów, Jerzego, Stefanię, Franciszka Osialów
2. Za † Antoniego Gajaszka