2024-02-25 18:26:41

Kongres Różańcowy
"Różaniec siłą i mocą dla chorych i cierpiących” – to temat IX Kongresu Różańcowego, który odbył się w Radzyniu Podlaskim w dniu 24 lutego 2024r.

W Kongresie uczestniczyli przedstawiciele Kół Żywego Różańca z naszej parafii wraz z opiekunem ks. Sławomirem Pękała i zelatorką dekanalną i parafialną p. Beatą Gajownik.

Głównym punktem Kongresu była Msza Święta pod przewodnictwem ks. Biskupa Kazimierza Gurdy. Dodatkowo uczestnicy spotkania wysłuchali konferencji ks. Pawła Siedlanowskiego – Dyrektora Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci, wzięli udział w modlitwie różańcowej i Koronce do Miłosierdzia Bożego. Każdy uczestnik spotkania otrzymał relikwie bł. Pauliny Jaricot.

Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w Kongresie.

16:30Dzięk - błag. w 18 urodziny Patrycji Kozak
17:001. Za † Jarosława Skwarka
2. Za † Bogusława, Tadeusza, Dariusza, Mariannę r. Wysockich, Zygmunta Ciołka
3. Za † Genowefę (11r) Jana, Krzysztofa, Tadeusza, Henryka, Eugeniusza r. Kryczków