2024-03-19 10:11:19

Droga Krzyżowa
W dniach 15-17 marca w naszej wspólnocie parafialnej gościliśmy księdza Proboszcza Andrzeja Kanię z Dęblina, który przewodniczył naszym rekolekcjom parafialnym.
Pierwszego dnia przypomniał nam warunki dobrej spowiedzi, drugiego dnia mówił o roli ojca w kontekście św. Józefa, a w niedzielę o roli matki.
Na zakończenie rekolekcji odbyło się nabożeństwo drogi krzyżowej ulicami Radoryża Kościelnego.
W niedzielę 17 marca także modliliśmy się w intencji ks. Proboszcza, który obchodził swoje imieniny. Na Mszy św. o godz. 10.00 przedstawiciele parafii złożyli życzenia. Niech dobry Pan Bóg ma go w swojej opiece, a Duch św. wspiera w wypełnianiu powołania dla dobra naszej wspólnoty parafialnej.
Bogu niech będą dzięki za ten czas!

16:30Dzięk - błag. w 18 urodziny Patrycji Kozak
17:001. Za † Jarosława Skwarka
2. Za † Bogusława, Tadeusza, Dariusza, Mariannę r. Wysockich, Zygmunta Ciołka
3. Za † Genowefę (11r) Jana, Krzysztofa, Tadeusza, Henryka, Eugeniusza r. Kryczków