2024-06-05 08:10:06

Jerycho
W dniach 31maja – 2 czerwca w Pratulinie zgromadziła się młodzież z naszej diecezji siedleckiej, aby wspólnie poprzez integrację uwielbiać Pana Boga. Uwierzyć, że on jest i działa nieustannie w naszym życiu.

Była codzienna Msza Święta, konferencje i warsztaty o różnej tematyce pomagające szukać i odkrywać życiowe powołanie, które wzbogaciły duchowo wszystkich uczestników. W sobotni wieczór odbyły się dwa niezwykłe koncerty: Arkadio oraz Michała Szczygieła, a potem była dyskoteka pod chmurką. Nasza młodzież bawiła się wspaniale, śpiewając i tańcząc do późnych godzin wieczornych - zabawę poprowadził Wodzirej Paweł.

W niedziele odbyło się podsumowanie i podziękowanie za udział w wydarzeniu.

Był to weekend duchowego wzrostu, doświadczenia wspólnoty i niezapomnianych przeżyć, które na długo pozostaną w pamięci młodzieży. Bóg zapłać za wspólny czas modlitwy i integracji. Do zobaczenia za rok!

08:001. Za † Antoniego Gajaszka
2. Dzięk - błag. w rocznicę urodzin Pauli
10:00Dzięk - błag. w 60 - te urodziny Bogusława
11:30Dzięk - błag. w 100 lecie OSP w Fiukówce (Msza w Fiukówce)