Wpisane przez: Łukasz Borowski
2016-03-20 19:26:39
Ekstremalna Droga Krzyżowa to pokonanie wybranej trasy w nocy, medytowanie i zmaganie się z własnymi słabościami. W trakcie długiej wyprawy uczestnicy mają czas na refleksję i spotkanie z Bogiem. Jest to również wewnętrzna podróż, która pozwala spojrzeć w głąb siebie i uczy pokory. 19 marca Ekstremalna Droga Krzyżowa w dekanacie adamowskim była zorganizowana po raz pierwszy. Uczesnicy pokonali dystans 16 km  z kościoła parafialnego w Radoryżu Kościelnym do Sanktuarium Matki Bożej w Woli Gułowskiej drogą Unitów Podlaskich. W Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział około 300 osób z różnych parafii. Gratulujemy wszytkim uczestnikom podjętego wyzwania. Dziękujemy również straży i policji za zapewnienie bezpieczeństwa na trasie przemarszu.

Ekstremalna Droga Krzyżowa