Wpisane przez: Administrator strony
Kategoria:
- 2019
2019-10-27 18:52:51
1.   W tym tygodniu Msze św. w zwykłe dni o godz. 16:00 i 17:00. Różaniec o 16:30.
2.   W Uroczystość Wszystkich Świętych- 1 listopada Msze św. jak w niedzielę. Po sumie czyli około godz. 13:00 procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych i poświęcenie nowych pomników.
3.   W Dzień Wszystkich Zmarłych- Dzień Zaduszny - 2 listopada-  Msze św. 8:30, 10:15 17:00. Procesja na cmentarz około godziny 11:15.
4.   Od 2 do 8 listopada, nieszpory żałobne o godz. 16:30. Msza św. godz.o 17:00 i procesja na cmentarz.
5    Sobota – nabożeństwo wypominkowe z miejscowości – Laski, Wielgolas, Kożuchówka
6.   Niedziela - nabożeństwo wypominkowe z miejscowości – Krzywda
7.   Nabożeństwo pierwszopiątkowe i pierwszosobotnie o godz. 17:00.
8.   W piątek o godz. 14:30 odwiedziny chorych.
9.   W niedzielę Nabożeństwo Różańcowe i zmianka o godz. 11:15.

Intencje mszalne (28 – 05-11-2019)
2019-10-28 - poniedziałek
16:00 1. † Tadeusza Kota
17:001. † Tadeusza Zielińskiego zr. Abramków, Zielińskich
2019-10-29 - wtorek
16:001. † Mariannę Bogusz
2. † Wiesława Osiala
17:001. † Jana Bogusza (30dz.)
2. † Janinę Szczęsną
2019-10-30 - środa
16:001. † Genowefę Kulpa
2. † Wiesława Osiala
17:001. † Stanisława Kazaneckiego zr. Wierzbickich, Chmielów
2. † Janinę Szczęsną
2019-10-31 - czwartek
16:001. † Tadeusza Machnio
2. † Tadeusza Czerniec
17:001. † Janinę Szczęsną
2. † Rudolfa Dadasiewicza, Antoniego i Zofię Kot, Stefanię, Rozalię, Jana, Marcina zr. Kotów, Dadasiewiczów
2019-11-01 - piątek
08:301. † Kazimierza, Stanisława, Janusza, Janinę, Franciszka zr. Piszczów, Elżbietę, Rocha, Leszka zr. Pytlików, Kotów, Mroczków
2. † Mariana Piszcza (7dz.)
10:151. † Helenę i Wacława Kachniarz zr. Kachniarz
2. † Krystynę Walo (r.), Jana Dadasiewicza zr. Dadasiewiczów, Walów, Kardasów
12:00Za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach
17:001. † Teresę i Stanisława Pawłowskich
2. † Henryka Szydłowskiego
2019-11-02 - sobota
08:301. † Henrykę Bielecką (1r.), Leopolda, Zofię Redosz zr. Bieleckich, Siejów, Posiadałów
2. † Henryka Kota (11r.)
10:151. Za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach
2. † Janinę i Bolesława Kardas, Jana Koczkodaja, Stanisława Leszek
17:001. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach z miejscowości Laski, Wielgolas, Kożuchówka
2. † Marię Czyżkowską zr. Błażejczyków
2019-11-03 - niedziela
08:301. † Grzegorza Żebrowskiego
10:151. † Bogdana Kopcia zr. Sprychów, Tymoszów
2. † Barbarę, Kazimierza zr. Kowalskich, Zofię Wardo
12:001. † Jana Szaleja (2r.)
2. † Tadeusza Kota
17:00W intencji zmarłych polecanych w wypominkach z miejscowości Krzywda
2019-11-04 - poniedziałek
16:001. Gr. † Tadeusza Machnio
17:001. Za zmarłych polecanych w wypominkach z miejscowości Fiukówka
2. † Wacława zr. Pękałów, Kalinowskich

Podziel się:
sledzik
Facebook
1. czytanie (Rz 8, 1-11)Bóg zniszczył grzech przez swojego SynaPsalm (Ps 24 (23), 1b-2. 3-4b. 5-6 (R.: por. 6))Oto lud wierny, szukający BogaAklamacja (Por. Ez 33, 11)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 13, 1-9)Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
15:00Dzięk -błag. w intencji Łukasza i Anety (ślub)
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (23 gr)
2. Za † Henrykę, Anielę, Zenona r. Rytlów, Janusza, Stanisława, Genowefę r. Skwarków, Bogumiłę i Jerzego Bieleckich, Tadeusza Gałacha

17:30Różaniec
18:00Za † Feliksa Kwaśniewskiego (23 gr)
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000