Wpisane przez: Administrator strony
Kategoria:
- 2020
2020-05-31 20:47:48
1.    Zapowiedzi:
•    Andrzej Wilczyński, kawaler z Drożdżaka parafii tutejszej i Agnieszka Lidia Wójcik, panna  Transbór parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Wielgolesie – zapowiedź druga  
•    Karol Filipek, kawaler z Drożdżaka, parafii tutejszej i Kinga Wiącek, panna z Tuchowicza, parafii Tuchowicz- zapowiedź pierwsza

2.    Od 1 czerwca zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. W związku z tym zapraszamy wszystkich do czynnego udziału w każdą niedzielę we Mszy św. w kościele z zachowaniem środków ostrożności. Zarządzenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy w związku ze złagodzeniem obostrzeń epidemicznych jest umieszczone poniżej na stronie w złączniku.

3.    Jutro  przeżywamy  Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. o godz. 8:30  i 18:00.

4.    Jutro 1 czerwca w Katedrze Siedleckiej o godz. 11:00.odbędą się święcenia Biskupa Nominata – ks. kan. Grzegorza Suchodolskiego. Zachęcamy do modlitwy i udziału w tym historycznym wydarzeniu za pośrednictwem Katolickiego Radia Podlasie i TV TRWAM.

5.    We wtorek o godz. 12:00 Msza św. w 46r. święceń kapłańskich Księdza Proboszcza. Uroczystość Ksiądz Proboszcz będzie w tym dniu i podczas Mszy św. przeżywał wraz z kapłanami z rocznika święceń.

6.    W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek,  Piątek i  Sobota Miesiąca.
•    W Pierwszy Piątek Miesiąca Msza Św. i Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa połączone z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17:50. Spowiedź od  godz. 17:00  
•    W Pierwszą Sobotę Miesiąca i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi połączone z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17:50. Spowiedź od godz. 17:00  
•    W Pierwszą Niedzielę Miesiąca nabożeństwo połączone z czerwcowym  po Mszy św. o  godz. 12:00.
•    W niedzielę po Mszy św. o godz. 11:15  zmianka różańcowa.

7.    W czwartek obchodzimy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana Msza św. o godz. 18:00. Módlmy się o uświęcenie kapłanów i nowe powołania do kapłaństwa.

8.    Za tydzień obchodzimy  Uroczystość Najświętszej Trójcy.

9.    W środę po Mszy św. o godz. 18:00  spotkanie mają kandydaci na ministrantów wraz z rodzicami w kościele.

10.    W czwartek po Mszy św. o godz. 18:30  spotkanie mają  ministranci i lektorzy w kościele.

11.   W piątek po Mszy św.  o godz. 18:00  spotkanie  KSM-u .

12.    W przyszłą niedzielę na Mszę św. na godz. 12:00 zapraszamy  uczniów klas 7 i ich rodziców na rozpoczęcie przygotowań do  sakramentu bierzmowania.  Po Mszy św. odbędzie się spotkanie.


 
Intencje mszalne (01 – 09-06-2020)
2020-06-01 - poniedziałek
08:301. † Wiesława Osiala (Gr.)- zakończenie gregorianki
17:301. Dziękczynna za łaski i opiekę Najświętszej Maryi Panny
2. † Kazimierza Maciejewskiego (4r.)
18:001. Dz-Bł. w intencji dzieci i wnuków o Boże Błog. i opiekę MB
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.) –rozpoczęcie gregorianki
2020-06-02 - wtorek
12:001. Dz-Bł. w 46r święceń kapłańskich Księdza Proboszcza
17:301. † Jana Koślacza
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. Dz-Bł. o Boże błog. dla dzieci i wnuka
2. † Apolonię, Mieczysława zr. Lewartowskich , Ryszarda Szymanka
18:301. † Kunegundę Szewczak (30dz.)
2020-06-03 - środa
17:301. † Dariusza Mućkę
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. † Zofię Skwarek
2. † Lecha Ochnika (r.)
2020-06-04 - czwartek
17:301. † Stanisława Kota (10r.), Genowefę, Annę zr. Kotów, Pycków
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. † Barbarę Mateńko
2. † Adelę Bieńczak
18:301. † Mariana Pawluczuka (30dz.)
2020-06-05 - piątek
17:301. † Mariana Pawluczuka
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. † Stanisławę, Marcina, Leona zr. Chudków, Edwarda i Filomenę Prażmo
2. † Adelę Bieńczak
2020-06-06 - sobota
15:001. Ślub: Olga i Krzysztof
17:301. † Wiesławę Krasuską, Janinę i Stanisława zr. Dziurdziaków
2. † Mariannę Ochnik (r.), Henryka zr. Kotów, Ochników
18:001. † Henryka Pietrzaka (2r.), Teresę, Bolesława, Stanisława, Michała, Helenę, Piotra, Józefę, Jana zr. Pietrzaków
2. † Jadwigę Bany
18:301. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
2020-06-07 - niedziela
08:301. † Wiesława (1r.) zr. Osialów, Osinków
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
10:151. † Mariana Pawluczuka
2. † Antoniego Kota (1r.), Adelę, Zbigniewa, Halinę
12:001. Dz-Bł. w 18r. urodzin Martyny Latoch
17:001. † Janinę, Jana, Mariannę, Jana zr. Kłusków, Kępków, Strzyżewskich
2020-06-08 - poniedziałek
17:301. † Mariana Pawluczuka
2. † Grzegorza Ryszkowskiego (Gr.)
18:001. † Jana Koślacza
2. † Jerzego Ruska

Podziel się:
sledzik
Facebook
1. czytanie (Rz 8, 1-11)Bóg zniszczył grzech przez swojego SynaPsalm (Ps 24 (23), 1b-2. 3-4b. 5-6 (R.: por. 6))Oto lud wierny, szukający BogaAklamacja (Por. Ez 33, 11)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 13, 1-9)Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
15:00Dzięk -błag. w intencji Łukasza i Anety (ślub)
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (23 gr)
2. Za † Henrykę, Anielę, Zenona r. Rytlów, Janusza, Stanisława, Genowefę r. Skwarków, Bogumiłę i Jerzego Bieleckich, Tadeusza Gałacha

17:30Różaniec
18:00Za † Feliksa Kwaśniewskiego (23 gr)
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000