2020-08-16 11:01:39
Coraz bliżej Jasnej Góry...
13.08.2020 w czwartek w naszej Świątyni Parafialnej gościliśmy ks. Michała Bieńczyka - pochodzącego z naszej Parafii, wikariusza Parafii Kock. Ks. Michał odprawił Mszę św. w intencji powołanych sióstr zakonnych i księży z naszej Parafii. Po zakończonej Eucharystii modlitwę różańcową podczas Nabożeństwa Fatimskiego poprowadzili przedstawiciele z rodziny sióstr zakonnych oraz księży, pochodzących z naszej parafii.
Pamiętajmy o siostrach zakonnych oraz księżach powołanych z naszej parafii w naszych modlitwach. Prośmy Pana Boga o dar nowych, licznych i świętych powołań do życia zakonnego i życia kapłańskiego.

11 Dzień Pielgrzymki
1. czytanie (Kpł 25, 1. 8-17)Rok jubileuszowyPsalm (Ps 67 (66), 2-3. 4-5. 7-8 (R.: por. 4))Niech wszystkie ludy sławią Ciebie, BożeAklamacja (Mt 5, 10)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 14, 1-12)Śmierć Jana Chrzciciela Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
17:00Dzięk- błag. w intencji Mateusza i Małgorzaty
18:001. Za † Waldemara Koślacza (12r) r. Koślaczów i Kulikowskich