2020-12-31 10:55:24
30 grudnia część parafian rozpoczęło trzydziesto trzy dniowe rekolekcje zawierzenia się Panu Jezusowi przez ręce Maryi. Rozpoczęliśmy Mszą św. o godz. 17.00. W czasie homilii ks. Sławomir poruszył temat dbania o duszę. Wspomniał o tym, że uczestnicy jeśli chcą mieć owoce z tych ćwiczeń to powinni być pojednani z Bogiem, aby grzech nie przysłonił im tego. Wierni będą się spotykać w każdą niedzielę po Mszy o godz. 17.00 na wprowadzeniu w kolejny tydzień. Dzisiaj zostali poinformowani o zarysie całych rekolekcji i 12-dniowym wprowadzeniu w tematykę. W przeżywaniu każdego dnia pomocna będzie im książka w, którą się wyposażyli. W niedzielę 3 stycznia spotkają się o godz. 16.30, aby wspólnie się za siebie modlić  modlitwą różańcową.

Rozpoczęcie 33dniowych rekolekcji
1. czytanie (2 Krl 5, 1-15a)Uzdrowienie Naamana w wodach JordanuPsalm (Ps 42 (41), 2-3; Ps 43 (42), 3. 4 (R.: por. Ps 42 [41], 3cd))Boże mój, pragnę ujrzeć Twe obliczeAklamacja (Por. Ps 130 (129), 5. 7bc)Chwała Tobie, Słowo BożeEwangelia na dziś(Łk 4, 24-30)Jezus został posłany do wszystkich ludów Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
brak intencji mszalnych
nie zostały jeszcze wpisane