2021-02-07 15:16:05
2 lutego na Mszy św. o godz. 18.00 zakończyliśmy 33dniowe rekolekcje. Na początku Eucharystii zostały poświęcone świece - gromnice, które nie są symbolem Maryi, ale znakiem Chrystusa. Po zakończonej Liturgii była Adoracja Najświętszego Sakramentu w trakcie, której zostały odnowione przyrzeczenia chrzcielne, poświęcono żelazne łańcuszki i zostały podpisane akty oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi w jedności z sercem Jezusa.
 Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli trud przeżycia tych duchowych ćwiczeń.

Zakończenie 33dniowych rekolekcji
1. czytanie (2 Krl 5, 1-15a)Uzdrowienie Naamana w wodach JordanuPsalm (Ps 42 (41), 2-3; Ps 43 (42), 3. 4 (R.: por. Ps 42 [41], 3cd))Boże mój, pragnę ujrzeć Twe obliczeAklamacja (Por. Ps 130 (129), 5. 7bc)Chwała Tobie, Słowo BożeEwangelia na dziś(Łk 4, 24-30)Jezus został posłany do wszystkich ludów Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
brak intencji mszalnych
nie zostały jeszcze wpisane