2021-03-20 08:42:26
Nabożeństwa Drogi krzyżowej w naszej parafii prowadziły wyznaczone do tego grupy parafialne. Rozpoczęli młodzi z KSMu jako pierwsi i następnie prowadzili członkowie Domowego Kościoła, potem Panie z Kręgu biblijnego, kolejne były siostry z kółek różańcowych. W rekolekcje parafialne nabożeństwo drogi krzyżowej poprowadzili uczestnicy 33dniowych rekolekcji.  Na zakończenie 26 marca będą prowadzić młodzi z KSMu. Zachęcamy wszystkich do udziału w rozważaniu Męki Pańskiej Jezusa.

Droga Krzyżowa
1. czytanie (Dz 6, 1-7)Wybór pierwszych diakonówPsalm (Ps 33 (32), 1-2. 4-5. 18-19 (R.: por. 22))Okaż swą łaskę ufającym Tobie
Albo: Alleluja
Aklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(J 6, 16-21)Jezus chodzi po wodzie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
16:001. Ślub: Renata i Marcin
17:301. † Genowefę (1r.), Henryka zr. Leszków
2. † Tadeusza Kryczkę (Gr.)
18:001. † Jadwigę i Henryka Strzyżewskich
2. † Genowefę (r.), Jana, Krzysztofa zr. Kryczków