2021-04-25 16:46:18
25 kwietnia o godz. 12.00 była Mszy św. w intencji dzieci objętych Duchową Adopcją. Od teraz każdego 25 dnia miesiąca osoby, które podjęły się tego trudu wspólnie będą się modlić na Eucharystii. Uczestnicy zadbali o oprawę Liturgii. Po zakończonej Eucharystii otrzymali niespodziankę, z racji roku św. Józefa - ks. wikariusz rozdał obrazki Patrona.
Również na sumie modliliśmy się w intencji osób należących do wspólnoty Margaretek uczestniczących w modlitwie w intencji kapłanów i za kapłanów oraz o nowe powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego. W trakcie homilii został przeczytany list z Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach w którym ks. Rektor poinformował, że na chwilę obecną jest tylko 39 alumnów więc nieustannie módlmy się o nowe powołania, aby nigdy nie zabrakło nam głosicieli Słowa Bożego.

Niedziela Dobrego Pasterza
1. czytanie (Dz 20, 28-38)Polecam was Bogu, aby dał wam dziedzictwo ze wszystkimi świętymiPsalm (Ps 68 (67), 29-30. 33-35a. 35bc i 36bc (R.: por. 33a))Śpiewajcie Bogu, wszystkie ludy ziemi
Albo: Alleluja
Aklamacja (Por. J 17, 17ba)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(J 17, 11b-19)Uświęć ich w prawdzie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
16:30Zofię, Zdzisława, Janusza, Tadeusza zr. Koniecznych
17:001. O Błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z Radoryża Smolanego z okazji poświęcenia pól
2. † Kunegundę i Leopolda Szewczak (Gr.)
17:301. † Stanisława Sowę
2. † Jadwigę i Stefana Piskosz