Wpisane przez: Administrator strony
Kategoria:
- Str. główna
- Aktualności
2021-08-13 09:08:17
Dzień misyjny na naszym szlaku Duchowej Pielgrzymki. Przybyli do nas wyjątkowi goście z bardzo daleka, bo aż z Ameryki Południowej – z Peru.
Dzięki znajomościom księdza Sławka ks. Grzegorz i Ks. Jan zaszczycili nas swoją obecnością i opowiedzieli o codzienności życia na misjach.
Wspólnie z nami misjonarze modlili się za misje na całym świecie, o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, oddając te wszystkie sprawy Matce Bożej poprzez modlitwę różańcową, której dzisiaj przewodniczyła nasza służba muzyczna.
Nasi mili goście zaskoczyli nas kilkoma piosenkami, oraz błogosławieństwem  w ich misyjnym języku. Dzisiaj na chwilę nasza wspólnota parafialna stała się kościołem misyjnym. Wspólnie śpiewem i tańcem wychwalaliśmy Boga.
 

 
X dzień Pielgrzymki Duchowej
Podziel się:
sledzik
Facebook
1. czytanie (Za 2, 5-9. 14-15a)Odbudowana Jerozolima będzie miastem BogaPsalm (Jr 31, 10. 11-12b. 13 (R.: por. 10d))Pan nas obroni, tak jak pasterz owceAklamacja (Por. 2 Tm 1, 10b)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 9, 43b-45)Druga zapowiedź męki Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
17:301. † Jadwigę i Kazimierza Chudzików, Elżbietę Kazubską, Mariannę i Franciszka Miazio
2. † Mariana Koślacza, Wacławę Wojtaś r. Koślaczów i Wojtasiów
18:001. W intencji dzieci objętych Duchową Adopcją i osób uczestniczących w Duchowej Adobcji
2. † Tomasza Skwarka (30dz)
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000