2021-09-07 12:29:26
5 września 2021 r. odbyło się popielgrzymkowe spotkanie uczestników duchowej pielgrzymki oraz stowarzyszeń i grup rozpoczynających kolejny rok formacji.
Głównym punktem spotkania była Msza św. o godz. 17.00, której przewodniczył ks. proboszcz Zbigniew Daniluk, a Słowo Boże wygłosił ks. Jacek Sereda.
Na dzisiejsze spotkanie przybyli do nas pewni goście... Wśród nas byli obecni: ks. Adam Klimek, z którym przybyła delegacja pieszych pielgrzymów z grupy 14C. Było nam niezmiernie miło gościć Was w naszych skromnych progach.
Podczas spotkania nie zabrakło słów wdzięczności, kierowanych przede wszystkim księżom przewodnikom.
Nasze spotkanie zakończyliśmy modlitwą, Apelem Jasnogórskim oraz pieśnią wieczorną.

Wszystkim należącym do grup parafialnych życzymy owocnej pracy w służbie Panu Bogu i ludziom.

Spotkanie popielgrzymkowe
1. czytanie (Za 2, 5-9. 14-15a)Odbudowana Jerozolima będzie miastem BogaPsalm (Jr 31, 10. 11-12b. 13 (R.: por. 10d))Pan nas obroni, tak jak pasterz owceAklamacja (Por. 2 Tm 1, 10b)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 9, 43b-45)Druga zapowiedź męki Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
17:301. † Jadwigę i Kazimierza Chudzików, Elżbietę Kazubską, Mariannę i Franciszka Miazio
2. † Mariana Koślacza, Wacławę Wojtaś r. Koślaczów i Wojtasiów