2021-10-10 16:04:07

Nowi Ministranci
Dnia 10 października 2021 r. podczas Mszy św. o godz. 12.00 miało miejsce uroczyste przyjęcie do grona ministrantów trzech kandydatów, którzy przez ostatni czas przygotowywali się do pełnienia służby przy ołtarzu Chrystusa.
Włączenia do grona ministrantów dokonał Ks. Sławomir, który pobłogosławił chłopców oraz ich szaty, które będą nosić w czasie celebracji liturgicznych.
Życzymy nowym ministrantom dobrej i pięknej służby, niech ona będzie zachętą dla innych, którzy w przyszłości chcieliby dołączyć do wspólnoty ministranckiej.

„Króluj nam Chryste” - Zawsze i wszędzie!

1. czytanie (Rz 8, 1-11)Bóg zniszczył grzech przez swojego SynaPsalm (Ps 24 (23), 1b-2. 3-4b. 5-6 (R.: por. 6))Oto lud wierny, szukający BogaAklamacja (Por. Ez 33, 11)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 13, 1-9)Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
15:00Dzięk -błag. w intencji Łukasza i Anety (ślub)
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (23 gr)
2. Za † Henrykę, Anielę, Zenona r. Rytlów, Janusza, Stanisława, Genowefę r. Skwarków, Bogumiłę i Jerzego Bieleckich, Tadeusza Gałacha