2021-10-14 14:41:19

Nabożeństwo Fatimskie
13 października 2021 r. w naszej parafii po Mszy św. o godz. 17.00 odbyło się ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Odmawiając różaniec, szliśmy procesyjnie wokół kościoła, trzymając w dłoniach lampiony, jako symbol światła Chrystusa, które nas oświetla i prowadzi.
Tego dnia również została odprawiona Msza św. w Sanktuarium w Gidlach (w intencji pielgrzymów), która została zamówiona podczas wyjazdu do Częstochowy. Uczestnicy tego wyjazdu zadbali dziś o oprawę Mszy św. Po zakończonym nabożeństwie ks. Sławek poświęcił pamiątki zakupione podczas tejże pielgrzymki.

1. czytanie (Rz 8, 1-11)Bóg zniszczył grzech przez swojego SynaPsalm (Ps 24 (23), 1b-2. 3-4b. 5-6 (R.: por. 6))Oto lud wierny, szukający BogaAklamacja (Por. Ez 33, 11)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Łk 13, 1-9)Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
15:00Dzięk -błag. w intencji Łukasza i Anety (ślub)
17:001. Za † Helenę Strzyżewską (23 gr)
2. Za † Henrykę, Anielę, Zenona r. Rytlów, Janusza, Stanisława, Genowefę r. Skwarków, Bogumiłę i Jerzego Bieleckich, Tadeusza Gałacha